Teplý vosk na depiláciu Veet

Teplý vosk na depiláciu Veet

Každá žena sa snaží zbaviť vlasov na nohách, v bikinách a podpazuší, a tak, aby táto operácia bola jednoduchá a bezbolestná. To pomôže veľký teplý vosk na odstránenie chĺpkov Veet, vytvorený francúzskymi výrobcami. V súčasnosti je tento skvelý nástroj veľmi populárny.

metódy

Epilácia sa líši v tom, že znamená úplnú deštrukciu vlasovej štruktúry spolu s koreňom. Môže sa to dosiahnuť zničením vlasového folikulu alebo jeho odstránením z vlasového folikulu. Pri depilácii sa odstráni len kožná časť vlasov, to znamená, že v budúcnosti ďalej rastie, tento proces môžete odložiť len na maximálny čas.

Na odstránenie chĺpkov možno aplikovať odstránenie elektriny. Nevýhodou tejto metódy sú bolestivé postupy, možný výskyt edému. V tomto procese sa do každej srsti umiestni malá ihla, takže trvá dlho a nie je lacná. Stopy ihiel potom zostávajú určitý čas.

Ďalším spôsobom - laserové odstránenie chĺpkov, ktoré nespôsobujú nepríjemné pocity a vyskytujú sa pomerne rýchlo.

Ale s ňou sa koža môže zafarbiť, najmä u dievčat s blond vlasmi. Náklady na tento postup sú rovnako vysoké ako náklady na fotografickú epiláciu. Ten však má len jednu mínus - cenu.

Na dočasné odstránenie mechanickými metódami. Najtradičnejšie je holenie. To dočasne odstraňuje problém, a potom vlasy rastú intenzívnejšie a hrubšie. Ťahanie vlasov pinzetou je bolestivé a časovo náročné. Rovnaké nevýhody a kauterizácia, navyše, to je tiež nebezpečné, môže zničiť jemnú štruktúru kože, čo vedie k vzniku škaredých vredov.

Chemické metódy majú tiež veľa nevýhod. Použitie krémov môže spôsobiť popáleniny a alergie. Bielenie len vizuálne rieši problém.

Použitie vosku na depiláciu je známe už od staroveku. Potom aplikovaný ľudový liek - prírodný včelí produkt. Dnes môžete použiť vosk na odstránenie chĺpkov z kože Veet, ktorá má množstvo prospešných vlastností.

rysy

Warm Veet vosk na odstránenie chĺpkov nie je prvý rok používaný ženami, ktoré sa starajú o krásu nôh, holé ruky, tvár, brucho, oblasť bikín. Vyrába sa v pásoch, plechovkách a kazetách s ohrievačom - v závislosti od spôsobu aplikácie. Rozlišujú sa nasledujúce výhody tohto produktu:

 • je absolútne bezbolestný so 100% výsledkom;
 • môže dlhodobo zmierniť problémy s vlasmi - až 40 dní;
 • Všetky voskové opcie Veet sa ľahko používajú doma a bez pomoci.
 • K dispozícii je pohodlné balenie s návodom na použitie.

Teplý vosk z populárnej značky môže stáť viac ako podobné výrobky od menej známych výrobcov, ale v každom prípade je tento spôsob odstraňovania chĺpkov omnoho lacnejší ako postupy využívajúce nástroje v salóne krásy.

typy

Produkt Veet v nádobách obsahuje plastovú nádobu s 250 ml voskom, drevenú stierku s indikátorom tepla a papierovými prúžkami. Existujú odrody s vôňou jazmínu a éterických olejov. Konzistencia v chlade pomerne hrubá, mierne priehľadná. Farba je tmavo hnedá s odrazom, vosk vyzerá ako homogénna hmota. Box má vložku s inštrukciami v rôznych jazykoch vrátane ruštiny.

Pásy voskového vosku sú k dispozícii v 12 ks. Okrem toho existujú 2 zvlhčujúce obrúsky, ktoré sa musia použiť po depilácii. Existuje niekoľko typov tohto produktu:

 • s bambuckým maslom a výťažkom z bobúľ;
 • pre suchú a citlivú pokožku;
 • s účinkom rýchleho úchopu vlasov;
 • s vitamínom E a mandľovým olejom;
 • s vôňou zamatovej ruže a éterického oleja.

K dispozícii sú aj nové varianty s prírodnými liečivými zložkami.

Okrem toho existujú typy pre jednotlivé časti tela: pre nohy, tvár alebo univerzálne. Takže výber pásov na depiláciu Veet je pomerne veľký.

Vosk Veet v kazetách obsahuje valčekovú kazetu, vykurovacie zariadenie a papierové pásy na odstránenie chĺpkov. Toto je najdrahšia možnosť, ale nevyžaduje použitie mikrovlnného alebo vodného kúpeľa na vykurovanie, okrem toho vytvára optimálnu teplotu na použitie výrobku a aplikuje jednotnú vrstvu. Valec umožňuje najhospodárnejšie čerpanie vosku. Nevýhodou použitia Veet v kazetách je, že nie je vhodný pre tvár a niektoré iné oblasti, a pre depiláciu veľkých oblastí pokožky (napríklad na nohách) sa bude musieť niekoľkokrát ohrievať.

Ako používať?

Konzervovaný vosk pred použitím musí byť zahrievaný vo vodnom kúpeli alebo použite mikrovlnnú rúru. V druhom prípade sa musí ohrev vykonať opatrne. Ak výrobok preháňate, môžete ho beznádejne pokaziť. K času ohrevu voskového vosku 250 ml (v závislosti od kapacity zariadenia) je uvedená nasledujúca poznámka:

 • 650 W mikrovlnná rúra: plná banka 60 s, polovica - 40 s;
 • 850 W mikrovlnná rúra: plná banka 45 s, pol - 30 s;
 • 1000 W mikrovlnná rúra: plná banka 40 s, polovica - 30 s.

Ak sa používa vodný kúpeľ, potom je najľahšie skontrolovať pripravenosť pomocou indikátora vo forme modrého štvorca na rukoväti drevenej odmerky, ktorá je súčasťou sady. Je potrebné ho úplne ponoriť do vosku a jednu minútu držať. Ak sa na modrom štvorci objavil nápis „Nie“, kompozícia je príliš horúca a môže spôsobiť popáleniny na tele. Musíme ho nechať chladný, až kým písmená nezmiznú. Ale pri nedostatočnom zahriatí bude nástroj príliš hrubý a nebude sa na ňom rozmazávať tenkou vrstvou.

Pri zahrievaní vo vodnom kúpeli je potrebné naliať vodu do hrnca na úrovni tesne pod nádobou vosku, priviesť do varu a urobiť minimálny požiar. Doba ohrevu celej nádrže je 10 minút, polovičný čas je 5 minút. Musíte sa uistiť, že nástroj nie je varený, pretože stráca svoje užitočné vlastnosti.

Lopata na aplikáciu takejto kozmetiky má rôzne strany - najmä pre rôzne časti tela. Pri odstraňovaní chĺpkov na nohách sa vosk aplikuje so svojou konkávnou stranou (v smere rastu vlasov). Vosk je rovnomerne vyhladený tenkou vrstvou. Potom sa prúžok položí a vyhladí tak, aby tesne priliehal k telu, po ktorom sa odstráni ostrým pohybom.

V podpazuší sa vosk aplikuje so zaobleným koncom lopatky. Hlavná vec je, že pokožka v tomto počasí by mala byť úplne suchá, pretože sa tu nachádza veľké množstvo potných žliaz. Na zabezpečenie suchosti môžete použiť mastenec. Nástroj by mal byť aplikovaný, zdvíhať ruku v dvoch smeroch - od stredu axilárnej zóny k lakte a naopak. Potom, bez toho, aby sa vzdal, musíte vyhladiť pás v tejto oblasti a odtrhnúť ho s ostrým pohybom.

Pre oblasť medzi horným perom a nosom je potrebné odrezať špeciálne malé prúžky.

Vosk je rozmazaný plochým koncom lopatky. Vlasy sa najprv odstránia z jednej, potom z druhej strany. Postup v oblasti bikín nie je odlišný, len ak je to potrebné, je potrebné strihať prúžky požadovaného tvaru a veľkosti pre problémové oblasti.

Epilácia voskovými pásmi Veet je oveľa jednoduchšia. Pás sa musí medzi dlaňami trieť a zohrievať. Potom oddeľte jednu polovicu od druhej a prilepte na požadovanú plochu, vyhladenie v smere rastu vlasov. Potom sa náhle rozpadne. Treba mať na pamäti, že jeden pásik sa používa opakovane, takže balenie Veet nestačí na 12, ale viackrát.

Pri použití kazety by sa mala vložiť do ohrievacieho zariadenia a zapnúť na 20 minút.Potom sa tekutá látka rozotrie tenkou vrstvou na požadovanú plochu v smere rastu vlasov. Potom je všetko tak, ako už bolo opísané: pásik je vyhladený a ostro zlomený.

Po vykonaní niektorého z opísaných typov depilácie teplým voskom, nikto nie je imúnny voči drobným podráždeniam pokožky, aj keď bola teplota zahriateho produktu najvhodnejšia. Depilácia môže vždy vyvolať červené škvrny, vyrážky alebo mierne svrbenie. Na ochranu pred baktériami po zákroku môžete pokožku ošetrovať dezinfekčnými prostriedkami: olej z nechtíka, etylalkohol alebo peroxid. Na zjemnenie jemnej pokožky a odstránenie vredov môžete liečené miesta rozprestrieť dieťaťom alebo zvlhčovačom.

Po takejto depilácii po dobu 12 hodín nepoužívajte dekoratívnu kozmetiku.

Zakázané prirodzené alebo umelé opálenie.

štruktúra

V plechovke, pásoch alebo nábojniciach je zloženie samotného výrobku vždy rovnaké., Základom produktu je destilovaná voda, kyselina citrónová, zemiakový škrob a sacharóza. Voskový vosk má prednosti v tom, že voňavkárske komponenty sú prevažne prírodného pôvodu: bambucké maslo, citrusové plody, piniové orechy a čajovník. Jasmín dodáva pleti dodatočnú vôňu sviežosti a éterické oleje vyživujú a posilňujú tkanivá pokožky.

recenzia

Vosk Veet, mnoho žien hodnotené pre jeho mäkkosť, nedostatok podráždenia a vynikajúce výsledky. Podľa recenzií, je to naozaj umožňuje zabudnúť na škaredé chĺpky na niekoľko týždňov. To je rozumná alternatíva k drahým postupom v salóne krásy. Zmeny v nádobe sa oceňujú aj preto, že je účinným nástrojom na epiláciu doma, pričom nevyžaduje prítomnosť komplexných vykurovacích zariadení. Hlavná vec - nepreháňajte to s teplotou. Voskové pásy sú najjednoduchšou metódou depilácie, ktorú možno vykonať za 2 minúty kdekoľvek.

Dozviete sa viac o teplej vosk pre depiláciu z Veet v nasledujúcom videu.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky