Vosk bielej čiary

Vosk bielej čiary

V poslednej dobe sa módne kozmetológovia stále viac a viac snažia presvedčiť ženy, že estetická krása je veľmi dôležitá. Vzhľadom k tomu, že prítomnosť vlasových vlasov nezapadá do tejto veľmi krásnej krásy, dievčatá začali neustále navštevovať salóny krásy. Odborníci sa neustále snažia nájsť nové metódy riešenia nenávistných chĺpkov.

Hot line filmové výrobky - White Line vosk stal populárny pred pár rokmi. Odborníci trvajú na tom, že Práve tieto výrobky poskytujú dlhý účinok po zákroku a majú viac výhod ako teplé a klasické horúce vosky.

Výhody horúceho vosku

White Line horúci film vosk má obrovské množstvo výhod. Tu sú hlavné:

 • Po každom narastaní chĺpkov a ich menšej frekvencii je odstraňovanie ľahšie a rýchlejšie.
 • Economy. Sada na depiláciu doma vám umožní spracovať stránky niekoľkokrát. Vyplatené peniaze sa vyplatia po prvom použití.
 • Výrobky sú univerzálne. sú vhodné na odstraňovanie chĺpkov v akejkoľvek zóne: na rukách, tvári, v oblasti bikín, na nohách a podpazuší.
 • Vysoká plasticita, ktorá zaručuje jasné opakovanie kontúr tela aj na ťažko dostupných miestach.
 • Má malé náklady: 2-2,5 gramov na podpazušie.

Pokyny krok za krokom

Najprv je potrebné pripraviť si pokožku na depiláciu. Jedného dňa pred zasadnutím zaobchádzať so zónami so špeciálnymi krovinami. To pomôže vyčistiť póry a odstráni keratínové častice kože z tela. Pred zákrokom očistite pokožku potu a nečistôt antiseptikami. V prípravku sa neodporúča používať prípravky obsahujúce alkohol.

Pokiaľ ide o prácu s voskom, musíte dodržiavať nasledujúce pokyny:

 • Ošetrte pokožku mastencom, aby ste ju chránili pred popáleninami a šupkami.
 • Rozdeľte produkt na kožu tenkou vrstvou, veľkou aplikáciou smerom k sebe.
 • Urobte si voskovú plátku.
 • Umiestnite stierku vertikálne na koniec aplikácie a ostro otočte smerom nahor.
 • Produkt odstráňte tak, že držíte okvetný lístok. To by malo byť vykonané rýchlo a ostro, pohybujúce sa paralelne s kožou v smere od vás.
 • Opakujte postup aj na iných miestach tela.

Viac informácií o depilácii s horúcim voskom nájdete v nasledujúcom videu.

Nezabudnite sa starať o vašu pleť a používať rôzne kozmetické prípravky, ktoré ju ochladia a upokojia, ako aj spomaliť rast vlasov.

Počúvanie týchto tipov, môžete určite vyhnúť nepríjemné pocity po zákroku, podráždenie kože, zabudnúť na zarastené chĺpky navždy. Táto inštrukcia pomôže, aby vaša pleť bola hladká a atraktívna.

typy

Biela čiara "Natura" má vo svojom rozsahu niekoľko typov: filmový vosk "Rose", "White Chocolate", rovnako ako "Natural", "Azulen" a "Plum". Všetky poskytujú bezbolestný proces depilácie.

Prečítajte si viac o každej z nich nižšie.

"Azulen"

Granulát azulénu má zelený tvar a podobá sa zmrazeným kvapkám, ktoré sú veľmi hladké na dotyk. Pokiaľ ide o vôňu, je slabá a nie príliš príjemná, ale účinok stojí za to, aby sa obetoval. Granuly sa ľahko topia a menia sa na viskóznu látku pri 40-45 stupňoch. To je ďalšia vlastnosť, ktorá odlišuje horúci filmový vosk od ostatných voskov, ktoré sa topia pri teplote približne 50 až 60 stupňov.

"Plum"

Tento perleťový vosk vôňa zrelej slivky, má hrubú textúru, ktorá vám umožní zachytiť chĺpky na koreňoch. Stuhne 10-12 sekúnd. Vhodné pre majiteľov akéhokoľvek typu pokožky.

"Biela čokoláda"

Rýchlo sa zahrieva a ľahko sa aplikuje.Vosk odchádza lepšie s pásmi bez chĺpkov. Má príjemnú vôňu mliečnej čokolády.

"Natural"

Výrobok je zlatý odtieň má jemnú textúru. S ním môžete ľahko odstrániť krátke vlasy z akéhokoľvek povrchu tela. Ideálne pre dievčatá s citlivou pokožkou. Kozmetológovia odporúčajú používať tento vosk na depiláciu oblasti bikín.

Výrobok je zlatý odtieň má jemnú textúru. S ním môžete ľahko odstrániť krátke vlasy z akéhokoľvek povrchu tela. Ideálne pre dievčatá s citlivou pokožkou. Kozmetológovia odporúčajú používať tento vosk na depiláciu oblasti bikín.

"Rose"

Výrobok je veľmi elastický. Ľahko sa vyberá z kože. Je určený na depiláciu krátkych tvrdých chlpov. Nie je vhodný na depiláciu oblasti chodidla.

recenzia

Mnohé pozitívne recenzie od žien, ktoré už vyskúšali produkty talianskej spoločnosti White Line. Ženy zanechávajú pozitívne hodnotenia o týchto kozmetických výrobkoch. Existuje niekoľko charakteristických čŕt, ktoré najčastejšie obdivujú dievčatá a podobne:

 • Pohodlné balenie, ktoré obsahuje všetko, čo potrebujete na depiláciu.
 • Priaznivá cena.
 • Skvelá kvalita.
 • Dlhodobý účinok.
 • Zrozumiteľné pokyny na použitie. Urobiť depiláciu doma je jednoduché.
 • Po použití sa chĺpky nerozrastú.
 • Napriek tomu, že vosk je horúci, funguje to celkom jemne i. nezanecháva na tele popáleniny.
 • Pekný zápach.
 • Depilácia je ideálna pre dievčatá, ktoré často chodia na dlhé cesty a služobné cesty, kde majú okrem holenia veľa vecí.

Talianska spoločnosť White Line si zaslúži postavenie poprednej svetovej značky vo svete kozmetiky. Častí zákazníci a fanúšikovia tejto značky nemajú pochybnosti o kvalite tovaru, ani o jeho spoľahlivosti.

výsledok

Tak, dievčatá, ktoré sa chcú zbaviť nežiaduce vegetácie na tele, musia venovať pozornosť rozsahu od dodávateľa z Talianska. Nemyslite si, že najjednoduchšie a lacnejšie veci sú menej efektívne. Kvalita originálnych výrobkov sa nelíši od kvality luxusných výrobkov, ktoré majú cenu dvakrát alebo trikrát viac. Preto, ak chcete uľahčiť proces depilácie a získať po ňom dlhý, vysoko kvalitný efekt, zakúpte si produkty White Line.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky