Filmový vosk

Filmový vosk

Pre ženu je ochlpenie nežiaduce. Je to znak zanedbávania a vyzerá odpudivo. Kozmetické spoločnosti neustále vyvíjajú nové metódy odstraňovania chĺpkov, ktoré ponúkajú spravodlivému sexu veľký výber vhodných produktov. Jedným takýmto vývojom je filmový vosk. Tento produkt je jedinečný a má niekoľko funkcií.

Čo je to?

Povaha ľudského tela je taká, že bez ohľadu na svoju túžbu vykonáva svoj program. Ak chcete potešiť seba a tých okolo vás, žena sa snaží nájsť perfektný spôsob, ako sa zbaviť nechcené zbrane v oblasti bikín, vlasy pod rukami, na nohách.

Vo svojej podstate je filmový vosk nástrojom na boj proti nežiaducim vlasom, ktorý je jedným z prípravkov skupiny horúcich voskov na depiláciu, ich vylepšená verzia. To znamená, že pri vytvrdnutí tvorí plastový film (v dôsledku olejov v ňom obsiahnutých). Je veľmi obľúbený v kozmetickom priemysle a je nenahraditeľnou súčasťou starostlivosti o telo.

Takýto vosk je považovaný za vhodnú alternatívu k holiacim strojkom. Byť profesionálny liek, umožňuje odstránenie nežiaduce vegetácie na tele, bez uchyľovania sa k službám špecialista. Tento postup je možné vykonať nezávisle doma.

Vlastnosti a výhody

Odstraňovanie vlasov filmovým voskom je jemnejšie a nie je vhodné len pre určitú oblasť tela., ako aj iné voskové analógy. Je to nástroj s jemným prístupom k odstráneniu všetkých vlasov na tele. Liek je univerzálny a vhodný pre všetky typy pleti.

Filmový vosk je nenáročný v práci: s vedomím spôsobu jeho prípravy a aplikácie, môžete problém vegetácie vyriešiť na dlhú dobu. Celá technológia opakuje depiláciu horúcim voskom, trvá menej času a aplikuje sa tenkou vrstvou.

Takýto liek sa predáva zadarmo a so správnym prístupom k voľbe sa vyznačuje prijateľnou cenou: to prináša plus prasiatku výhod, čo vám umožňuje ušetriť veľa peňazí na drahom postupe.

Prostriedky na boj proti nechceným vlasom sa líšia v tom, že vďaka skvapalnenej konzistencii je schopný nadobudnúť tvar tela. preto uvoľňuje vlasy lepšie ako iné lieky, ktoré môžu odtrhnúť chĺpky.

Naproti tomu filmový vosk znižuje stupeň bolesti počas nepríjemného postupu. Nezmrazuje veľmi rýchlo, čím sa dosahuje požadovaný tepelný efekt potrebný na ohrev vlasových folikulov. Voskový film zachytáva aj tie najkratšie chĺpky, zapája ich do procesu odstraňovania a robí ich vláčnymi. Výhody nástroja zahŕňajú nielen jednoduchú prípravu, aplikáciu, ale aj celistvosť filmu pri jeho odstránení.

Okrem vysokej plasticity je filmový vosk ekonomický: pri bežných výrobkoch je tento údaj 1: 3. Na distribúciu produktu na povrch problémových oblastí nepotrebujete veľké množstvo: aplikuje sa vrstvou s menšou hrúbkou (2 mm), pričom sa opakuje obrys požadovanej oblasti.

Čo sa líši od horúceho filmu?

Hlavný rozdiel filmového vosku od horúceho náprotivky, stať sa kvapalinou pri teplote 45-47 stupňov je dosiahnuť požadovanú konzistenciu pri nižšej teplote (37-40 stupňov). Stupeň ohrevu je vhodný pre telesnú teplotu, takže liek nešokuje pokožku.

To výrazne znižuje bolesť a riziko popálenín na dermis. Okrem toho samotný postup depilácie sa stáva pohodlnejším, takže je celkom vhodný pre všetky typy pleti, vrátane precitlivenosti a alergie.

Vplyv použitia filmového vosku je zrejmý z prvej aplikácie. Okrem jemného efektu vosk vo forme filmu upokojuje pokožku a robí ju mäkkou. Účinok hladkej pokožky môže trvať až mesiac a okrem toho nie je možné takýmto prípravkom poraniť pokožku.

Čo je lepšie - vosk alebo shugaring?

Filmový vosk a depilácia cukrovej pasty majú rovnakú funkciu. Určite povedať, že to nie je lepšie. Obe metódy sú dobré a umožňujú, aby koža zostala krásna na dlhú dobu. Účinok je zvyčajne dosť dlhý.

U žien, ktoré testovali oba produkty, sú názory protichodné, preto si každá žena myslí inak. Existuje však mierny rozdiel. Čo sa týka nôh, lieky sa dokonale vyrovnávajú. Odstraňujú nežiaduce chlpy bez ohľadu na ich dĺžku a hrúbku. Pravidelné procedúry vám umožnia zabezpečiť, aby sa vlasy stali tenšie, takže ich odstraňovanie zakaždým bude jednoduchšie. Ak hovoríme o intímnej oblasti, pôsobenie cukrovej pasty je jemnejšie a menej bolestivé.

štruktúra

Formulácia voskového filmu obsahuje mnoho užitočných zložiek. Jej základ tvoria viaceré zložky: prírodná borovicová guma, včelí vosk, parafíny, deriváty kaučuku. Ďalšie komponenty zahŕňajú:

olej, vyživovanie a zmäkčovanie pokožky;

rastlinné extrakty, \ t majúci upokojujúci a liečivý účinok;

azulén, upokojenie pokožky, zmiernenie zápalu;

chlorofyl, podporuje rýchle hojenie buniek;

čajovníkdezinfekčný účinok;

príchutevône, ktoré dávajú lieku príjemnú vôňu;

farbiace pigmentyrobiť vosk farbu pekné.

Okrem toho sú často súčasťou filmového vosku mastenec (podpora adhézie), oxid titaničitý (zmäkčovacia zložka) a oxid zinočnatý (zníženie bolesti).

kontraindikácie

So všetkými pozitívnymi vlastnosťami filmového vosku kontraindikácie. Neodporúča sa používať v prípade:

cukor diabetes;

• kŕčové žily kŕčové žily;

• solárne popáleniny;

• neoplazmy v ošetrovanej oblasti;

• chorý a poranenú pokožku;

• špeciálne dni žien;

• tehotenstvo.

Ako to vyzerá: typy

Častejšie sa filmový vosk vyrába vo forme granúl alebo náplní., Okrem toho sa môže predávať vo forme tabliet alebo blokov (dlaždíc). Všetky typy sú rovnako dobre s úlohou, bez ohľadu na ich formu vydania.

Granulovaným prípravkom sú tuhé granuly, ktoré sa predávajú v plechovkách alebo plastových obaloch. Granule samotné pripomínajú malé kávové zrná alebo orechy. Môžu byť mierne priehľadné, malé a čisté, čo prispieva k rýchlemu zahriatiu a prijatiu požadovanej konzistencie. Jedná sa o vysoko účinný produkt, ktorý robí vlasy bezbolestné pri každom novom postupe.

Zaujímavosťou lieku je jeho farebná paleta. V závislosti od pigmentu môže byť farba ružová, červenkastá, zelená, fialová, hnedá a dokonca čierna. Je to spôsobené rôznymi prísadami, ktoré výrobcovia zahrnuli do filmu. Takýto príjem nemôže upútať pozornosť, preto, spolu s jeho vynikajúce vlastnosti, popularita výrobku rastie.

  • Analog v kazete To je považované za najekonomickejšie, dokonale odstraňuje nežiaduce vegetácie na tele.Pre jednoduchosť použitia je tento typ vybavený špeciálnym valčekom, ktorý ovláda rovnomernú a tenkú vrstvu distribúcie. Niekedy kazety majú okno, ktoré vám umožní vidieť spotrebu materiálu. Okrem návodu na použitie má tento výrobok dva široké špachtle a dva krúžky na ochranu kazety.
  • Balenie Jar v prvom rade pre salóny a veľké kozmetické centrá. Veľký objem je vhodný na súčasné odstraňovanie chĺpkov pre viacerých klientov naraz. Z tohto dôvodu sa znižujú náklady na finančné prostriedky. Aby sa nádoba pohodlne dostala z voskovacej jednotky, má špeciálnu rukoväť.
  • Doska vosk pripomína čokoládu. Je to veľmi hospodárne a umožňuje použitie jedného postupu nie viac ako jedného segmentu. To je obzvlášť dôležité pri práci s oblasťou bikín, takže odstránenie chĺpkov tolerovateľné, a pri každej novej relácii menej bolestivé.

výrobcovia

Trh s výrobkami pre Vasking je pomerne široký. Aby ste sa nestratili v rôznych prostriedkoch, môžete sa pozrieť na tovar značiek, ktoré boli testované časom a majú medzi zákazníkmi pozitívne recenzie:

  • Biela čiara Natura. "Azulen" - Vynikajúci nástroj na odstraňovanie aj dlhých a hrubých vlasov. Pevne sa drží na povrchu kože, takže dobre zvláda úlohu. Vyvinutá formulácia prispieva k odstráneniu zápalu, podráždeniu, má antibakteriálny účinok, zabraňuje prenikaniu mikróbov do bunkovej štruktúry.
  • Depilflax, Produkt s jemnou textúrou medu, určený pre všetky typy pleti. Líši sa v dobrom výsledku a nevyžaduje opakované odstraňovanie chĺpkov na rovnakom mieste. Je vhodný nielen pre hlavné body problémových oblastí, ale je tiež schopný starostlivo odstrániť chumáč na tvári nad horným perom.
  • Depilica. Nástroj španielskej značky kombinuje najlepšie vlastnosti horúceho a teplého vosku, je založený na mliečnych peptidoch a oxide titaničitom. Arganový olej, ktorý je súčasťou kompozície, šetrne šetrí pokožku a umožňuje starostlivo odstrániť nežiaducu vegetáciu, dokonca aj na tvári. Textúra je mäkká, jemná, plastová a priesvitná. Vosk je dobre odstránený: nerozpadá sa a nedrží sa na rukách.
  • Hot Wax. Voskový film určený pre precitlivenú pokožku. Vďaka svojej mliečnej báze podporuje rýchlu regeneráciu buniek po zákroku. Súčasne s odstraňovaním chĺpkov sa pokožka hydratuje a zmäkčuje, čo uľahčuje šok buniek po vaskovaní. Odstraňuje chĺpky úplne žiarovkami, takže účinok aplikácie trvá dlho.
  • Kryštalický. Rozpočet ekvivalent drahé drahé vosky, ktoré uľahčuje život pre mnoho žien, ktoré hľadajú bezchybnosť. Liek sa používa v profesionálnych salónoch av mnohých recenziách spravodlivého sexu prevyšuje shugaring. Má vysokú priľnavosť a odstraňuje chĺpky akejkoľvek dĺžky, dokonca krátke. V extraktoch sú obsiahnuté tonizujúce účinky na pokožku, zvyšujú jej elasticitu a majú antioxidačný účinok.
  • Shugaringpro. Filmový vosk je vhodný aj pre tenké a citlivé dermis. Doba expozície lieku nepresahuje 10-15 sekúnd na miesto. Produkt má hustú a bohatú textúru. Pri aplikácii aplikuje každú srsť, poskytuje spoľahlivú priľnavosť, a preto úplne odstraňuje vegetáciu bez toho, aby sa zlomili chĺpky.

Ako používať doma?

Voskový filmový vosk zahŕňa prípravu kože v oblastiach depilácie, samotný zákrok a starostlivosť o pokožku po odstránení prostriedkov.

Príprava pokožky

Prípravok sa aplikuje na pripravenú a vyšetrenú pokožku. Pred praním by sa mal čistiť baktericídnym mydlom. Koža by mala byť čistá a bez mastnoty.Ak sa pri vizuálnom vyšetrení na miestach plánovaných poranení chĺpkov pozorujú odreniny, podráždenie dermis, papiloma - použitie filmového vosku sa musí odložiť a liečiť.

Okrem toho, aby sa zabránilo problému vrastanie vlasov, musíte použiť drhnúť pár dní pred zákrokom. To isté sa opakuje tretí alebo štvrtý deň po odstránení vlasov.

Ak je pokožka náchylná na odlupovanie, mali by ste pred odstránením chĺpkov jemne odstrániť odumreté bunky s peelingom, aby sa neznížila účinnosť lieku. Odmasťujte povrch pokožky pomocou kozmetických gélov alebo špeciálnych pleťových vôd, aj keď niektoré ženy majú dostatok tonika na tvár a vatový tampón.

Pred použitím vosk sa odporúča použiť mastenec (alebo bežný detský prášok). Okrem toho, žiadny kozmetický postup vynecháva test na alergie. Ak je test prešiel, môžete urobiť odstránenie chĺpkov.

Ako sa prihlásiť?

Bez špeciálnej špachtle sa nedá - tak vrstva náteru bude jednotná a tenká. Vzhľadom k tomu, že bude trvať určitý čas, kým fólia stuhne, je lepšie si ľahnúť, aby sa spevňujúca vrstva nedotýkala ničoho.

Vosk sa aplikuje jednostrannými ťahmi v smere rastu vlasov. Je potrebné ho distribuovať tak, aby sa vlasy nedali preniknúť.

Aby sa uľahčilo odstraňovanie mrazeného vosku neskôr, pri nanášaní fólie by mal byť okraj aplikácie mierne ťahaný.

Po ochladení vosku vo forme filmu sa odtrhne ostrým a rýchlym pohybom v smere proti rastu vlasov. V tomto prípade by mala byť koža mierne oneskorená. Ak neberiete do úvahy smer rastu, existuje vysoké riziko vrastenia vlasov a traumy kože.

Čo robiť na konci postupu?

Po odstránení vosku z pokožky musí byť upokojený a ošetrený kozmetickým prípravkom s chladiacim účinkom., Môžete použiť kozmetiku, ktorá neobsahuje tuky a olejové zmesi.

Vzhľadom k tomu, že prvýkrát bude pokožka náchylná k akýmkoľvek dráždivým látkam, je dôležité, aby ste sa vyhli dlhodobému vystaveniu sa slnku.

Ak nechcete tento postup často opakovať a vaše vlasy sú tvrdohlavé, môžete sa naučiť používať sérum, ktoré znižuje rast vlasov. To by malo byť vykonané asi týždeň po Wasking.

Ako variť?

Príprava filmového vosku je dôležitý, ale nie zložitý moment. Návod na prípravu finančných prostriedkov je jednoduchý: po zmeraní malého množstva finančných prostriedkov sa naleje do špeciálnej nádoby a zohrieva vo vodnom kúpeli na požadovanú teplotu (od 37 do 40 stupňov).

Pred aplikáciou výrobku na pokožku problémových oblastí skontrolujte stupeň jeho zahrievania: vosk by nemal poškodiť alebo popáliť pokožku.

Ktoré zariadenie je lepšie urobiť?

Pohodlie znamená všestrannosť prístupu k vareniu bez ohľadu na formu uvoľneniaAk nie je špeciálna nádoba (vosková tavenina), každá iná je v poriadku. Môžete ho zahriať v akejkoľvek miske. Preto absencia ohrievača s voskovou čiapočkou nebude problémom.

Akonáhle štruktúra vosku pripomína konzistenciu hrubého krému, môže byť odstránená. Typicky nie je čas tavenia dlhší ako 20 až 25 minút. Potom je potiahnutý uterákom, aby sa zabránilo predčasnému ochladeniu.

Nemali by ste experimentovať a ohrievať vosk v mikrovlnnej rúre: Samozrejme, môžete ho roztaviť, roztaviť, ale účinok vĺn ho ovplyvní. V dôsledku toho sa zmení molekulárny vzorec lieku, čo povedie k nevýhode, ale k škodlivému účinku na organizmus.

Môže byť znovu použitý?

Počas procedúry sa často stáva, že časť produktu zostáva na dne nádoby. Mnohí sa čudujú, či by mal byť zvyšok znovu použitý a či vosk zmení svoje vlastnosti. Vlastne áno, použitie je možné. K zvyšku sa pridá nová časť produktu a potom sa zahreje na požadovanú teplotu a vykoná sa nasledujúci postup.Táto metóda sa uplatňuje nielen doma, ale aj v profesionálnych salónoch.

Ak sa počas zákroku neodstránia všetky vlasy, môžete použiť zvyšky. Samozrejme, toto môže byť vykonané iba v prípade, že koža nie je príliš podráždená.

recenzia

Dnes má filmový vosk veľký okruh fanúšikov. Jedným z obľúbených odrôd je film v granuliach. Ženy, ktoré tento produkt vyskúšali, majú profesionálny účinok, ako napríklad v salóne. Taký voskovací nástroj sa stáva príjemným nálezom a spásou z nechcených ochlpení. Po opätovnom pokuse o spravodlivý sex si takéto výrobky vyberajú neustále.

Niektoré z nich sa rozhodnú pre osvedčený nástroj, iní chcú vyskúšať produkty rôznych spoločností, prezentované v rôznych formách. V boji proti nepríjemnému problému však ženy upozorňujú na dôležitosť konzultácií s odborníkom pred použitím tohto vosku. Alergia a individuálna neznášanlivosť jednotlivých zložiek filmového vosku nie je prázdny zvuk. V impulze byť bezchybný je dôležité, aby ste nepoškodili vaše zdravie, - ženy uvažujú.

Epiliping s filmovým voskom Dipilica podpazušia, bikiny, horné pery, korekcia obočia, pozri nasledujúce video.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky