Depilačné voskové hlboké bikiny

Depilačné voskové hlboké bikiny

Salóny a procedúry domácej starostlivosti dnes nie sú luxusom, ale nutnosťou. Moderné skutočnosti vyžadujú, aby ženy boli vždy ostražité a vyzerali skvele. Nič nedáva takú dôveru v seba ako drahé nádherné čipky spodnej bielizne alebo dokonale hladké oblasti bikín. Vedci dokonca vykonali štúdiu na túto tému a potvrdili túto skutočnosť. Epilácia s hlbokým bikínovým voskom eliminuje chĺpky v priemere 2 týždne a poskytuje úžasné dojmy zo života bez holiaceho strojčeka.

rysy

Voskovanie oblasti bikín voskovanie je bolestivý postup. Dnes je však jednou z najvyhľadávanejších v segmente krásy a stáva sa čoraz cenovo dostupnejšou, a to tak v cene, ako aj v čase, keď ju možno urobiť (aj doma). Procedúra má niekoľko špeciálnych funkcií:

 • Vedie ho špecializovaný špecialista v sterilnej miestnosti - prvá a nevyhnutná podmienka, pretože kontakt s pokožkou vyžaduje čistotu miestnosti a nástrojov, zručností a skúseností majstra;
 • Môžete si vlasy odstrániť sami doma je potrebné si vyzbrojiť voskom (tekuté alebo v kazetách, teplé alebo teplé), drevenými palicami na aplikáciu a distribúciu kompozície, špeciálne pásky a odvahu;
 • bioepilyatsiya vám umožní zbaviť sa vlasov v intímnej oblasti: na pubis, veľké stydké pysky a medzi zadok;
 • Existuje niekoľko druhov voskua najvhodnejší pre depiláciu intímnej oblasti je považovaný za horúci pre salón a film pre domácnosť. Sú vhodné na aplikáciu a distribúciu na ťažko dostupných miestach a zachytávajú aj krátke a tenké chĺpky;
 • Postup sa vykonáva iba za predpokladu, že vlasy v oblasti bikín majú dĺžku 5 až 12 mm;
 • Alebo môžete odpočítavať 14 dní odo dňa posledného holenia a smelo sa na neho pustite;
 • Neaplikujte vosk na materské znamienko, ak existuje, v oblasti bikín. Vlasy okolo neho budú musieť byť odstránené pinzetou;
 • Robte šport potom, čo môže byť vykonaný nasledujúci deň (ak pokožka nie je príliš citlivá), však majstri odporúčajú zdržať sa intenzívneho potenia aspoň 3 dni;
 • opaľovať sa 3 dni po zákroku;
 • Môžete odstrániť chĺpky a filmový vosk - plastová kompozícia, ktorá nevyžaduje použitie prúžkov a berie záhyby tela, dobre zapadá na pokožku a zachytáva „škodlivé“ chĺpky na ťažko dostupných miestach;

Procedúra trvá približne 30-40 minút a nevyžaduje žiadnu špeciálnu prípravu a komplexnú starostlivosť po zákroku.

typy

V hlbokej bikinovej zóne je niekoľko druhov voskovania:

 • Horúce. Používa sa v profesionálnych salónoch na odstraňovanie tvrdých, krátkych alebo tenkých chĺpkov. On našiel širokú distribúciu pre prácu s oblasťou bikín, a je používaný výlučne odborníkmi, pretože má vysokú teplotu vykurovania (až 60 stupňov) a je dosť traumatické pre dom. Jeho plastická textúra berie obrysy tela a zachytáva chĺpky, po ktorých sa valí priamo na kožu pomocou prstov a ostro sa od nej oddelí. Vo svojom vzhľade a princípe pôsobenia, horúci vosk pripomína cukor.
 • Teple. Používajú ho profesionálni a domáci remeselníci a vyžaduje dodatočné použitie papierových pásikov - sú navrstvené na teplý vosk a odstránené s trhnutím.Teplý vosk je ideálny na odstraňovanie chĺpkov z veľkých častí tela - rúk, nôh a stehien, chrbta a hrudníka (pre mužov), pubis. Je tvrdá a kazeta. V každom prípade si každý z nich vyžaduje predohrev vo vodnom kúpeli.
 • Je chladno. Slávni zástupcovia - voskové pásy, ktoré je možné zakúpiť v takmer každom obchode. Ženy si často vyberajú pre domáce postupy odstraňovania chĺpkov, ale účinnosť tohto produktu je nízka.
 • Film. Zahrieva sa na pohodlnú telesnú teplotu (34-36 stupňov) a nevyžaduje použitie prúžkov. Je ideálny na depiláciu v oblasti bikín, pretože rovnomerne padá na pokožku a odoberá záhyby tela, znižuje citlivosť bolesti počas zákroku. Klasické brazílske bikiny sú kompletné odstránenie chĺpkov z intímnej oblasti, vrátane pubis, stydkých pyskov a medzier medzi zadok.

Horúci vosk je ideálnym riešením pre tento postup, pretože umožňuje odstraňovanie chĺpkov v ťažko dostupných a najcitlivejších oblastiach.

výrobcovia

 • Depileve, Sortiment španielskej značky zahŕňa klasické vosky na profesionálne alebo domáce odstraňovanie chĺpkov: kazetu, tuhé, živicové, hypoalergénne a filmové výrobky na starostlivosť o pleť pred a po zákroku. Medzi výhody tejto značky patria:
  • Široká ponuka výrobky na použitie v kabíne alebo doma vrátane stupňa citlivosti pokožky a textúry;
  • Osobitná pozornosť sa venuje výrobcovi starostlivosti - vo svojich líniách sú účinné gély a krémy proti vrastaniu vlasov;
  • Ponúka filmový vosk - bezpečné a vhodné na prácu s citlivými a obzvlášť citlivými oblasťami tela alebo kože všeobecne. Obsahuje minerálnu živicu, ktorej zložky prenikajú hlboko do pokožky a navyše ju zvlhčujú, zabraňujú vzniku ťažkého zápalu a podráždenia;
  • klasický - Konzervovaný vosk na teplú depiláciu, horúci vosk a náplne, vhodné na domáce použitie.

Výrobca Depileve - jeden z lídrov kozmetiky na odstraňovanie chĺpkov. Vyberajú ho profesionálni majstri a začiatočníci, obyčajné ženy, ktoré sa neboja vykonávať procedúru odstraňovania chĺpkov doma.

 • Floresan "Deep Depil". Je založený na fruktóze - prírodnom cukre. Vosk dokonale odstraňuje chĺpky v oblasti bikín a navyše má účinok odlupovania v dôsledku abrazívnych častíc. Obsahuje extrakt z aloe vera, ktorý upokojuje podráždenú pokožku a hydratuje ju. Medzi výhody produktu možno poznamenať jeho rozumnú cenu a bezbolestný domáce postup.
 • Biela čiara Natura. Vosk tejto značky je prezentovaný v granulách a je ideálny na depiláciu bikín aj doma. Filmový vosk zachytáva krátke vlasy a účinne sa vyrovná s tvrdými, má ekonomickú spotrebu - 100 gramov. asi na 4 liečby.

Ako si vybrať?

Pre domáce použitie vyberte „domáce“ vosky, teplé alebo teplé v malom množstve, najmä ak sa postup vykonáva prvýkrát a nie ste si istí, či by ste ho chceli zopakovať.

Nechajte obrovské profesionálne poháre so slovami „horúci vosk“ pre kozmetické salóny alebo si vyberte pod podmienkou, že už nebudete novým v domácej epilácii. Spravidla takéto výrobky vyžadujú špeciálnu voskovú taveninu (zariadenie na zohriatie vosku a udržiavanie jeho teploty) a majú príliš veľa objemu, navyše často stoja viac ako „domáce“ analógy.

Čo je lepšie zvoliť vosk, nie je možné odpovedať (ak hovoríme o výrobcovi). Ak ste začiatočník, prvýkrát neberte príliš drahé a profesionálne zloženie, a prestaňte venovať pozornosť výrobcovi a produktu, ktorý vám umožní vykonať postup doma.

Ak hovoríme o type samotného vosku, potom tu môžete urobiť odporúčania:

 • Pre intímnu oblasť Ideálnou voľbou by bol horúci vosk, ktorý sa používa v čistej forme bez použitia pásikov a kusov papiera.Má plastovú konzistenciu a aplikuje sa na pokožku, po vytvrdnutí sa masíruje prstami po dobu 2-3 sekúnd a stráca sa proti rastu vlasov. Horúci vosk pripomína cukor (shugaring), ale môže byť nebezpečné používať ho doma (najmä pre neskúsené dievča) - vysoká teplota zlúčeniny vyžaduje starostlivé zaobchádzanie, aby sa zabránilo popáleninám.
 • Filmový vosk - Vynikajúca voľba pre "hlboké" domáce metódy odstraňovania chĺpkov. Je vyhrievaná na pohodlnú telesnú teplotu 34-36 stupňov a je rovnomerne rozložená po koži, pričom krivky tela. Filmový vosk je vhodný na odstraňovanie chĺpkov doma, pretože rovnomerne zachytáva vlasy a spôsobuje menšiu bolesť ako napr.
 • Teplý vosk má tiež právo podieľať sa na odstraňovaní nežiaducich chĺpkov, ale bude to ťažšie robiť v oblasti medzi zadok.

Tipy na odstraňovanie chĺpkov

Predstavujeme Vašej pozornosti malú majstrovskú triedu, po ktorej budete môcť sami vyrezať hlboké bikiny u vás doma doma.

 • Predčistite pokožku v intímnej oblasti s jemným mydlom alebo mokrým utierkou a uterákom suché (alebo prirodzene až do úplného vyschnutia kože a vlasov);
 • Roztopte vosk vo vodnom kúpeli., ak je tekutá, alebo zahrievajte kazetu na pohodlnú teplotu (približne 30 stupňov). V každom prípade pre-aplikovať malý vosk na ruku, aby sa posúdila jeho teplota - to by malo byť pohodlné a nespáliť kožu;
 • S drevenou špachtľou na suchú pokožku a chlpy naneste trochu rozpusteného vosku na ich rast a na vrch položte prúžok látky;
 • Keď zamrzne (budete musieť počkať na krátku dobu - 4-5 sekúnd), ostro odtrhnúť prúžok proti rastu vlasov a pritlačiť pokožku prstami - to otupí bolesť;
 • Vezmite malé náplasti a aplikujte na nich trochu vosku, čo spôsobí, že postup bude menej bolestivý;
 • Epile sa môže zdať zložité, najmä na veľkých stydkých pyskách s obzvlášť citlivou a interglaciálnou oblasťou.

Technika vykonávania nie je náročná, ale stojí za to odvahu vykonať postup sám a odvážiť sa ostro odstrániť pruhy látky. Dôležité je trhnutie - odstráni chĺpky z koreňa alebo žiarovky, čo zabezpečí dlhodobý účinok. Ak chcete zvládnuť správnu techniku ​​voskovanie depilácie pomôže vizuálne video tutorial a schémy pre použitie vosk na kožu, ktoré vyvinuli profesionálny sprievodca.

Koľko to bolí?

Bolestivé pocity závisia od individuálnej citlivosti: pre niektoré ženy je voskovanie skutočnou výzvou pre ostatných - 30-minútová nespokojnosť, ktorú môžete jednoducho vydržať. Ak chcete znížiť citlivosť a bolesť, sprievodca odporúča prísť na reláciu po nástupe kritických dní alebo dodatočne pomocou anestetických krémov, gélov, ale postup na odstránenie vlasov voskom nie je tak bolestivé.

Ako sa prihlásiť?

Vopred roztavený vosk sa aplikuje špachtľou na čistý a suchý povrch pokožky podľa rastu vlasov.

Koľko si udržať?

Vosk trvá až do vytvrdnutia - zvyčajne trvá 3-5 sekúnd. Ak sa používa teplý vosk s prúžkami, tieto sa okamžite aplikujú na aplikovaný vosk, ak je horúci, potom majster (alebo vy) čaká až 5 sekúnd, kým vosk nevychladne a začne ho masírovať prstami, aby sa lepšie uchopili chĺpky, potom ostro odtrhne.

Ako dlho je dosť?

Po voskovaní nerastú asi 2 týždne. (priemerná hodnota, ktorá závisí od jednotlivých parametrov a od toho, koľkokrát boli postupy vykonané). Ak depiláciu urobíte prvýkrát, zóna bikín bude hladká asi 2 týždne, ak sa postup opakuje, alebo to robíte asi pár mesiacov, potom účinok trvá až 3 týždne.

Ako často je potrebné vykonávať depiláciu, je častou otázkou pre dievčatá.Majstri odporúčajú robiť postup zakaždým, keď chcete upratať intímnu oblasť a odložiť ostrý holiaci strojček.

Napríklad ste najprv urobili depilačný vosk, nabudúce budete musieť opakovať, keď chĺpky rastú späť na 6-7 mm.

Starostlivosť o pleť pred a po

Pred zákrokom sprievodca odporúča urobiť ľahký domáci peeling.na zdvihnutie krátkych a tenkých vlasov. Neexistujú žiadne iné odporúčania na prípravu.

Po depilácii aplikuje majster krém alebo gél na pokožku, aby sa zabránilo vrastaniu vlasov, navyše upokojuje podráždenú pokožku. Odporúča sa používať túto kompozíciu po zákroku niekoľkokrát týždenne, aby sa znížilo riziko tvorby vrastených vlasov. Alebo nahradiť profesionálny krém obvyklým drhnúť a pracovať na koži 2-3 krát týždenne počas sprchy.

Bezprostredne po depilácii sa neodporúča nosiť spodnú bielizeň (najmä syntetickú) a nepoužívať detergenty - gély, mydlá (vrátane čistej vody). Choďte do postele bez spodnej bielizne vo voľných bavlnených nohaviciach alebo šortkách, na druhý deň môžete pokračovať v normálnom živote a zabudnúť na postup.

Optimálna dĺžka vlasov pre odstránenie chĺpkov je 6-7 mm, maximum je okolo 12. Asi 2 týždne by mali uplynúť od okamihu posledného holenia (+/- niekoľko dní).

Ako zabrániť podráždeniu?

Podráždenie - hlavný nepriateľ každej dievčatá alebo ženy po depilácii v hlbokej bikiny zóne a nezáleží na tom, či sa postup vykonával voskom, cukrom, klasickým epilátorom a dokonca aj holiacim strojčekom. Citlivá oblasť v intímnej oblasti sa cíti zakaždým po odstránení chĺpkov. Je takmer nemožné zabrániť podráždeniu, pretože ide o normálnu kožnú reakciu. Je to ako stres v jeho čistej forme, ale je možné (a nevyhnutne potrebné) upokojiť podráždenú pokožku ľahkým zvlhčovačom alebo gélom.

Majster zvyčajne aplikuje krém po každom procese depilácie, ktorý zmierňuje podráždenie a zabraňuje vrastaniu vlasov. Chladiaca silikónová podložka alebo anestetický gél môžu pomôcť znížiť bolesť a znížiť prah bolesti. Mimochodom, niektorí klienti hovoria, že takéto opatrenia zabraňujú podráždeniu (to je všetko individuálne).

Môžu tehotné ženy robiť tento postup?

Môžete!

 • Často počas tehotenstva vlasy (na všetkých miestach) začínajú rásť obzvlášť intenzívne a každodenné používanie holiaceho strojčeka (a najmä dvakrát denne) vážne poškodzuje pokožku a spôsobuje podráždenie;
 • Tehotné ženy zvyčajne zvyšujú potenie.preto sa odstránenie chĺpkov stáva životne dôležitou nevyhnutnosťou, aby sa zabránilo nepríjemným pachom a svrbeniu;
 • Počas "zaujímavej" pozície Žena by nemala zabúdať na seba a na svojho manžela, ktorý chce vidieť atraktívnu a dobre upravenú ženu v okolí.

Existuje niekoľko "VUT" o ktorých dievčatá teraz a potom hovoria:

 • Počas tehotenstva citlivosť kože (a ženy vo všeobecnosti) sa zvyšuje - je to spôsobené zmenami hormonálnych hladín. A väčšina zo všetkých žien sa bojí strašnej bolesti, ktorá ich určite nájde v kancelárii kozmetičky alebo špecialistu na depiláciu. Nebojte sa tejto bolesti - je to dočasné;
 • Ženy sa boja „chytiť“ infekciu - Najpôsobivejší dôvod na odmietnutie voskového vosku v prospech holiaceho strojčeka. Je dôležité vykonávať postup v salóne s profesionálnym majstrom (dobre, ak má lekárske vzdelanie) a čisté, takmer sterilné podmienky, nielen počas tehotenstva, ale v každom prípade. Infekciu môžete chytiť od bezohľadného majstra, takže predbežne ohodnotite skrinku aspoň z fotografií a recenzií a po príchode sa uistite, že máte certifikáty a skrinka je čistá.

Existuje iba jedna odpoveď - počas tehotenstva je určite možné, bez ohľadu na obdobie, depilácia s voskovaním hlbokých bikín.Je dôležité naladiť sa na postup a zveriť ho skúsenému majiteľovi s ideálnymi podmienkami - čistou miestnosťou a jednorazovým sterilným príslušenstvom.

recenzia

Podľa zákazníkov, dobrý vosk na domácu depiláciu - Floresan "Deep Depil"Má nízku cenu a tvar kazety. Po použití sa ľahko nanáša a nezanecháva žiadne zvyšky vosku a tiež nespôsobuje bolesť a silné podráždenie. Najlepší Hot Wax - Depilflax, ktorý sa používa bez prúžkov a obsahuje kokosový olej, ktorý navyše zvlhčuje pokožku.

V tomto videu nájdete majstrovskú triedu na depiláciu bikínovej zóny doma.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky