Depilácia Ovocie vosk Deep Depil

Depilácia Ovocie vosk Deep Depil

Depiláciu voskom je možné bezpečne vykonávať samostatne doma. Je to veľmi jednoduché, najdôležitejšie je vybrať správnu voskovú spoločnosť. Vosk vám umožní rýchlo a ľahko odstrániť vlasy na dlhú dobu.

Treba poznamenať, že počas depilácie sa odstráni časť vlasov, ktorá sa nachádza na povrchu kože (na rozdiel od epilácie, keď sú vlasy úplne odstránené, vrátane koreňa).

Jednou z najobľúbenejších a osvedčených značiek ovocného vosku na depiláciu je Floresan Deep Depil.

O vosku

Už veľa dievčat zažilo pohodlie depilácie pomocou vosku Deep Depil. To vám umožní rýchlo a efektívne odstrániť nežiaduce chĺpky, vhodné pre akýkoľvek typ pleti.

Prostriedky "Deep Depil" sa vyrábajú v dvoch verziách:

  1. Tvrdý vosk ktorý musí byť mierne zahriaty, po ktorom je potrebné vykonať depiláciu teplým nástrojom.
  2. Voskové pásy - V tomto uskutočnení bol nástroj už aplikovaný na papierové alebo látkové pásy, ktoré sa nemusia zahrievať.

výhody

  • Jednou z hlavných výhod tohto výrobku je, že sa veľmi ľahko vymyje čistou vodou. - Je to veľmi pohodlné, vosk sa rozpúšťa v priebehu niekoľkých sekúnd. To znamená, že nie je potrebné použiť žiadne ďalšie prostriedky na odstránenie zvyškov vosku z kože - špeciálne impregnované obrúsky, vatové tampóny s rastlinným olejom, alkohol a podobne.
  • Ďalším plusom je, že v depilačnej súprave je obsiahnutý veľký počet vynikajúcich obrúskov..
  • Depil Honey Honey Depilácia Depilácia vosk je založená na fruktóze a má veľmi príjemná nenápadná vôňa.
  • Zahŕňa tiež prírodná zložka medus pozitívnym účinkom na pokožku.

Tento nástroj je veľmi mäkký, jemne odstraňuje vlasy a nespôsobuje podráždenie pokožky.

Vlastnosti použitia

Pred použitím tohto nástroja je potrebné ho trochu zahriať. Hustota vosku by sa mala podobať nie príliš hrubému medu. Na ohrievanie vosku môžete použiť vodný kúpeľ alebo ho zahriať v mikrovlnnej rúre. Teplota ohrievaného produktu by mala byť tridsaťosem stupňov.

Ak používate mikrovlnnú rúru, výrobok sa zahrieva asi dvadsať až štyridsať sekúnd - presný čas závisí od výkonu mikrovlnnej rúry. Zahrievajte produkt vo vodnom kúpeli (alebo jednoducho v horúcej vode) by mal byť 5-10 minút.

Ak sa chystáte na postup depilácie, uistite sa, že vosk nie je prehriatý - príliš horúci produkt môže vyvolať popálenie pokožky. Ak chcete skontrolovať vhodnosť teploty, aplikujte trochu na vnútro zápästia - ak je teplota pohodlná, môžete začať procedúru depilácie.

Produkt musí byť aplikovaný nie veľmi hrubá vrstva - aplikovať na smer rastu vlasov. Ďalej je povrch kože voskom pokrytý špeciálnym prúžkom (prúžky sa dodávajú s výrobkom a sú opakovane použiteľné - ľahko sa umyjú v teplej vode), ktorý sa potom stlačí a vyhladí. Ďalej musíte rýchlo (jeden ostrý pohyb) oddeliť pásku od kože proti rastu chĺpkov. Ak je pohyb príliš pomalý a hladký, nie všetky chĺpky môžu vypadnúť.

Voskové zvyšky sa dajú ľahko odstrániť z pokožky pod teplou vodou. Ak sa po zákroku vyskytujú jednotlivé chĺpky, neodporúča sa znovu aplikovať výrobok na rovnaké miesto. Je lepšie odstrániť zvyšné chĺpky pinzetou.

Dôležité upozornenie: po procedúre depilácie, hydratujte pokožku, aby ste ju upokojili, uvoľnili podráždenie a vyživujú pokožku., Je potrebné urobiť všetkým, najmä majiteľom tenkej a jemnej kože. Pre hydratáciu môžete použiť akýkoľvek nástroj, ktorý sa vám páči a je vhodný pre vašu pokožku.

recenzia

Tento nástroj získal veľkú popularitu medzi mnohými dievčatami, takže na internete môžete nájsť veľa spätnej väzby od zákazníkov. Treba poznamenať, že takmer všetky z nich sú pozitívne.

Dievčatá sú s týmto produktom veľmi spokojné. Píšu, že úplne zvláda úlohy. Ženy ocenili vysokú kvalitu vosku. Tvrdia, že je s ním veľmi pohodlná a ľahká práca. Vlasy sú odstránené ľahko a efektívne. Majitelia vosku „Deep Depil“ sú veľmi spokojní s možnosťou zmyť zvyšky z pokožky čistou vodou.

Medzi malými nedostatkami, niektoré dievčatá spomenúť nie celkom pohodlné forme špachtľou pre aplikáciu výrobku. Mnohí však argumentujú aj tým, že sa na ňu musí len prispôsobiť - a bude veľmi vhodné používať špachtľu.

Ďalšou veľmi dôležitou výhodou dievčat je prijateľná cena. Ak to porovnáme s voskmi na depiláciu iných značiek, je možné poznamenať, že výrobok „Deep Depil“ je veľmi cenovo dostupný, ale nie je horší v kvalite.

V ďalšom videu zákazník rozpráva o svojich skúsenostiach a výhodách Depil Depilation Wax.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky