2019 Christian Dior Tašky

2019 Christian Dior Tašky

Jedným z najobľúbenejších a najznámejších doplnkov na svete sú kabelky od Dior. Táto slávna značka vytvára skutočne elegantné veci, ktoré v priebehu rokov nestratia význam.

Tašky od Dior sú ušľachtilé klasiky, s ktorými bude miesto v šatníku akejkoľvek dievčatá.

model

Napriek tomu, že všetky tašky od Dior sú vyrobené v rovnakom štýle značky, všetky sa od seba líšia. Dizajnéri nekončia pri jednej technológii alebo výbere farieb, neustále zdokonaľujú svoje výtvory a modifikujú ich.

Nová dáma s motýľmi

Taška New lady, zdobená motýľmi, vyzerá veľmi originálne. Béžová farba v kombinácii s netradičnou potlačou dodá doplnku ženskosť.

Slečna dior

Malá kabelka Miss Dior je oveľa menšia ako väčšina tašiek tejto značky. Toto príslušenstvo úspešne dopĺňa elegantnú kovovú reťaz s malými článkami. Preto sa môže nosiť nielen v ruke, ale aj na ramene.

Kabelky Miss dior sú k dispozícii v šiestich farbách. Ale to stačí na nájdenie príslušenstva, ktoré sa hodí do zvoleného obrázku tak dobre, ako je to len možné. Najvýraznejšie v zbierke sú tašky červenej a čiernej farby. Toto príslušenstvo sa môže stať stredom obrazu a priťahuje pozornosť ostatných.

Okrem klasických kožených tašiek, táto kolekcia Dior prezentovaná a pletená taška. To je jeden z módnych trendov, ktoré sa jednoducho nepodarilo objaviť v zbierke takejto slávnej značky.

Otvorte panel

Ďalšou módnou a ľahkou voľbou je bar Dior Open. S jeho obrysmi sa tento značkový doplnok podobá značkovej barovej bunde. Takáto elegantná taška ľahko doplní elegantný ležérny luk.

séria obrazov

Ďalšou pozoruhodnou zbierkou je Diorama. Tento produkt od Dior vyzerá veľmi elegantne. Tašky z kolekcie Diorama doplnia veľkolepý ženský vzhľad. Kolekcia obsahuje nielen klasické obdĺžnikové sáčky s tvrdými hranami, ale aj viac originálnych modelov.

Diorissimo

Za zmienku stojí aj kolekcia Diorissimo. V tejto kolekcii vyzerajú vrecia rovnako. Výrobky z krokodílej kože s firemným vzorom vyzerajú veľmi štýlovo. Ďalšou časťou zbierky sú vrecúška s vložkami nerovnomernej textúry a originálnymi náplasťami. Každá kabelka značky Dior z tejto kolekcie je doplnená o značkovú kľúčenku so značkou.

Značková taška značky Diorissimo má tvar lichobežníka, vyrobený z hladkej kože. Táto taška sa dá nosiť v kancelárii a ako doplnok k každodennému štýlu. S týmto doplnkom budete vyzerať žensky a dômyselne.

mini

Ďalšou pozoruhodnou možnosťou je taška Dior Lady Mini. Vyznačuje sa kompaktnou veľkosťou a reprezentatívnym vzhľadom. Elegantný doplnok malých veľkostí sa ideálne hodí na pridanie romantického večerného luku.

Najobľúbenejšou možnosťou sú tašky z tejto kolekcie čiernej farby, šité z kvalitnej ekologickej kože.

Lady dior

Ale najobľúbenejším modelom v histórii Dior bol, samozrejme, kabelka Lady Dior. Tento produkt bol vytvorený pre princeznú Dianu, preto má špeciálnu eleganciu. Monochromatické výrobky z mäkkej kože sa vyrábajú vo svetlých pastelových farbách. Dopĺňa ich minimálny počet príslušenstva.

Rovnako ako všetky doplnky od Dior, táto kabelka je pozoruhodná svojím kráľovským zušľachťovaním a je vhodná pre tých, ktorí ocenia naozaj štýlové veci.

Malé tašky a spojky

Z veľkej časti, Dior tašky sú pomerne priestranný stredne veľké predmety. Dizajnéri tejto značky priťahujú pozornosť k svojmu príslušenstvu vďaka svojej priestrannosti. Koniec koncov, veľké tašky často kazia obraz a nevyzerajú celkom elegantne.

Okrem stredne veľkých obdĺžnikových vriec nájdete aj malé doplnky v kolekciách Dior. Čisté spojky od Dior vyzerajú celkom žensky. Napriek svojej kompaktnej veľkosti dokážu prispôsobiť všetko, čo je potrebné pre skutočnú dámu.

Spojky Dior sú skvelým doplnkom pre večerný večer. Mnohé modely dopĺňajú luxusné kovanie a kamienky do kabelky v súlade s drahými večernými šatami.

Pre väčšie pohodlie, tenký reťazec často dopĺňa spojky od Dior. Takýto prvok umožňuje nosiť obľúbenú spojku nielen vo vašich rukách, ale aj na ramene.

Exkluzívna kolekcia

Tašky od Dior sa vždy líšili ženskosťou a dokonalosťou. V exkluzívnych kolekciách tejto značky nájdete originálne výrobky, ktoré sa nikde inde nenachádzajú.

Originálne tašky Dior z exkluzívnej kolekcie sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a nezvyčajných dekoratívnych prvkov.

Skutočné farby

V zbierkach módneho domu prevládajú monochromatické odtiene Dior. Ale klasické farby sa niekedy riedia svetlými akcentmi, najmä v jarno-letných zbierkach.

červená

Nasýtená červená farba nepoškodí elegantné doplnky tejto značky. Tašky z perforovanej alebo prešívanej kože z bohatých červených alebo jemných koralových farieb určite pritiahnu pozornosť milovníkov jasných akcentov v šatách.

čierna

Základná čierna je jednou z najčastejšie používaných farieb v kolekciách od Dior. Tmavé kabelky sú vhodné pre dospelé ženy, ktoré si vyberajú klasický štýl v oblečení.

ružový

Ružové jemné ženské kabelky sú skvelým doplnkom pre mladé módy. Najobľúbenejšia taška Lady Dior, vyrobená z mäkkej kože svetlej ružovej farby, je jedným z najžiadanejších doplnkov pre mnoho dievčat.

biela

Klasické biele stredne veľké tašky vyzerajú sviežejšie a elegantnejšie ako čierne. Biele kožené alebo lesklé tašky, doplnené elegantným strieborným kovaním, sa zamerajú na vašu krásu a mladosť.

Okrem klasických monochromatických tašiek, v kolekciách od Dior existujú aj nezvyčajné vzory a výtlačky. Jedným z najznámejších modelov s potlačou je béžová kabelka so vzorom motýľov.

materiály

Najobľúbenejšie materiály, ktoré Dior návrhári používajú pri šití svojich tašiek sú koža a textil. Kvalitná koža je zárukou, že výrobok vydrží viac ako jednu sezónu. Originálne tašky Dior sú drahé, ale ich cena je odôvodnená kvalitou kože a bohatou povrchovou úpravou.

Jediná kolekcia, v ktorej boli predstavené modely laku spolu s koženou taškou, bol Dior New Look. Vrecká v tejto kolekcii vyzerajú diskrétne a elegantne. Dopĺňa ich kovový pásik s článkami veľkej veľkosti.

Čo a ako sa nosí

Stredne veľké kožené tašky Dior sú perfektným doplnkom kancelárskeho štýlu. Môžu byť kombinované s klasickými strihami strihaných strihaných alebo osadených sukní.

Malá spojka zdobená kamienkami a kovaním dokonale zapadne do večerného luku. Môže byť nesený v rukách alebo na ramene, ak je malá taška doplnená tenkou kovovou reťazou alebo remienkom.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky