Tašky od Francesco Marconi - stelesnenie talianskeho štýlu a kvality

Tašky od Francesco Marconi - stelesnenie talianskeho štýlu a kvality

Značka Francesco Marconi je skutočným príkladom talianskej kvality. Tašky tejto značky kombinujú módne klasiky a moderné motívy. Objavujú sa na mnohých módnych prehliadkach a výstavách, na rovnakej úrovni ako produkty iných módnych návrhárov.

O značke

Značka Francesco Marconi má originálny dizajn a vysokú kvalitu. Talianska značka má obrovské množstvo fanúšikov rôzneho veku a spoločenského postavenia.

Zakladatelia slávnej spoločnosti boli traja bratia menom Tonelli. Talentovaní bratia sa rozhodli vytvoriť rodinnú továreň a vytvoriť doplnky pre ženy. Ich tvorba veľmi rýchlo získala popularitu medzi Talianmi a neskôr medzi Európanmi. Verí sa, že názov spoločnosti bol daný na počesť slávneho talianskeho operného speváka, ktorý inšpiroval všetkých troch bratov.

Teraz je talianska značka obľúbená nielen v rámci krajiny, ale po celom svete. Doplnky od Francesco Marconi majú priaznivcov medzi mladými dievčatami a ženami v pevnom veku.

rysy

Jedným z hlavných rozdielov medzi vreckami od Francesco Marconi je špeciálny spôsob konečnej úpravy kože. Medzi ich taškami môžete nájsť výrobky štylizované pod kožou pythonu alebo modely s reliéfnou kožou. Za zmienku stojí aj rad tašiek z mäkkej matnej kože. Nappa je ušľachtilá, vysoko kvalitná koža, takže tento výrobok bude určite trvať dlho.

Aj dizajnéri tejto značky sa vždy snažia monitorovať kvalitu. Kvalitný materiál a príslušenstvo je hlavným rozdielom medzi kabelkami tejto spoločnosti.

Ďalšou výhodou - medzi taškami od spoločnosti Marconi vždy nájdete príslušenstvo vhodnej farby. Široká paleta farieb vám umožní nájsť produkt podľa chuti. Dostupnosť cien je zároveň dobrá. Nákup tašky od Francesco Marconi, získate vysoko kvalitný značkový kožený výrobok za pouhých 200 - 500 dolárov.

výhody

Kvalitné tašky Marconi sú vždy doplnené elegantným štylizovaným doplnkom. Originálna koža s ručne vyrobeným vzhľadom pôsobí pôsobivo. Zároveň návrhári značiek uprednostňujú umiernené klasiky. Veľké vrecká s hladkými prírodnými líniami vyzerajú veľmi atraktívne.

Medzi doplnkami značky Marconi nájdete nielen tašky na každodenné nosenie. Značkové dizajnéri potešia svojich fanúšikov elegantnými taškami, ktoré dobre zapadajú do biznis štýlu. Okrem klasických tašiek, výrobcovia dopĺňajú všetky svoje zbierky peňaženkami, kufríkmi, držiakmi kľúčov a držiakmi vizitiek, vyrobenými v rovnakom štýle.

Pre milovníkov cestovania, dizajnéri šijú vysoko kvalitné batohy a priestranné tašky. Osobitná pozornosť si zaslúži značkové tašky, kryty na notebooky. S takýmto príslušenstvom môžete cestovať a zároveň zostať v trende.

Ako si vybrať skutočný a rozlíšiť falošný

Hoci tašky od Marconi sú lacnejšie produkty od Chanel alebo Dior, mali by ste byť opatrní pri výbere príslušenstva. Aby nedošlo k lacnej čínskej falošný miesto talianskej značky kabelky, dávajte pozor na malé detaily.

Na prednej strane musí byť logo spoločnosti. Nápis "Francesco Marconi" musí byť vyplnený bez chyby. Ďalším dôležitým bodom je, že odtlačok s obchodnou značkou musí byť prítomný na vnútornom obložení vrecka.

Tiež by ste mali venovať pozornosť tomu, že špeciálne príslušenstvo je vyrobené pre značku Francesco Marconi. Symbol ochrannej známky musí byť prítomný na všetkých malých detailoch až po jazdec blesku. Okrem toho, s každou koženou taškou prichádza špeciálny vak na skladovanie koženého tovaru.

Prehľad modelov z novej kolekcie

Pre ženy

Z dámskych tašiek prezentovaných v najnovšej kolekcii od Francesco Marconi si každé dievča nájde vhodné príslušenstvo pre seba. Okrem priestranných tašiek s tmavými farbami sú exkluzívnejšie.

Osobitná pozornosť si zaslúži očarujúcu tyrkysovú kabelku s hnedými vložkami. Veľkolepé razenie kože vyzerá originálne na takom klasickom doplnku. Kabelka je veľmi kompaktná, ale hodí sa na všetko, čo potrebujete, pretože je doplnená objemnými vreckami. Krátke rukoväte a štýlové doplnky dotvárajú vzhľad.

Pre mužov

Muži budú mať radi aj tašky z novej kolekcie Marconi. Reliéfna koža tmavých farieb vyzerá draho a štýlovo. Návrhári prezentovali pozornosť mladých chlapcov nielen kožené aktovky a instant messenger, ale aj tašky s jednoduchým každodenným dizajnom. Pohodlné batohy, cestovné tašky a obaly na notebooky nájdu svoje miesto v šatníku moderného mestského obydlia.

Tašky od Marconi - harmonická zmes klasického zadržiavacieho systému s modernými detailmi. Kožené tašky tejto značky sú lacné, ale majú vysokú kvalitu, takže ich milujú módy z celého sveta.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky