Štýlové kožené cestovné tašky

Štýlové kožené cestovné tašky

Cestovanie, služobné cesty, dovolenka - to všetko vyžaduje cestovnú tašku, kde si môžete dať svoje osobné veci. Koža - jedna z najlepších, ak nie najlepších materiálov, ktoré používajú moderné výrobcovia pri šití cestovných tašiek.

Módne trendy

Výber koženej tašky na cestovanie, chcem z nej dostať nielen vysokú úroveň praktickosti, ale aj vhodný vzhľad. Táto sezónna taška je špeciálne navrhnutá:

 • z pravej kože. Sú drahé, ale plne odôvodnené. Atraktívny vzhľad, pevnosť, praktickosť a priestrannosť. Samozrejme, veľkú úlohu bude zohrávať kvalita pokožky a zvláštnosti jej spracovania, ktoré predlžujú životnosť a zachovávajú pôvodný vzhľad;
 • imitácia kože. Hodná a cenovo dostupnejšia alternatíva pravej kože. Zvonka sa materiál nedá rozlíšiť, ale umelá koža rozširuje výber dizajnu, farieb;
 • plátno s koženými vložkami. Vyzerá veľmi originálne, líši sa odolnosťou voči opotrebeniu, dáva obraz jeho majiteľovi prvok pevnosti;
 • s dekorom kožušiny. Žena verzia, ktorá umožňuje riediť prísne kože viac zábavy, ženské prvky;
 • s výtlačkami v klietke. Skutočný boom v tejto sezóne urobil kožené cestovné tašky vo veľkej klietke. A rovnako dobre sa hodia aj mužom a ženám;
 • cestovné tašky. Klasické výrobky, skvelé pre víkendové pobyty;
 • prírody. Čo je najzaujímavejšie, dizajnéri ponúkajú mužom len zriediť ich prísny obraz doplnkami s odtlačkami v tvare motýľov, leopardí kože a nádhernou krajinou. Viac prekvapujúce je, že vyzerajú skvele na pozadí brutálnych predstaviteľov silnejšieho pohlavia.

rozmery

Podľa veľkosti kožených cestovných tašiek sú rozdelené do troch kategórií:

 • malé. Kompaktné príslušenstvo určené pre malý počet vecí a jednu osobu. Dobré riešenie pre krátke cesty;
 • priemer. Vhodné pre 1-2 osoby na výlet na víkend alebo týždeň v lete. Celkom priestranný, pohodlný, nie ťažký;
 • veľký. Najobľúbenejší model, pretože vám umožňuje vziať so sebou veľké množstvo vecí. Odporúča sa zvoliť si veľké tašky vyrobené z kože, ktoré majú priečny ramenný pás a kolesá s vysúvacou rukou.

Ako si vybrať

Je tu niekoľko bodov, na ktoré si môžete vybrať naozaj vhodnú cestovnú tašku z kože.

Typ pleti

Môže byť prirodzené alebo umelé. Pravá koža je drahšia a oveľa praktickejšia. V skutočnosti to všetko závisí od impregnácie a zvláštností liečby pleti. Aby ste sa vyhli chybám, dôverujte osvedčeným značkám.

Značka

Existuje mnoho spoločností zaoberajúcich sa výrobou kožených doplnkov. Tam sú vodcovia a tmavé kone. Keďže potrebujete koženú tašku, nemali by ste kupovať výrobky od pochybných spoločností.

Kovanie, povrchová úprava

Uistite sa, že všetky upevňovacie prvky, zipsy, rukoväte sú vyrobené s vysokou kvalitou, upravené, bez zakrivených švov. Zabránite tým nepríjemným incidentom pri cestovaní.

rukoväte

Ak je to malá kabelka, pár rúčok bude stačiť na nosenie v rukách. Médium by malo byť vybavené popruhom na nosenie na ramene a veľkou zasúvacou nastaviteľnou rukoväťou a kolieskami.

Pás

Na pohodlné nosenie tašky na ramene by mal byť pás dostatočne mäkký a dostatočne široký, aby sa pokožka neotierala.

tvar

farba

Otázka je čisto individuálna, založená na osobnom vkusu a preferenciách.

tvar

Stáva sa vertikálne a horizontálne. Vertikálne relevantné pre malé množstvo oblečenia, pretože sú tenké. Hlavnou výhodou vertikálnych vreciek je veľké množstvo priehradiek a vreciek.Horizontálne môže byť nesený v rukách, cez rameno, na roliach na kolieskach. Sú to oveľa viac vertikálne modely, takže sú vhodné na dlhé cesty.

Prehľad najlepších modelov

Samozrejme, aby ste si vybrali cestovnú tašku z kože, potrebujete predovšetkým na základe úvah o praktickosti. Ale nikto vás neobťažuje kombinovať v jednom štýle a pohodlie. Tieto sa môžu nazývať nasledujúce vrecká.

Zvážte samostatne príklady dobrých tašiek:

 • male;
 • ženy.

Mužské modely

 • Model Houston z Brialdi. Taška z mäkkej, pravej kože, pokrytá špeciálnym materiálom na zlepšenie odolnosti proti opotrebeniu. Aj keď je separácia iba jedna, nezbavuje príslušenstvo vynikajúcej funkčnosti a praktickosti. Spevnené dno vám umožní nosiť ťažké veci.
 • Edimburgo z Toskánska. Tmavo hnedá cestovná taška, ktorá je ideálna pre cestovateľov. Atraktívny, štýlový vzhľad, ktorý poskytuje majiteľovi pevnosť. Dokonalá kvalita robí model neuveriteľne populárnym.
 • Čokoláda z Tiding Bag. Vyrobené v čokoládovej farbe, vyrobené z koňovej kože. Zdobené strieborným kovaním, vyrobené ručne. Hlasitosť vám umožní držať osobné veci a notebook navyše. Na nosenie na pleci je doplnený širokým mäkkým pásom.
 • Blamont vyrába Braun Buffel. Vynikajúca hnedá pánska taška, na výrobu ktorej sa používa teľacia koža. Má vysokú úroveň praktickosti, trvanlivosti. Bude slúžiť ako vynikajúci asistent na dlhých cestách.
 • Nappa z Tiding Bag. Čierna priestranná taška, vyrobená na báze hovädzej kože. Veľmi spoľahlivý, odolný, vydrží pôsobivé zaťaženie, hoci váži iba 1,3 kg. Je doplnená o štýlové kovové kovanie, štylizované striebro.
 • Adelaida od spoločnosti Brialdi. Vrecko je jeden a pol kilogramu, má malú veľkosť, ale jeho vzhľad sa chveje. Vhodné pre mužov aj ženy. Vyrobené z vysoko kvalitnej kože, vybavené pohodlným ergonomickým popruhom pre nosenie na ramene.
 • Olympia od značky Brialdi. Cestovná kožená taška vyrobená v športovom štýle a šedej. Vhodné pre krátke výlety, výlety do posilňovne. Pás je vyrobený z kombinácie polyesteru a kože, čo ho robí praktickým a pohodlným pri nosení tašky na ramene. Výrobný materiál - teľacia koža.

dámske

 • Barcelona z Toskánska. Cestná kožená taška v unisex štýle, s ktorou bude žena vyzerať ešte múdrejší a reprezentatívnejšia. Talianske príslušenstvo vyrobené na báze pravej kože so špeciálnymi ochrannými impregnáciami. Spodná časť vrecka je tuhá, čo umožňuje prenášať veci, ktoré nie sú žiaduce rozdrviť.
 • Mona Lisa. Ďalšia taška zo zbierky spoločnosti Toskánsko, vyrobená vo forme vintage tašky. Štýlové zlaté kovanie dodá taške pevnosť a nádherné farby dokonale dopĺňajú váš vzhľad. Skvelé riešenie pre fanúšikov retro-štýlu.
 • Rockford Whisky. Štýlová cestovná taška v hnedo-červenej farbe. Použitá mäkká koža, kožené rukoväte. Vybavená samostatnou sekciou pre dokumenty. Taška sa otvára široko, čo zjednodušuje proces plnenia.
 • David Jones ponúka originálny taškový model, ktorý sa dá ľahko nájsť pod menom Bordeaux. Zvláštnosťou výrobku je, že je vyrobený vo svetlej hnedej farbe a materiál pre výrobu je moderná ekologická koža. Pohodlné, praktické, priestranné, dokonale dopĺňajú štýlový vzhľad mladých.

Sledujte naše tipy a žite v móde!

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky