Kožená taška cez rameno - všetko, čo potrebujete vedieť

Kožená taška cez rameno - všetko, čo potrebujete vedieť

Tašky cez rameno boli populárne v posledných rokoch. V tejto sezóne nestrácajú svoju popularitu, majú len mierne zmenenú farbu a formu.

Módne trendy

Tak ako v minulých sezónach, aj v tomto roku sú kožené tašky veľmi dôležité., Je mimoriadne pohodlné nosiť takéto kabelky cez rameno - koniec koncov, obe ruky zostávajú voľné, čo vám umožňuje nosiť ďalšie balíky, jazdiť na bicykli atď. Medzi najmodernejšie kabelky cez rameno patria tie, ktoré majú jasné geometrické tvary: okrúhle, štvorcové atď.

Tiež v trende kožušiny tašky alebo tašky s kožušinovými detailami. Môžu ich nosiť aj tí, ktorí sú proti používaniu prírodnej kožušiny. Umelá kožušina nie je horšia ako prírodná. Kožušiny tento rok na vrchole popularity - používa sa v detailoch oblečenia, obuvi a doplnkov.

Ďalším trendom je nezvyčajná forma. Napríklad vrecko vo forme páskovej kazety. Dizajnéri v tejto sezóne sa snažili urobiť zo všetkých milovníkov nezvyčajných tvarov. Takže je celkom možné stretnúť sa na ulici mladých ľudí s taškou cez ramená vo forme zmrzliny, smartfónu alebo televízora!

Ďalší trend - okraj. Ak sa skôr nosili chlapíci a hippies, potom tento rok je zdobený tašky, oblečenie a topánky. Môžete ozdobiť starú tašku s okrajom, aby bolo módne a štýlové.

farba

Pokiaľ ide o farbu, návrhári odporúčajú nosiť oblečenie a kabelku rovnakej farby alebo odtieňa. Napríklad modré šaty alebo sukňa a modrá taška cez rameno, ako aj modré naťahovacie tenisky. V takomto prípade by bol takýto obraz vhodný na stretnutí, na párty aj v kancelárii.

čierna

Ako viete, čierna nikdy nevyjde z módy. Čierna kabelka cez rameno bude vyzerať dobre s akýmkoľvek oblečením. Nemali by sme však zabúdať, že vrece a topánky rovnakej farby sú pozostatkami minulosti a dokonca aj znakom zlého vkusu! Čierne semišové tašky sú trendom tejto sezóny. Klasický model Chanel je veľmi obľúbený - prešívaná taška v čiernej farbe.

biela

Biela kožená taška cez rameno je veľmi letnou možnosťou. Módny dom Dolce & Gabbana ponúka v tomto roku malé kabelky čiernej a bielej farby. Biela kožená taška dokonale doplní každý letný vzhľad šaty, nohavice alebo kombinézy.

veľkosť

Dnes návrhári ponúkajú tašky malých veľkostí. Nie všetko je však také jednoduché. Koniec koncov, výber veľkosti vrecka závisí aj od rastu žien módy. Napríklad vysoké dievčatá odporúčajú nosiť malé tašky. Tašky veľké alebo miniatúrne nebude vyzerať prospešné vo vysokých dievčatách. Pokiaľ ide o dievčatá krátkeho vzrastu, môžu niesť elegantné miniatúrne kabelky alebo vertikálne možnosti.

malý

V tejto sezóne sú relevantné tašky cez rameno malej veľkosti, ktoré sú dobré pre všetky príležitosti. Oni držia viac ako len rúž a smartphone, ale nie sú tak objemné rovnako, tak, aby vyhovoval dievčatá krátke postavy.

Malý

Malá taška cez rameno je vhodná pre romantickú predajňu, oficiálnu predajňu alebo pre tých, ktorí idú na diskotéku. Tiež miniatúrne tašky sú nosené dievčatá, ktoré sa používajú na prepravu dokumentov v priečinku. Dnes sa dosť často stretnete s dievčaťom so zložkou dokumentov a malou kabelkou cez rameno, čo nie je veľmi pohodlné. Chanel však ponúka malé kabelky pre predajne. Okrem toho, značka ponúka rôzne farby, ktoré vám umožní vybrať kabelku pre akékoľvek oblečenie.

materiál

Návrhári ponúkajú tento rok tašky z rôznych materiálov. Napríklad, pletené a semišové tašky sú veľmi módne. Tiež relevantné tašky z kompozitného materiálu. Napríklad kožená taška s pásom hmoty.Alebo pletená taška s koženými vložkami.

Ďalší trend - čalúnenie tašky. Spolu s koženkou sú nepostrádateľnou voľbou pre ekológov.

Kým kožené tašky sú stále najobľúbenejšie tento rok. Kožené tašky sú najodolnejšie, dobre sa nosí v zime aj v lete. Dávajú špeciálny štýl a eleganciu.

Rozmanitosť modelov

Ak hľadáte model, ktorý je vhodný na prácu a na večerný večer, mali by ste uprednostniť čiernu alebo bielu koženú tašku. Avšak, nemali by ste sa zapojiť do mnohých detailov, pretože lesklá taška s množstvom šperkov nebude vyzerať vhodne počas dňa na ceste do práce.

Čo sa týka večerných modelov, tu sa musíte pozrieť podrobnejšie. Koniec koncov, ak nie ste pripravení na vidličku pre samostatnú kabelku pre každý outfit alebo aspoň pár kabeliek, potom znova, musíte si vybrať "univerzálny" model. Tašky s lemom, ktoré sú v tejto sezóne veľmi relevantné, sú ideálne pre večerné východy.

Prečo sú talianske tašky najlepšie?

Talianske tašky sú tradične najlepšie svojho druhu. Sú spravidla vyrobené z pravej kože alebo vysoko kvalitnej koženky.

Každá dievčina sníva, že má vo svojej zbierke aspoň jeden model talianskej tašky. Na čo sú dobré?

  • Vynikajúca kvalita;
  • Jednoduchosť formy;
  • Staroveké tradície výroby koženého tovaru.

Nákup talianskej kože tovaru, akékoľvek módy je presvedčený, že výrobok bude slúžiť jej mnoho rokov a pomôže vytvoriť mnoho elegantných obrázkov.

Ako si vybrať?

Výber koženej tašky cez rameno by mal venovať pozornosť základným princípom.

  1. Koža je prírodný materiál, ktorý okamžite absorbuje vodu. Ak chcete skontrolovať prísahu dosť kvapky vody. Ak je výrobok vyrobený z pravej kože, okamžite absorbuje vodu, kým koženka neabsorbuje vodu a kvapka sa na ňu.
  2. Kvalitné tašky majú dvojitý šev, takže výrobok vydrží viac ako jednu sezónu.
  3. Taška z pravej kože má podšívku z odolného a prírodného bavlneného materiálu. Podšívka je šitá pevne a efektívne, všetky švy sú ploché.
  4. Všetky spojovacie materiály a spony musia byť pripevnené kvalitné a trvanlivé. Mali by sa ľahko otvárať a zatvárať.
  5. Detaily ako pásy a veci v kvalitnej taške sú vyrobené z odolného materiálu.
  6. Kvalitná kožená taška vyžaduje primeranú starostlivosť.

Prehľad najnovších zbierok

Móda pre tašky pre mužov a ženy sa mení rovnakou rýchlosťou ako móda pre oblečenie a obuv. V tomto roku dizajnéri ponúkajú širší výber všetkého módy.

Pre mužov

Dsquared2 ponúka tašky vyrobené z pravej kože so semišovými vložkami. Bottega venetta predstavili čierne tašky z plazov plazov, ktoré vyzerajú veľmi elegantne.

Topické tašky, tablety čiernej, čerešňovej a terakotovej farby, ktoré sú kombinované s akýmkoľvek oblečením. Veľmi obľúbené sú modely z kože s efektom starnutia, ktoré doplnia obraz v štýle „klasický“, „ležérny“, „inteligentný ležérny“ atď.

Pre ženy

Michael Kors V tomto roku ponúka miniatúrne kabelky svetlých farieb, do ktorých sa zmestí len smartphone a veľmi malá kozmetická taška.

Malé tašky od Michaela Korsa v tomto roku sú veľmi stručné a majú pokojnejšiu farbu.

Módna módna značka Burberry ponúka jednoduché formuláre. Dve krátke rukoväte umožňujú nosiť tašky na ramene aj v ruke.

Milovníci elegantného príslušenstva by mali venovať pozornosť do zbierky Fendi, ktorý sa vyznačuje ostrými elegantnými modelmi.

Bez ohľadu na váš výber a trendy v tomto roku, hlavným pravidlom je pohodlie produktu.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky