Armani Jeans Bag

Armani Jeans Bag

V roku 1975 bola módna značka Armani vytvorená priateľmi Giorgia Armaniho a Sergia Galeottiho. K dnešnému dňu je jediným vlastníkom a hlavným dizajnérom Armani. Napriek tomu, že dizajnér je už viac ako 80 rokov, nikdy neprestáva udivovať novými kolekciami, ktoré vytvárajú skutočný pocit vo svete módy.

Cesta k tejto sláve nebola hladká: Armani začal svoju činnosť, usporiadať okná. Potom pracoval ako dizajnér mužského oblečenia. A len za 40 rokov sa rozhodol vytvoriť si vlastnú líniu oblečenia.

Vlastnosti vriec

V 80. rokoch Armani začal vyrábať džínsové zbierky. Neskôr, pod touto značkou sa dizajnér rozhodol vydať rad doplnkov. Takže tam boli tašky Armani Jeans.

Tašky sú skvelé pre každodenné nosenie.

Tašky Armani Jeans sú vyrobené z materiálov špeciálnej kvality: denim, umelá koža, lak. Podšívka je vyrobená z textilu. Existujú vnútorné vrecká, ktoré môžu byť uzavreté zipsom.

výhody

Táto kolekcia je cenovo najdostupnejšia. Vzhľadom k tomu, že tieto tašky Armani sú určené pre každodenné nosenie, ich cena je celkom rozumná. Napríklad, vrecko na laky bude stáť približne 230 USD. Džínové vrece, pretože jeho materiál bude stáť menej - asi 50 dolárov.

Hlavnou výhodou tejto kolekcie je pohodlie a komfort v každodennom používaní a diskrétnom štýle.

Prehľad modelu

Táto kolekcia predstavuje rôzne modely. Zvážte rozdiel medzi modelmi tašiek v tejto kolekcii:

  1. Rozdiel vo veľkosti. Kolekcia obsahuje tašky rôznych veľkostí: spojky, miniatúrne kabelky, tašky strednej veľkosti, veľké tašky, tašky, tašky, kabelky.
  2. Popruhy. Kolekcia obsahuje tašky s dlhými a krátkymi popruhmi, tašky na ramene.
  3. Odtiene. Kolekcia obsahuje modely rôznych farieb a výtlačkov.
  4. Výzdoba. Na vreckách tejto zbierky môžete vidieť kvetinové kresby, kamienky, kryštály, retiazky.

Pre mužov

Armani, ktorý vyvinul sériu vreciek Armani Jeans, odstúpil od príloh slávnych športovcov, ktorí harmonicky kombinujú pohodlie, eleganciu a sexualitu vo svojom štýle oblečenia.

Pánske tašky Armani Jeans sú nesporným dôkazom, že doplnky môžu byť štýlové, elegantné a zároveň pohodlné.

Tašky Armani Jeans sú vyrobené z pravej kože, vysoko kvalitných materiálov, vďaka ktorým sú tašky odolné voči opotrebeniu a vyzerajú veľmi pekne.

Unikátny strih sáčkov Armani Jeans je ideálny pre každodenné nosenie a pre šport. Čierna taška z Armani Jeans je medzi športovcami veľmi obľúbená.

Armani Jeans taška bude skvelý darček pre vášho muža. Štýlový, moderný dizajn nenechá ľahostajného žiadneho človeka.

Pre ženy

Tašky Armani Jeans patria do každodenného štýlu, ktorý sa tiež nazýva „ležérne“, ale zároveň vynikajú svojím originálnym a originálnym dizajnom.

Ich charakteristickým znakom je kombinácia jednoduchosti, pohodlia a elegancie. Akýkoľvek z vášho štýlu bude hrať novým spôsobom s vreckom Armani Jeans.

Dizajnérom sa podarilo vyrobiť vynikajúcu kolekciu kabeliek. Táto kolekcia ponúka zákazníkom veľké množstvo tašiek v rôznych veľkostiach, farbách a rôznych dekoračných prvkoch.

Dámska kolekcia tašiek vyrobených z vysoko kvalitných materiálov a prezentovaných:

  1. V rôznych farbách. Avšak prevládajú tmavé tóny.
  2. Predstavuje tašky rôznych veľkostí: od miniatúrnych kabeliek a tašiek, až po kabelky, ktoré majú pôsobivé rozmery.
  3. Táto kolekcia sa vyznačuje obrovskou škálou prvkov zdobenia - reťaze, rôzne vzory, kamienky a kamene.

Vynikajúca kabelka Armani Jeans vám pomôže vyjadriť svoju individualitu, harmonicky skompletizovať váš obraz. Tieto tašky získavajú srdcia svojou krásou a ľahkosťou.

Počas vývoja kolekcie Armani úspešne kombinoval klasický taliansky šik a ležérny štýl, ktorý vytvoril vynikajúcu radu tašiek.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky