Pásová taška 2019 pre mužov a ženy

Pásová taška 2019 pre mužov a ženy

Mnohí sa domnievajú, že vrecko na opasok je neodškriepiteľným atribútom obchodníkov a dirigentov, a dokonca nie moderných, ale tých, ktoré budú navždy zapamätané, ako pripomienka vzdialených a temperamentných deväťdesiatych rokov.

Taška pre mužov a ženy 2016 navždy zmení váš stereotyp neatraktívneho príslušenstva. Teraz to nie je len praktická vec, v ktorej môžete skryť tie najnutnejšie veci.

Moderná taška na opasok je predovšetkým štýlovou výzdobou obrazu. Ohromuje množstvo farieb a prítomnosť originálnych dekoratívnych prvkov, prekvapenia s rôznymi štýlmi a všetkými prostriedkami zdôrazňuje individualitu jej majiteľa.

Čo sa tiež nazýva

Je zaujímavé, že pohodlné príslušenstvo, ktoré sa objavilo v našej oblasti pred viac ako dvadsiatimi rokmi, ešte neprišlo s pôvodným názvom. Najčastejšie sa to jednoducho nazýva taška na opasok alebo vrecko na opasok.

Medzi ľuďmi je tradícia, že by mali dať takéto kabelky „prezývky“ na základe ich podoby, preto sa vo vzťahu k nim často počujú vtipné slová ako „banán“ alebo „kotva“. V Amerike je zvyčajné volať zavretú tašku v páse len v páse, ktoré sa doslovne prekladá ako „pas“.

Aká je jedinečnosť týchto nezvyčajných tašiek a prečo, keď „prežili“ celé desaťročia úplného zabudnutia, vrátili sa, podobne ako fénix vták, do života modernej spoločnosti a dokonca sú plné stránok módnych lesklých časopisov?

rysy

Hlavné tajomstvo popularity vrecka na opasok spočíva v jeho funkčnosti. Je veľmi ľahká a drobná, nespôsobuje počas používania žiadne nepríjemnosti a umožňuje vám ukladať drobné predmety základnej potreby do dohľadu. To môže byť skvelý doplnok k akémukoľvek obrazu, pretože je ľahké, aby sa zmestili úplne na všetky štýly oblečenia.

Môžete si vybrať model, ktorý sa hodí na opasok, nosený na páse alebo bokoch, a rôzne tvary a farby vám umožňujú experimentovať s vlastným lukom.

Ale čo je najdôležitejšie - pomocou takejto tašky si úplne uvoľníte ruky, čo znamená, že sa môžete konečne cítiť slobodnejšie.

Moderné dizajnéri potešia spotrebiteľov nielen dekoratívnou paletou vreciek na opasok, ale aj originálnymi dizajnovými riešeniami. Vrecko na transformáciu pásu sa ľahko zmení na štandardné príslušenstvo, ak rozopnete držiak, ktorý možno zapnúť, gombíky alebo suchý zips.

Takto môže byť vrecko na pás ľahko univerzálne. Jednotlivé kópie takýchto vriec však kombinujú množstvo charakteristických znakov, ktoré vám umožňujú pohodlne ich používať len na konkrétne účely.

Prehľad módnych modelov

Pásové tašky sú najobľúbenejšie medzi ľuďmi, ktorí sa venujú aktívnej činnosti alebo sa neustále zaoberajú malými predmetmi. Často ich možno nájsť na športovcoch alebo na cestách, ktorých ruky sú obsadené kamerou alebo mapou mesta. Obchodníci, ktorí neustále prepočítavajú príjmy, taká taška jednoducho šetrí.

Aby ľudia vedeli presne, čo potrebujú, výrobcovia jednoducho distribuujú modely do samostatných kategórií.

Pre beh

Tieto tašky sa často nazývajú jednoducho športy. Sú skvelé nielen pre beh, ale aj pre iné aktivity ako skateboarding, kolieskové korčule, cyklistika a tak ďalej. Príslušenstvo sa môže skladať z jedného alebo dvoch priehradiek na zips a pripevniť k pásu s nastaviteľným popruhom.

Taška je vyrobená z veľmi elastického materiálu, takže sa dokonale prispôsobí veľkému množstvu drobných predmetov: kľúčov, mini prehrávačov, peňazí a dokonca aj mobilného telefónu.

Na plávanie

Hlavným rozdielom tohto modelu od predchádzajúceho je jeho výnimočná nepriepustnosť. Takýto vak sa nepotopí do vody a spoľahlivo chráni dôležité predmety aj pri priamom kontakte s vlhkosťou. Mobilný telefón, peniaze, cestovný pas a iné drobné detaily môžete uložiť bez strachu.

Príslušenstvo je pevne pripevnené k opasku alebo je nosené na krku, takže pri najaktívnejších pohyboch pod vodou nebude lietať.

Pre telefón

Takéto kryty môžu mať rôzny vzhľad. Najčastejšie majú špeciálny klip alebo slučku na opasok, do ktorej sa z nohavíc vytiahne bežný pás. Taška môže byť vyrobená z tvrdého alebo mäkkého materiálu a umiestni telefón až do vzdialenosti 6 palcov.

Pre smartphone

Smartphone prípady sú veľké a môže držať gadgets od šiestich palcov a vyššie.

Pre dokumenty a peniaze

Takýto vak sa dá nazvať normálnou peňaženkou na opasok. Od ostatných sa odlišuje veľkým počtom priehradiek a prítomnosťou malých vreciek na zips. Tajné vrecká na malé peniaze a malé predmety sú vo vrecku, ale pohodlné umiestnenie vám umožňuje rýchlo sa k nim dostať.

Majú pomerne hustú textúru, takže aj mobilné zariadenia sú dokonale chránené pred nárazmi.

Pre objektívy

Tieto tašky používajú profesionálni prevádzkovatelia a fotografi na ukladanie drahých krehkých zariadení. Ich hlavnou vlastnosťou je, že majú špeciálny tvar a sú vyrobené z odolného materiálu, ktorý vám umožní úplne zabrániť mechanickému poškodeniu objektívu.

Špeciálne navrhnuté kryty, ktoré sú dodávané s vreckom, plne chránia optiku pred prachom a nečistotami. Vysoko odolné kryty poskytujú možnosť bezpečne zaistiť vrecko na opasku, bez obáv o bezpečnosť obsahu a dvojité zipsy uľahčujú prístup k nemu.

Pre domáce zvieratá

Tašky používané profesionálnymi trénermi, ktorí majú vždy po ruke malé množstvo domácich zvierat.

Silikónová nádoba je pripevnená k pásu s popruhom, udržuje tvar dokonale a automaticky sa zatvára po dosiahnutí krmiva. Ľahko sa umýva, je absolútne neškodný a neabsorbuje pachy z potravín. Môže sa používať aj pri spoločných prechádzkach so zvieratami.

taktický

Táto taška je používaná poľnými špecialistami a armádou. Od ostatných modelov sa líši prítomnosťou špeciálneho suchého zipsu na umiestnenie pruhov s menom, krvnou skupinou a ďalšími dôležitými informáciami.

Veľké množstvo priehradiek a utesnených vreciek s upevňovacími prvkami umožňuje uskladnenie zariadenia, liekov a iných potrebných vecí v špeciálnych podmienkach.

Banánový vak

Má svoje meno kvôli podobnosti s rovnakým ovocím v tvare. Môže mať rôznu veľkosť a môže sa nosiť nielen na opasku, ale aj na ramene alebo na ramene. Má veľký počet priestranných priestorov.

Môže byť vyrobený z pravej kože alebo textilu. Veľmi často tieto vrecká dávajú neobvyklý dizajn.

Kotviace vrecko

Rozlišuje polo-oválny tvar, ktorý sa podobá na siluetu kotvy. Vyzerá veľmi elegantne, tak často vyberajú dievčatá, ale väčšinou univerzálne. Môže byť vybavená jednou priestrannou priehradkou, ako aj dodatočným vonkajším vreckom na zips.

väčšia

Vyzerá menej kompaktne ako predchádzajúce modely, ale z praktického hľadiska je funkčnejší. Dá sa ľahko použiť ako obyčajná malá kabelka, jednoducho uvoľnením pásu. Je to oveľa priestrannejšie alternatívne kópie, a vzhľadom k mierne zvýšenej veľkosti, môžete uložiť väčšie položky v ňom.

Prehľad značiek

Teraz každý z nás chápe, že pásový vak nie je len primitívnym doplnkom. Niekedy to možno nazvať čírou nevyhnutnosťou. Praktickosť pásových vriec oceňujú aj renomované značky, takže systematicky potešia spotrebiteľov novými modelmi.

Je zvedavé, že každá zo značiek sa snaží prilákať kupujúceho svojím vlastným spôsobom, prekvapením originálnymi riešeniami v dizajnoch, textúrach a štýloch. Môžeme si len vybrať.

Nike

Svetoznáma športová značka nemení svoje tradície z hľadiska kvality, preto na výrobu vriec používa len pevné materiály.

Originálna koža, odolné textílie, nylon a polyester odolné voči vlhkosti - to všetko pomáha vytvárať neuveriteľne spoľahlivé a štýlové modely doplnkov.

Originálne dizajnérske riešenia priťahujú módy a miláčikov po celom svete, pretože je ťažké odmietnuť vec, ktorá bude zdobiť akýkoľvek obraz, a navyše sa stane verným asistentom pri aktívnych cestách.

Dakine

Značka, ktorá sa spolieha na kompaktnosť s maximálnou funkčnosťou. Modely s taškami Dakine sú vyrobené z odolných, vodotesných materiálov, ktoré sa dobre pod vplyvom rôznych predmetov.

Priestranné oddelenia sú umiestnené tak, aby racionálne využívali obmedzený priestor vrecka.

Vonkajší dizajn výrobkov si zaslúži osobitný obdiv, pretože línia vrecka Dakine obsahuje farebné modely s originálnymi výtlačkami a výstižnejšími a umiernenými kópiami.

Herschel

Ak máte radi klasiku, vrecká Herschel sú to, čo potrebujete. Modely tejto značky sú pomerne jednoduché a stručné, ale spolu s tým, nie bez individuality.

Nie sú dokonale zapadnuté do uvoľneného štýlu aktívneho života, sú to jeho dekorácie. Nemali by sme hovoriť ani o kvalite týchto tašiek, robia sa svedomito, čo dokazuje veľké množstvo pozitívnej spätnej väzby od spotrebiteľov.

adidas

Športová značka, ktorá nepotrebuje žiadny úvod, sa spolieha na praktickosť. Či už z pravej kože alebo odolných nepremokavých materiálov, sú pásové tašky Adidas vždy všestranné a funkčné.

Sú neuveriteľne priestranní, v kombinácii s akýmikoľvek prvkami oblečenia a vždy dokazujú účasť majiteľa v takom čestnom, športovom životnom štýle.

Deuter

Značka s dvesto ročnou históriou pevne etablovala povesť špičkového výrobcu príslušenstva pre šport a cestovný ruch. Vo svojej zostave sú k dispozícii vysoko kvalitné batohy, stany a kryty na snowboardy, ale osobitná pozornosť je venovaná taškám v páse.

Poskytujú absolútne všetko, čo človek s aktívnym životným štýlom môže potrebovať. Silné zapínanie vám umožní, aby ste sa nemuseli starať o obsah vrecka, aj keď je zdvihnutý na Everest, a veľké množstvo flexibilných priehradiek a vreciek.

najvyššiu

Kto, ak nie jasný predstaviteľ pouličnej kultúry, vie, čo potrebuje aktívna spoločnosť? Zakladatelia Najvyššieho nemenia svoj hlavný princíp - prejav kreativity v najjednoduchších veciach.

Preto sa pásové tašky značky vyznačujú jedinečnými farbami a originálnymi potlačami. Ale hlavným atribútom každého modelu je kontrastný list Supreme, ktorý každému z kópií dáva určitú chuť.

Ako si vybrať

Nie je pochýb o tom ako značkové tašky, ale sú vždy veľmi drahé, a nie každý je pripravený zaplatiť upratanú sumu za veľmi miniatúrne príslušenstvo. Na modernom trhu môžete nájsť veľa alternatívnych modelov tašiek na opasok a niekedy môžete naraziť na celkom pevné kusy za prijateľnú cenu.

Aby ste vrecko, ktoré ste si zakúpili, plne vyhovovali vašim požiadavkám, mali by ste pred nákupom venovať pozornosť niektorým jeho vlastnostiam:

Pevnosť a hrúbka pásu

Základným faktorom kvality vrecka.Vyberte si modely s popruhom od 4 cm od elastického materiálu. Je dôležité, aby dĺžka pásu bola regulovaná špeciálnou sponou a nie plastovou, ale kovovou.

zistenie

Zipsy na vonkajších a vnútorných vreckách by mali byť spoľahlivé a ľahko sa otvárajú. Ak je upevňovací prvok na vonkajšom priestore pokrytý ventilom, môžete ho chrániť pred neustálym mechanickým namáhaním.

šitie

Lepenie nití, zakrivené prešívanie, prítomnosť tenkých vložiek z olejovej vaty a rovnakej podšívky - znak krehkosti. V najlepšom prípade bude takáto taška trvať niekoľko mesiacov, preto je vhodné okamžite takúto akvizíciu opustiť.

Umiestnenie a veľkosť vreciek. Miniatúrne predmety vrecko na opasok drží v sebe s ľahkosťou, ale s širší, ako je mobilný telefón, smartphone môže byť problém. Dobré modely sáčkov sú vždy vyrobené z vysoko kvalitných elastických materiálov, ktoré sú určené pre určitý stupeň natiahnutia.

Je lepšie vopred zmerať priemer predmetov, ktoré budú umiestnené vo vrecku, a vybrať si ho na základe tohto indikátora. Počet vnútorných a vonkajších vreciek, vyberte podľa odrody a počtu malých predmetov.

Sila vrecka

No, ak bude spodná časť výrobku posilnená. Pre skladovanie mobilných zariadení je lepšie vybrať vzorky s hustým vonkajším čalúnením, ktoré zabraňuje mechanickému poškodeniu predmetov vo vnútri. Rovnako dôležitú úlohu zohráva kvalita obloženia.

S ohľadom na vonkajšie vlastnosti pásových tašiek, je najlepšie vybrať si príklady obmedzených odtieňov, pretože sa zmestia všetko. Ideálnou voľbou by bol výber pásových vakov podľa farebnej schémy šatníka.

materiály

Určujúcim faktorom v kvalite akejkoľvek veci, a ešte viac tak v páse vrece. Výber modelov vyrobených z umelej kože alebo lacnej syntetiky, nemali by ste počítať s dlhou životnosťou výrobku. Tašky z pleteného materiálu sú ideálne pre výlety na pláž, pretože sa ľahko čistia z piesku a vyzerajú ako leto.

Ak si chcete vychutnať maximálnu kvalitu a životnosť tašky na opasku, budete si musieť vybrať z odolnejších a drahších materiálov.

koža

Pravá koža je najlepší materiál na výrobu vrecka na opasok. Výrobky z neho sú najodolnejšie a praktické. V zbierkach známych značiek nájdete modely z prasiat, jeleňov, pštrosie kože a dokonca aj kože exotických zvierat, ako je krokodíl, jašterica monitora alebo python.

Niektorí výrobcovia kombinujú niekoľko typov kože s rôznymi textúrami - získa sa veľmi štýlový a elegantný efekt.

vodotesný

Nylon a polyester sú materiály, ktoré robia vrecká vodoodpudivé. Často sa používajú športovými značkami, ako sú Adidas alebo Nike, pretože počas aktívnych aktivít sú vrecia najčastejšie vystavené vlhkému prostrediu a tieto materiály pomáhajú udržiavať obsah príslušenstva v suchu.

Tašky určené na použitie pod vodou sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu. To vám umožní hermeticky "zabaliť" položky vnútri príslušenstva, úplne zabrániť akémukoľvek vniknutiu vlhkosti.

Ako sa nosí

Je dôležité sa naučiť, ako si vybrať kvalitné pasové tašky, ale ešte dôležitejšie je ich správne nosiť. Ak chcete vytvoriť harmonický a štýlový obraz, je potrebné dodržiavať niekoľko pravidiel.

  1. Ak chcete nosiť objemné oblečenie, je lepšie odmietnuť nákup vrecka na opasok. V tejto kombinácii môže váš obraz len smiešne.
  2. Ľudia, ktorí majú nadváhu alebo iné viditeľné chyby, by mali odmietnuť miniatúrne kópie. Prijateľnou možnosťou môže byť veľké vrecko na opasok alebo veľký transformačný vak, ktorý môže byť nesený cez rameno.
  3. Ak chcete nosiť vrecko na opasok na bokoch, nemali by ste ho umiestniť do stredu silueta - bude to vyzerať tak neopatrne, najmä pri pohybe.Je lepšie posunúť tento model na bok na jednej strane. Tak budete nielen vyvážiť siluetu, ale aj schopnosť opraviť chyby v obraze.

Mnohí sa domnievajú, že taška na opasok je určená výhradne na športový štýl, dobre alebo maximálne, na voľný voľný štýl, ale nie je. Jednotlivé modely sú perfektne kombinované s elegantnými šatami. Hlavnou vecou je vybrať elegantný štýl a farbu zodpovedajúcu obrazu.

Obrázky s príslušenstvom

Ak máte strach z experimentov a stále si nie ste istí, či je vrecko s pásom schopné ozdobiť absolútne akýkoľvek vzhľad, môžete využiť radu módnych odborníkov a pozrieť sa na lesklé časopisy. V nich je veľa zaujímavých kombinácií s vreckami na opasok, a keďže to nie je divné, vyzerajú veľmi harmonicky.

Je zvláštne, že moderné dizajnéri poskytujú originálne modely vriec nielen pre dospelých, ale aj pre deti. Zvážte najzaujímavejšie kombinácie.

dámske

Chcete dať ženský obraz estetiky ľahkých športov? Neváhajte skombinovať tašku na opasok s rozšírenými šatami alebo tečúcou letnou sukňou, zvolenou farbou a textúrou. Umiestnením príslušenstva do pása môžete vylepšiť svoju siluetu. Je pravda, že pre takýto pohľad, je lepšie, aby vyzdvihnúť topánky s vysokými podpätkami alebo bodce, ale zastaviť na športové byty alebo sandále pri nízkej rýchlosti.

Kožená taška na bokoch bude originálnym doplnkom klasickej ceruzky a topánky. Radikálny obraz poskytne sandále na vysokej platforme. Nezabudnite na dekorácie. Masívne šperky budú dokonalým zakončením odvážneho looka.

pánske

Ale pre zástupcov silnejšieho pohlavia vytvoriť harmonický obraz s vreckom na opasok je oveľa jednoduchšie. Toto príslušenstvo je dokonale kombinované s džínsy, košele, tričká a šortky, ktoré sú základným atribútom pánskeho šatníka. Zaujímavá kombinácia sa získava aj pri klasických kostýmoch.

dieťa

Pásové tašky pre malých predstaviteľov našej spoločnosti sú prekvapujúce svojou originalitou aj pre dospelých. Bežný banán môže doslova pripomínať sladké ovocie a dokonca ho doplniť objemovou tvárou opice. Taška v páse vo forme žraloka osloví milovníkov morských dobrodružstiev a mimochodom, bude to vyzerať skvele v klasickom pohľade na pláž.

Farby a výtlačky

Jedna z hlavných výhod moderných vreciek na opasky. V tejto sezóne sú pásové doplnky vyhradených farieb obzvlášť obľúbené: čierna, béžová, hnedá, biela. Kvetinové motívy, veľa kamienkov, korálkov a flitrov sú tiež na vrchole popularity.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky