Kožené tašky cez rameno

Kožené tašky cez rameno

Jedným z najuniverzálnejších dámskych doplnkov je kožená taška cez rameno. Pohodlná, štýlová a praktická kabelka na dlhom páse je obľúbená nielen medzi mladými ľuďmi, študentkami a gazdinkami. Obchodné ženy a "štýlové veci" tiež majú vo svojom šatníku niekoľko modelov kabeliek cez rameno.

Popularita kožených tašiek na plece je vysvetlená nasledujúcim:

• koža je vysokokvalitný materiál, vďaka ktorému bude taška trvať viac ako jednu sezónu, pričom zostane štýlový a sofistikovaný šatník;

• univerzálnosť - rôzne modely vám umožňujú vyzdvihnúť tašku pre takmer akýkoľvek štýl - šport, obchod, každodenné;

• Veľká kožená taška na rameno je ideálnym doplnkom pre nákupy, školu, cestovanie alebo cestovanie.

Druhy modelov

Moderný trh ponúka široký sortiment kabeliek na dlhom páse, ktorý vám umožní jednoducho si vybrať svoj obľúbený model:

malá taška cez rameno - Klacht alebo taška-obálka - nepostrádateľný doplnok pre rekreáciu a večierky;

veľké kožené tašky - priestranné a funkčné modely dávajú všetko, čo potrebujete pre ženy žijúce v tempe hektického mestského života;

tabletový vak - obdĺžnikový alebo štvorcový tvar - verzia pre mládež pre každodenné nosenie, dokonale dopĺňa obraz vo vojenských štýloch.

Módne trendy

V tejto sezóne budú súčasné modely tašiek cez rameno:

• obdĺžnikové alebo štvorcové modely;

• hit sezóny - tašky s strapcami;

• kabelky zdobené kožušinou;

• netradičné príslušenstvo;

• tašky s koženými koženými taškami s dlhou rukoväťou;

• tašky zdobené rôznymi výšivkami, nášivkami, hrotmi a kamienkami;

• pásy na tašky

materiály

Materiály pre tento typ príslušenstva sú rôzne, trend tejto sezóny tašky:

Pravá koža

Z pravej kože - modely jednoduchého strihu, najrozličnejšia forma. Relevantné tašky vyrobené z pravej kože v "vintage" štýle. Vážené príslušenstvo, ktoré bude slúžiť verne viac ako jednu sezónu;

Imitácia kože

Dizajnéri z umelej kože ponúkajú kabelky s dlhým popruhom neobvyklého dizajnu, svetlého originálneho tvaru. Toto príslušenstvo vyzerá veľmi dobre a nie je horšie v kvalite ako kožené tašky.

Z ekologickej kože

Z ekologickej kože - moderná umelá náhrada prírodnej kože. Eko-koža nevyzerá o nič horšie ako prírodné materiály av niektorých prípadoch výrobky vyzerajú oveľa viac ako koža;

Z textilu

Z textilných dizajnérov v tejto sezóne ponúka objemné tašky v športovom štýle. Spoľahlivé, praktické a ľahké príslušenstvo s množstvom vreciek sa najlepšie hodí pre študentov. Pre večierky a spoločenské akcie, stylisti ponúkajú satén a čipky kabelky zdobené kamienky a korálky. A ako dlhý popruh - reťaz.

pletený

Pletené tašky - trend sezóny. Pletené doplnky sú tak rozmanité v tvare a štýle, že si môžete vyzdvihnúť kabelku z priadze pre akékoľvek oblečenie. Obaja veľké tašky cez rameno a malé s neobvyklými, zložitými vzormi sú v móde. Pletené tašky vyrobené zo štvorcov sú obzvlášť módne.

veľkosť

Veľkosť tašiek cez rameno je dôležitá:

Malá kabelka je vhodná pre tých, ktorí nemajú so sebou balíček dokumentov, kozmetickú tašku a sendviče na občerstvenie. Tento model je vhodný na chôdzu a datovania. Bude sa hodiť na tie najnutnejšie veci - telefón, kľúče a obrúsky.

Aj malá kabelka je nevyhnutná pri cestovaní alebo cestovaní, keď väčšina vecí je zabalená v kufri a najdôležitejšie položky by mali byť po ruke - dokumenty, telefón a peniaze.

Veľké tašky - tašky - vrecia - sú priestranné a praktické a na uloženie všetkého, čo potrebujete. Tam sa zmestí a tableta, a lahodný sendvič a ďalšie potrebné veci.

farba

Farba tašiek cez rameno je taká jasná a nezvyčajná, že je veľmi ťažké vybrať si favorita tejto sezóny. Neobvyklé kombinácie farieb a materiálov, vzorov a kamienkov, originálnych foriem a štýlových rozhodnutí - všetko je v tejto sezóne módne. Samozrejme, základné farby zostávajú vždy v móde.

čierna

Čierna farba vrecka je klasikou, ktorá zostala relevantná po mnoho desaťročí. Čierna kabelka je kombinovaná s absolútne ľubovoľnou farbou oblečenia.

hnedý

Hnedá - základná farba vrecka je ideálna na prípravu kávy alebo smotany. Takéto príslušenstvo vyzerá elegantne a ušľachtilo;

biela

Biela farba tašky je veľmi elegantná. Tradične, biela kabelka doplnila obraz v lete, ale dnes móda už dávno presahuje obvyklé koncepty, a biela taška môže byť bezpečne nosené, a to ako v zime a na jeseň.

Ako si vybrať

Výber tašky cez rameno je problematické. Je potrebné vziať do úvahy, aký štýl vrecka vyhovuje postave, výške a štýlu. S takou rôznorodosťou tvarov, farieb a veľkostí nie je tak jednoduché.

Pred výberom príslušenstva si preto musíte zapamätať niekoľko dôležitých bodov:

  • takmer všetky modely kabeliek s dlhým popruhom sa zmestia do štíhleho a vysokého dievčaťa: od najmenších až po veľké tašky;
  • Krátka, malá dievčina by mala okamžite opustiť nákup veľkej tašky. Najlepšia voľba by bola malá kabelka, ktorá nebude pod čiarou stehna;
  • baculaté dievčatá, stredná výška, odporúča sa kúpiť malú a svetlú kabelku a nosiť ju nad stehnom;
  • dievčatá s obrázkom "jablko" potrebujú kúpiť kabelku s predĺženým pásom a nosiť ju pod boky;
  • atletická dievčina s atletickou postavou by mala kupovať tašky kruhového tvaru s výšivkou a kameňmi;
  • Svieža krása by sa mala zastaviť pri výbere veľkoobjemovej tašky s čírymi, jasne potlačenými, originálnymi návrhmi, aby odvrátila pozornosť od ďaleko od ideálnej postavy. Malé kabelky kategoricky nezodpovedajú bbw.

Značkové výrobky

Talianske tašky - najobľúbenejšie medzi ženami módy. Kožená taška cez rameno niekedy stojí bohatstvo. Milovníci módy sú však ochotní zaplatiť za kvalitu a značku. Koniec koncov, tieto doplnky sa vyznačujú vynikajúcim štýlom a milosťou.

Prada - je to minimalizmus, striktný dizajn, nedostatok šperkov a zlatého kovania;

gucci - klasika a minimum kreativity, zdržanlivosti a elegancie, rozpoznateľného štýlu a rafinovanej jednoduchosti pre veľké peniaze;

Furl - ide o plastové, priesvitné kabelky, svetlé farby;

Mario orlandi - svetlé kombinované príslušenstvo s ozdobou alebo výšivkou je určené skutočným sudcom neštandardných rozhodnutí dizajnérov;

Gilda Tonelli - kabelky pre každého. Pre mladých ľudí jasné batohy, pre obchodné dámy - priestranný kabelky na dlhom popruhu, tlmené, matné farby;

armani - luxus a elegancia pre všetky vekové kategórie;

Marina creazioni - Ručné doplnky - malé tašky cez rameno na spoločenské akcie.

Praktická kožená taška na rameno je pohyb a sloboda. Svetlá, elegantná a štýlová taška ozdobí aj tie najobvyklejšie vyzerajúce oblečenie a dodá vzhľadu špeciálnu eleganciu.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky