Louis Vuitton Tašky

Louis Vuitton Tašky

Módny dom Louis Vuitton má obrovskú históriu. Jedna z najvplyvnejších značiek bola založená v roku 1854 francúzskym učňom, ktorý robil cestovné truhly. Louisove ploché kufre, ako aj okrúhle tašky pre šoférov, urobili neuveriteľný dojem na spoločnosť tých čias. Deti starostlivo pokračovali v práci svojho otca a sledovali tradíciu.

Teraz monogram značky: iniciály LV, kosoštvorec vo forme štvorcípej hviezdy, vyrobený v normálnej a negatívnej farbe a kvet so štyrmi okvetnými lístkami, ktorý je umiestnený v kruhu, je najznámejším na svete!

V šatníku každej módy je aspoň jedno vrecko Louis Vuitton. Značka zahŕňa rôzne typy: sú to cestovné tašky, spojky a batohy. Zvážte ich bližšie.

Typy tašky

Krátke rukoväte

Modely sú určené na nosenie v rukách. Majú kompaktný tvar a bezchybnú funkčnosť. Tašky sú vybavené vnútornými vreckami a vreckami na smartfóny. Tento typ vrecka dokonale dopĺňa ležérny vzhľad.

Dlhé rukoväte

Vhodné pre obchodných a energických ľudí. Ak potrebujete zložiť obrovské množstvo kníh a priečinkov, potom si môžete vybrať priestrannú tašku s dlhými rukoväťami. Značka ponúka obrovské množstvo modelov rôznych farieb a textúr.

Nad ramenom

Držíte pohár kávy v jednej ruke a robíte zápisy do diára s ostatnými? Tašky cez rameno sú určené špeciálne pre aktívnych ľudí. V tejto ľahkej a praktickej taške môžete pohodlne usporiadať svoje osobné veci a ísť na svoje podnikanie.

pazúry

Ideálna voľba pre návštevu kina v popoludňajších hodinách s priateľmi alebo na večernú promenádu. Taška môže byť nesená v ruke ako spojka alebo na ramene. Funkčná organizácia vnútorného priestoru umožní umiestniť do neho všetko, čo môže byť potrebné počas vašej publikácie.

batohy

Modely sú vhodné na štúdium aj na cestovanie. Vyberte si športové alebo klasické dámske batohy. Dobyte svet modelmi, ktoré navrhol Louis Vuitton!

batožinu

Rôzne batožiny od slávnej značky vám pomôžu zostať štýlovou osobou na výlet. Kufre na kolieskach - na dlhé cesty. Pre menšie cesty je ideálnou voľbou tvrdá alebo mäkká batožina, pripomínajúca tašku a príručný kufor.

Varianty modelov

Dostať sa do obchodu Louis Vuitton, každá žena je v rozpakoch. A nie náhodou, pretože existuje veľa tašiek! Fashion House ponúka svojim zákazníkom tašku pre každú príležitosť. Z roka na rok sú nové a nové modely. Niektoré z nich sa stávajú klasikou a nenahraditeľnou vecou pre všetky časy.

Taška rýchla je najuniverzálnejším modelom. S ním sa môžete zúčastniť výstav a romantických dní, rovnako ako ísť na stretnutie s rodinou. Prvá multifunkčná mestská taška Louis Vuitton Speedy je nepostrádateľným, štýlovým, priestranným doplnkom pre všetky módy.

Alma taška - nádherné kompaktné vrecko obsahujúce telefón, kabelku a kľúče. Vďaka svojej dokonalej veľkosti je vhodný pre každodenný život. Model je vybavený odnímateľným pásom, takže kabelku je možné nosiť cez alebo na ramene. Dizajnéri vzali svieži vzhľad a ukázali svetu legendárny model v niekoľkých svetlých a farebných farbách.

Legendárna taška Keepall, ktorá sa objavila v roku 1930, je stelesnením ducha moderného cestovania. Cestujte jednoducho a štýlovo! Odborníci v oblasti balenia hovoria, že v modeli Keepall 55 - 60 môžete zložiť skriňu na týždeň. Niektoré modely sú doplnené ramennými popruhmi, ktoré vrecku dodávajú extra pohodlie.

Papillon taška sa podobá malému valcu s dvoma dlhými držadlami.Sú navrhnuté pre pohodlné nosenie na ramene a budú vhodné za každých okolností.

A dopĺňa zoznam najobľúbenejších modelov žien vrecúško. Malá, ale neuveriteľná priestranná kabelka bude vhodná pre každú udalosť. K dispozícii je obrovská paleta farieb tohto modelu: od kávových tónov až po svetlé farby, zdobené výšivkou.

Módny dom nerešpektoval pánske tašky. V dnešnom svete musia muži niesť so sebou obrovské množstvo vecí. Louis Vuitton ponúka svoje riešenie.

Kompaktný a ľahký vak Mick Bude to vynikajúca voľba pre každodenný život. Obsahuje všetko, čo potrebujete: peňaženku, smartphone, dokumenty a kľúče.

Josh taška vhodný pre milovníkov aktívneho životného štýlu. Športový a elegantný štýl tašky je kombinovaný s neprekonateľnou funkčnosťou vďaka množstvu vnútorných vreciek.

Portfólio dokumentov Porte-Documents ohromte všetkých svojich kolegov. Tento extrémne praktický model pre mestského človeka možno nosiť rôznymi spôsobmi. Na prednej strane je pohodlné vrecko na zips a vo vnútri môžete ľahko umiestniť 15-palcový notebook.

Farby tašky

Farebná paleta tašiek zo slávneho Fashion House zaujme svojím rozsahom. Samozrejme, najčastejšie sa modely vyrábajú v tradičnej kávovej farbe s monogramom značky. V každom ročnom období však dizajnéri ponúkajú svojim fanúšikom a fanúšikom nové farby. Môžeme teda pozorovať modely v nasýtených tlmených farbách - modrej a čerešňovej.

Kolekcia jar-leto zahŕňa tašky svetlých a veselých farieb. Jasne ružová, amarant, zelená, karamel, zlato a striebro - nie celý zoznam lahodných farieb teplej sezóny. Dizajnéri prichádzajú na nové nezvyčajné riešenia a vyjadrujú svoje nápady v ženských jemných bledých broskyňových a odtieňových tmeloch.

materiály

Všetky modely značky sú vyrobené vo vysokej kvalite. Väčšina tašiek je vyrobená zo značkového materiálu - plátna, vynájdeného a patentovaného Louisom Vuittonom koncom 19. storočia. Materiál sa stal ochrannou známkou Fashion House. Jednoducho sa dotknite veci, cítite, či je taška vyrobená z plátna alebo iného materiálu.

Linka slávnej značky sa skladá z modelov z kože rôznych zvierat, napríklad python a aligátor. Všetky materiály majú hladkú a mäkkú štruktúru, zatiaľ čo faloš je tvrdá. Spoločnosť používa iba vysoko kvalitné materiály. Tašky sú vyrábané ručne, proces trvá pomerne veľa času. Na oplátku dostanete tovar s absolútnou zárukou najvyššej kvality.

Koľko je taška?

Vysoká cena vreciek známej značky je spôsobená tým, že pri výrobe vriec sa používa vysokokvalitný materiál. Aj tašky sú vyrábané ručnou technológiou, a to, ako viete, je tvrdý a namáhavý proces. Cenové rozpätie vreciek Louis Vuitton v Rusku začína od 70.000 rubľov. Značka nezahŕňa termíny ako „veľkoobchodná“ a „likvidačná“ cena. Tiež nie sú žiadne zľavy a predaj.

Nízka cena by vás mala upozorniť, pretože je to Fashion House s vysokou cenovou politikou. Avšak, taška Louis Vuitton je skvelá investícia do vášho štýlu. S opatrným použitím vrecka vám bude slúžiť celé desaťročia.

Ako rozlíšiť originál od kópie?

  • Zlaté pravidlo úspešného nákupu - kúpiť tašky v oficiálnych butikoch značky! Adresy nájdete na www.louisvuitton.com. Práve tam si môžete objednať tašku cez internet.
  • Louis Vuitton taška je drahá. Zabudnite na zľavy, predaj, veľkoobchodné ceny, nízke náklady. To sú všetky triky podvodníkov. Značka nemá žiadne akcie ani „špeciálne“ ponuky, ktoré znižujú cenu produktu.
  • Balenie, v ktorom je tovar zabalený, má tmavohnedú farbu. Je vyrobený z hrubého hrubého materiálu s prútenými rukoväťami. Na obale je dôležité poznamenať nápis „LOUIS VUITTON - Maison Fonde'e en 1854 - Paríž“. Výnimočne takýto príkaz a len také slová.Značka má svoje vlastné špeciálne písmo, v ktorom je písmeno O pomerne zaoblené.
  • Prešívanie vreciek by sa malo vykonávať opatrne a počet stehov by mal byť rovnaký pre všetky prvky vrecka.
  • Je potrebné pripomenúť, že umiestnenie monogramu je symetrické zo všetkých strán. Invertované kresby však nie sú indikátorom falošných. Taška je vyrobená z jedného kusu kože, takže je povolený monogram obrátený na jednej strane.
  • Upozorňujeme, že v tejto taške sú kožené časti béžové. Od vlhkosti a slnka v budúcnosti stmavnú.
  • Každá kovová časť v modeloch je označená Louisom Vuittonom alebo iniciálami LV.
  • A čo je najdôležitejšie, každý model má vo vrecku značku s vlastným osobným kódom. Ak po starostlivom prezeraní ste ho nenašli, potom, pravdepodobne, tento model je falošný.

Populárne zbierky

Každú sezónu sledujeme luxusné a pôsobivé predstavenia Louisa Vuittona. Roky prechádzajú, ale niektoré zbierky sa stávajú tak milované, že sú stále relevantné.

Kolekcia kapucín je najštýlovejší a ženský. Vylepšené modely z pravej kože nasýtených odtieňov. S taškou z tejto kolekcie budete vyzerať elegantne v každom obraze.

Zber monogramov obsahuje ikonické modely v celej histórii značky. Tašky sa vyrábajú vo firemnej kávovej farbe pomocou monogramu. Modely vzdávajú hold storočnej histórii Fashion House.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky