Tašky od Furla Metropolis

Tašky od Furla Metropolis

O značke

Spoločnosť bola vytvorená Talianom z Bologne menom Aldo Furlanetto v roku 1955 a dostala názov Furla. Autorka snívala o novej módnej vlne pre ženy s rafinovaným vkusom.

Taliansky prúd v móde pre kožené výrobky a doplnky je jedným z najviditeľnejších a životný štýl luxusnej a módnej dámy sa stal vlajkovou loďou tejto spoločnosti.

Uznanie výrobkov značky prišlo až po dvadsiatich rokoch hľadania ideálu. V sedemdesiatych rokoch minulého storočia, dedičia autora predstavili odpornú zbierku, z ktorej sa začal úspech značky.

Rozsah spoločnosti sa okrem sáčkov rozširuje na výrobu nasledovných výrobkov: \ t

  • rukavice;
  • Opasky a náprsné tašky;
  • obuv;
  • okuliare a hodinky.

Ale uznávané produkty spoločnosti Furla zostávajú tašky, ktorých náklady sa pohybujú medzi 8-29 tisíc rubľov. Niekedy sa jedná o predaj, na ktorý máte čas si kúpiť tašku s 50% zľavou.

Na trhu s koženým tovarom je Furla zastúpená v 63 krajinách, kde je otvorených viac ako 300 butikov. Maloobchodné miesta týchto vriec sú viac ako 1300. Online predaj predstavuje najmenej 10% objemu.

rysy

Tašky sú charakterizované klasickým a neoklasicistickým dizajnom. Pani s taškou Furla mierne šokuje verejnosť, venujú jej pozornosť.

Ďalšou z charakteristických čŕt značky je, že Furla sa nezameriava na hmotnosť. Továreň je stále v Taliansku a práca pokračuje podľa starých receptov na výrobu materiálu.

To zaručuje najvyššiu úroveň pre každý produkt. Kvalita a individuálny štýl - to sú dve veľryby, na ktorých spočíva úspech slávnej značky. Tretí bol vzhľad avantgardnej línie, určenej pre mladú a aktívnu dámu. Štýly a výber materiálov, z ktorých boli vyrobené tašky Furla, boli ovplyvnené čerstvými myšlienkami originality štýlu a vnímania.

zbierky

Capriccio

Tašky zo 100% kože vo forme lichobežníka s dvoma držadlami, zlatým kovaním a lemovaním jedného tónu s taškou. Okrem čiernej farby je taška Tote k dispozícii aj v piatich farbách - červenej, bielej, modrej, béžovej, ružovej a šedej.

cukrík

Silikónové výrobky vo forme hrudníka so zámkom, ktorý možno uzamknúť. Dvojfarebné a všetky farby dúhy, vrátane priehľadného plastu. Ultramoderná kolekcia, svetlá a mládež. Obmedzené modely teľacej kože v kombinácii so silikónovými, pozlátenými armatúrami.

dudák

Praktická veľká taška pre mestské ulice. Dve štandardné veľkosti, tenké pohodlné rukoväte a pás cez rameno. Vrecko sa dá položiť na nohy, umiestnené na spodku. Obzvlášť výhodná je prítomnosť niekoľkých oddelení s pevnou podšívkou. Zvláštne uznanie si zaslúži jasné oko-lov príslušenstvo. Typické farby v hornej časti zbierky sú fialová, ružová, mliečna čokoláda a leopard.

snivý hudobné kompozície

Materiál je mäkká teľacia koža. Vrch sa zapína pomocou tlačidla, ktoré vydrží veľa snímok. Spodná časť na malých "nohách". Objem je dostatočný na to, aby vyhovel vážnym nákupom, vo vrecku jedna veľká priehradka.

Podšívka nie je a švy sú takmer neviditeľné. Návrhári si všimnú univerzálnosť takéhoto riešenia. Musím povedať, že toto je jeden z populárnych modelov sezóny 2016.

Stacy

Materiál je reliéfna koža z Maroka. Typ je označený ako košík alebo "bucket" v preklade z taliančiny. Fashionistas z Talianska dávajú prednosť priestranným vreckám vo forme vriec, vždy je tu miesto pre veci a objem kozmetickej tašky.

Neuveriteľne rozmanité farby, modely Stacy sú zvýhodnené obchodné ženy, sú tiež vhodné pre objavovanie mesta.

Rozdeľte ju

Vrecko z krokodíly, pythonu alebo lakovanej reliéfnej kože, jednotlivé semišové exempláre. Zdokonalená závažnosť zaradila tento riadok do business suite. Rukoväte nie sú dlhé, sú pohodlne držané v ruke, priehradky sú hlboké.Taška bez vonkajšieho príslušenstva, na vonkajšej strane je malé vrecko.

materiály

Na prvej výstave zaujala kolekcia sáčkov Furla pozornosť výrobkov z nylonu a gumy. Bola to revolúcia vo svete módnych doplnkov.

V budúcnosti sa spoločnosť preslávila koženými doplnkami a názov spoločnosti pre mnoho znamená to isté, ako dobrá kožená taška základnej formy. A prekonal predchádzajúci rekord, pomocou opálenej pravej kože a univerzálnych syntetických materiálov, ako sú priesvitné polyuretány a plasty. Medzi nové produkty patria výrobky z kožušiny.

Ako odlíšiť originál od kópie

Furla tašky, samozrejme, majú rozpoznateľný a úžasný dizajn. Pretože nie všetky výrobky majú vysokú cenu, majú tendenciu k falošným. Nie je to jednoduché, ale existuje niekoľko funkcií, ktoré odlišujú dobrú značku vrecka.

Tieto tašky sa vyznačujú výnimočne vysokou kvalitou švov a doplnkov. Zvlášť výrazný rozdiel pri nákupe výrobkov z pravej kože. Tieto vrecká tvoria väčšinu výrobkov Furla. V tomto prípade majú vrecia inú, nie rovnakú cenu.

Spoločnosť vyrába výrobky rôznych farieb, ale sú vždy maľované rovnomerne, nie je tam žiadna zhoda s rozmazanými farbami a vzormi. Na kovových prvkoch je napísaný názov značky, jasne napísaný bez medzier, ako aj slová GENUINE LEATHER a MADE IN ITALY.

Taška Furla má dokonalý vzhľad. Nikdy nebudú žiadne drsnosti alebo odreniny alebo zmenené oblasti kože.

Kit na predaj make-up a taška, a ochranný vak.

Na mnohých modeloch je vnútorné vrecko so šikmým zipsom. Charakteristickým znakom je, že mimo zips nie je k dispozícii.

model

Transformačná taška s odnímateľným vekom. Transformačný projekt My Playfurla je základom kreatívnych a ambicióznych Fabio Fusia, ktorí sú priaznivcami fanúšikov s nepredvídateľnosťou. Kryt vrecka je odnímateľný, preto výrobok pripomína dizajnéra. Vrchol namontovaný na tlačidlách.

Takýto vak je nevyhnutný. Jeden má len transformovať miniatúrne kabelky, ako sa vám páči. Model je vydávaný v dvanástich farbách. A táto mini-kabelka sa stala jednou z najzaujímavejších dizajnérskych dizajnérov na celom svete.

Taška, ktorá je namontovaná na reťazi. Krútená strieborná retiazka je dostatočne široká, takže aj lichobežníkový alebo obdĺžnikový nákupný vak je bezpečne držaný na ramene.

Rukoväť vám umožní niesť tašku na ruke ako tašku a reťaz sa uvoľní podľa priania.

Taška cez rameno. Dlhý popruh vám umožní niesť tašku cez rameno. Popruh kladie dôraz na textúru vrecka ako hladkú a mierne zrnitú.

Pohodlné dvojité rukoväte v kombinácii s odnímateľným pásom sa často nachádzajú v modeloch veľkých veľkostí: „vedro“ a objemná taška v tvare obdĺžnika určená pre obchodné stretnutia a výlety.

Populárne farby a odtiene

Väčšina tašiek sa vyrába v kanonickom kľúči a monofónnom meradle, ale existujú aj viacfarebné modely. Najnovšia kolekcia populárnych farebných riešení:

  1. Jelene a biela krieda, rovnako ako rhodonit a onyx, odtiene svetle ružového opálu a svetlo žltej farby.
  2. Ružová a červená, jasne oranžová a rubínová.
  3. Tmavo modrá a čierna.
  4. Dvojfarebné kombinácie čiernej a bielej, červenej a bielej. Kabelky z monofónneho materiálu so vzorom na perách a vreckách sú nové.

Čo nosiť

Klasické fascinujúce línie a tvary vám umožnia vziať so sebou tašku Furla na akúkoľvek udalosť. Ukážky ukazujú optimálnu kombináciu sáčkov s obuvou a oblečením.

Štýl je jasne vidieť v elegantných a módnych šatách žien nakupujúcich Furlu. Obyvateľ mesta, oblečený v pohodlnom koženom kuse alebo kabáte, rád vezme pevnú a pútavú tašku, elegantnú a pohodlnú.

Furla sa nosí s akýmkoľvek iným oblečením, pretože modelová rada je pomerne široká.Šaty na ulici a letné šaty na kokteil, nádherné svadobné oblečenie na svadbu - doplnky značky Furla perfektne zapadajú do všetkých týchto vecí a môžete si vybrať perfektnú voľbu pre seba. Aj v malých modeloch sa nachádza zrkadlo, rúž a mobilný telefón.

Pre najmodernejšie módy, spoločnosť pripravila prekvapenia z nových materiálov. Nákupom Furla si vyberiete ženský a elegantný štýl.

Spoločnosť podporuje taliansky spôsob života, ktorý sa vyznačuje ľahkou nedbalosťou a magickou jednoduchosťou a harmóniou vo všetkom. Tašky sú určené pre dámy, ktoré vytvárajú svoj vlastný štýl a štýl.

Hodnotenie zákazníkov

Väčšina žien, ktoré si kúpili tašky značky, súhlasí: produkty sú najvyššej kvality, mnohé modely sú takmer exkluzívne, pretože počet kópií je obmedzený. Zaznamenávajú sa zákazníci a pozoruhodná koža a iné materiály.

Nezanedbávali silu podšívok a spoľahlivosť zipsov v ich recenziách. Diely perfektne slúžia, ako napríklad pohodlie a priestrannosť veľkých vriec podľa typu vrecka alebo „koša“. Taška sa otvára ľahko, môžete rýchlo vyplniť potrebné veci a ľahko si ich.

Nie vždy spokojný s cenou výrobku. Vrecia Furla sú k dispozícii za minimálne 100 eur a viac, a to pri nákupe cez internet. Napriek vysokej cene, takmer všetky ženy rôznych vekových kategórií vyjadrili želanie kúpiť tašku Furla, uznávajúc univerzálnosť značky.

Firma Furla je podľa mnohých recenzií vždy na vrchole módnych trendov. Prekvapujúce a očarujúce dáma s dobrým vkusom, Furla stanovuje tón s módnymi výrobkami, neustále udržuje módny svet v napätí s očakávaním ďalšieho „know-how“.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky