Maska na vlasy z organického obchodu

Maska na vlasy z organického obchodu

Silné, krásne vlasy naplnené prirodzeným objemom a zdravým leskom vždy priťahujú vzhľad ostatných a vytvárajú dobrý dojem. Negatívny vplyv vonkajších a vnútorných faktorov však často neumožňuje mať požadovanú úroveň vitálnej energie vlasov. Starostlivosť univerzálna kozmetika (šampón a balzam) je niekedy nedostatočná na dosiahnutie cieľa. V tomto prípade prichádzajú na záchranu masky, ktoré v súčasnosti predstavujú široká paleta na pultoch obchodov. Tento článok sa zameria na vlasové masky Organic Shop.

Územie prírodnej kozmetiky

Organic Shop je reťazec rovnakého mena, ktorý pôsobí v rôznych mestách Ruska a ponúka len organickú kozmetiku z prírodných surovín. Zakladatelia značky podporujú myšlienku „Simple. Čistá. Prírodné ", t.j. Každý z predaných výrobkov musí spĺňať tri základné požiadavky: jednoduchosť, čistotu, prirodzenosť. Obchody spolupracujú s globálnymi spoločnosťami a laboratóriami, ktoré vytvárajú kozmetiku:

  • obsahujúce prírodné zložky žiadne parabény, syntetické konzervačné látky, parfumy a farbivá;
  • ľahko použiteľné a bezpečné balenie.

Obzvlášť populárne vlasové masky, ktoré majú v súčasnosti početné pozitívne recenzie od vďačných používateľov. Každý rok tieto fondy získavajú čoraz väčšiu popularitu.

Spôsob použitia

Pre výber najoptimálnejších prostriedkov je potrebné objektívne zhodnotiť stav nielen vlasov, ale aj kože. Potom sa vyberú produkty, ktoré riešia pôvodné problémy., K tomu môžete získať vysoko kvalifikovanú konzultáciu špecialistu v kozmetickom obchode Organic Shop.

Masky tejto značky sa aplikujú na vlhké, vopred umyté šampónové vlasy niekoľko minút, potom sa umyjú teplou vodou. Odporúča sa používať tieto produkty niekoľkokrát týždenne po dobu jedného alebo dvoch mesiacov. Kurz sa môže opakovať po mesačnej prestávke.

Prehľad najobľúbenejších masiek

Organic Shop ponúka rôzne masky. Zvážte najobľúbenejšie.

Indický jazmín

Zloženie tejto masky, aby objem obsahuje prírodné zložky: jojobový olej a jasmínový extrakt. V dôsledku aplikácie vlasy získajú zdravý objem, vitalitu, drobivosť a účinok suchých koncov zmizne.

"Grécky fig"

Nástroj je založený na mandľovom oleji a figový extrakt hlboko preniká do štruktúry, vyživuje ho zvnútra a vyhladzuje vonku. Kučery vyzerajú neuveriteľne lesklé, hladké a hodvábne, stávajú sa odolnejšie, poslušné a silné.

"Honey Avocado"

Maska, ktorá poskytuje rýchle zotavenie pomocou prírodných zložiek: medu a avokádového oleja. Nástroj vyživuje pokožku a vlasy základnými vitamínmi, kyselinami a mikroelementmi od koreňov až po špičky.

Výsledkom aplikácie je účes, ktorý vyžaruje prirodzenú žiaru a zdravý lesk.

"Organická káva"

Biomaska ​​obsahujúca kokteil z prírodných zložiek, poskytuje rýchly rast a komplexnú starostlivosť o poškodené vlasy. Kávový extrakt obsahujúci vitamíny skupín PP a B a olej z koreňa ženšenu, známy svojimi liečivými vlastnosťami, obaľuje každú srsť a podporuje saturáciu výživnými prvkami.

Po aplikácii sa zvnútra stávajú silnými a zdravými, hodvábnymi a poslušnými - zvonku.

"Tomato"

Nástroj obsahuje vo svojom zložení extrakt z paradajok, makadamového oleja, extraktu z gaštanov a 3d-keratínu. Tento komplex posilňuje vlasovú štruktúru, vychádzajúc z koreňov, vyživuje a hydratuje.

Vlasy sú nezvyčajne svieže, objemné a hrubé. Kučery vydávajú prirodzený lesk a zdravý lesk.

"Argan"

Hlavnou zložkou tohto nástroja je marocký arganový olej, ktorý intenzívne vyživuje a obnovuje poškodenú štruktúru, vyhladzuje povrchové vločky, v dôsledku čoho vlasy získavajú kryštalický lesk a zrkadlový lesk. Ďalšie zložky: tekutý keratín, makadamový olej a 3D ceramidy poskytujú kučery s potrebnou pružnosťou, pružnosťou a mäkkosťou.

Kašmírové proteíny vyživujú a hydratujú najhlbšie vrstvy vlasov, čo umožňuje dlhšie vychutnať si dokonalý vzhľad účesu.

"Silk"

Maska-zábal s účinkom profesionálnej laminácie, dosiahnuté doma. Prírodné zložky nasýtia vlasy esenciálnymi živinami, ktoré zaplnia poškodené miesta, ktoré budú hladké a lesklé. Hodvábny olej obklopuje štruktúru, zvlhčuje a utesňuje povrch. To dáva brilantné žiarenie, hodvábnosť, pružnosť a mäkkosť, podobne ako výsledok, po laminácii postup populárny v kozmetických salónoch.

Túto masku naneste na mokré vlasy, po 10 minútach opláchnite vodou.

"Dairy"

Živiny pre suché a krehké vlasy obsahujú ceramidy, ktoré robia vlasy hladké; ruže a arganové oleje, obnovujúce poškodenú štruktúru; hodvábne proteíny, ktoré vykonávajú ochrannú funkciu proti agresívnym prírodným faktorom a škodlivým účinkom zariadení na ukladanie tepla.

A hlavná zložka - mliečne bielkoviny - vyživujú a dodávajú vlasom energiu, tón a vitalitu a priťahujú názory iných.

Spätná väzba produktu Organický obchod Pozrite si ďalšie video.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky