Maska na poškodené vlasy Estel

Maska na poškodené vlasy Estel

Vaše kadere každý deň ovplyvňujú rôzne faktory. Patrí medzi ne fúkanie, styling s kliešťami, použitie rôznych stylingových výrobkov, zosvetľovanie a farbenie, chemický perm a vystavenie ultrafialovému žiareniu. Postupom času sú vlasy poškodené, strácajú objem, farbu, konce sa začínajú deliť.

Ak chcete vrátiť kadere na zdravý a žiarivý vzhľad, musíte použiť masku na poškodené vlasy Estel.

O značke

História spoločnosti Estel začal už dávno. V roku 2001 chemický technolog Lev Okhotin premýšľal o vytvorení domácej značky kozmetiky pre starostlivosť o vlasy, ktorá by mohla konkurovať európskym spoločnostiam. Farba bola pôvodne uvoľnená pre domáce farbivá. V tejto sérii bolo len 15 odtieňov.

V súčasnej dobe spoločnosť vyrába profesionálne série, v ktorých nie je len farbenie vlasov s množstvom odtieňov, ale aj rôzne produkty starostlivosti, vrátane šampónov, kondicionérov a masiek na posilnenie a obnovu vlasov. Produkty tejto spoločnosti sú všeobecne známe mimo Ruskej federácie. Táto značka má kancelárie na Ukrajine av Európe.

typy

Medzi rôzne produkty pre starostlivosť o kadere sú masky na poškodené vlasy.

Na tento účel sú určené dva produkty. Sú vhodné pre všetky druhy prameňov.

"Curex terapia". Je to intenzívna maska, ktorá je navrhnutá tak, aby hlboko vyživovala a obnovovala suché poškodené pramene. Okrem toho tí, ktorí sú prítomní v zložení oleja, hlboko zvlhčujú a vytvárajú film na každom vlase, ktorý zabraňuje odparovaniu vlhkosti. Výrobok má pomerne hustú textúru, počas aplikácie nepreteká. Parfém je príjemný s kvetinovými tónmi. Po použití tohto nástroja sa štruktúra kučier úplne obnoví. Získavajú pružnosť a pružnosť. Výsledkom je, že pramene sú hladké a hodvábne a naplnené zdravím.

Otium Miracle. Maska pohodlie. Navrhnuté pre silne poškodené pramene. Obsahuje patentovaný komplex "Miracle Revival", ktorý ideálne zvlhčuje kučery, obnovuje ich štruktúru. Elasticita prameňov sa obnovuje zvnútra, zvyšuje sa ich pevnosť. Okrem toho, nástroj uľahčuje česanie, robí vlasy lesk, uľahčuje česanie.

štruktúra

Estel masky pre poškodené vlasy majú veľa prírodných zložiek.

napríklad, maska ​​"Curex Therapy" obsahuje panthenol, jojobový olej, vitamín E, betaín. Hlboko vyživujú dermis, obnovujú štruktúru kučier.

výrobok "Otium Miracle" obsahuje ricínový olej, Jeho účinok na vlasovú štruktúru je známy už dlhú dobu. Medzi zložky patrí jojobový olej, biotín.

lanolín, ktorý je tiež v zložení oboch produktov, podporuje hlbokú hydratáciu kučier.

Ešte v kompozícii sú silikónyktoré dávajú prameňom neporovnateľnú brilanciu.

Ako používať

Pred aplikáciou masky si dôkladne umyte vlasy šampónom. Použitie kondicionéra nie je potrebné, pretože ovplyvňuje iba vonkajšiu stranu vlasov, maska ​​preniká do hlbokých vrstiev, čím obnovuje jej štruktúru zvnútra.

Po umytí kučier sa použije maska ​​Estel..

Ak to chcete urobiť, musíte vziať malé množstvo výrobku z nádoby, trieť medzi dlaňami a aplikovať pozdĺž dĺžky vlasov, venovať osobitnú pozornosť tipy.

Po tom, musíte starostlivo odstrániť kadere pod viečkom a zabaliť uterák. Uchovávajte 5-10 minút. Čas závisí od toho, ako sú poškodené vaše pramene.

Neodporúča sa dávať masku na korene kučier. To je spôsobené tým, že maska ​​môže zvýšiť mastnosť vlasov.

Tento výrobok je nutné používať najviac raz alebo dvakrát týždenne.

recenzia

Podľa recenzií, masky pre poškodené vlasy Estel - vynikajúci nástroj, ktorý pomáha nielen udržať kučery lesklé a zdravé, ale aj obnoviť štruktúru poškodených prameňov po zlej kvalite sfarbenia alebo odpočinku na mori. Pomocou tohto výrobku, vlasy sú naozaj transformované, rozdelené konce sú obnovené, krehkosť odchádza, pramene žiara so zdravím.

V tomto videu kupujúci hovorí o maske Otium Miracle.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky