Maska na vlasy Kerastase

Maska na vlasy Kerastase

Luxusné vlasy žien vždy priťahujú oči okoloidúcich, preto sa o ne ženy tak usilovne starajú. Dámy trávia veľa času v kozmetických salónoch, starostlivo si vyberajú rôzne druhy výrobkov na starostlivosť, aby ich vlasy boli zdravé a nezabudnuteľné., Ďalej považujeme takéto univerzálne produkty na starostlivosť o vlasy za masky slávnej francúzskej značky Kerastase.

O značke

Svetovo preslávená francúzska značka Kerastase vyrába kvalitné, profesionálne a luxusné výrobky na starostlivosť o vlasy. A teraz, po mnoho rokov, zaujímá vedúce postavenie vďaka luxusnej kvalite a efektivite svojich výrobkov, ktoré si vyberajú nielen ženy v domácnosti, ale aj profesionálni kaderníci a stylisti.

Značka bola založená v roku 1964 a dnes patrí k známym spoločnostiam L´Oreal a predáva svoje výrobky po celom svete v mnohých krajinách sveta.

Všetky produkty Kerastase sú považované za jediné a exkluzívne svojho druhu, pretože sú vyvinuté s využitím najnovších technologických inovácií, vedeckých úspechov a unikátnych vzorcov vo vlastníctve značky.

V sortimente značky nájdete rôzne nástroje na vlasy pre rôzne typy vlasov, ich potreby v určitom veku a rôzne druhy problémov.

Čo je potrebné

Maska je súčasťou komplexnej starostlivosti o vlasy a prístup sa považuje za veľmi nesprávny, keď si dámy vyberú prvú dostupnú možnosť z regálu kozmetického obchodu. Maska nie je určená na každodenné použitie. Takýto nástroj pôsobí globálne na určité problémy a vzhľadom na vážnu intenzitu expozície sa používa len niekoľkokrát týždenne.

Maska hlboko vyživuje a zvlhčuje kučery a korene, v dôsledku čoho zmierňuje suchosť a obnovuje pôvodný jas kučier. To môže zachovať farbu farebných vlasov, potlačenie vzhľadu otupenosti. Tieto a mnohé ďalšie problémy s vlasmi pomôžu vyriešiť takýto univerzálny liek. To však neznamená, že by sme ho mali používať, keď nám niečo vadí.

Veľmi často sa masky používajú na profylaktické účely alebo keď potrebujeme pridať objem a mäkkosť do našich prameňov.

Prehľad produktu

Značka môžete nájsť veľa váh pre rôzne typy kader. Teraz budeme uvažovať o maskách z hlavných línií, ktoré možno budú podľa vašich predstáv.

Pre obzvlášť tenké kučery má Kerastase tesniacu masku Densifique na obnovu vlasov, Kompozícia využíva špeciálnu inovatívnu technológiu, ktorá pomôže prebudiť spiace vlasové folikuly, zvýšiť ich hustotu a hustotu a kompozícia je obohatená o ceramid pre hlbšiu obnovu a ochranu riediacich vlasov.

Maska "Magistral" pre hlbokú výživu a hydratáciu suchých kučier pomôže dodať vašim vlasom luxusný lesk a pružnosť, aby boli pri česaní vhodnejšie.

Majitelia kučeravých vlasov odporúčajú venovať pozornosť tomuto nástroju "Curl Ideal"ktorý bude vlasy poslušnejšie, zbaví sa nadmerného zapletenia a skrotí nadbytočný objem a nadýchanie.

Vlasová maska ​​«Obrana Aktívna» Bude to skvelý pomocník pre vašu hlavu vlasov s častým vystavením slnku, ochráni vaše pramene pred UV žiarením, foto-zničenie a hlboké obnovenie. Vhodné pre prírodné aj farebné vlasy.

Nemenej obľúbeným produktom značky je maska "Elixir Ultime" s luxusnými olejmi pre najlepšiu a najviac výživnú starostlivosť. Kompozícia využíva špeciálny komplex, ktorý hlboko obnovuje a vyživuje kučery. Má veľmi príjemnú, ale nenápadnú vôňu.

Ak chcete získať hladké, plynulé a lesklé vlasy, potom všetkými prostriedkami dávajte pozor na prostriedky "Maskeratine" z radu "Disciplína", Ktorý chráni vaše kučery pred nadmernou vlhkosťou, uľahčí proces tvorby štýlu a transformovať vlasy všeobecne.

Pre farbené vlasy má značka vynikajúcu masku. "Chroma Captive", ktorý nielenže zachová farbu, odtieň, jas a sýtosť vašich kučier, ale aj obnoví poškodené oblasti vlasov, urobí ich hladšími a viac učenými. Vhodné aj pre tie najsuchšie kučery, zbaviť ich otupenosti.

Majiteľom dlhých vlasov alebo vlasov strednej dĺžky odporúčame venovať pozornosť maske «Cristal», ktorý má textúrny efekt, ktorý dodáva vlasom luxusný lesk, tiež ich hlboko vyživuje a robí ich hladšími a poslušnejšími.

Pre hlbokú regeneráciu ťažko poškodených vlasov, pozrite sa na nástroj. «Therapiste», Táto maska ​​je vhodná aj pre veľmi husté vlasy. Ideálne na použitie po rôznych druhoch poškodenia, napríklad chemických, tepelných alebo mechanických. Okamžite obnovte vlasy nielen navonok, ale aj vnútorne.

Maska "Force Architect" pomôže hlboko obnoviť poškodené vlasy a zbaví vás nepríjemných problémov s rozdelenými koncami. To bude robiť kučery hladšie a príjemnejšie na dotyk, zvýši ich silu, pružnosť a vzhľad.

Náprava kučier "Hydra Apaisant" pomáha jemne upokojiť pokožku hlavy. Vhodné pre všetky typy vlasov. Hlboko vyživuje, hydratuje vlasy a pomáha obnovovať rovnováhu pokožky, ako aj chráni pred účinkami agresívnych faktorov z vonkajšieho prostredia.

Intenzívna maska "Masquintense" z radu "Nutritive" pre suché a citlivé vlasy akéhokoľvek stupňa pomôže hlboko vyživovať a zvlhčovať kučery, ktoré potrebujú extra starostlivosť.

Revitalizačná maska «Chronologiste» pomôžu premeniť vaše kučery čo najefektívnejšie, naplniť ich energiou, zjemniť a vyhladiť. Tento nástroj obsahuje dokonale zvolenú kompozíciu s obzvlášť hodnotnými zložkami.

recenzia

Odpovede z použitia masiek Kerastase medzi celou ženskou populáciou sú len pozitívne. Sme spokojní s bohatým zložením a používaním bezpečných inovatívnych technológií pri výrobe týchto nástrojov na starostlivosť o vlasy.

Mnohé ženy si všimnú zlepšenie ihneď po prvej aplikácii. Ich kučery sa stávajú živými, lesklými a tečúcimi. Niektoré dámy sú zastavené od nákupu pomerne vysokú cenu, ktorá v týchto fondoch je v priemere vyššia ako 3 tisíc rubľov. Ale náklady na takúto masku sú veľmi malé a kvalita kompenzuje jej odpad, a preto mnoho žien vôbec neodmieta kupovať takéto francúzske mušty za vlasy.

Dámy tiež veľmi vítajú obrovský výber váh pre najrôznejšie potreby ich kučier. Dievčatá si všimli, že gama Densifique im skutočne pomohla znovu získať ich pôvodnú hustotu a hustotu.

Ale nielen obyčajné ženy zaznamenali pozitívnu spätnú väzbu z používania. Mnohé kozmetické salóny nakupujú takéto výrobky pre seba, poprední odborníci v oblasti kaderníctva a stylistov tiež zaznamenávajú účinný účinok. Takže, ak sa rozhodnete kúpiť masku od tejto značky, môžete si byť istí, že ju budete využívať z dobrého dôvodu.

Prehľad vlasovej masky Kerastase je v ďalšom videu.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky