Maska na vlasy Garnier

Maska na vlasy Garnier

Jedným zo spôsobov, ako sa starať o vlasy, je použitie masky na vlasy. Tento produkt je zastúpený veľkým počtom značiek. Jedným z najvyhľadávanejších výrobkov je Garnier maska ​​na vlasy.

O značke

História značky Garnier siaha do roku 1904, keď francúzsky kaderník z mesta Blois vydal svoj prvý produkt - krém na hydratáciu prameňov.

V súčasnosti je táto značka známa po celom svete a má pobočky v mnohých krajinách. Sortiment výrobkov tejto spoločnosti má vlasy, výrobky na starostlivosť o pleť, dezodoranty a mnoho ďalšieho.

výhody

  • Výrobky vyrábané pod značkou Garnier, si zaslúžili lásku domácich kupujúcich a vlasové masky nie sú výnimkou.
  • Prostriedky patria do priemernej cenovej kategórie. Bude si môcť dovoliť kúpiť veľa žien a dievčat.
  • Garnier vydáva tento produkt v niekoľkých sériách a s rôznymi funkciami. To umožňuje vybrať si ho pre akýkoľvek typ pokožky a stav kučier.

Druhy a zloženie

Masky Garnier sú k dispozícii v niekoľkých značkách Garnier. Tu sú najobľúbenejšie produkty.

"Fructis SOS Recovery." Tento nástroj je navrhnutý tak, aby obnovil kučery zvnútra aj zvonku. Schopný pre tri aplikácie, ako sa zbaviť škôd, ktoré sa nahromadili na vaše prameňov na celý rok. Zloženie tohto výrobku obsahuje kerafil a amla olej. Prispievajú k zlepšeniu kučier, zotaveniu, zbaveniu sa otupenosti, dávaniu lesku a žiarivosti. Textúra masky opatrne obaľuje každú srsť, hlboko ju vyživuje.

Po nanesení výrobku sú kučery silnejšie a pružnejšie, lepšie odolávajú rôznym poškodeniam. Táto maska ​​je vhodná pre všetky typy vlasov. Cena výrobku je asi 270 rubľov na 300 ml.

Ultra Doux. Je to ideálny nástroj na výživu a obnovu poškodených, rozštiepených a suchých vlasov. Zmes obsahuje avokádový olej, ktorý dokonale zjemňuje kučery a bambucké maslo, ktoré sa osvedčilo ako vynikajúci zdroj výživy.

Výrobok má ľahkú textúru, ktorá sa rozpúšťa na vašich vlasoch. Náklady na finančné prostriedky - asi 300 rubľov na 300 ml.

„Botanická terapia. Legendárna oliva ". \ T Výrobok je určený pre suché, poškodené kučery. Hlavnou zložkou je olivový olej. Jeho činnosť je dokázaná v staroveku. Olivový olej je bohatý na mastné kyseliny a vitamín E, ktoré majú antioxidačné vlastnosti. Okrem toho obnovuje vlasovú štruktúru, vyživuje kučery, dodáva im hladkosť a lesk. Výrobok neváži vlákna, obnovuje aj oslabené hroty.

Vaše kadere sú okamžite transformované, ich vitalita sa vracia zo dňa na deň. Náklady na finančné prostriedky - asi 350 rubľov za 300 ml.

Ako sa prihlásiť

Pred použitím masky na vlasy musíte umývať kadere. To pomôže odstrániť ochrannú vrstvu tuku, ktorá zabraňuje prenikaniu živín do vlasovej štruktúry a do buniek epidermy. Na to musíte navlhčiť prameň, aplikovať malý šampón na ruky, masírovať pokožku hlavy prstami. Potom rozdeľte nástroj po celej dĺžke kučier. Opláchnite vlasy dôkladne vodou.

Vlasy musia byť dobre stlačené, môžete trochu vysušiť uterákom.

Teraz sa aplikuje maska. Ak to chcete urobiť, vezmite malé množstvo produktu a buďte medzi dlane, potom aplikujte po celej dĺžke prameňov. Osobitná pozornosť by sa mala venovať tipom, pretože vyžadujú osobitnú starostlivosť. Môžete kombinovať kučeravé hrebene, určené na použitie masiek na pramene.

Produkt nechajte na kučeravkách 3-5 minút, potom sa musí zloženie vymyť.

V starostlivosti o vlasy by mala byť teplota vody rovnaká alebo nižšia ako telesná teplota, takže procedúry nestimulujú zvýšenú aktivitu mazových žliaz.

Nepoužívajte masky častejšie 2-3 krát týždenne.

recenzia

Vlasové masky od spoločnosti Garnier už dlho milovali domáci kupujúci. Recenzie tohto produktu sú väčšinou pozitívne.

Maska "Fructis SOS Recovery" skutočne robí kučery hladšie, ľahšie česanie, čím sa znižuje počet štiepaných hrotov. Tiež, mnohí ako jeho nenápadná chuť.

Prostriedky "Botanická terapia." Legendárna oliva " Podľa prieskumov začína konať po prvej žiadosti. Kučery sú mäkké, zvlhčené. Po použití svietia a sú plné zdravia. Okrem toho má výrobok príjemnú vôňu.

Ultra Douxova maska tiež zasahuje kupujúcich svojím okamžitým zásahom. Vlasy po jej aplikácii sú naozaj obnovené, stávajú sa elastické a silné, menej náchylné na krehkosť, ľahko sa rozčesávajú.

Spätná väzba na masku na vlasy od Garniera - vo videu nižšie.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky