Maska na vlasy Planeta Organica

Maska na vlasy Planeta Organica

Dlhé, husté a hodvábne vlasy - sen každej dievčatá. Niektorí majú šťastie a už majú luxusnú hlavu vlasov, zatiaľ čo iní musia tvrdo pracovať, aby dosiahli aspoň nejaký výsledok, a po dosiahnutí želaného, ​​musíte stráviť viac času a snažiť sa ho zachrániť. Ale aj pre už existujúce hrubé vlasy je potrebné dbať na to, aby nestratili svoju brilanciu a kvalitu. Na pomoc všetkých fair sex prišiel kozmetické spoločnosti, ktoré začali vyrábať obrovské množstvo výrobkov starostlivosti o kadere. Šampóny, balzamy, masky a mnohé ďalšie používajú ženy na celom svete a sú s nimi veľmi spokojní.

V poslednej dobe však čoraz viac žien preferuje prechod na prírodné produkty, aby sa obmedzili účinky chemických a škodlivých prvkov, ktoré tvoria väčšinu výrobkov na starostlivosť o vlasy. A opäť, kozmetické spoločnosti sa stretnú so svojimi zákazníkmi a začnú vyrábať iba prírodné produkty, s využitím nových technológií na výrobu tovaru.

Jednou z týchto spoločností je Planeta organica, ktorá sa už rozšírila po celej krajine, ako aj veľká popularita a láska od pravidelných zákazníkov. Tento nezmysel produkuje prírodné vlasové masky v širokom rozsahu, medzi ktorými každý môže nájsť produkt podľa svojich predstáv a požiadaviek.

O značke

Planeta Organica Je to jedna z niekoľkých značiek, ktoré vyrába koncern First Solution. Pod záštitou tejto spoločnosti sú aj populárne značky. "Recepty babičky Agafi", Lactimilk, organická láska2mix a mnoho ďalších. Ale presne Planeta Organica má špeciálny výrobný proces a použitie výlučne prírodných zložiek.

Značka vyrába okrem šampónov, balzamov a masiek obrovské množstvo produktov. Na policiach nájdete rôzne sprchové gély, telové krémy, masážne peelingy a mnoho ďalšieho. Všetky produkty už vedeli, ako chytiť fantáziu mnohých dievčat a získať medzi nimi obrovskú popularitu. Všetky etiketové výrobky obsahujú obrovské množstvo vitamínov, minerálov, rastlinných extraktov a olejov, ktoré sú nevyhnutné pre zdravé vlasy a pokožku. Vďaka takejto bohatej kompozícii, tovaru Planeta organica neuveriteľne účinné a preto veľmi obľúbené u dievčat a žien. Ďalšou výhodou tejto značky sú demokratické ceny dostupné pre väčšinu obyvateľstva.

Všetky tieto výhody vedú k tomu, že produkty spoločnosti sú veľmi bežné a vypredané s neuveriteľnou rýchlosťou.

Rôzne opravné prostriedky

Linka predstavuje päť unikátnych zložení vlasových masiek, ktoré pri pravidelnom používaní môžu výrazne zmeniť vlasy nad rámec uznania. Unikátne zložky, ktoré tvoria tieto výrobky sú schopné liečiť, posilňovať pramene na koreňoch, obnoviť štruktúru a pridať lesk vlasom.

Výrobky sa odporúčajú nielen pre suché a poškodené pramene, ale aj pre zdravé, aby sa zachovala ich sila a lesk. Nielenže ošetrujú poškodenú štruktúru, ale chránia tiež kučery pred vonkajšími vplyvmi prostredia.

Všetky výrobky majú okrúhly, plochý 300 ml plastový obal s čiernym uzáverom.

Prvá maska, ktorú považujeme za - "Minerálne"obsahujúce termálne bahno, ťažené v Kamčatke. Táto zložka má veľmi pozitívny vplyv na štruktúru pokožky hlavy, obnovuje, zdravšie a dáva jej výnimočný lesk a silu. Vďaka nečistotám sa zrýchľuje rast vlasov a zabraňuje vypadávaniu vlasov.

Ďalšou zložkou je biela sopečná hlina, ktorá má liečivé účinky. Pomáha zlepšovať a posilňovať kučery a urýchľuje ich zdravý rast.

tučný "Čierny marocký" Maska sa odporúča pre dievčatá s problémom výrazu vlasov. Posilňuje koreň dobre, obnovuje a zvlhčuje štruktúru prameňov, a to ako vonku, tak aj zvnútra. Chráni tiež kučery pred vonkajšími vplyvmi a dodáva im lesk, hladkosť a mäkkosť. Výrobok obsahuje nasledujúce dôležité zložky: arganový olej, bohatý na vitamíny E a F, čierny olivový olej, hlboko vyživujúce a zvlhčujúce kučery, extrakty levandule, eukalyptu a oregana, ako aj organické neroli oleje a vavrínový olej.

Maska v skutočnosti nie je čierna, ale má bledozelenú farbu, má zvláštny zápach a ľahko sa aplikuje na vlasy. Po aplikácii sa vlasy stávajú mäkšími, hodvábnymi a ľahšie sa rozčesávajú.

"Golden Ayurvedic" maska ​​bola vytvorená na zabezpečenie rastu hustých vlasov. Taktiež dokonale obnovuje a hydratuje suché pramene a delené konce. Olej zo santalového dreva v kompozícii urýchľuje rast vlasov a dodáva im silu a silu a olej z neemových stromov dokonale vyživuje, hydratuje a podporuje lepšiu regeneráciu štruktúry. Kvety Centella sú zodpovedné za zlepšenie krvného obehu a posilnenie koreňových cibúľ. Ďalšou dôležitou zložkou je Acai berry olej, ktorý obsahuje obrovské množstvo minerálov a vitamínov, ktoré sú prospešné pre telo a vlasy. Ďalšie zložky sú oleje z borievky, bambusu a cédrového dreva, ktoré poskytujú dodatočnú výživu a hydratáciu kučier.

Maska má hrubú textúru a veľmi príjemnú vôňu orientálneho kadidla a korenia. Farba sa zhoduje s menom, oranžová hmota obsahuje zlaté častice.

Pri pravidelnom používaní poskytuje hydratáciu, výživu a vyhladenie nepoddajných prameňov.

"Pink Thai" Maska je určená pre pramene náchylné k suchu a krehkosti. Špeciálna receptúra ​​vám umožní obnoviť lesk a jemnosť vlasov. Výrobok má hrubú textúru, príjemnú kvetinovú arómu a je veľmi úsporný. Zloženie výrobku je veľmi bohaté na prírodné oleje, ako je jojoba, ktorá je zodpovedná za zvlhčovanie štruktúry vlasov, ylang-ylang, ktorý bojuje proti rozštiepeným koncom a zabraňuje ich vzhľadu, mangový olej, ktorý posilňuje korene. Okrem olejov, medzi zložkami je veľké množstvo rastlinných extraktov: tamarind, lotos, arabská guma a ružová orchidea.

Všetky tieto zložky prispievajú k dodatočnej vlhkosti a výžive vlasov a dodávajú mu hodvábnosť. Po použití tejto masky, toky vlasov ako v reklame na populárne šampóny a balzamy na vlasy.

Je potrebné vziať do úvahy skutočnosť, že maska ​​nebude schopná vytvoriť zázrak s nadmerne vysušenými vlasmi, ktoré sú poškodené žehličkami a sušičmi vlasov z prvej aplikácie. Tieto vlasy budú potrebovať komplexnú starostlivosť a jedna maska ​​im nepomôže.

maskovať "Toskánsky smaragd" vhodné na dodanie vlasom extra pevnosti a lesku, ktoré sú určené na udržanie dobrého stavu normálnych vlasov. Konzistencia masky je hustá, má príjemnú arómu a smaragdovo zelenú farbu. Organické olivové a citrónové olivy poskytujú potrebnú hydratáciu a výživu, olej z hroznových semien obnovuje problémové oblasti v štruktúre a mandľový olej posilňuje vlasy od koreňov až po špičku. Výťažky z granátového jablka a cukrovej trstiny medzi zložkami masky nie sú náhodné, prispievajú k lesku a hladkosti vašich vlasov.

Spôsob použitia

Tieto fondy majú dve metódy aplikácie. V prvom prípade naneste tenkú vrstvu výrobku na korene dvadsať minút pred šampónom. Aplikuje sa po celej dĺžke. To zaisťuje posilnenie vlasových folikulov a zdravší typ prameňov vo všeobecnosti.

Druhý spôsob pozostáva z nasledovného: dôkladne si umyte hlavu, potom položte masku na mokré kučery, podržte ju asi päť minút a potom ju opláchnite. Vlasy sú hladké, mäkké a hodvábne.

recenzia

Recenzie na všetky produkty Planeta organica veľmi pozitívne, to platí aj pre vlasové masky. Všetky prostriedky sú dobré, každý slúži svojmu vlastnému typu kučier a želanému výsledku. Spravodlivý sex je spokojný s prirodzeným zložením výrobkov, veľmi spokojný s tým, že výrobok má veľký objem a nízku prijateľnú cenu. Po aplikácii sú vlasy mäkké, jemné a hodvábne.

Toto video poskytuje prehľad masiek. Planeta Organica.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky