Vlasová maska ​​"Selentsin"

Selentsin maska ​​na vlasy

Vlasy, vyžarujúce zdravie a vitalitu, vytvárajú pozitívny obraz a priťahujú názory iných. V súčasnosti má celý komplex negatívnych faktorov nesprávneho životného štýlu a škodlivých účinkov na životné prostredie škodlivý vplyv na zdravie vlasov, čo zvyšuje krehkosť, stratu objemu, prirodzené žiarenie a riziko plešatosti aj v mladom veku. A často sa stáva nedostatočnou štandardnou starostlivosťou šampónom a balzamom. V takýchto prípadoch môžu poskytnúť účinnú pomoc masky, ktoré v súčasnosti predstavujú široká paleta spotrebiteľského trhu.

Tento článok bude diskutovať o vlasovej maske "Selentsin"ktorý získal početné pozitívne recenzie od vďačných návštevníkov rôznych kozmetických salónov, a je tiež aktívne používaný doma ľuďmi, ktorí zažívajú rôzne problémy s vlasmi podľa odporúčaní trichológov.

O značke

Vlasová maska "Selentsin" Zahrnuté v celom programe, určené na boj proti nadmernému vypadávaniu vlasov a skorej plešatosti. Patrí do výroby poprednej ruskej spoločnosti "Alcoy"ktorá je na trhu prítomná od roku 1997 a počas tejto doby vyvinula viac ako 300 kozmetických prípravkov. Všetky produkty sú založené na inovatívnych objavoch, vysoko kvalitných prírodných surovinách a výrobe, ktoré neustále podliehajú kontrole kvality.

Značka "Alcoy" špecializuje sa na výrobu rôznych potravinových doplnkov, homeopatických liekov, kozmetiky na starostlivosť o novorodencov a malé deti a dermatologickej kozmetiky. Obzvlášť populárne sú výrobky na starostlivosť o vlasy, najmä vlasová maska. "Selentsin"ktorý každý rok získava čoraz väčšie uznanie a dopyt.

Kde kúpiť

Masku "Selentsin" od domácich výrobcov možno zakúpiť v lekárňachkde sa predáva v malých nádobách po 150 ml. Jeho hustá konzistencia svetlej béžovej farby s príjemnou vôňou kávových zŕn pozostáva z prírodných zložiek a poskytuje komplexnú starostlivosť o pokožku a vlasy: posilňuje, obnovuje, vyživuje a „prebúdza“ vlasové folikuly. Výrobok neobsahuje škodlivé parabény, syntetické konzervačné látky, vône a farbivá, je ľahko použiteľný a bezpečne zabalený. Skladuje sa na chladnom mieste chránenom pred priamym slnečným svetlom po dobu 2 rokov.

Zložky a ich pôsobenie

Maska "Selentsin" obsahuje kokteil z prírodných zdravých ingrediencií:

  • Táto maska ​​je založená na komponente Anageline., ktorá sa získava z bielej vlčí bôb - jednoročná rastlina z čeľade strukovín, ktorá je už dlho známa pre svoje výživové a liečivé účinky. V kombinácii s prírodnými extraktmi užitočných rastlín (koreň lopúcha, žihľava), Anageline vyživuje pokožku hlavy, priaznivo pôsobí na životný cyklus jednotlivých vlasov, stimuluje intenzívny rast kučier, zabraňuje vypadávaniu vlasov a pomáha bojovať proti takým nepríjemným ochoreniam, ako je alopécia, patológia charakterizovaná ostré a bohaté vypadávanie vlasov. Toto ochorenie znamená čiastočnú alebo úplnú plešatosť a vyžaduje integrovaný prístup.
  • Paprika a kávový extrakt dráždi pokožku, ktorá aktivuje a zlepšuje proces krvného obehu a saturáciu buniek kyslíkom. Dôsledkom je aktívne prebudenie vlasových folikulov a intenzívna absorpcia rôznych živín, vitamínov, kyselín a stopových prvkov epidermou.
  • Panthenol, známy pre svoje hydratačné, protizápalové a hojenie rán Má liečivý účinok na pokožku, normalizuje rovnováhu lipidov a pomáha zbaviť sa lupín.
  • Kolagén a keratín tón, vyživujú vlasy od korienkov po špičku, vďaka čomu sú elastické, lesklé a plné prirodzeného žiarenia.

Po použití masky Selentsin tak kučery vyzerajú neuveriteľne lesklé, hladké a hodvábne, stávajú sa odolnejšími, poslušnejšími a silnejšími. Nástroj vracia vitálnu energiu vlasom, chráni pred plešatosťou, zmierňuje lupiny, bojuje s rozdelenými končatinami a účinkuje na korene tukov, dodáva prirodzený objem a dáva pocit dobrej nálady a sebavedomia.

Spôsob použitia

Rovnako ako mnohé iné podobné kozmetické výrobky, maska ​​sa aplikuje na mokré vlasy, ktoré boli vopred umyté šampónom. Po nanesení ľahkých kruhových masážnych prostriedkov by mali byť prostriedky rozložené po celom povrchu kože, potom po celej dĺžke vlasov, pričom osobitná pozornosť by sa mala venovať ich špičkám. Na zvýšenie nutričného účinku prostriedku je potrebné po nanesení hlavy prikryť plastovým vreckom alebo uzáverom na sprchu a potom ho zabaliť teplým uterákom.

Po aplikácii môžete cítiť mierne brnenie a pociťovať mierny tepelný efekt. Nemali by ste sa báť, tento prirodzený proces signalizuje začiatok pôsobenia kozmetiky. Po 15-20 minútach by sa mali vlasy dobre umyť teplou a potom studenou vodou, aby sa škvrny na povrchu vlasov uzavreli a vytvoril ohromujúci lesk.

Výrobcovia odporúčajú používať tento nástroj 1-2 krát týždenne po dobu 1-2 mesiacov. Kurz sa môže opakovať po mesačnej prestávke.

Po prvej aplikácii je možné zaznamenať pozitívne zmeny. Nástroj vyživuje pokožku a vlasy základnými vitamínmi, kyselinami a mikroelementmi od koreňov až po špičky. Výsledkom aplikácie je účes, ktorý vyžaruje prirodzenú žiaru a zdravý lesk.

Návod na použitie v kontraindikáciách indikuje individuálnu neznášanlivosť zložiek masky. Aby sa predišlo alergickej reakcii, táto kozmetika by sa mala skontrolovať na citlivosť a alergický test 12 hodín pred použitím. Na tento účel naneste masku na vnútornú stranu lakťa a nevymývajte 30-40 minút.

Ak sa po aplikácii masky objaví vyrážka, nadmerné sčervenanie, odlupovanie alebo popáleniny na pokožke hlavy, krehkosť alebo vypadávanie vlasov sa zvýši, prestaňte používať a vyhľadajte odbornú radu od trichológa alebo dermatológa.

Osvedčená účinnosť

V dôsledku monitorovania početných hodnotení a hodnotení predaja možno konštatovať, že tento nástroj preukázal svoju účinnosť pre veľký počet ľudí nielen v Rusku, ale aj v Európe a SNŠ. Dôkazom toho sú nielen suché popisy, ale aj video potvrdenia rôznych bloggerov krásy.

Toto je ďalšie video.

Užívatelia si všimnú pozitívne vizuálne efekty už pri prvom použití masky Selentsin, zvyšujú množstvo vlasov a blokujú pleťový proces po niekoľkých mesiacoch používania.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky