Vlasová maska ​​L'Oreal "Elseve"

Maska na vlasy L'Oreal Elseve

Možno každá ženská reprezentácia sníva o luxusných vlasoch. Ak vykonáte prieskum a pozvete každú ženu, aby opísala svoje „dokonalé vlasy“, potom budete s najväčšou pravdepodobnosťou počuť: dlhé, lesklé, hrubé, mäkké a mnoho ďalších epitet. To je presne výsledok, ktorý sa dá dosiahnuť pomocou výrobkov L'Oreal. Obzvlášť populárne vyrábané vlasové masky. V tomto článku sa podrobne pozrieme na masky rôznych sérií L'Oreal a analyzujeme recenzie žien, ktoré si ich sami vyskúšali.

Krásne kučery sú k dispozícii všetkým.

Nie každá žena sa môže pochváliť luxusným účesom. Nakoniec, ženy väčšinou menia svoje obrazy, a to, aby boli maľované, narovnali kučery železom alebo naopak kučerali kulmou. To všetko je veľmi škodlivé pre štruktúru vlasov, stávajú sa veľmi tenké a krehké, a to znamená, že môžete zabudnúť na elegantný účes. Potom musí človek hľadať všetky spôsoby, ako ich obnoviť a chrániť.

L'Oreal "Elseve" masky na vlasy sú najnovšou generáciou produktov, vrátane radu rôznych produktov: "Luxus šiestich olejov", "Sila arginínu", "Fibrology" a ďalšie. Každá séria má svoj vlastný smer, ale výsledok je rovnaký - zákazník si môže vychutnať obnovené vlasy.

druh

"Luxusné 6 olejov"

Táto séria sa vyznačuje predovšetkým ultra mäkkou textúrou. Extrakty z exotických kvetov, ktoré sú jej časťou, veľmi jemne ovplyvňujú zámky po celej dĺžke. Elixír kvetinových olejov dokonale preniká do štruktúry samotných vlasov, vďaka čomu je neuveriteľne jemný a poslušný. Napriek tomu, že výrobca odporúča používať „Luxus šiestich olejov“ spolu so zvyškom výrobkov z tejto série - šampón a kondicionér balzam pre maximálny účinok, Hlavným produktom na posilnenie vlasov je maska, Že je najúčinnejší účinok na vlasy.

Recenzie tohto produktu možno čítať, väčšinou pozitívne alebo neutrálne. Príjemná vôňa masky s orientálnymi korenistými tónmi nezostane bez pozornosti. S ohľadom na hlavnú funkciu masky - vplyv, väčšina žien poznamenal, že kučery sa stali mäkšie, hladšie, ako by boli naolejované, ale tam bol žiadny "tuk" efekt.

Strata sa tiež znížila u malého percenta subjektov, ale tento účinok sa dosahuje s pomerne dlhým užívaním produktu - približne tri mesiace. Lesk je však zrejmý po prvej aplikácii.

"Sila arginínu"

Pre milovníkov častých experimentov a tých, ktorí si nechcú zničiť vlasy, výrobca ponúkol špeciálnu sériu - „Sila arginínu“. Arginín je aminokyselina, ktorá je obsiahnutá v štruktúre vlasov a umožňuje jej odolávať rôznym chemickým a fyzikálnym negatívnym účinkom. Taviaca maska, padajúca na mokrú hlavu, sa vstrebáva do koreňov, preniká do samotného stredu a obohacuje pramene z vnútra. Vlasy tak rastú silnejšie a stávajú sa menej náchylné na straty. Tavná textúra je rozložená po celej hlave, nie je absolútne nutné silou masku votrieť do hlavy. Okrem toho je potrebné udržiavať masku na krátky čas - asi 5 minút, čo šetrí čas.

Ženy o tejto maske ponechali veľmi dobré recenzie, ale urobili dôležité pozorovanie, že nestojí za to, aby čakali na rýchly efekt. Výsledok by mal trvať aspoň mesiac, kým sa táto séria prejaví. Je to spôsobené skutočnosťou, že postihnuté oblasti je veľmi ťažké obnoviť, vonkajší účinok je neúčinný, môže byť skrytý a je potrebné ho „vyliečiť“ na dlhú dobu.Masku je možné po aplikácii ľahko zmyť, čo je veľmi pohodlné.

Okrem toho sa pramene stávajú viditeľne poslušnejšími, ľahšie sa hrebeňujú a na dotyk sú oveľa mäkšie.

"Fibrologiya"

Táto séria je ideálna pre majiteľov tenkých a matných vlasov. Výrobok obsahuje sérum, ktoré obaľuje vlasy, čím sa stáva silnejším bez viditeľného váženia. Vďaka aktívnej molekule preniká zložka v sére hlboko do vnútra, expanduje a zahusťuje ju zvnútra. Výsledkom bude značné množstvo lesku a pružnosti. Dôležitým znakom tejto série je dlhodobé používanie - čím častejšie sa táto zložka dostáva do vlasovej štruktúry, tým viac sa akumuluje a hlava po každom použití vyzerá stále viac a viac objemne. Výrobca tvrdí, že táto maska ​​je vhodná aj pre ľudí náchylných na alergie. Kompozícia je tak vyvážená a neobsahuje vône, ktoré môžu spôsobiť svrbenie u ľudí s precitlivenosťou na zložky masky.

Veľkým plusom tejto série je aj jej cena. Dosť malé množstvo na plné pokrytie hlavy a celej dĺžky vlasov. Výrazné zvýšenie objemu pri koreňoch si všimli všetky ženy, ktoré túto masku vyskúšali.

"3 hodnotné íly"

Tento nástroj je novinkou v maskách L'Oreal. To je vynikajúce riešenie pre ženy, ktorých vlasy sú suché na špičkách a mastné na koreňoch., Biela hlina, ktorá je súčasťou masky, obnovuje rovnováhu a jemne čistí kučery. Výsledok bude sušený na koreňoch a obohatených vlasoch po celej dĺžke.

Zo všetkých analógov, ktoré ponúka trh, zostáva hlavným favoritom „3 cenné íly“.

Ženy, ktoré skúšali túto sériu, si všimli, že vlasy na koreňoch sú menej náchylné na tuk, stali sa naozaj vyváženejšími, dlhotrvajúcimi použitie masky na vlasoch malo pozitívny vplyv na stav vlasov - stali sa mäkšími, poslušnejšími, mastný lesk vlasových korienkov zmizol a suché konce získali určitú plnosť a stali sa živými.

Recenzia na masku na vlasy "3 drahokamy" z L'Oreal, pozri nasledujúce video.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky