Vlasová maska ​​"Natura Siberica"

Maska na vlasy Natura Siberica

Starostlivosť o vlasy nie je len každodenný šampón. Aby boli vlasy vždy krásne a nepoškodené vplyvom vonkajšieho prostredia, musia byť pravidelne kŕmené maskami. Mnoho dievčat radšej variť sami.

Ale tí, ktorí nemajú čas na domáce procedúry, sa snažia nájsť dobrú značku pre seba, ktorá bude spokojná so stabilným pozitívnym výsledkom. Takéto značky možno nájsť na domácom trhu. Takže, maska ​​na vlasy "Natura Siberica", o ktorom sa bude diskutovať v tomto článku, dostane mnoho pozitívnych ohlasov od dievčat a žien rôzneho veku.

Výhody a nevýhody

Táto značka vyrába kozmetiku s nezvyčajným zložením. Zdôrazňujú prirodzenosť ich výrobkov. To je to, čo ich robí populárnymi u nás a ďaleko za hranicami našej krajiny. Takže šampóny a masky bez sulfátov nájdu fanúšičky po celom svete.

Prostriedky sa líšia najprirodzenejším organickým zložením., V zozname prísad nájdete extrakty z mnohých rastlín a vysoko kvalitné oleje. Kombinácia zložiek zdôrazňuje pôvod týchto sibírskych produktov. Zdá sa, že boli vytvorené podľa receptov ruských bylinkárov.

Príjemným bonusom pre mnoho dievčat a žien bude skutočnosť, že výrobky na starostlivosť o vlasy od tejto značky sú lacné. Nájdete tu dobrú masku pre 300-600 rubľov. Zároveň sa výrobok spotrebuje veľmi pomaly a trvá dlho. Je pravda, že to neplatí pre majiteľov dlhých vlasov.

Ďalšou výhodou masiek tejto značky je krásny obal. Fľaše s výrobkami na starostlivosť vyzerajú veľmi štýlovo, takže veľa ľudí ich chce dať na poličku. Obal je tiež premyslený do najmenšieho detailu - zvnútra je chránený priehľadným vekom, ktoré chráni výrobok pred vplyvom vonkajšieho prostredia.

Ale nielen pre balenie chvály produkty tejto značky. Vnútri týchto svetlých fliaš je voňavá a účinná vo svojej zmesi, Napriek tomu, že sa výrobky vyrábajú bez použitia chutí s nízkou kvalitou, výrobok sa prejavuje príjemne vonia. Súčasne s vami po použití zostane po dlhej dobe mierny zápach.

Podľa svojej konzistencie je maska ​​dosť hrubá, vďaka čomu sa nespotrebuje veľmi rýchlo. Dobre sa hodí na vlasy a neznižuje ich. Dievčatá vo svojich recenziách poukazujú na to, že sa „neroztopí“ na jej vlasoch, čo znamená, že nemusí neustále pridávať k svojim kučerám viac zmesi.

Obľúbené produkty

Každá z jednotlivých masiek má svoje vlastné charakteristiky, takže celková charakteristika značky nestačí a je potrebné venovať pozornosť každému nástroju samostatne. Pozrime sa na niekoľko populárnych masiek na starostlivosť o vlasy, ktoré sú odporúčané všetkým fanúšikom tejto značky.

Rakytník

Mali by ste začať s jednou z najobľúbenejších masiek - rakytníku. Všeobecne platí, že rakytník je zložkou, ktorá prospieva pokožke a vlasom. Maska sa líši od domácej značky v žiarivo oranžovej farbe a podobá sa chutnému rakytníku. Tento výrobok má tiež príjemnú nasladlú arómu. Prostriedky dobre ležia na vlasoch a sú tiež ľahko umývateľné.

Odporúča sa obnoviť vlasy dvakrát týždenne. Produkt uchovávajte na hlave príliš dlho, nie je potrebný, len desať minút.

Mimochodom, výrobca odporúča pridať niekoľko kvapiek oleja rakytníka rakytníka na masku pred použitím na vlasy. Takže efekt bude výraznejší.

Účinok, ktorý možno očakávať po použití tejto masky, je hlboká obnova. Výrobcovia tvrdia, že aj tenké a "unavené" vlasy budú vyzerať výrazne lepšie po použití obnovujúcej masky tejto značky. Účinok je kumulatívny, takže ak ste si zmeny okamžite nevšimli, neponáhľajte sa k sklamaniu.

"Tuva"

Ide o masku dokonalosti určenú na obnovenie suchých a poškodených vlasov. Výrobok, napriek svojej pomerne hustej konzistencii, nevytvára mastné vlasy vôbec a po použití výrobku zostáva dobre upravený a krásny. Zmes vonia veľmi pekne a po nanesení na zámky zostáva ľahká medová aróma. Dievčatá vo svojich posudkoch potvrdzujú, že kučery po použití sa viac upravujú a ľahšie sa hrebe.

"Wild Juniper"

Ďalším známym výrobkom Natura Siberica je divý Juniper. Výrobok vyrovnáva vlasy a dodáva mu objem a lesk. Po niekoľkých použitiach vlasy rastú rýchlejšie a dobre vyzerajú. Na základe týchto sľubov sa dá predpokladať, že sa značke podarilo vytvoriť produkt, ktorý spĺňa všetky dievčenské sny v tom istom čase, takže vlasy sú naozaj dokonalé.

Maska je založená na syntetických látkach, ktoré však nepoškodzujú ani vlasy ani vlasovú pokožku. Z prírodných surovín sa nachádzajú extrakty z pelyňkov a ihličnatých stromov. Divoký jalovec reguluje sekréciu mazu, čo je dôvod, prečo sa vlasy stávajú menej mastnými a musia sa umyť menej často. Siberian cédrový olej v kompozícii je bohatý na vitamíny, pretože to, čo vlasy sú kŕmené a stať sa zdravšie. No, extrakt z paliny upokojuje pokožku.

Vďaka kombinácii takýchto zaujímavých komponentov je výrobok dobrý a účinný. Preto aj v praxi nie sú dievčatá sklamané, napriek tomu, že po použití kučeraní nie vždy vyzerajú tak dokonale, ako sľubujú tvorcovia vlasovej masky.

"Sauna & SPA"

Tento nástroj príjemne poteší všetky dievčatá, ktoré sú unavené z toho, že vlasy neustále vypadávajú a prebierajú. Maska poskytuje integrovaný prístup k tomuto problému, takže účinok je dlhý. A aj keď prestanete používať sibírsky výrobok, chĺpky nebudú opäť vypadávať.

Táto maska, ako už názov napovedá, je porovnateľná so skutočnou starostlivosťou o vlasy. Jedno balenie vo viac ako 300 ml stačí na niekoľko týždňov aktívneho použitia. Výrobok je vo svetle krásnom obale, uzavretý tenkým ochranným filmom.

Vlastnosti použitia

Masky z tejto značky sa nelíšia od ostatných v používaní. Je vhodné aplikovať ich na vlasy už na začiatku kúpeľa. Zmes sa vtiera do vlasov po celej dĺžke. Typická pozornosť by sa mala venovať tipom, pretože sú najviac prehnané a mali by byť aktívne hydratované a vyživované. Ale skalp by mal byť ignorovaný.

Postrek by mal byť aktívne zvlhčený dvadsať minút, po ktorom sa má maska ​​jednoducho opláchnuť teplou vodou. Výrobok sa veľmi jednoducho umyje a účinok mastných alebo špinavých vlasov na hlavu vlasov nezostane po ňom. Zdá sa, že kučery nie sú „re-zaokrúhlené“, ale naopak sú ľahšie hrebeňové.

recenzia

Najlepšou vlastnosťou produktu je spätná väzba od zákazníkov, ktorí ho pravidelne používajú. Výrobky na starostlivosť o vlasy od Natura Siberica dávno vyhral lásku dievčat po celom svete. A ak balzam a šampón nestačí na to, aby ste udržali atraktívny a dobre upravený vzhľad vašich prameňov, potom dávajte pozor na populárne masky.

Dievčatá, ktoré nakupujú tieto produkty starostlivosti, nie sú sklamaní. DHlavná vec je tu nájsť niečo podľa vašich predstáv. Výberom vhodného produktu môžete vyriešiť problém vypadávania vlasov, ich krehkosti alebo unaveného vzhľadu. Po aktívnom použití špeciálnych prípravkov s kompozíciou obohatenou o bylinky a rastlinné extrakty si všimnete pozitívne zmeny.

Neváhajte a vyberte si produkt podľa svojich predstáv av súlade s vaším problémom a vychutnajte si používanie organických domácich prostriedkov so zaujímavým menom a príjemnou vôňou.

Video prehľad vlasových masiek z Natura Siberica.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky