Maska na vlasy Matrix

Maska na vlasy Matrix

Americká obchodná značka Matrix začala svoju existenciu v 80. rokoch minulého storočia a spočiatku bola známa len v úzkych odborných kruhoch. A celosvetovú popularitu získal až v roku 2000, keď sa stal súčasťou kozmetického giganta L'Oréal. Spoločnosť sa špecializuje na predaj kozmetických a dekoratívnych kozmetických prípravkov na vlasy. Vo svojom sortimente sa nachádza veľké množstvo línií, kde sú prezentované šampóny, balzamy, farby a iné prostriedky rôznych účelov.

Tvorcovia značky neustále hľadajú pokročilejšie formulácie prostriedkov starostlivosti a vyvíjajú nové kozmetické prípravky s využitím inovatívnych technológií. Vďaka optimálnej kombinácii prírodných surovín a revolučnému vývoju je značka známa matice dlhodobo a dôkladne zaujíma vedúcu pozíciu na trhu s kozmetikou.

Jedinečné zloženie, masky z matice schopný oživiť vlasy, dokonca aj v najviac zanedbávanom stave. Mnohé ženy, ktorých vlasy boli v dôsledku nesprávnej starostlivosti a používania nekvalitnej kozmetiky vyblednuté a oslabené, po vykonaní regeneračného kurzu s liekmi Matrix, poznamenali, že prestali lámať, zväčšili svoj objem a stali sa zdravšími a zdravými. Naznačujú to recenzie týchto žien a dievčat z rôznych krajín.

Všetky produkty Matrix sú určené na použitie v salóne. To však neznamená, že sa nemôže používať doma. Všetky výrobky sú vynikajúcej kvality v kombinácii s rozumnou cenou. Mnohí fanúšikovia tejto značky poukazujú na to, že všetky prípravky nespôsobujú, že vlasy sú ťažšie a skutočne pôsobia v salóne. Obzvlášť populárne sú vlasové masky. Tento produkt je prezentovaný v dvoch kolekciách: "Biolage" a "Total Results".

"Biolage"

Toto je komplex starostlivosti o drogy matice umožňuje vykonávať vysoko kvalitné odchody bez opustenia domu. Základom všetkých prípravkov tejto línie sú ceramidy. Nedostatok týchto látok môže negatívne ovplyvniť vzhľad a celkový stav vlasov - vyzerajú matne, zmätene, ťažko sa hrebe. Ceramidové masky "Biolage" z matice - nepostrádateľnými pomocníkmi v boji za krásu pre majiteľov citlivej pokožky.

Účinok použitia týchto produktov bude zrejmý po prvom použití, ale na jeho opravu musíte použiť masky v kombinácii s inými výrobkami tejto spoločnosti.

Jednou z vlastností kozmetiky matice v tom, že nepracujú dobre s inými kozmetickými značkami, aby sa dosiahol výsledok, odborníci odporúčajú používať šampóny, balzamy a iné stylingové výrobky rovnakej série ako maska. Vo všetkých ohľadoch "Biolage" existujú rastlinné extrakty, ktoré môžu vyriešiť niektoré problémy spojené so stavom vlasov a vlasovej pokožky. Vplyv týchto liekov v komplexe poskytuje kompletnú starostlivosť a zabezpečuje kompletnú obnovu vlasov. Všetky kozmetické výrobky série "Biolage" sú rozdelené do niekoľkých samostatných línií, z ktorých každá je navrhnutá tak, aby eliminovala jeden alebo iný problém. A v každej z týchto línií sú masky na vlasy.

"Fiberstrong" s extraktom z bambusu - maska ​​s použitím molekulárneho vzorca Intra-Cylane má vyhladzujúci účinok, uľahčuje česanie a zároveň ho chráni pred vysychaním. Vlasy sú ľahšie uchytené, dlhšie držia vlasy, vizuálne a hmatateľnejšie.

"Oprava vnútri" - názov hovorí sám za seba. Doslova to znamená "opravu zvnútra." Sójové proteíny, ktoré tvoria masku, posilňujú vlasy a kyselina agrínová prispieva k ich intenzívnemu rastu.

"Hydrasource" Deep Care - prostriedky na sušené a oslabené vlasy, ktoré sa stali z rôznych dôvodov, vrátane následkov farbenia. Liek s extraktom oleja z mučenky a aloe podporuje hlbokú výživu vlasov po celej dĺžke. Neobsahuje silikón, vhodný na časté použitie.

"ColorLast" s extraktom z orchidejí bude nepostrádateľný v lete, keď sú vlasy vystavené aktívnemu slnečnému žiareniu. Výrobok obsahuje UV filtre a spevňujúce ceramidy. Obnovuje rovnováhu vody a dodáva extra lesk.

"Sunsorials" Chráni nielen pred agresívnymi účinkami slnka, ale aj od mora a chlórovanej vody. Obsahuje výťažky z aloe oleja a slnečnicových semien. Maska poskytuje tepelnú ochranu pri pravidelnom používaní fénu, žehličky, klieští a ďalších elektrických spotrebičov na kladenie.

"Vynikajúci olej" vďaka Timanu a moringa, ktorá je súčasťou olejov, upokojuje svrbenie pokožky, má liečivý účinok, zvyšuje objem, zjemňuje a vyhladzuje pórovitosť.

"Delikátna starostlivosť" vytvorené špeciálne pre bielené vlasy, ktoré sa stali krehké a oslabené v dôsledku farbenia. Nástroj vyplní všetky vytvorené dutiny, takže vlasy sa stanú trvanlivejšími na roztrhnutie a hustšie.

"Rejuva Therapie" s omega-3 a ryžovými proteínmi je navrhnutý tak, aby sa zabránilo zmenám v štruktúre dlhých vlasov, ktoré súvisia s vekom, ako aj na ich posilnenie. Vďaka komplexu vitamínov vyzerá účes zdravšie a atraktívnejšie. Po umytí je príjemná nenápadná vôňa.

"Celkové výsledky"

Táto línia kozmetiky sa odporúča predovšetkým pre farebné vlasy. Výrobky obsiahnuté v jeho zložení vám umožňujú dlhodobo udržiavať jas farieb.

Bolo experimentálne dokázané, že s aktívnym použitím masiek v kombinácii so šampónom, kondicionérom a prostriedkami na úpravu, farba nemôže stratiť svoju saturáciu ani po 30 viacnásobných procedúrach.

Nasledujúce časti masiek sú zahrnuté v časti "Celkové výsledky" kozmetického výrobku Matrix:

"Brass off Custom Neutralizator", Navrhnuté pre bielené a odfarbené vlasy. Odstraňuje nepríjemný žltý odtieň, ktorý dodáva chladný kovový lesk. Zároveň posilňuje vlasy, odstraňuje krehkosť a vracia im atraktívny vzhľad. Je potrebné poznamenať, že po aplikácii tejto masky si účes lepšie zachováva svoj tvar.

"Farba zobrazená", Obsahuje výťažky z orchideí, žihľavy a rozmarínu, zanecháva príjemnú kvetinovú vôňu, zjemňuje stuhnutosť, uľahčuje česanie, znižuje krehkosť, chráni farbu pred rýchlym vymývaním.

"Tak dlhé poškodenie", Pre rýchlu regeneráciu. Ceramidy, ktoré vedú k základnému vzorcu produktu, slúžia ako stavebný materiál, ktorý obnovuje štruktúru na úrovni buniek. Aminokyseliny, ktoré sú tiež súčasťou tejto drogy, chránia špičky pred poškodením.

"Pro Solutionist" s glycerínom a marhuľovým olejom. Odporúča sa pre vlasy po trvalých a viacnásobných škvrnách. Neobsahuje parabenty, nezaťažuje vlasy kvôli absencii silikónu v kompozícii.

"Starostlivosť o farbu" so slnečnicovým olejom a vitamínom E. Chráni pred agresívnym slnkom, dodáva lesk a hodvábnosť. Odporúča sa pre normálne a suché vlasy. Optimálna intenzita použitia - raz týždenne.

"Štíhly vzhľad", Je navrhnutý tak, aby vytvoril hladké a zrkadlové vlasy. Prípravky sú založené na zvlhčujúcich a zvláčňujúcich látkach: bambuckom masle a olivách. Tiež vo vzorci lieku obsahuje ceramidy, ktoré robia kutikulu vlasy trvanlivejšie.

prihláška

Všetky masky z matice majú peknú ľahkú textúru a sú pomerne ľahko použiteľné. Nevyžadujú si žiadne špeciálne vedomosti a zručnosti, takže sú celkom vhodné na samostatné použitie.

Predtým, ako aplikujete ošetrujúci prípravok, si dôkladne umyte vlasy a osušte ich uterákom, aby nedošlo k kvapkaniu vody. Potom naneste požadované množstvo prostriedkov priamo na samotné vlasy, rovnomerne ich rozložte po celej dĺžke prstami alebo hrebeňom.Na vytvorenie tepelného efektu a lepšieho prieniku masky do vlasovej štruktúry sa odporúča naniesť plastovú čiapočku alebo zabaliť hlavu filmom a nechať pôsobiť 10 minút a potom masku opláchnuť veľkým množstvom vody.

Keďže väčšina matricových matríc má vo svojom zložení prírodné oleje a výsledkom je pomerne bohatá konzistencia, je potrebné ich umyť so zvláštnou starostlivosťou. V prípade, že častice masky zostanú na vlasoch, budú rýchlo mastné a nebudú sa javiť ako umyté.

V tomto videu - prehľad o maske Matrix.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky