Kozmetické súbory

Kozmetické súbory

Kozmetické pilníky na nechty sú nástrojom, s ktorým je každý oboznámený. S ich pomocou, majstrov nechtové salóny priniesť naše nechty v poriadku.

druh

Ak sa rozhodnete priniesť nechty v správnej forme, rozhodnite sa o výbere dobrého pilníka na nechty. Táto položka manikúra má prijateľnú cenu, takže si môžete kúpiť niekoľko produktov rozhodnúť o najlepšiu voľbu pre starostlivosť o nechty. Pamätajte, že kvalita súboru ovplyvňuje pohodlie a jemnosť spracovania. Aj keď máte dostatok skúseností v oblasti manikúry, ale pracujete s nekvalitným pilníkom na nechty, povrch nechtov môže prasknúť a zhoršiť sa.

Súbory sa môžu líšiť podľa niekoľkých kritérií. Tam sú možnosti pre nechty, s ktorými si môžete urobiť krásnu manikúru, predmety pre nohy, určené pre pedikúru alebo leštenie päty. Sú vytvorené špeciálne pilníky na starostlivosť o gélový povlak.

Aj rezanie sa líši v ich forme. Existuje niekoľko možností:

 • oválny;
 • banán;
 • jednotkou.

Podľa funkcie:

 • Podanie spolu s tvarovaním;
 • na brúsenie;
 • na leštenie.

K dispozícii je tiež špeciálny pilník na nechty. Spravidla sa používa na suchú pokožku. Na tento účel manikúry je špeciálna mikrodusting, ktorý má dostatočnú pevnosť. Súbor sa nazýva „inteligentný“, pretože sa nedotýka živých tkanív, ale odstraňuje len suché vrstvy nechtovej platničky. Pedikúra nechtov súbor vám pomôže urobiť jemné ošetrenie nechtov na nohách. Materiály, ktoré sa používajú v tomto type pilníkov na nechty, nemajú alternatívu a pilníky na nechty bez bolestivých pocitov, bez toho, aby spôsobili poškodenie zdravej kože. Teraz v predaji je profesionálny pilník na nechty pre pedikúru, ktorý pomôže priviesť do správnej formy aj zarastené nechty na nohách. Niektoré typy pilníkov na nechty okamžite spracujú nechtové platne, odstránia sa kurčatá s mozolmi. Keď urobíte spracovanie trhlín, ich hrany budú rásť spolu, čím sa utiahne poškodenie.

V tvare oválu

Je určený na vyrovnanie povrchu nechtu. S jeho pomocou môžete nechať nechty požadovaný tvar alebo skrátiť ich dĺžku.

banán

To je tiež nazývaný bumerang nechtový súbor kvôli zvláštnemu tvaru objektu. To vám pomôže zarovnať nechtové dosky okolo okrajov, a je tiež vhodný pre zaoblenie rohov. Môžete ho použiť na rezanie gélu v oblasti pokožky.

obdĺžnikový

Tento pilník na nechty je určený na rovnaké účely ako ovál. Súbory môžu mať rôzne veľkosti, pretože každý z nich má svoj vlastný účel. Napríklad, s pomocou pravouhlého pilníka na nechty, môžete ľahko dať potrebný tvar na nechtový tanier, rovnako ako aby povrch nechtov hladký.

Podľa typu zariadenia a materiálu

Výrobcovia ponúkajú širokú škálu súborov, takže sa môžete zmiasť ich rozmanitosťou. Medzi mnohými typmi možno nájsť aj kartónové súbory, ktoré majú rôzny stupeň abrazivity. Spravidla sa takýto nástroj používa v kozmetických salónoch. Charakteristickým znakom tohto predmetu je, že ho možno použiť len jednostranne. Sklenené pilníky sú skvelé pre prácu s prírodnými nechtíkmi, pretože kovové odrody sú minulosťou.Sú nevhodné na použitie kvôli malej veľkosti a kvôli riziku praskania a laminácie nechtovej platne. Ak vezmeme do úvahy mäkké pilníky na nechty, môžu sa použiť aj na umelé nechty.

Budete potrebovať buff potom, čo nechty našli perfektný povrch a tvar. Po týchto postupoch môžete prejsť na spracovanie buff. Spravidla existujú dvoj- alebo štvorstranní nadšenci. Pomáhajú vyrovnať povrch a eliminovať malé drážky. Ak povrch nechtov ešte nie je dostatočný, použite pevnejší. Pre hladké povrchy sa odporúča použiť mäkké strany. K dispozícii je aj laserový súbor, s ktorým môžete nielen súborovať nechty, ale aj vytvoriť európsku manikúru. Náradie je ľahko rozrezané na hrubé valce po stranách, vďaka čomu sa pokožka stáva jemnou a hladkou. Tieto pilníky na nechty môžu byť tiež použité na pedikúru pri odstraňovaní kureniec, mozolov.

Keď si vezmete laserovú pílu do ruky, všimnete si, že s ňou je radosť pracovať. Jeho povrch je podobný domácim kovovým nástrojom, ale je tu jemná drť, ktorá nepoškodzuje nechty. Podobné experimenty sa môžu uskutočniť s nástrojmi zo skla, kryštálu. Popularitu získali aj inteligentné píly. Sú to jednorazové nástroje s vymeniteľnými súbormi. Obsahujú základňu chirurgickej ocele, ktorá nepodlieha oxidácii. Táto možnosť je ideálna pre kozmetické salóny, pretože základňa je dobre prístupná tepelnej a chemickej sterilizácii, takže po každom klientovi môžete meniť pilník.

Elektrický valčekový súbor sa ukázal ako fungujúci s nohami. Dobre sa vyrovná s vytvrdnutou pokožkou, pomáha vrátiť jej jemnosť a hladkosť. Prístroj pracuje so suchým povrchom a môže sa používať doma aj v kozmetických salónoch.

Pre prírodné nechty

Pre prírodné nechty je najlepšie používať krystal a sklenené pilníky na nechty. Česká republika je považovaná za najlepšieho výrobcu krištáľových nástrojov. Krištáľ pilník vám pomôže vidieť voľný okraj nechtovej dosky, a tiež pomáha utesniť povrch. Táto druhá kvalita pomáha v boji proti laminácii. Môžete tiež použiť keramické nástroje. Sú vyrobené z pevných keramických tyčí, ktoré sú známe svojou dlhou životnosťou. Materiál sa nebojí dezinfekcie a sterilizácie. Pri použití takéhoto pilníka si uvedomte, že keramika patrí medzi krehké materiály, takže nenechajte nástroj spadnúť. Tento výrobok môže nielen rezať prírodné nechty, ale aj spracovávať bočné valce a kožičku.

Pre umelé

Pre umelé nechty vhodný kovový súbor. Má vysokú životnosť, dlhú životnosť. Pri použití tohto nástroja nezabudnite, že má hrubozrnnú štruktúru, preto nie je vhodný na prácu s prírodnými nechtíkmi. Pre prirodzený povrch takéhoto pilníka je nebezpečný, pretože spôsobuje malé otrepy, praskliny, čo vedie k delaminácii.

Obľúbení výrobcovia

Mnohí výrobcovia vyrábajú vysokokvalitné kozmetické súbory. Značka získala dobré recenzie Solinberg, Spoločnosť sa špecializuje na výrobu súprav na manikúru. Značka je na trhu dlhodobo a ponúka vysoko kvalitné produkty. Aj po niekoľkých desaťročiach budú kozmetické pilníky tohto výrobcu vyžadovať len jedno ostrenie a leštenie. Tento výrobca vyrába profesionálne súpravy, ktoré možno používať doma. Spravidla sa v jednoduchej verzii nenachádzajú žiadne nástroje na leštenie, takže sa budú musieť kupovať samostatne. Súbory tejto značky sú veľmi žiadané, takže sa predávajú v mnohých obchodoch.

píly motýľ sa môže pochváliť širokým rozsahom.Osobitná pozornosť by mala byť venovaná laserové nástroje, ktoré pomôžu, aby vaša pedikúra nastaviť plný a vysoko kvalitný. Výrobca ponúka produkty, ktoré pomáhajú nielen s pedikúrou, ale aj s manikúrou, ktorá sa blíži profesionálnej kvalite.

Nie menej populárne nástroje od Shere & Nagel, Uznanie prijalo súbor pre kutikulu. Pomáha strihať kutikulu, čím dáva nechtom dobre upravený vzhľad. Výrobca sám uvádza, že pilník na nechty vykazuje vynikajúce výsledky so špeciálnym avivážnym prostriedkom rovnakej značky. Existujú špeciálne leštiace nástroje, ktoré sú vysoko odolné voči opotrebeniu. Valčekové píly Scholl sú na vrchole popularity. Tento elektrický nástroj je určený na prácu s pokožkou nôh. Zariadenie zvládne úlohy a bude nevyhnutné v každom dome. Výrobca je známy ako dodávateľ kvalitných výrobkov s dlhou životnosťou.

firma Michelia To je tiež v zozname populárnych výrobcov. Ponúka svojim divákom vysoko kvalitný diamantom potiahnutý kutikulový súbor. Výrobca je pripravený poskytnúť svojim zákazníkom záruku. Mnohí kupujúci si myslia, že ceny nástrojov od Michelia príliš vysoká. Súbor plne odôvodňuje svoju vysokú cenu, pretože dokonale zvláda nielen pokožku, ale aj otrepy. Ak sa rozhodnete kúpiť nástroj tejto značky, okamžite si všimnite pohodlie práce s ním. Budete musieť posunúť hrany so zaobleným okrajom súboru a potom zdvihnúť kožu so špicatou stranou. Mala by byť spracovaná pomocou hlavnej časti. Procedúra končí mastnou povrchovou úpravou.

Nástroje na používanie ochranných známok vykazovali vynikajúce výsledky v používaní a vyznačujú sa vysokou kvalitou. Kupujúci, ktorí používajú tieto súbory, poznamenávajú, že používanie výrobkov je sprevádzané pohodlnosťou a jednoduchosťou.

Ako si vybrať?

Ak neviete, ako si vybrať správny kozmetický súbor, venujte pozornosť nasledujúcim odporúčaniam odborníkov. S ich pomocou môžete rýchlo a jednoducho zakúpiť potrebný nástroj.

 • V prvom rade by ste sa mali rozhodnúť pre kvalitu nástroja. Ak chcete vyriešiť tento problém, musíte vedieť, aké vlastnosti musia byť prítomné v pilníku na nechty. Výrobky musia byť praktické a univerzálne;
 • Venujte pozornosť vzhľadu, ale nesmerujte na to. Podľa praxe, prítomnosť vzorov, neobvyklý dizajn neprispieva k vysokej kvalite pilníkov na nechty;
 • Zvážte veľkosť nástroja. Najpohodlnejší spôsob použitia píly, ktorého dĺžka je 12-15 centimetrov. Šírka nástroja by mala byť 1,5 - 2 cm Takýto predmet sa ľahko zmestí do akéhokoľvek kozmetického vrecka a je vhodný na použitie;
 • Ak si vyberiete súbor s mierne zakriveným tvarom, táto kvalita poskytne ďalšie pohodlie.

Musíte tiež venovať pozornosť iným komponentom, ktoré majú určitý význam:

 • Vďaka bezpečnostnej rezerve si môžete byť istí, že sa súbor pri nepretržitom používaní nerozbije;
 • Pomocou elasticity je možné riadiť proces spracovania z akéhokoľvek uhla, ako aj experimentovať s lisovacou silou;
 • Dôležitá je aj drsnosť povrchu súboru, ktorý sa nazýva abrazívum. Uistite sa, že povrch zvoleného objektu sa nerozpadá a nechty na ňom nezanechávajú stopy. Povlak je zodpovedný za trvanie príťažlivosti nechtov, ako aj za účinnosť liečby;
 • Tiež by ste mali dbať na životnosť náradia. Niektoré súbory majú krátku životnosť, čo je niekoľko mesiacov. Výrobky iných značiek sa vyznačujú dlhou životnosťou, ktorá je niekoľko rokov.Niektorí výrobcovia sú pripravení poskytnúť na svoje výrobky doživotnú záruku;
 • Drevené predmety nie je možné sterilizovať a dezinfikovať. Takéto nástroje by mali byť skladované v špeciálnej krabici, ktorá spoľahlivo chráni výrobok pred poškodením;
 • Polyuretán tiež netoleruje kontakt s vodou a sterilizačnými roztokmi. Produkty Crystal sú v tomto ohľade výhodnejšie. Neboj sa vody, dezinfekcie a dokonca varu. Ak ste vybrali súbor zo skla, nemožno ho spustiť do vriacej vody.

Crystal alebo bambus?

Ak ste vlastníkom tenkých a citlivých nechtov, dávajte pozor na kryštálový nástroj. s prachom, ktorý sa vyznačuje jemným zrnom. Takéto položky patria do kategórie elity a cenová kategória je v rozsahu 500-1000 rubľov.

Pilník na nechty, ktorý má podobnú aplikáciu, ale s polyuretánovým základom, môže mať silnejší účinok na nechty, takže je určený pre dievčatá s normálnymi a zdravými nechtami.

Môžete si kúpiť takýto nástroj pre 300-350 rubľov. Sklenený pilník na nechty je mierne horší ako kryštálové výrobky. Má dlhú životnosť, jemne spracováva povrch a stojí okolo 350 rubľov.

Ak chcete získať veľmi silný a odolný súbor, dávajte pozor na drevené výrobky s polkruhovým tvarom, Zároveň si uvedomte, že vysoká úroveň pevnosti môže byť zaistená len kvôli absencii ťažnosti. Tieto súbory majú prijateľnú cenu, takže každé dievča si to môže dovoliť. Kovové pilníky na nechty sú zlou voľbou. Budete výrazne ušetriť na nákladoch na tovar, ale použitie takéhoto nástroja prispieva k poškodeniu nechtovej platničky. Ak hovoríme o prednostiach takéhoto objektu, môžeme si všimnúť jeho silu a jednoduché použitie. V obchodoch môžete ľahko nájsť bilaterálne predmety pre manikúru, na každej strane je iný druh brúsneho materiálu. Pomocou takéhoto súboru môžete spracovať prirodzené nechty, ako aj umelé nechty. Vďaka svetlej farbe povrchu môžete skryť značky pred klincami, čím sa zachová atraktivita nástroja. Pilníky na nechty sa čistia vlhkými obrúskami.

Abrazivita: tabuľka

Ako už bolo spomenuté, kozmetické súbory môžu mať rôzny stupeň abrazivity. Napríklad najtvrdší pilník na nechty bude mať hodnotu 80, pre ultravysoké nástroje je typická hodnota 100. Priemerná tvrdosť má abrazívnosť 120, priemerne 180. Mäkký pilník na nechty má charakteristiku 400. Každé dievča by malo vedieť, že najjemnejší pilník na nechty bude optimálny pre prirodzené podanie dosky. Často môžete nájsť bilaterálne nástroje s indikátormi 100 a 180. Takéto položky sú najvhodnejšie na ošetrenie umelého nechtového povrchu. Podrobnejšie sa môžete oboznámiť so stupňom tuhosti v nižšie uvedenej tabuľke.

Ako používať?

Aby boli vaše nechty vždy atraktívne, mali by ste dodržiavať pravidlá používania:

 • Po prvé, mali by ste vedieť, že je povolené podávať klince nie viac ako raz za sedem dní. Nie je dovolené ošetrovať mokré a mokré nechty, pretože takáto udalosť môže viesť k oddeleniu povrchu nechtu.
 • Pre týždenné spracovanie by mali byť použité dva súbory - zo skla a keramiky. Prvá pomáha pri úpravách formulára a druhá pomáha v procese brúsenia;
 • Keď pracujete so súborom, podržte ho tak, aby umiestnenie palca bolo na vrchu a zvyšok na nástroji;
 • Nemôžete strihať klince na princípe píly - zo strany na stranu. Začnite pohyb z okraja do strednej časti dosky a potom zaoblite rohy;
 • Začnite s malým prstom a pohybujte sa v poriadku. Skúste spracovať vonkajšiu nechtovú platňu.Aby ste to urobili, držte nástroj v pravom uhle. Po vykonaní niekoľkých pohybov s pilníkom na nechty vyhladite horné rebrá na nechty. Súbor by mal byť v kontakte s pracovnou časťou spracovávaného povrchu;
 • Rezané len v jednom smere, začínajúc od rohov a pohybujúce sa do centrálnej časti.

recenzia

Dievčatá, ktoré si kúpili takéto výrobky pre seba, zdieľajú svoje názory a rady s ostatnými. Mnohé recenzie boli poskytnuté populárnej Scholl píla. Dievčatá, ktoré si kúpili takéto zariadenie, si všimnú, že výkon prístroja je vysoko kvalitný a samotný prístroj vykonáva svoju prácu. Kupujúci chvália brúsenie a leštenie pilníkov na nechty, ale sťažujú sa na vysoké náklady, kvôli ktorým sa nie každý rozhodne kúpiť takúto položku.

Mnohí boli schopní vyhodnotiť a inteligentné súbory. Takéto nástroje spravidla používajú špecializovaní majstri, ktorí robia manikúru pre viacerých klientov denne. Takýto produkt je vhodný vzhľadom na to, že vymeniteľné súbory sa nezaujímajú o otázku hygieny a samotná základňa sa dá ľahko dezinfikovať. Dievčatá chvália súbor a hovoria, že sú spokojní s ich nákupom.

Kovové súbory už viac nezaujímajú takú pozornosť. Teraz ženy používajú sklo, krištáľ a keramické výrobky. Tí, ktorí sa presťahovali z kovu na iné materiály, oceňujú kvalitu práce, presnosť používania a absenciu problémov, ako sú laminácia a popraskané nechty. Pilníky na nechty vydržia dlhú dobu a ich použitie je absolútne bezpečné.

V ďalšom videu - prehľad s porovnaním kozmetických pilníkov na nechty.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky