Nožnice na kožičku

Nožnice na kožičku

Na vykonávanie manikúry sa používa veľké množstvo rôznych nástrojov. Obzvlášť populárne v tomto odbore sú nožnice na kožičku. V podstate sa tieto zariadenia používajú na vykonávanie manikúry. Treba poznamenať, že kvalita postupu priamo závisí od funkčnosti nástroja. V porovnaní s inými možnosťami majú nožnice na kutikulu individuálne vlastnosti, ktoré je potrebné bližšie spoznať.

Prečo odstrániť?

Mnohí ľudia sa často čudujú, prečo by mali krájať kutikulu. Na začiatok je potrebné poznamenať, že tento kožovitý valec, umiestnený okolo nechta, plní skôr vážnu funkciu. Kutikula čistí platňu od rôznych škodlivých baktérií. Okraj valca je mŕtvy. Pri sušení sa pokožka začína odlupovať. Z tohto dôvodu sa na prstoch často objavujú otrepy, ktoré mnohým ľuďom spôsobujú nepohodlie.

Na základe skutočnosti, že okraje kožičky sa neustále rozširujú, musia byť včas odstránené. V opačnom prípade sa na vysušenej koži objaví popraskaná koža, ktorá prichádza na povrch nechtu. To prispieva k prenikaniu infekcie a vzniku zápalu.

Okrem toho sa kutikula začne držať na platni. To vedie k inhibícii rastu nechtov a zároveň ruky nevyzerajú celkom dobre, ani pri použití dekoratívneho laku.

Ako si vybrať?

Všeobecne sa na rezanie pokožky okolo dosky používajú špeciálne nástroje na manikúru. Najčastejšie používajú remeselníci pracujúci v salónoch na tento účel malé nožnice. Tieto možnosti sú ideálne pre manikúru. Hrubá chyba je použitie obyčajných nožníc, pretože na konci procedúry vyzerajú okraje „pokousané“.

Prvá vec, ktorú musíte venovať pozornosť pri výbere nástroja je tipy. Pri výrobkoch na rezanie kutikuly majú tieto prvky úzky a ostrý tvar.

Špičky sú mierne ohnuté, čo môže byť tiež identifikované ako charakteristický znak. Vďaka tejto forme nástroja môžete ľahko a jemne odstrániť pokožku.

Okrem toho sa pri výbere nožníc musíte zamerať na nasledujúce funkcie:

  • na ošetrenie jemnej kože je potrebné použiť nástroje s tenkými čepeľami;
  • pre veľké prsty bude robiť doplnky s predĺženými hrotmi;
  • nástroje musia mať mäkký zdvih;
  • Najlepšie možnosti sú vyrobené z vysoko kvalitnej lekárskej ocele.

Osobitnú pozornosť pri procese získavania by mala venovať veľkosť krúžkov. Tieto časti by sa mali podobať vašim prstom.

Najlepšie sú profesionálne nástroje na rezanie pokožky. Pomocou týchto možností je možné odrezať pokožku jedným plynulým pohybom. Najčastejšie takéto doplnky používajú majstri nechtov, ktorí pracujú v salónoch.

Profesionálne pečiatky

Dôležitým kritériom výberu je značka nástrojov na rezanie kutikuly. Medzi začiatočníkmi a skúsenými remeselníkmi, výrobkami firmy “Staleks". Výrobcovia predstavili niekoľko typov nástrojov určených na rezanie manikúry. Univerzálne možnosti sú twisters používané na odstránenie kutikuly a otrepy.

Hlavnou výhodou výrobkov od firmy "Staleks" je spoľahlivosť a životnosť. Takéto možnosti sú ideálne pre bežné používanie.

Nie je horší v dopyte a nástrojoch od spoločnosti Zinger, Značka predstavila niekoľko typov nožníc určených na strihanie pokožky. Obzvlášť obľúbené sú nástroje, ktorých základňa je vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele.

Výhodou možností je, že na ich spracovanie sa použije jedinečná ultrazvuková technológia.

Rovnako populárne sú nástroje firmy. Mertz, Na vytvorenie príslušenstva sa používajú vysoko kvalitné materiály. Stojí za zmienku, že spoločnosť sa zaoberá vydávaním nechtových doplnkov pre deti.

Ďalšou dobrou voľbou pre vykonávanie manikúry sú nožnice od firmy. Yoko, Nástroje majú zakrivené hroty s hladkými čiarami, čo značne uľahčuje proces spracovania pokožky. Tieto možnosti sú ideálne pre ľudí s tenkou kožou.

Jedným z unikátnych typov sú nožnice na kožičku od firmy. Metzger, Zvláštnosťou výrobkov z tejto spoločnosti je, že ostrenie čepelí sa vykonáva ručne.

Ako používať?

Aby bolo možné správne zastrihnúť kutikulu, musíte mať určité zručnosti. Robiť to sám je dosť ťažké, najmä pri absencii minimálnych skúseností. Ak sa zaoberáte takýmto postupom, nie je to prvýkrát, proces vás neberie veľa času.

Ak chcete začať s, je potrebné vyčistiť dosku, a kožička je presunutá od základne. Tento krok vykonajte pomocou špeciálneho posunovača. Náradie sa musí udržiavať rovnobežne s doskou. Čisté a pomalé pohyby musia zvládnuť oblasť pokožky. Musí byť nasmerovaný z okraja dosky do stredu. Stojí za zmienku, že preskočenie tejto fáze, nemôžete znížiť kožičku presne.

Potom pomocou špeciálnej manikúrovej sekery musíte odstrániť pterygium. Spracovanie celej časti pokožky a valčekov umiestnených na bokoch by sa malo vykonávať opatrne. Sekera by mala byť nasmerovaná kolmo na kožu.

Na odstránenie môžete použiť špeciálny odstraňovač. Použiť by mala byť tenká vrstva, po čakaní určitú dobu. Ruky by sa mali umiestniť do kúpeľa s teplou vodou. Potom je potrebné pomocou sekerky úplne odstrániť zvyšky tých častí, ktoré zmäkli.

V záverečnej fáze by sa malo začať rezať kožičku. Nožnice nožnice dať kolmo k oblasti, ktorú chcete zvládnuť. Spodná tkanina by sa mala naniesť pod kožičku a pomocou malého kroku odstrániť všetky prebytočné časti. Tento spôsob poskytuje rovnomerné rezné pásy.

Pravidlá starostlivosti

Osobitná pozornosť by sa mala venovať starostlivosti o nožnice na nechty. Treba si uvedomiť, že vaša bezpečnosť priamo závisí od toho počas používania nástrojov. Ak sa nedodržiavajú základné pravidlá, infekcia sa môže prenášať pod kožu.

Ak si všimnete, že nožnice zle odstránia kutikulu, môže to znamenať, že sú tupé. V tomto prípade je potrebné ostrie ostriť. Nezávisle sa neodporúča vykonávať túto akciu.

Najlepšie je vziať nástroje do dielne, kde bude tento problém vyriešený špeciálnym strojom.

Osobitnú pozornosť treba venovať skladovaniu príslušenstva. Na tieto účely sa odporúča použiť špeciálne prípady. Sú vybavené vreckami, v ktorých môžete pevne upevniť nástroje.

Povinná položka sa pred použitím dezinfikuje. V salónoch sa na tieto účely najčastejšie používajú špeciálne sterilizátory. Doma môžete používať antiseptiká. Musia byť spracované pred a po práci s nástrojom.

recenzia

Pri výbere vhodného príslušenstva na odstránenie kožičky pomôžu recenzie tých ľudí, ktorí sa už snažili pracovať v týchto alebo iných nástrojoch. To vám umožní porovnať vlastnosti produktov a určiť najlepšiu voľbu pre seba.

Všeobecne platí, že mnoho kupujúcich odporúča použitie nerezovej ocele príslušenstvo v kabíne, rovnako ako doma. Tieto možnosti majú vysokú kvalitu a bezpečnosť. Obzvlášť populárna je lekárska oceľ.

Mnohí kupujúci dávajú prednosť firme “Staleks", Ktorý bol spomenutý vyššie. Hlavnou výhodou nástrojov je podľa zákazníka kombinácia cenovo prijateľnej ceny a dobrej kvality. Okrem toho výrobcovia ponúkajú niekoľko typov nechtov príslušenstvo, ktoré vám umožní vybrať možnosť podľa vlastných preferencií.

Pri pohľade na zákaznícke recenzie môžete vidieť, že mnohí z nich dali svoje preferencie spoločnosti. Mertz, Klienti tvrdia, že nástroje na manikúru majú neuveriteľnú ľahkosť. Okrem toho výhodou možností je prítomnosť poniklovaných čepelí.

Ďalšie informácie o nástrojoch Staleks nájdete na nasledujúcom videu.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky