Kombinovaná pedikúra

Kombinovaná pedikúra

Každé dievča chce, aby jej nohy vždy vyzerali elegantne a dobre udržiavané a v prítomnosti kureniec alebo zarastených nechtov sa pedikúra stáva nevyhnutnosťou. Predtým majstri poskytovali služby dámskeho hardvéru alebo zastrihávanej (klasickej) pedikúry, ale kozmetický priemysel ponúka všetky nové postupy a nie je to tak dávno, čo bol nový spôsob, ako dať nohy do poriadku - kombinovaná pedikúra. To znamená, že kutikula sa odstráni nožnicami alebo pinzetou a nohy a prsty sa zomlú špeciálnym zariadením.

Aká dobrá je táto technika?

Táto metóda výhodne kombinuje výhody možností hardvéru a vybavenia. Z hardvérového kombi-pedikúry sa brala bezpečnosť a zo zastrihávača - starostlivosť o spracovanie. Brúsenie nôh strojom znižuje pravdepodobnosť poranenia kože - v tomto ohľade je ostrá škrabka oveľa nebezpečnejšia. V tomto prípade je klasické spracovanie prstov celkom dôkladné.

Dôležitou výhodou kombinovanej techniky je výrazný účinok a výsledok zostane dlhý čas.

Po orezaní pedikúra sa objavia nové pokusné prostriedky oveľa rýchlejšie. Ak neplánujete nanesenie náteru na nechty, bude to všetko trvať asi hodinu. Ak je to žiaduce, toto všetko sa dá urobiť doma - s potrebnými nástrojmi.

So všetkými pozitívnymi aspektmi kombinovanej pedikúry sa môžu vyskytnúť aj negatívne účinky. V prvom rade ide o situáciu, keď ste sa stretli s neskúseným majstrom, takže predtým, ako začnete, by ste mali požiadať o diplom, ktorý potvrdzuje príslušnú kvalifikáciu. Nedostatočne starostlivo vykonaná technológia ovplyvní kvalitu výsledku a leštenie mokrej pokožky je úplne nebezpečné.

Kto je vhodný?

Kombinovaná pedikúra je vhodná pre tých, ktorí:

  • má veľmi citlivú pokožku, ktorá sa ľahko poškodí klasickou pedikúrou;
  • chce sa zbaviť kureniec a kureniec;
  • Domnieva sa, že hardvérová pedikúra je príliš mäkká;
  • má hojnú pokožku, ktorú je ťažké odstrániť len pomocou písacieho stroja.

Pomocou stroja a nástrojov môžete dosiahnuť požadovaný výsledok bez ohľadu na stav pokožky. K dispozícii je aj ošetrenie SPA. Zahŕňa použitie prírodných zložiek: minerálov, výťažkov z liečivých rastlín.

proces

Daný postup je pomerne komplikovaný a preto vyžaduje, aby majster kompetentne vykonával proces krok za krokom a znalosti teórie hardvéru a klasických techník.

Po prvé, nástroje, ruky pána a nohy klienta sú dezinfikované. Niektorí vykonávajú všetky manipulácie priamo pred klientom, takže nie je pochýb o sterilite zariadení. Ďalej, majster skúma nohu, aby pochopil, čo venovať osobitnú pozornosť, a tiež diskutuje o ďalších postupoch s klientom - napríklad leštenie nechtov.

Dôležitým krokom je kúpeľ nôh - na očistenie a zjemnenie pokožky na ďalšie spracovanie. Do vody sa pridávajú éterické oleje alebo morská soľ a mydlové lupienky. Potom pán aplikuje soľ, cukor alebo minerálne drhnutie a masíruje nohy. Ďalej musíte dobre utrieť nohy a uistite sa, že ich necháte vyschnúť, až potom môžete začať prestať brúsiť špeciálne zariadenie. Ak je pokožka príliš hrubá, najprv odstráňte rohovú vrstvu s pedikúrou alebo škrabkou.

V procese spracovania hardvéru sa používajú rôzne trysky: horná tvrdá vrstva sa odstráni drsným abrazívom a mäkké finálne leštenie pomáha pokožke vyhladiť. Majster leští päty, prsty a oblasť pod nimi.

Ďalšou položkou je spracovanie nechtových platní.Majster odstraňuje kutikulu, a to možno vykonať dvoma spôsobmi. V prvom prípade sa kutikula zmäkne špeciálnym nástrojom, odsunie sa a odreže sa nožnicami, v druhom prípade sa vykoná hardvérové ​​brúsenie. Kapitán odstráni starý náter z nechtov (ak je k dispozícii), čistí a piluje nechty.

Konečným nádychom je masáž chodidiel s výživným krémom.

Pedikúra prístrojov "Gehwol"

Naparovanie nôh nie je vždy najlepší spôsob, ako zjemniť pokožku, pretože môže vyvolať takú nepríjemnú vec ako huba. Okrem toho, niektorí ľudia jednoducho neradi držať nohy v horúcej vode. Pre tieto prípady existuje vynikajúca alternatíva - pedikúra "Gehwol". Čo je podstatou: špeciálny penový zmäkčovač sa aplikuje na chodidlá, ktoré sa zmývajú v 5-7 minútach spolu so zvyškami nadržanej kože. Ak nezvládne príliš hrubú pokožku, jej horná vrstva sa najprv odstráni škrabkou.

Je dôležité, aby ste zmäkčovač na pokožke neprevyšovali dlhšie, ako je predpísaný čas, pretože ovocné kyseliny v ňom obsiahnuté môžu spôsobiť popáleniny.

krytie

Súčasným trendom je pokryť nechtovú platňu gélovým alebo gélovým leštidlom. Vzhľadom k tomu, náter na nohách je držaný oveľa dlhšie ako na rukách, môžete použiť pravidelný lak.

Móda nám diktuje určité podmienky - napríklad sa predpokladá, že dizajn manikúry a pedikúry by mal byť rovnaký (alebo aspoň podobný farby). Mnoho ľudí má rád dizajn pomocou kamienkov, samolepiek alebo neobvyklých vzorov. Bez ohľadu na to, aký dizajn si vyberiete, je lepšie obrátiť sa na profesionálov za skutočne hodnotný výsledok.

recenzia

Tí ľudia, ktorí ešte nezažili všetky výhody kombinovanej pedikúry a sú stále na pochybách, by mali počúvať názory tých, ktorí sa už tešia z výsledku.

Dievčatá, ktoré sa snažili kombinovať pedikúru všeobecne súhlasia. Dotazovaní klienti si všimli dlhodobý výsledok zákroku a absolútnu bezbolestnosť. Dobre upravené nohy dávajú dôveru, sú menej náchylné na infekcie. Dievčatá tiež zaznamenávajú relatívne krátky čas strávený v kabíne.

Nevýhodou respondentov je pocit šteklenia pri spracovaní strojov, ako aj nepríjemné následky príležitostného odvolania laika.

Vezmite si tú čarodejníkovu voľbu čo najzávažnejšie.

Dozviete sa viac o tom, ako správne robiť kombinovanú manikúru v nasledujúcom videu.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky