Japonská manikúra

Japonská manikúra

Majstrom v salóne krásy sa často odporúča, aby vyskúšali rôzne nové možnosti pre návštevníkov. Ak sú nechty prirodzene slabé, riedené, krehké, sú vystavené škodlivým vonkajším vplyvom počas nekonečných domácich problémov a dokonca aj výrobných procesov, naliehavo potrebujú „prvú pomoc“: účinné opatrenia na posilnenie, zvlhčenie, zlepšenie. To môže rýchlo pomôcť v tejto situácii pomerne nedávno prišiel na ruský trh a rýchlo vyhral jeho kozmetické služby - japonská manikúra. Vo svojom systéme spája postupy hojenia, posilňovania, ochrany nechtovej platničky a kutikuly s dekoratívnym a estetickým efektom - tak silné, že ženy budú mať možnosť vzdať sa tradičného dokončovacieho laku a gélových povlakov.

Čo je to?

Japonskí experti sú vždy „pred ostatnými“, pričom dokážu optimálne spojiť starodávne tradície s modernými inováciami. Dobývajú svetový trh jedinečným tovarom a technológiami. Tradiční japonskí technici, ktorí prišli od nepamäti, na základe využívania prírodných materiálov pri výrobe kozmetiky a nástrojov, našli druhý vietor, ktorý sa zlepšil z technologických inovácií 21. storočia. Toto zlepšenie ovplyvnilo aj japonskú manikúru, ktorá je komplexným systémom postupnej kozmetickej starostlivosti:

 • za kutikulou;
 • za tkanivami nechtovej platničky;
 • pre ruky.

Poskytuje dlhodobý terapeutický účinok. Použitie prírodných kozmetických prípravkov obsahujúcich prírodné oleje, minerály, vitamíny, glycerín a použitie nástrojov z prírodných a špeciálne upravených jeleňov alebo teľacej kože, semišu, pomarančovníka a keramiky v procese umožňuje dosiahnuť najjemnejší účinok na jemné nechtové nechty a ruky. Hrubá kutikula sa zlepšuje a stav, na ktorom závisí rast a stav nechtovej platničky.

Tento typ manikúry zahŕňa nezostrihaný postup. Kutikula nie je rezaná, rezné nástroje sa nepoužívajú. Manipulácie s kutikulou, nechtovou doskou, kožou kefiek sú absolútne traumatické. Vykonávajú sa jemným peelingom, praním, peelingovými kúpeľmi, jemným leštením a brúsením.

Po prvom zákroku nechty jednoducho nevedia. Nevyzerajú len zdravo, dokonca, leskne, bezchybne. Začne sa proces obnovy a spevnenia nechtovej platničky, ktorá sa musí pravidelne udržiavať za účelom prevencie, opakovanie procedúry najmenej 1-2 krát mesačne, aby sa konečne vyliečili nechty - a zároveň stále dobre udržiavaný vzhľad. Vizuálny efekt je tiež trvalý: zdravá farba ružových lesklých nechtov trvá až dva týždne.

Vlastnosti a výhody

Tento kozmetický postup sa líši od iných techník manikúry tým, že dočasne neskrýva defekty a slabosti rúk, ale naďalej bojuje za zdravý, dobre upravený vzhľad. Výsledky však nie sú ovplyvnené nepriaznivými účinkami vonkajšieho prostredia, v ktorom sú ruky doma a v práci. Len jeden postup môže stačiť na zotavenie z odstránenia umelých nechtov.

Neviazaná japonská manikúra je medicínsky bezpečná, pretože traumatizuje tkanivo reznými nástrojmi, infekcia nie je zapísaná. Samotný zákrok sa vykonáva postupne, jemne ovplyvňuje pokožku, nechty, blahodarne pôsobí na náladu klienta, upokojuje nervový systém, poskytuje úplnú relaxáciu, ktorá je samostatným príjemným bonusom.Takýto komplexný, komplexný efekt nielen na rukách, ale aj na tele ako celku dáva úžasný výsledok, ktorý sa prejavuje na prvých stretnutiach.

Výhodou je prístup ku každému klientovi: pred začiatkom procedúr sa určite vykonáva individuálna diagnostika pomocou špeciálne vytvorených tabuliek, ktoré určujú špecifický unikátny súbor opatrení a použité prírodné zdroje. Všetky vyššie uvedené je obzvlášť dôležité v prítomnosti tehotenstva, alergie. Prirodzený zdravý vzhľad nechtových platničiek v dôsledku použitia japonskej manikúry poteší aj tých najnáročnejších klientov - nielen ženy, ale aj mužov. Postup sa môže uskutočniť kedykoľvek počas roka.

Odrody a nápady dizajnu

Medzi zákazníkmi sú obľúbené dva typy japonskej manikúry:

 • Masur - postupný komplexný SPA postup, ktorý zahŕňa zmäkčovacie kúpele s kameňmi Yumiya, prírodný peelingový peeling, odmasťovanie, použitie sérov obsahujúcich prírodné zložky, zvlhčovanie rastlinnými extraktmi, trenie minerálov spevňujúcich pasty do nechtovej platne, brúsenie leštiacim práškom na lesk a žiarivosť , ručná masáž s aromatickými bylinkovými vreckami.
 • P. Shine („preklad perly“ v preklade) - krok za krokom technológia spracovania nechtovej platne do zrkadlového lesku. Používa sa na to, aby sa nechtom dodal zdravý lesklý vzhľad - v kombinácii so špeciálnou starostlivosťou (SPA procedúry pre kutikulu a ochrana pokožky rúk na bunkovej úrovni pomocou inovatívnych prostriedkov).

Nechty po týchto procedúrach vyzerajú tak hladko a leskne, že sa nevyžadujú pravidelné krycie nátery. V tejto japonskej manikúra ponúka nechtov dekorácie v štýle pripomínajúce "rodisko slnka." Nie je to len dizajn s japonskými hieroglyfami, štýlové kresby vo forme vetiev rozkvitnutej sakury alebo vlastenecky lakonické (vo forme japonskej vlajky), ale aj pastelové priesvitné tóny povlaku. Sú to tiež figúrky hrdinov obľúbených karikatúr v populárnom štýle Kawai v Japonsku, použitie holografického efektu, všetky druhy kameňov, trblietky a kamienky.

Charakteristickým znakom japonského nechtového dizajnu je individuálna dekorácia každého nechtu, ale v rovnakom štýle - napríklad môže existovať všeobecné pozadie, jedna farebná paleta (zvyčajne ružová s bielou, modrou, žltou). Z najnovších módnych trendov možno spomenúť veľkolepý 3D nechtový dizajn. Nie je to len maľba v japončine, ale položenie kamienkov a kamienkových figúr, celých kompozícií, pokrývajúcich celú nechtovú platňu s mikroperličkami alebo korálkami - tzv.

Hlavnou podmienkou pre úspešnú výzdobu - perfektne pripravené (pomocou vyššie uvedených techník Masura alebo P. Shinehladký povrch klinca. Tí, ktorí môžu pracovať s rukami, sa môžu pokúsiť aplikovať kreslenie alebo japonské hieroglyfy pomocou tenkých štetcov. Môžete použiť bodky, gélové pero.

Treba mať na pamäti, že malá chyba v procese môže zmeniť význam toho, čo je napísané priamo na opačnú stranu.

Šablónová technológia alebo samolepky s hotovými výkresmi - preložené aj na papieri alebo plastu - pomôžu vyrovnať sa s hieroglyfmi domu pre milovníkov japonského štýlu.

Po natiahnutí je nutné vzor fixovať lakom bez ohľadu na použitú technológiu.

Ako si vybrať kozmetiku?

Bohužiaľ, nie všetci majitelia obetí obľúbeného postupu na zdobenie nechtov si môžu dovoliť drahé potešenie - salón japonskej manikúry. Účinné postupy v prípade potreby. Masura, P. Shine dá sa to urobiť samostatne - doma. Rozhodnúť sa nahradiť japonský salón manikúru s domácim postupom, mali by ste si kúpiť Masura set, navrhnutý a určený pre tých, ktorí chcú získať liečebný účinok full-rozvinutý SPA postup doma.

Základný súbor Masury obsahuje:

 • pohár minerálnej pasty „Ni“ s keratínom a perlovými trieskami;
 • 2 bloky na leštenie "Kichin", pokryté kožou (lýtko);
 • semišová píla «Masura Professional» 180/180;
 • pomarančové tyčinky - Tachibana;
 • krabica leštiaceho prášku „Hon“.

Okrem tejto súpravy si budete musieť vybrať aj prírodné oleje a srvátku (najlepšie aj vyrobené) Masur) - s pomocou odborníka. To sa vykonáva pomocou špeciálne navrhnutých tabuliek. Tiež stojí za to podstúpiť krok za krokom vzdelávací kurz, ktorý sa zvyčajne ponúka pri predaji produktov Masur. V každom prípade to bude lacnejšie ako pravidelné pravidelné návštevy salónu, pretože kozmetika zakúpená pre dom je už dosť dlho.

To isté možno povedať o kozmetickej súprave a nástrojoch pre ekologickú manikúru. P. Shine. V profesionálnom nábore P. Shine Nie sú tam len boxy s minerálnou pastou a leštiacim práškom. K dispozícii budú 2 nadšenci z prírodného semišu pre jemné spracovanie nechtovej platne (oddelene pre pastu a prášok), ako aj podložky na brúsenie, semišové látky na odstránenie zvyšných prostriedkov pred ďalšou fázou procedúry, „inteligentný“ súbor (ktorý možno použiť na aplikáciu pasty a prášku). na povrchu nechtu). Všetko je zabalené v peknom plastovom kufríku.

Technológia ekologickej manikúry P. Shine sa skladá z troch fáz. Všetko sa robí krok za krokom:

 • Perleťový lesk, transformujúci nechty tesne pred očami. Jedná sa o spracovanie nechtovej platne s semišovým povrchom špeciálneho nástroja - s aplikáciou a trením kremeliny a následným leskovaním špeciálnym komplexným zložením značky s riasami a včelím voskom.
 • Inovatívne SPA 3 w1 (detoxikácia a čistenie pokožky zmesou minerálnych solí, obnova tkanivových buniek so sérom kremíka, komplexná hydratácia trehalózou, hodvábnymi proteínmi a materskou kašou).
 • Imunita pre nechty, ktorú poskytuje 100% žraločí skvalén. Podieľa sa na rôznych biochemických tkanivových procesoch zameraných na zlepšenie štruktúry nechtov a regeneráciu buniek, hojenie a zlepšenie vzhľadu.

Postup ekologickej manikúry je starý 400 rokov, inovatívne zlepšenia výrazne zlepšujú výsledok. Procedúru môžete vykonať doma, po absolvovaní kurzu. Po zakúpení je možné viac ako rok používať päť gramových pohárov kozmetiky.

Netrpezliví môžu používať expresné manikúrne sady japonského štýlu Masur. Sú o niečo väčšie a drahšie ako vyššie uvedené - vďaka ďalším prostriedkom, ktoré poskytujú starostlivosť o kutikulu a módny vrchný náter na nechty. Nie je však potrebné dlho vyberať lak alebo gél, aby ste sa rozhodli, ktorý dekoratívny efekt bude najvhodnejší. Masura a P. Shine ponúkajú rôzne možnosti. Môžete si jednoducho vybrať, čo je ideálne.

Ako sa prihlásiť?

Ak sa chystáte urobiť japonskú manikúru doma, mali by ste sa obrátiť na špecialistu, aby ste sa dozvedeli o kontraindikáciách zdravotných parametrov (alergické reakcie na komponenty sú možné), ako aj určiť správnu technológiu na vykonanie takéhoto postupu. Ak máte problémy s nechtovými platničkami a kutikulou, japonská manikúrová technológia Masura, ktorá poskytuje výrazný dlhodobý liečivý účinok, pomôže veľmi rýchlo. Tieto manipulácie sa vykonávajú postupne:

 • Čistenie a odmasťovanie - pomocou kúpeľa s kameňmi „Yumiya“, zmäkčenie a nasýtenie tkaniva kyslíkom a šúpanie peelingom z prírodných materiálov obsahujúcich ryžové mlieko a bielkoviny. Vykoná sa dezinfekcia sérom s riasami Japonského mora.
 • zvlhčovanie (kreslenie na sére nechtového platničky s extraktom uhorky);
 • Recovery. Toto spevnenie a obnovenie pomocou séra s perlovým práškom obsahujúcim stopové prvky, keratín a ženšen - s následným nanesením náteru na vyrovnávanie nechtov, vyplnením trhlín a nepravidelností povrchu.
 • Odstránenie kožičky špeciálne nástroje a prírodné produkty s rastlinnými olejmi a výťažkami, individuálne vybrané špeciálnymi tabuľkami.
 • Spracovanie nechtovej platničky leštiace nástroje s prírodnou kožou a použitie špeciálneho leštiaceho prášku (prášok "Hon"). Laminovanie (utesnenie) poskytuje zdravý lesk, starostlivo upravený vzhľad a ochranu pred negatívnymi vplyvmi vonkajšieho prostredia.
 • Masáž rúk Predhriaty vak Atsui s bylinkami, aromatickými olejmi a prírodnými minerálmi. Potom budete musieť použiť hydratačné masku a vyhladzujúci krém z okvetných lístkov ruží a jazmínu.

Môžete vytvoriť banner - to je veľmi zaujímavá možnosť. Všetky nástroje, ktoré sa používajú na implementáciu týchto postupov, sú jedinečné. Pripravujú sa podľa špeciálnych receptov a aplikujú sa pomocou nástrojov z prírodných materiálov. Výsledky sú jednoducho úžasné.

Najťažším postupom je aplikácia leštiaceho prášku. «Hon», Aplikačná technika je špeciálne vyučovaná na workshopoch. Prášok sa nanáša pomocou bodiek (tenká tyč s malou guľôčkou na konci) - v malých množstvách. Jeho častice sú opatrne pritlačené k povrchu nechtu, potom sa vykoná rozloženie nástroja po celom povrchu. Potom sa vykoná leštenie - blok „Shita“ alebo „Kichin“ vytvorený na tento účel, ktorý je pokrytý telovou kožou. Môžete použiť video tutoriály z internetu. Ak si chcete vyskúšať niečo zložitejšie a získať výsledok, ktorý zodpovedá peňažným nákladom a úsiliu, je lepšie absolvovať kurz s odborníkmi a získať certifikát.

Ekologická manikúra P. Shine („Pearl glossing“) tiež vyžaduje zručnosti a dôkladnosť vykonania, najmä pri aplikácii malých dávok kozmetiky na nechtovú platňu, ich držanie a distribúciu na povrchu.

Ak bola doska klinca už poškodená, vyžaduje sa starostlivý prístup k používaniu nástrojov. P. Shine z prírodného semiša. Tu bude odborné vzdelávanie viac ako vhodné a vynaložené úsilie a finančné prostriedky sa rýchlo ospravedlnia.

Referencie a odborné poradenstvo

Ľudia, ktorí urobili neobvyklú a zaujímavú japonskú manikúru, zdieľajú nadšenie výsledkov. Nemôžu byť porovnávané s inými technológiami manikúry alebo kvalitou stavu nechtov a vonkajším účinkom, ani pocitmi kozmetickej manipulácie. Zdôrazňuje sa, že účinok po jednej návšteve salónu trvá 2-3 týždne. Klince udržujú kontakt aj s látkami obsahujúcimi chlór. Po niekoľkých zákrokoch sa nechty stávajú tak zdravé ružové s perleťovým leskom, že nepotrebujú ani ďalší dekoratívny náter.

Klienti aj špecialisti venujú pozornosť skutočnosti, že japonská manikúra je nákladným potešením (v porovnaní s inými typmi podobných postupov).

Odborníci radia pri návšteve salónu, aby venovali pozornosť vykonávaniu výberu jednotlivých nástrojov majstrom podľa tabuliek. Toto je dôležitý krok definovania tohto typu manikúry, bez ktorého sa nedosiahne požadovaný výsledok pri riešení špecifického problému s klincami.

Majster musí mať nielen schopnosti vykonávať japonskú manikúru, ale aj špeciálny certifikát potvrdzujúci jeho kvalifikáciu. Taká malá nuancia, ako relaxačná tradičná japonská hudba znejúce počas procesu, posilňujúca relaxáciu, môže tiež slúžiť ako značka kvality pre salón. Okrem toho sa odporúča vymenovať postup na deň voľna.Uvoľnený stav, získaný po hodine alebo hodine a pol procedúre, neprispieva k pracovnému nadšeniu.

V preskúmaniach sa uvádza, že na získanie súboru Masur alebo P. Shine S technologickým kurzom výkonnosti je to podstatne lepšie ako kontaktovanie salónu. Fanúšikovia manikúry doma by mali aspoň raz vykonať salónny postup, aby si vybrali konkrétne oleje a séra pre budúcnosť - s pomocou špecialistu a vyššie uvedených tabuliek. Takže môžete dosiahnuť len skvelé výsledky. Manikúra bude dokonalá.

Ako si dnes nechty nechať zdravé, pozrite si nasledujúce video.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky