Horúca manikúra

Horúca manikúra

Hovorí sa, že vek ženy môže byť určený jej rukami, pretože toto je naša „volacia karta“. Mäkká, jemná pokožka a dobre udržiavané nechty priťahujú mužský vzhľad a často je prstami, že ich milenka je dobre upravená. Ženské ruky nie sú len „zrkadlom“ postoja ženy k sebe, ale odrážajú aj jej postoj k svetu.

Snažia sa o ideálne, moderné dievčatá idú k vážnym výdavkom: uchýlia sa k drahým procedúram starostlivosti v nechtových štúdiách, používajú značkovú kozmetiku, preto je otázka, ako dosiahnuť zamatové rukoväte a udržať rodinný rozpočet, veľmi dôležitá. Dnes sa objavila alternatíva k drahým procedúram v salóne vo forme horúcej manikúry - efektívny spôsob, ako dosiahnuť úžasne hladké a jemné ruky doma.

Čo je to?

Suchá koža na rukách - problém číslo jedna modernej ženy. Pracovníci v domácnosti si môžu dovoliť jednotky, obyčajné ženy sú nútené používať čistiace prostriedky a čistiace prostriedky, gumové rukavice, ktoré spôsobujú suchú a dehydratovanú pokožku na rukách, krehké nechty, deň čo deň. Z tohto dôvodu sa naše ruky pomačkali, koža praskne, objavujú sa otrasy, nechty sa odlamujú a prestávajú sa, celkový vzhľad už nie je atraktívny. A to znamená, že nálada a sebavedomie ženy padá. Konvenčné postupy starostlivosti o pokožku rúk nemajú účinok, alebo sú skôr krátke.

Skutočná manikúra môže byť považovaná za skutočnú spásu pre naše ruky - moderný postup, nekomplikovanú a neuveriteľne účinnú voľbu pre starostlivosť o ruky a nechty. Výsledkom pravidelnej horúcej manikúry je hladká, hodvábna koža rúk a silná nechtová platňa.

Niekedy majstri používajú termín „SPA manikúra“, ale to je stále nesprávne, pretože v skutočnosti je horúca manikúra s olejom alebo smotanou oveľa užitočnejšia a oveľa efektívnejšia ako možnosť SPA.

Môžeme predpokladať, že korene tohto postupu siahajú ďaleko do storočí: od staroveku ženy používali pleťové vody, oleje a účinok pary na liečenie a zachovanie atraktívneho vzhľadu. Moderná verzia sleduje rovnaký cieľ, má však výrazné rozdiely v účinnosti a technike.

Vlastnosti a výhody

Na rozdiel od štandardných techník, technika horúcej manikúry vyžaduje špeciálne zariadenie pracujúce v režime vykurovania av režime udržiavania teploty. Takýmto zázračným strojom je kúpeľ určený na vykurovanie oleja, smotany alebo mlieka. Často ženy pochybujú o tom, či je možné prispôsobiť obvyklú verziu parným vykurovaním, ale obvyklé nie je možné: po celý čas by kúpeľ mal udržiavať optimálnu teplotu počas celého postupu. Na trhu je zastúpený veľký počet podobných kúpeľov, ktoré sa spravidla líšia len cenou. na RuNail zariadenie s dvoma odnímateľnými plastovými vaničkami je možné zakúpiť za 530 rubľov. Zariadenie ohrieva olejový roztok na určitú teplotu a potom ho udržiava až do konca procesu.

Počas postupu manikúry za horúca sa používa lotion obsahujúci potrebné nutričné ​​zložky. Napríklad v kréme Domix zahŕňa: vitamínový komplex, prírodné oleje, hydratačné a zvláčňujúce prísady. Vysoká teplota účinnej látky prispieva k aktivácii dôležitých vnútrobunkových procesov, vyhrievané mlieko zlepšuje prietok krvi, póry sa otvárajú a v dôsledku toho užitočné látky lepšie prenikajú a majú priaznivý vplyv na pokožku rúk a nechtov.

Horúce roztoky teda hydratujú a vyživujú pokožku účinnejšie ako krém alebo krém.Niet divu, že horúca manikúra sa tiež nazýva kráľovská, olejová a liečivá.

Výhodou tejto metódy je jej univerzálnosť: je vhodná pre klientov všetkých vekových kategórií a výsledok z nej je zrejmý po prvých procedúrach.

V manikúre s horúcim mliekom alebo olejom, nie sú takmer žiadne kontraindikácie, avšak v prítomnosti otvorených rán alebo kožných lézií plesní sa to nedá urobiť.

Vykonávacia technológia

Vykonať horúcu manikúru je celkom možné doma, ale bude musieť kúpiť špeciálny kúpeľ a mlieko.

Vykonanie potreby:

  • Dezinfekčný prostriedok (alkoholový roztok alebo antibakteriálne mydlo je celkom vhodný);
  • Pilník na nechty;
  • Špeciálny kúpeľ;
  • Tyčinky na kutikuly;
  • Olejové mlieko

Postup sa vykonáva krok za krokom:

  • Očista. Počas horúcej manikúry pôsobením tepla sa póry otvárajú, ale to, bohužiaľ, prispieva k lepšiemu prieniku nielen účinných látok, ale aj iných, vôbec nie užitočných. Ak sú na rukách častice tuku, potu alebo špiny, zvyšuje sa pravdepodobnosť podráždenia a procedúra nebude mať pozitívny účinok. Preto by ste nemali zanedbávať čistenie rúk. Na to je vhodný špeciálny sprej, roztok na báze alkoholu alebo ochranné mydlo. Zvyšky starého náteru by sa mali odstrániť špeciálnou kvapalinou.
  • Manipulácie s nechtami. Pomocou nožníc na nechty a pilníkov na nechty dajte nechtom požadovanú dĺžku a tvar. Krátke nechtíky je možné čistiť pomocou posunovača.
  • kúpeľMali by ste začať s prípravou kvapaliny, pretože toto mlieko sa musí naliať do kúpeľa a zahriať na teplotu 35 stupňov. Potom musíte držať prsty vo vyhrievanom mlieku po dobu 20-25 minút. Ihneď po ňom jemne vmasírujte do mlieka, masáž každého prsta, masírujte ruky a nechajte produkt úplne vstrebať. Ruky sa teraz môžu opratať predchladeným uterákom, čo pomôže odstrániť zvyšky mlieka a pomôcť pri uzavretí pórov.
  • Odstránenie kožičky.Ďalším krokom je odstránenie kutikuly niektorým z dostupných spôsobov. Najviac benígne sa považuje za metódu s použitím oranžových tyčiniek. Teraz môžete pokryť nechty lakom alebo ochranným prostriedkom.

Bez ohľadu na to, akú metódu si vyberiete, výsledkom pravidelného používania horúcich kúpeľov bude zlepšenie nechtov a zvýšenie pružnosti pokožky rúk, suchosť, krehkosť, odlupovanie a otrasy pripravené na zabudnutie. Vyhrievané mlieko má pozitívny vplyv na kĺby, takže postup je vhodný najmä pre starších, pletacích a šijacích nadšencov, profesionálnych hudobníkov.

Odborné poradenstvo

Kvalifikovaní remeselníci neustále hľadajú „know-how“, čo umožňuje zefektívniť postupy. Ich rada by mala dbať, ak plánujete urobiť horúcu manikúru na vlastnú päsť.

Podľa odborníkov je mimoriadne dôležité, aby ste sa pri nákupe pleťovej vody alebo krému na procedúru rozhodli správne. Výber lacný nástroj alebo možnosť s dátumom exspirácie, môžete dať svoje vlastné zdravie a krásu v ohrození. Pri kúpe mlieka je dôležité preskúmať, čo je v ňom obsiahnuté. Ovocné oleje, rôzne vitamíny a minerály by mali byť dobrým liekom.

Vykonajte horúce manikúru majstrov odporúčať až 4 krát mesačne. Je možné striedať kozmetické roztoky. Metóda horúcej manikúry je jednoducho nevyhnutná v období jesene a zimy, kedy perá potrebujú osobitnú starostlivosť.

Krém obsahuje veľké množstvo užitočných zložiek: ovocné oleje a kyseliny, ženšenový extrakt, vitamínové komplexy, odborníci odporúčajú použiť postup na obnovu nechtových platničiek po odstránení nahromadených prvkov.

recenzia

V prípade správnej starostlivosti o ruky a nechty budú výsledky zrejmé na konci prvého mesiaca.

Podľa prieskumov najčastejšie ako pozitívna zmena znamená zmiznutie burr, spomalenie rastu kutikuly, zlepšenie krvného obehu, urýchlenie rastu nechtov, zastavenie exfoliacie.

Tí, ktorí postupujú pravidelne, tiež naznačujú zánik problémov so suchosťou a lúpaním pokožky.

Pokiaľ ide o manikúrové vody, podľa recenzií sa zákazníci doslova zamilujú do vône a textúry látky, chvália pohodlie balenia dávkovačom, sladkastý, ale nie dotieravý zápach, jemnú krémovú zmes strednej hrúbky.

Okrem samotného zákroku, manikúra milenec dostane aromaterapia zasadnutí. Prístroj môže byť tiež použitý na masážne sedenia, ak sa pred procesom masírovania masážneho oleja zohrieva v kúpeli a aplikuje sa na telo.

Je potrebné poznamenať, že je to bezpodmienečné plus jednoduchosť obsluhy: po ukončení procedúry sa kúpeľ musí pred ďalším postupom umyť, utrieť a vyčistiť. Tieto nedostatky poukazujú na trvanie relácie, takže ak chcete dosiahnuť efekt s horúcou manikúrou, venujte čas na dokončenie procedúry bez príliš veľkého zhonu.

Teraz, keď viete, že ide o horúcu manikúru, jej výhody, nevýhody a techniku, je načase, aby ste tento užitočný a príjemný postup osobne zhodnotili!

V ďalšom videu - technika horúcej manikúry.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky