Svadobné šaty v gréckom štýle

Svadobné šaty v gréckom štýle

Jemný, plynulý, ladný, ženský, podobný oblečeniu bohyne - áno, a všetky sú svadobné šaty v gréckom štýle. Samozrejme, zoznam ich výhod môže byť nekonečne uvedený. To je jeden z najpopulárnejších štýlov, ktoré dievčatá z celého sveta vyberajú pre svoju svadbu.

Taká pamätná udalosť, chcem byť na vrchole. Nekonečné hľadanie dokonalých šiat ... Možno to stojí za to skúsiť? Rozhodli sme sa o tom hovoriť podrobnejšie.

Funkcie štýlu

Každý štýl svadobné šaty má svoje vlastné jedinečné vlastnosti. Môže to byť našuchorená sukňa, zaujímavá forma výstrihu, línia pása, úžasná výzdoba a mnoho ďalšieho. Je čas vyzdvihnúť hlavné črty nášho oblečenia v gréckom štýle.

  • Tieto šaty dokonale zdôrazňujú siluetu. Jeho jemné elegantné línie a padajúce látky vyzerajú len zvodne. To je jeden z najviac ženských štýlov vo svadobnom svete módy.
  • Zároveň je to veľmi pohodlné, nebráni pohybu. Súčasne cítite pohodlie a krásu. Šaty sú zvyčajne šité z tenkých tkanín, ideálne na letnú svadbu.
  • Jeho charakteristické vlastnosti sú ľahké tkaniny, línia pásu, jemne vyrobený volánik a rúško. Zdá sa, že svadobné šaty v gréckom štýle majú približne rovnaký štýl, šperky a textúry. To je však ďaleko od prípadu. Ukazuje sa, že medzi nimi existuje rôznorodosť, o ktorej budeme uvažovať v tomto článku.

Dizajnéri tu nekončia. Vo svojich zbierkach môžete v každom ročnom období vidieť všetky nové obrázky, modely a dekoratívne prvky.

Do obleku

Šaty v gréckom štýle sú vhodné pre dievčatá s absolútne ľubovoľným typom postavy.

Štíhle dievčatá pomôžu vyzerať zvodne, siluetu ešte elegantnejšiu, zdôrazňujú hrudník, krásu rúk. Ak nie ste vysoký, potom dlhá sukňa z tenkej tkaniny pomôže ju opraviť. Plisé a vertikálne záhyby pridávajú výšku.

Tekuté látky sú vhodné aj pre bacuľaté dievčatá, s pomocou ktorých môžete prezentovať svoju postavu v priaznivom svetle. Pre takéto osoby - to je skutočný nález. Vyhodnoťte svoju postavu a rozhodnite sa, ktoré chyby by ste chceli skryť. Zamerajte sa na svoje zásluhy.

Skryť problémové oblasti zaostrením na iné časti tela. Napríklad výstrih, ruky, vlasy a make-up. Na týchto jasných detailoch obrazu budú zobrazené pohľady iných.

Vysoký odev v páse a lichobežníkové dno zároveň skryjú vaše chyby, napríklad na bokoch alebo zadku.

Pre tehotné ženy sa hodia určité modely v gréckom štýle, skrývajúc „zaujímavú pozíciu“. Jedná sa o modely s vysokým pásom a, samozrejme, tenkými tečúcimi tkaninami, ktoré vytvárajú jemné záhyby pod hrudníkom. Že záhyby a závesy pomôžu skryť bruško.

Populárne štýly a modely

Šaty v gréckom štýle majú niekoľko štýlov, mali by byť podrobne zvážené.

Pás v týchto šatách sa môže líšiť. Môže byť jasne na línii pásu, trochu vyššia alebo má vysoký pás. Posledná možnosť je obzvlášť dôležitá v poslednej dobe. Stáva sa, že línia pásu je podčiarknutá ako široký pás, oddelená od hrudníka a takmer k pásu.

Vysoká dĺžka pásu a dlážky opticky predlžujú postavu, ťahajúc všetky čiary. To je ideálna voľba pre krátke dámy, najmä ak nosíte topánky s vysokými, pohodlnými podpätkami.

Top môže byť aj v rôznych verziách.

Bez ramienok - zdôrazňuje dokonalé línie hrudníka, krku a ramien. Je to odvážna možnosť a je vhodná pre dievčatá so štíhlou siluetou. Zameriava sa na tvár a vlasy.

Tento vrch zahŕňa rôzne výrezy. Jeden z nich - výrez v tvare srdca. To bude vyhovovať viac majiteľov malých prsníkov, výstrih bude vizuálne zväčšiť prsia.

Ak dávate prednosť šatám s popruhmi, je tu aj niekoľko možností. Špagety popruhy poskytujú sofistikovaný vzhľad. Môžu byť šité z rovnakej látky ako šaty. Ale niekedy sa dizajnéri uchylujú k umeniu a používajú vlákna s perlami.

Závesné popruhy - môžu byť úzke alebo široké. Široko sedí tí, ktorí chcú skryť ramená alebo plnosť rúk. Ale ten úzky bude vyzerať harmonicky na štíhlej dievčenskej štruktúre.

Kríž cez jedno rameno je jednou z variácií takýchto šiat. Nahé rameno vám samozrejme dodá ešte viac ženskosti. Často môže byť výstupok vyrobený z iného materiálu, ako je čipka alebo priehľadná tkanina.

Tento štýl je vhodný pre dievčatá s malými prsiami, pretože vám umožňuje šiť šálky. To isté možno povedať o ďalšom štýle.

Draperie kríž na kríž na hrudi - trend posledných rokov. Toto konštrukčné riešenie v kombinácii záhybov na hrudi dodáva originalitu, zdôrazňuje krásu rúk.

Šaty, dávajúce osobnosť - šaty s rukávmi. Zdôrazňujú milosť rúk. Rukáv môže byť dlhý alebo 3/4. V závislosti od rezu: netopierový rukáv, rovný strih alebo rozšírený tvar; a tiež rukáv na jednom ramene.

Rukávy môžu byť šité z priehľadného materiálu, čipky alebo rovnakej tkaniny ako šaty. Ak sa vaša svadba koná v chladnom období - vhodnou voľbou sú šaty s dlhým rukávom.

Okrem asymetrickej hornej časti šiat, menovite výstupok na jednom ramene, môže byť dno asymetrické.

V prípade viacvrstvovej vrstvy môže byť spodná časť vyrobená z niekoľkých vrstiev najtenšej tkaniny. Môžu byť umiestnené asymetricky. To umožňuje, aby sukňa pri chôdzi ešte elegantnejšie prúdila.

Luxusné šaty s vlakom. Hlavná vec, že ​​tkanina bola vybraná správne. Vlak je predĺžená časť sukne, ktorá tečie pozdĺž podlahy. Krásne vyzerá drop down vlak, zvyčajne prichádza z pásu šaty. Môže mať rôzne dĺžky.

Vlak má určite množstvo výhod, vyzerá veľmi elegantne a slávnostne. Má však niekoľko nevýhod. V šatách s dlhým vlakom sa už dlho nebudete cítiť pohodlne. Je lepšie zvoliť kratší kábel. Existujú modely s odnímateľným vlakom, so skrytými tlačidlami.

Ak chcete, aby vlak vyzeral vzdušne, je šitý z takých látok, ako je šifón, tyl alebo organza, ďalšou možnosťou je čipka. Účinnosť je daná detailmi opakujúcimi výzdobu hornej časti oblečenia.

Všetci sme zvyknutí na dlhotrvajúce svadobné šaty. Toto je v prvom rade klasika, a po druhé, zdá sa nám, že len s pomocou takýchto šatov môžete vyzerať žensky a krásne.

Môžete si však byť istí, že krátke šaty v gréckom štýle sú obzvlášť originálne. Oni sú tiež rôznorodé a majú rôzne štýly, pás a top linky. Šiť také šaty z rovnakých materiálov, použiť všetky rovnaké závesy a záhyby. Vrchol je tiež podobný vrchu dlhých šiat.

Rozdiely sú v línii pásu. Môže byť nafúknuté, pevné a s príspevkom. Plná čiara je pevne priliehajúca vzdialenosť od hrudníka k pásu. Zvyčajne je táto časť vyrobená z iného materiálu alebo zdobená ďalšími detailmi. S povolením, linka je umiestnená v páse a je tvorená pomocou copu, ktorý zachytáva tkaninu, potom je šitá na hornej strane pásu.

Skutočné farby

Nepochybne najobľúbenejšie farby sú biela, krémová a béžová, ako aj spektrum ich odtieňov. Patrí medzi ne - farba šampanského alebo odtieň "pečeného mlieka". Samozrejme, číslo jedna je biela, vyzerá obzvlášť slávnostne.

Ďalšími prejavmi farieb môžu byť: slonová kosť (slonová kosť), farba čajovej ruže a mnoho ďalších.

Šaty môžu kombinovať niekoľko farieb naraz, napríklad béžová a biela. Môže obsahovať aj minimálne podrobnosti o zlatej farbe. Ako pravidlo, zlato sa používa na popruhy a pás pod prsníkom.

Ak chcete experimentovať s farebnou schémou, môžete si vybrať nasledujúce odtiene: mierne tmavšia béžová - kakao s mliekom, svetlá broskyňa.

Je lepšie nevyberať farby, ktoré sú jasnejšie ako tieto odtiene, pretože celkový koncept gréckeho oblečenia bude rozbitý.

Textílie z tkanín

Látka v šatách je obzvlášť dôležitá, pretože je základom obrazu. Takéto šaty sú šité z obzvlášť hladkých a jemných materiálov. Patrí medzi ne šifón, hodváb, viskóza a najjemnejší úplet. Najobľúbenejšou látkou je šifón.

Tkanina by mala byť matná, bez lesku.

Čipka sa často používa pri šití, dáva obraz tajomstva. Zvyčajne sa používa na rukávy, pásy, vrstvené prvky.

Prírodné šifón a hodváb sú ideálne na leto a na chladný čas si môžete vybrať hustejšie tkaniny.

výzdoba

Nemali by ste byť príliš horlivý s oblečením, je to sám o sebe postačujúci kúsok, ktorý potrebuje len trochu navyše. Niekedy je to jednoduchosť, ktorá robí šaty naozaj krásne.

Zvyčajne sa dekorácia skladá z výšivky alebo čipky, pridania strieborných a zlatých nití.

Kamene môžu byť šité na tkanine, zvyčajne na hrudi. V tomto prípade stojí za to použiť minimálne iné príslušenstvo. V opačnom prípade bude obrázok preťažený. Namiesto bez ramienok možno použiť elegantné retiazky alebo tenké remienky zdobené perlami.

Jedným z najnovších trendov je použitie brošne na opasku pod prsníkom.

topánky

Výber topánok je veľmi dôležitý moment. Napriek tomu, že topánky budú po väčšinu času skryté, je nevyhnutné, aby za ich harmonickú kombináciu s šatami niesli plnú zodpovednosť. Držať sa gréckych motívov, aby sa zachovala celková koncepcia odevu.

Vyberte si pôvabné topánky a sandále na pätách, majte na pamäti, že musíte byť v nich na dlhú dobu. Zastavte svoj výber na elegantných modeloch, tenkých pásoch, nie hrubých pätách. Pre dievčatá s vysokým rastom fit sandále.

Topánky môžu byť kožené, jemné semiš, lakovaná koža. Povrchová úprava môže byť vyrobená zo saténu, napríklad stuhy alebo kvety.

Primárne farby: biela, béžová, strieborná, zlatá. Topánky môžu byť zdobené metalizovanými detailmi alebo kameňmi.

príslušenstvo

Obraz by nemal byť nudný. Doplnky pomôžu zdôrazniť krásu výstrihu, rúk, zápästia a vytvoriť niekoľko akcentov vo vašom vzhľade. Hlavnou vecou je nepreháňať to.

Ak sa v šatách používajú strieborné alebo zlaté nite, potom by sa výber iného príslušenstva mal obmedziť na minimum.

Ak sú vaše šaty monofónne, nasadené na veľký náramok, na krk - prívesok na tenkej retiazke, náhrdelník s perlami.

Vyberte si jemné jemné šperky zo zlata, striebra alebo platiny. Náušnice môžu byť zdobené malými kameňmi.

Neoddeliteľnou súčasťou svadby je závoj. Je šnurovaný alebo vyrobený z najjemnejšej tkaniny. Závoj je možné nosiť klasickým spôsobom alebo pripnutý na účes pomocou krásnych vlásenok alebo kvetu.

Všeobecne platí, že existuje veľa možností, ako hrať so závojom. Použite tiara spolu so závojom. Zabezpečte ho vencom zdobeným najjemnejšími bielymi kvetmi.

Staršie ženy môžu nosiť biely alebo krémový klobúk so širokým okrajom namiesto závoja.

Svadobný kytica - dôležitý prvok obrazu, ako keby ho dokončil. Musí byť veľmi jemný. Skutočný grécky obraz pomôže podporiť kala, orchidey, pivonky.

Ak nechcete, aby sa kytica spojila s bielym oblečením, môžete si vybrať svetlé odtiene. Môže to byť citrón, smaragd, svetloružová. Tulipány, hortenzie, frézie, fialky a iné kvety dodajú farby.

Je potrebné poznamenať, že kytica by mala byť kombinovaná s celkovou farbou svadby.

účes

Ak si vyberiete šaty v gréckom štýle, váš účes by mal zodpovedať vášmu obrázku. Nepochybne, v gréckom štýle korešpondujú voľne sa vyvíjajúce kučery.

Naviňte vlasy, potom ich môžete pobodať, bodnúť niekoľko prameňov a nechať ostatných visieť. Zvyčajne používať rôzne cvoky, lastúry alebo stealth.

Môžete nechať vlasy voľné, padajúce na plecia, len odstraňovanie vlasov z tváre s vlásenkami.

Ďalšou možnosťou je pľuvať a klásky, môžu byť nedbanlivo bodnutí v polkruhu.

Vo vlasoch môžete pridať šperky vo forme jemnej kvetiny alebo krásnych vlásenok s elegantnými líniami.

Doplňte

Dievčatá s akýmkoľvek typom vzhľadu budú pre seba jednoduché vybrať si make-up.

Je dôležité make-up vyzerať prirodzene. Dôraz na prirodzený tón pleti, zdôrazniť oči, pery a obočie.

Tón pleti by mal vyzerať zdravo a žiarivo. Budete tiež musieť prášok delta krku oblasti tak, aby sa nelíši od tváre. Vyberte si matovací korektor s reflexnými časticami. Mierne zdôraznite lícne kosti s broskyňovým červenaním.

Zdôraznite obočie, ale nepreháňajte to. Nech sú prirodzené farby a dostatočná šírka. Tiene pre oči, vyberte hnedé a béžové odtiene, pridajte trochu zlatú perlu. Make s očné linky.

Na pery používajte rúž alebo jemné jemné odtiene - svetloružové alebo béžové. Musí byť perzistentný a má účinok vlhkých pier.

Štýlové obrázky

Teraz je čas zvážiť všetky naše odporúčania v praxi.

  • Biele šaty v gréckom štýle. Dbajte na jemnú tkaninu, záves a vlak. Originalita dáva asymetrický vrchol. Pás oblečenia je dostatočne široký - od hrudníka a takmer k pásu.
  • Šaty s asymetrickým lemom. Ženskosť zdôrazňuje V-neck. Zameriava sa na hrudník a dekolt.
  • Viacvrstvové šaty v gréckom štýle šifónu. V-krk a široké transparentné popruhy, aby vzhľad ešte viac ponuky. Pas podčiarknutý tenkým pásom.
  • Šaty v gréckom štýle s rukávmi, Vysoká línia predlžuje siluetu. Vrchná vrstva šaty je vyrobená z čipky. Rukávy sú šité z jednej vrstvy priehľadnej čipky, zdôrazňujúc krásu rúk nevesty.
  • Skutočne grécke šaty. Výsledkom sú detaily na opasku a na zadnej strane. Draperie na hrudi a tkanina, ktorá padá na chrbát, ušľachtilo.

Svadobné šaty v gréckom štýle - naozaj majstrovské dielo vo svete svadobných šiat. Sú veľmi ľahké a elegantné a zároveň pohodlné. Je to čistota línií, vďaka ktorým sú tieto šaty jedinečné.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky