Rustikálny štýl svadobné šaty

Rustikálne Svadobné šaty

"Ach, táto svadba, svadba, svadba spievali a tancovali." Zapamätať si túto pieseň? Snáď najdôležitejší rozdiel v tento deň pre nevesty je svadobné šaty. Alebo skôr šaty.

Nevesta bude vyzerať úžasne a zaujímavé, ak jej výber bude módny "rustikálny" štýl. Je to tento jednoduchý štýl v posledných rokoch je najpopulárnejší.

Nachádza sa v interiéri a oblečení. Dizajnéri účinne preniesli štýl na svadobné šaty. Šaty, vyrobené v štýle rustikálne - neuveriteľné stelesnenie šarmu. Jednoduchosť a prirodzenosť ju robí ešte krajšou. Pre dievčatá, ktoré plánujú oslavu uprostred prírody, odporúčame vybrať si šaty tohto štýlu.

Funkcie štýlu

Čo odlišuje svadobné šaty od iných modelov a čo je rustikálny štýl, budeme sa snažiť vysvetliť. Preložené z angličtiny, rustikálne znamená dediny alebo dediny. Malebná krása rustikálneho štýlu zaujme svojou jednoduchosťou, absenciou náročnosti a lesku. Prirodzenosť a prirodzenosť - hlavné zameranie štýlu. To je to, čo chýba obyvateľom veľkých miest.

Svadobný obrad pod holým nebom s jemnými jasnými farbami a čiernym koňom priťahuje mnoho budúcich manželských párov. Fotografická relácia na pozadí načechraných snehových vzorov, kde sa nevesta a ženích nachádzajú pri stole s ozdobnými nohami, robí najdôležitejšiu oslavu novej rodiny špeciálnou a nezabudnuteľnou.

Módni návrhári zdobili šaty úžasnými kvetinovými motívmi čipky a štýl sa podobá na šaty, ktoré sú módne v dávnych dobách. Najčastejšie: krátko nasadená busta je našitá vo voľnej letiacej sukni. Pás je účinne ozdobený pásom, ktorý zodpovedá šatám alebo kontrastu. Ale viac o tom neskôr.

Módne štýly

Ak sa podľa plánu novomanželia, svadba sa koná v rustikálnom štýle, potom šaty je vybraný v jednoduchom, mierne rozšírený štýl. Jednoduchý strih je charakteristický znak oblečenia rustikálneho štýlu.

 • Jednoduché jednodielne šaty s vystrihnutým člnom a krátkym rukávom zmenia každú nevestu. Centrum šperkov môže byť úžasné mäkké záhyby v páse, pripomínajúce malé záhyby. Ale môžu byť naplnené v podobe nádherného kvetu s okvetnými lístkami.
 • Dizajn s krátkou bustou a vzrušujúcimi dizajnérmi letiacej sukne prítomnými v rôznych verziách.

Šaty s viacvrstvovou sukňou vyzerajú úžasne a úžasne. Busta môže byť ozdobená prelamovaným motívom.

Ďalšia verzia šaty: v-krk bustier, bez rukávov. V tomto prípade môže nevesta nosiť náhrdelník.

Vybavené šaty s krátkym čipkovým rukávom si vyhradzujú právo byť lídrom v kolekcii šiat s odnímateľným pásom.

Vzrušujúce svadobné šaty sa získajú výberom modelu s viacvrstvovou sukňou. Flounces vytvárajú požadovaný objem a vyzerajú ako kráľ.

 • No, ak nie sú šperky ako to je nemožné. Stylisti odporúčajú šaty s výstrihom a plnou sukňou. Predná sukňa môže zvýrazniť krásne nohy nevesty. Nezabudnite, že rustikálny štýl netoleruje príliš nádherné šperky.

Skutočné farby

Odchýlime sa od tradície vydávať sa len v bielej farbe. Všetky svadobné salóny dnes ponúkajú dievčenské oblečenie v farbách postele:

 • Milky - farba na prvý pohľad sa takmer nelíši od bielej klasiky. Existuje odtieň smotany.
 • Béžová je farba harmónie a pokoja. Šaty pastelové farby v poslednej dobe medzi budúcimi manželkami. Pre tieto šaty sa odporúča modrý oblek na ženích. Hlavná vec je pozorovať proporcie v odtieňoch.

tkaniny

Výber tkanín pre rustikálne šaty by sa mal pristupovať zodpovedne.Správne vyberte materiál, ktorý najviac symbolizuje taký štýl ako rustikálny. Ihneď urobte rezerváciu: hovoríme kategoricky nie na rafinovaný atlas a crinoline! Tieto látky nie sú vhodné na šitie týchto svadobných šiat.

 • ľan Je považovaný za najvhodnejší materiál pre takéto šaty. Ľanové oblečenie bolo vždy držané vo vysokej úcte vidieckych krás. Podľa svojich vlastností neváhá a šaty budú vyzerať z ľanu len skvele.
 • bavlna - prírodná tkanina používaná pri výrobe elegantných svadobných šiat. Čipka čalúnenie robí oblečenie skutočným majstrovským dielom.

Výšivka je stálou ozdobou šiat v štýle rustikálneho. Dáva každému modelu svoju jedinečnosť. Korálky sú vynikajúcim dekoratívnym prvkom pre svadobné šaty.

topánky

Topánky, ako aj celý obraz by mali byť jednoduché a pohodlné. Výčnelky sú úplne vylúčené. Ale aj takéto topánky by mali byť jemné a skutočne svadobné. Baletné byty, sandále, nízko podpätkové čerpadlá sú dokonale prijateľnou voľbou pre šaty.

Kovbojské topánky - bez nich nemôžete robiť, ak je svadba v chladnom období. Zdá sa, že takéto veci nie sú jednoducho kompatibilné. Ďaleko od toho. Nielenže vyriešia problém tepla v nepriaznivom počasí, ale aj nádhernú dekoráciu pre šaty.

Príslušenstvo a kvety

Čo dovolenka bez ďalších dekorácií a kvetov.

 • Pás - nie je povinný, ale dobrý doplnok. Pás s kontrastnou výšivkou je vhodný pre ľanové šaty. Zvlášť dobré to bude na šaty, kde je minimum dekorácie. Etnické motívy a štetce sú vítané.
 • Od šperkov sa hodia masívne prívesky alebo korálky. Originálne náramky - ďalšia ozdoba nevesty. Je vhodnejšie zvoliť klasický štýl. Ručné výrobky sú ideálne pre šaty. Koža a drevené šperky sú vždy relevantné pre tento štýl.
 • Veil rustikálny štýl neposkytuje. Namiesto toho, stylisti ponúkajú zdobiť nevesty vlasy s elegantný veniec z čerstvých alebo umelých kvetov. Ak nemôžete robiť bez závoja, napríklad na svadbe v kostole, hlava by mala byť pokrytá nevestou, potom musíte vybrať krátky závoj. Dlhý závoj sa dôrazne neodporúča.
 • Najlepšie svadobné kytice sa skladá z poľa alebo dekoratívne kvety, ktoré sú zasadené v záhradných záhradách. Kytica nádhernej konvalinky dodá obraz nevesta nehu. Úžasná kytica sa dostane von zo sedmokrásky, chrpy a zabudnutia.

účes

Najlepší účes je dlhé, našuchorené vlasy. Môžu byť mierne zvlnené alebo zapletené v prameňoch. Je potrebné vylúčiť komplikované účesy. Je potrebné sa vyhnúť hromadu, rovnako ako znížiť používanie laku a peny na vlasy, vlásenky. Pre krátke vlasy je lepšie urobiť jednoduchý štýl.

Doplňte

Make-up sa vykonáva stylistami, make-up umelci svetlo, malo by to len zdôrazniť prírodné krásy. Blush sa používa nevyhnutne. Osviežuje tvár. Pre očné viečka ukladajú tiene prirodzených odtieňov. A čo rúž? Farba rúže je zvolená nahá alebo transparentná.

Štýlové obrázky

Svadba - špeciálna oslava pre každé dievča. Na takýto slávnostný deň chcete vidieť a predvídať všetko.

 • Voľné šaty s čipkou čalúnenie je skvelou náhradou za bežné šaty. Dámske a elegantné oblečenie pre rustikálne oslavy.
 • Šaty s vlakom - veľkolepý a prípustný model pre tento štýl. Vlasy sú zdobené špeciálnym vlasovým klipom alebo lemom s kvetinovou výzdobou.
 • Šaty s čipkou flounce na krku a zdobené kvetinovým pásom tiež vyzerá originálne.

Tu také bezkonkurenčné oblečenie bude zodpovedať rustikálnej svadbe!

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky