Svadobný transformátor 2019

Svadobný transformátor 2019

Ženy a zmena sú neoddeliteľne spojené. Ráno sa dievča javí ako podnikateľka a večer si môže dovoliť ľahké a romantické oblečenie. Túžba byť vždy iný, dizajnéri boli schopní stelesniť v svadobnej móde, prezentovať transformujúce šaty na nevesty.

Trocha histórie

Rok 1946 je považovaný za rok narodenia obliečky transformátora. To bola vtedy, že mladá novinárka Lydia Sylvestra predstavila módnym kritikom zbierku šiat, ktoré boli transformované nad rámec uznania. Myšlienka tejto výbavy vznikla kvôli potrebe častých prevlekov za rôzne udalosti.

Dizajnéri pochválili prácu Lydie a čoskoro vytvorili ďalšiu kolekciu transformujúcich sa šiat a neskôr ich predstavili do svadobnej módy.

rysy

Svadobné šaty-transformátor je krátky outfit, ku ktorému je nafúknutá sukňa pripojená pomocou rôznych metód. Háčiky, zipsy a gombíky môžu byť použité ako spojovací materiál.

Výhody a nevýhody

Výhody modelu:

 • Univerzálnosť. Šaty sú vhodné nielen na oficiálne oslavy v matrike, ale aj na zápalné súťaže na bankete.
 • Úspor. Nevesty budú môcť vytvárať obrazy pre prvý a druhý deň svadby, bez toho, aby utrácali peniaze a čas na nákup kokteilových šiat;
 • Možnosť zobrazovať rôzne obrázky.

Nevýhody transformujúce šaty:

 • náklady sú vyššie ako svadobné šaty bez možnosti transformácie;
 • Niektoré modely sú vybavené nespoľahlivými spojovacími materiálmi, takže pred nákupom je dôležité vidieť model.

Ako si vybrať a kto vyhovuje

Okrem spoľahlivosti príslušenstva by mali byť transformačné šaty vhodné pre nevestu podľa veku. Nadýchané sukne skrývajúce zvodné mini obleky pre štíhle mladé nevesty a staršie ženy budú vyzerať neodolateľne vo viac umiernených štýloch, napríklad v malej morskej panne.

Transformačné šaty vyhovujú takmer každému dievčaťu, avšak v závislosti od typu postavy sú štýly tiež odlišné. Takže nevesty s hruškovým typom budú vyhovovať šatám s čipkou, pod ktorými sa nachádza elegantný diskrétny lem.

Pri výbere svadobné šaty by mali premýšľať o ročnom období. V zime sú šaty vyrobené z hrubej tkaniny s čipkovým vzorom alebo výšivkou, v lete je čas na ľahké šifónové sukne, ako aj organzu a tylu.

Variácie modelov

Už niekoľko desaťročí dizajnéri prišli s dlhou cestou do experimentovania s transformujúcimi sa šaty. Dnes nájdete mnoho modelov, ktoré dokážu premeniť nielen lem svadobného WC, ale aj korzetový korzet.

S odnímateľnou sukňou

Modely s odnímateľnou sukňou sú krátke koktejlové šaty s odnímateľnou časťou oblečenia. Lem môže byť priľahlý alebo našuchorený. Často nájdete modely s asymetrickým lemom, pred ktorým je vložená vložka tylu alebo organzy, čím sa vytvára klasická dĺžka oblečenia na podlahe.

Odopínateľné lemové zapínania sú zamaskované pod pás alebo baskik v páse. Dobrou možnosťou pre montáž sú skryté zipsy. Na rozdiel od modelov s háčikmi a tlačidlami dokážu bezpečne držať štruktúru.

Každá nevesta môže ľahko nájsť vhodný model, pretože šaty s odnímateľnou sukňou sú vytvorené v štýle ako ryby, princezná, A-silueta.

bujný

Mnohé nevesty sa chcú vidieť na svadbe v nádherných šatách. Avšak, jeho pohodlie je diskutabilné, pretože moderné páry dať ohnivé svadobné tance a podieľať sa na mobilné súťaže spolu s hosťami. Transformačné šaty s odnímateľným alebo náplasťovým lemom budú vyhovovať nevesty s takýmito požiadavkami.Náplasťový lem je pripevnený k korzetu a to je jeho hlavný rozdiel od oblečenia s odnímateľnou sukňou.

Svieže modely sú vyrobené z ľahkých, ale dobre tvarovaných tkanín, ako sú organza a tyl.

morská panna

Mermaid štýl - výber štíhlych dievčat, hrdý na svoju postavu. Podobný odev-transformátor má lem, ktorý môže byť odstránený zo stredu kolena, v dôsledku čoho nevesta sa objaví vo svetlom kokteil šaty z polo-fit strih.

Zaslúžte si štýl morskej panny v jeho všestrannosti. Okrem svadobného dňa je možné jeho skrátenú verziu nosiť aj po slávnostných večeroch, ktoré dopĺňajú rôzne doplnky, plášte a bolero.

S vlakom

Čo dievča nesnívalo o tom, že by bola v úlohe kráľovnej, nasledovala stĺpec majestátne, ktorý držal luxusné šaty? Bohužiaľ, mnoho nevesty vzdať svoj detský sen, pretože v takom modeli je ľahké sa stať otrokom svoje šaty. Je ťažké predstaviť si chôdzu a tanec v modeli s vlakom.

Odnímateľný gombík je ideálny pre slávnostný ceremoniál a fotenie v elegantnom byte, ale neskôr ho môžete ľahko rozopnúť a tancovať voľne v krátkych šatách, prvom valci nevesty a ženícha.

dĺžka

Dĺžka odnímateľného lemu v transformovanom svadobnom šatníku na podlahu. Ale spodnička môže mať rôznu dĺžku.

Takže, dva-v-jednom šaty je pripojený k stredu stehna so zipsom. Ak je lem uvoľnený, svadobné šaty získajú sexy mini dĺžku.

Svieže režijné sukne tiež skryjú krátke šaty, takže ak si nevesta chce vybrať skromnejšiu dĺžku, mali by ste venovať pozornosť štýlu malej morskej panny. Modely s kolenami hlboko alebo do dlane a niekedy tesne pod kolenami budú demonštrovať zadržiavanie oblečenia puzdra.

Tkaniny a textúry

Krajky transformujúce šaty miloval návrhári a nevesty, pretože obraz s týmto nenápadným a ľahkým dekorom je veľmi jemný a vzdušný.

Čipka sa používa ako vrchný odnímateľný plášť na šaty, pod ktorým leží hustá saténová tkanina a štýl oblečenia v štýle minimalizmu. Tiež živôtik, popruhy a ramená sú zdobené čipkou, ktorá, ak je to potrebné, sú odstránené, tvoriace živôtik v tvare srdca.

Nepochybným favoritom medzi materiálmi na odnímateľný lem je fatin. Vytvára potrebný objem sukne a perfektne drží svoj tvar. Na šaty A-line sa používa mäkšia organza.

Snehovo biely satén sa používa v lemoch s volánikmi, ako aj v lakonických štýloch, kde sa hlavný dôraz kladie na ženskú siluetu nevesty.

Ako vytvoriť úplný obrázok

Svadobné šaty-transformátor vyžaduje špeciálny prístup k výberu účesov, make-up a doplnky, pretože nevesta potrebuje vytvoriť univerzálny obraz, vhodný pre slávnostné a kokteilové šaty.

Doplňte

Make-up pre nevestu by mali spájať prvky denného a večerného obrazu. Takže pri výbere odtieňov tieňov a rúže by mala byť obmedzená na prírodné odtiene bez nadbytočného lesku. Je to tento make-up, ktorý môže zdôrazniť čistotu a sviežosť nevesty.

Tón dievčenskej tváre by mal byť dokonalý. Je dôležité použiť základňu na make-up, základ alebo základ, prášok a, samozrejme, červenať. Make-up umelci neodporúčajú šetriť peniaze na make-up produkty, pretože na svadobný deň, vzrušujúce červenať a studený pot môže byť vykonaná na tvári nevesty, ktoré dobré výrobky musia vyrovnať.

Make-up umelci nezakazujú nevestu používať svetlejšie odtiene rúže na gala bankete. Osudový obraz bude v súlade s transformovanými mini šaty.

účes

Svadobný účes - jeden z najvýznamnejších prvkov celkového obrazu nevesty. Stojí za to vybrať si to podľa pomeru osoby a štýlu oblečenia.

Napríklad šaty s asymetrickým lemom doplnia účes s česanými vlasmi na jednej strane. Ak po transformácii šaty vyzerajú veľmi zdržanlivo, zozbierané vlasy budú dobrým riešením.Modely s nadýchanými a ľahkými sukňami sú určené pre plynulé vlasy, jemne padajúce na ramená nevesty.

topánky

Už dlho sa verí, že svadobné topánky by mali mať uzavretý prst. Takéto modely vyzerajú veľmi stručne a elegantne, však nezabudnite, že topánky by mali byť bez jumperov a všetkých druhov popruhov, pretože v krátkych modeloch oblečenia takýto dekor skráti nohy.

Klasické topánky s uzavretou špičkou alebo otvoreným prstom sú ideálne pre svadobné topánky.

príslušenstvo

Živôtik, bez šperkov, môže byť harmonický s luxusným náhrdelníkom z polodrahokamov a vzácnych náhrdelníkov.

Dĺžka oblečenia ovplyvňuje výber rukavíc. Mnoho modelov krátkych šaty nesúhlas s dlhými rukavicami na lakte. Rukavice na zápästie budú všestrannejšie.

Štýlové obrázky

 • Ľahké nadýchané šaty s odnímateľnou sukňou budú vyhovovať mladým dievčatám. Krátke rukavice a topánky s otvoreným prstom podporia celkový obraz romantiky a mladosti nevesty.
 • Model s položenou sukňou a šnurovacími popruhmi sa ľahko zmení na rovné šaty s otvoreným živomotom tesne nad kolenom. Dekorácia so závojom na vlasoch harmonicky zapadá do obrazu.
 • Odvážne šaty s asymetrickým lemom budú vyhovovať nevesty zvodné a sebavedomé. Dekorácia v bardickej farbe v páse je jasným akcentom obrazu.
 • Luxus v jeho jednoduchom modeli saténových bielych šatov osloví módne ženy, ktoré rešpektujú retro štýl. Štíhly pásik a pevne priliehajúca silueta s odnímateľným sukňovým rokom - výber nevesty s jemným zmyslom pre štýl.
 • Štýlové šaty s baskičtinou v štýle gréckych bohyní zdôrazňujú eleganciu a krehkosť nevesty. Odnímateľný lem premení šaty na podlahu v mini šaty s luxusným saténovým vlakom.
 • Šaty s morskou pannou s kontrastným čiernym pásom a dekoratívnymi horizontálnymi záhybmi vám umožnia premeniť svadobné šaty na koktejlové šaty a nosiť ich v budúcnosti.

Transformačné šaty sú neuveriteľne všestranné a praktické veci pre moderné nevesty. Nevyberať ho ako svadobné šaty, nevesta nikdy neprestane ohromovať svojho milovaného manžela a blízkych, ako by to bola vlna čarovnej prútika, ktorá mení obraz a náladu.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky