Svadobné šaty v ruskom štýle

Svadobné šaty v ruskom štýle

História ruského svadobného oblečenia

História svadobných šiat v Rusku sa odhaduje nie o jedno storočie. Predtým bolo pre nevesta povinné mať niekoľko svadobných šiat. Jeden by mohol byť určený na zábavné tance, druhý na oslavu, tretí na zasnúbenie so zasnúbeným, a štvrtý na to najdôležitejšie, na svadbu.

Bolo zaujímavé, že nevesty zo šľachty používali rovnaké šaty ako najjednoduchšie dievčatá z ľudí. Odlišujú sa len tkaniny. Pozoruhodne odráža aj ruskú históriu svadobných šiat, potrebu vlastného šitia. A opäť, nezáležalo na tom, kto sa oženil. Dokonca aj obchodná dcéra ho musela šiť sama pre seba.

Všetko sa zmenilo, keď Peter 1 prišiel k moci, všetky základy svadobného obradu a šaty samotné. Všetky časti obyvateľstva obce a mesta boli nútené nasledovať kráľa. Tiež prišiel v móde a klasické biele šaty z európskej vzorky.

Dnes si mnohé dievčatá vyberajú šaty výlučne podľa svojho vkusu a štýlu. Niektoré nevesty sa stávajú stelesnením milosti v talianskych kostýmoch. Niekto sa naopak stal viac oboznámený s tradíciami ruského ľudu vo forme určitých detailov výzdoby na svadobných šatách.

rysy

Najjasnejšou črtou tradičných ruských svadobných šiat sú výšivky a rôzne dekorácie. Ruské poznámky v dizajne svadobných šiat, aj tie najmodernejšie, spôsobia nadšené názory tých, ktorí sú prítomní na oslave.

Do obleku

Tradičný pojem, kto by vyhovoval svadobné šaty neexistuje. Svadobné šaty sú povinným atribútom svadby. Táto udalosť je schopná zmeniť život. Vždy zostane v pamäti, ako aj vo fotografiách a videách. Samozrejme, že každá nevesta bude chcieť v tento deň vyzerať neodolateľne.

módy

Štýly svadobných šiat sú veľmi rôznorodé. Každý svojím spôsobom má určité výhody a možnosti dekorácie. Nemyslite na svadobné šaty ako jediné svojho druhu. Rozmaniť všetky šaty v ruskej verzii môže byť úplne jednoduché a jednoduché. Take, napríklad, nedávno vstúpil do moderného štýlu roka. Je potrebné pridať k nemu tradičný ruský mys a každá nevesta v ňom nájde jedinečnú eleganciu.

Alebo kombinovať tieto možnosti ako tradičné francúzske Provence orámované slovanskou čipkou. Žiadna nevesta nebude v tomto obraze elegancie a romantiky bez povšimnutia.

šatová sukňa

Tradičné ruské šaty. V minulosti bolo každé dievča v ňom štandardom krásy a skromnosti. Moderná móda nenechala naše dievčatá zbavené pozornosti. Obraz svadobných šiat sám o sebe ukrýva jednoduchosť a šarm ruskej duše. Najmä čeliť ruskej sundresses viac kompletné dievčatá a ženy.

Módne trendy

Móda tradičných ruských šiat sa pevne hodí do každej ruskej duše. A nie každá dievčina je pripravená vyskúšať si absolútnu kópiu starého ruského odevu na svadbu. Zavedený minimálny nádych šarmu vo forme výšiviek v starých motívoch alebo s použitím kožušiny sa čoraz viac stretáva na svadbách.

topánky

Najtypickejšie topánky pre tradičné svadobné šaty by mali byť pomerne skromné. Baletné byty budú s týmto outfitom vyzerať dobre. Tiež celkom vhodné pre sfarbenie modernity a ruskej tradície sú červené podvaly.

Napriek odporúčaniam je hlavným dôvodom opäť postava a štýl svadobných šiat. S určitým obrazom, dosť vysoké topánky môžu vyzerať celkom extravagantne. Vytvoria si pre nevestu svoj rafinovaný štýl.

Príslušenstvo a kvety

Akékoľvek svadobné šaty, či už súčasné so slovanskými variantmi alebo tradičnou ruštinou, by mali byť maximálne kombinované s celým slávnostným spôsobom.

V tomto, naše krásne nevesty pomôže rôzne doplnky a kvety. Je známe, že v ruskej tradícii biela farba na svadobné šaty nebol populárny. V modernom doplnku k bielym svadobným šatám farba dodáva svetlé farby. Zvlášť vhodné by boli červené topánky a svetlá koruna. Tento obraz je úžasný a krásny vo svojom výkone. Tiež stojí za to venovať pozornosť závoju. V tomto prípade, vo vzťahu k svadobné šaty, by mal byť vytvorený úplný opak. Napríklad, čím je skromnejší a uvoľnenejší rúcho nevesty, tým je svetlejší a farebnejší závoj. Neuveriteľne relevantné a jedinečné môže byť pridanie svadobné šaty a kožušiny plášť. Jej majiteľke a praktickosti dodá milosť.

Kvety sú všeobecne považované za dokonalý dekor, schopný zapadnúť do absolútne akéhokoľvek obrazu. S ich pomocou môžete zdôrazniť také vlastnosti, ako je neha, a najprirodzenejšie dievčenskú skromnosť.

účes

Účes na svadobnej oslave pravdepodobne neznamená nič iné ako dokonalé svadobné šaty. Ak budete nasledovať tradíciu ruských svadieb, potom existuje niekoľko možností. Klasický ruský cop v kokoshnik, aj keď je to zvláštny atribút, ale nie každá nevesta bude môcť túto možnosť prijať.

Docela atraktívna možnosť pre svadobný účes môže byť klasický štýl s veľkými kaderami. Špeciálnu rafináciu je možné dosiahnuť s dokonale hladkým účesom, ktorý sa kombinuje s dekorom kameňov alebo veľkých náušníc.

Obzvlášť štýlový a praktický bude nevesta s účesom zozbieraných vlasov s prepletenými kvetmi. Ďalšou tendenciou potenciálnych nevesty je rast vlasov. Dlho pred svadbou, začnú silne vykúzliť nad nimi, starať sa a vážiť si s pomstou. A naozaj, taká romantika ako dlhé kučery, ktoré tečú cez ramená, môže očariť nielen ženícha, ale aj každého muža pri šťastnom svadobnom obrade.

Doplňte

Každá svadba je predovšetkým krása a stelesnenie prirodzenosti nevesty. Táto nevesta sa stáva hlavnou postavou. Nezanedbávajte make-up, pretože by ste nemali byť horliví. Ľahko zdvihnuté obočie, ľahké červenanie, mierne predĺžené riasy vám pomôžu vytvoriť správny obraz. Hlavná vec, ktorú je potrebné si uvedomiť, že najlepšia krása je prirodzenosť.

Užitočné tipy

  • Urobte si čas pri výbere svadobných šiat. Hodnotiť svoje požiadavky a preferencie, odkazovať na priateľov a rodinu. Možno pomôžu vytvoriť správny obraz;
  • Po prvé, toto je váš šťastný deň. Ste kráľovná lopty a nikto vás nemôže rušiť pri realizácii vášho drahocenného sna;
  • Nepreháňajte ho príslušenstvom, ale nezanedbávajte ich. Dodajú vám farbu a originalitu.

Štýlové obrázky

Šaty pre nevestu v starom ruskom štýle možno pomerne efektívne štylizovať. A je možné úplne zopakovať tradície starých ruských krás. Takže z väčšiny šiat nevesty sa za najatraktívnejšie a najoriginálnejšie považovala varianta, ktorú nevestu obliekla po svadbe. V šatách zdobených kvetmi a výšivkou bola nevesta vo všetkých ohľadoch nenapodobiteľná.

V modernom dizajne je takáto výbava celkom elegantná s pridaním rôznych možností dekorácie a doplnkov. Každá dievčina našej doby sa môže stať najunikátnejším klenotom v mori hostí.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky