Svadobné šaty v štýle "Vintage"

Svadobné šaty v retro štýle

Je ťažké nájsť dievča, ktoré nechce nosiť svadobné šaty. Táto výzdoba je základným atribútom nevesty, odlíšiť ju od davu pozvaných hostí. Preto sú dievčatá veľmi zodpovedné za výber svadobných šiat, ako aj v štýle celého slávnostného obradu.

Vintage - toto slovo je známe všetkým dospelým a vo svete módy má osobitnú úlohu. To nie je nezvyčajné, že nevesty kúpiť svadobné dekorácie v tomto konkrétnom štýle, aj keď nie všetci plne chápe, či môžu byť skutočne nazývané vinobranie.

Funkcie štýlu

Mnoho módy ako vintage oblečenie, pretože tento štýl priťahuje svojou eleganciou a šik. Dnes, vintage šaty sa nazývajú modely, ktoré sa objavili v 20.-80. rokoch dvadsiateho storočia, to znamená, že oblečenie, ktoré sa obrátil dvadsať alebo viac rokov.

Ak chcete pochopiť rozdiel medzi vintage šaty z iných modelov, musíte vedieť, niektoré faktory, ktoré nie je ťažké rozlíšiť vinobranie obraz nevesty z iných štýlov:

  • základná tkanina - ľahký materiál, doplnený kamienkami, perlami alebo sklenenými perlami;
  • dĺžka je iná. Zvyčajne sa narezáva rovno. Modely umožnili holý chrbát, hlboký výstrih a malý vláčik;
  • krátke vzory sa vyznačujú prítomnosťou čipky a výšivky. Majú objemnú sukňu, tvrdý korzet, hoci šaty nie sú zriedkavé;
  • Svadobné oblečenie v retro štýle vždy dopĺňajú doplnky bohatej farby, napríklad opasok, rukavice rôznych dĺžok, kombinované s výrazným make-upom.

Módne štýly

Moderná móda ponúka rôzne modely, štýly a štýly, takže bez väčších ťažkostí môžete nájsť rovnaké šaty, ktoré premenia nevestu na skutočnú kráľovnú.

Všetky vinobranie šaty sú veľmi rôznorodé, takže každá dievčina bude môcť vybrať oblečenie, ktoré spĺňa jej chuťové preferencie a funkcie postavy. Charakteristickým znakom vintage štýlu svadobných šiat je ich dĺžka. Šiť je buď na podlahe alebo krátke. Tieto štýly sú považované za módne a štýlové.

Dlhé šaty

Rovnako ako v dávnych dobách, na šitie dlhých šiat na moderný svadobný obrad, používajú mäkké tkaniny s rôznymi dekoráciami. Čím jasnejšie detaily, tým lepšie. Na dlhých šatách môže byť línia pásu na známom mieste a môže byť podhodnotená alebo predražená.

Šaty krátkeho strihu sa vyznačujú nielen dĺžkou, ale aj svetlými farbami v kombinácii s pôvodnými prvkami dekoru vo forme výšivky alebo jemnej čipky.

Skutočné farby

Ročník šaty pre svadobné akcie sú šité v honosné bohaté farby, nie v bielej, ako mnohí si zvykli na videnie. Mliečna farba tiež nie je na počesť tohto štýlu. Takýto znak opäť dokazuje, že majiteľom neobvyklého oblečenia na slávnostný obrad sa môže stať len odvážna mladá dáma, ktorá nevenuje pozornosť iným a všeobecne uznávaným kánonom.

Ideálna voľba pre vinobranie svadobné šaty je farba čajovej ruže, levandule, lila, broskyňa.

tkaniny

Väčšinou pre vintage-štýl oblečenie, sú použité kvetinové čipky, satén a šifón. Moderné návrhári tiež pracovať s hodváb a satén s kvetinovým ornamentom.

výzdoba

Ručná výšivka so sklenenými korálkami alebo korálkami, šikovne prispôsobená základnej látke, je rozpoznateľným detailom historických svadobných šiat. Používa sa aj na dekoráciu tenkého elegantného kvetinového motívu.

topánky

Ročník súboru nevesta dokonale doplní topánky s nízkymi podpätkami. Kolíky s ostrými ponožkami a ľahkými klinovými sandálmi sú pre tento luk tabu. Svadobné topánky v retro štýle môžu byť zdobené saténovou stuhou. viazané na stonke alebo tkanine luku.

Príslušenstvo a kvety

Správne zvolené príslušenstvo môže jasne vyjadriť ducha vintage štýlu.

Pre svadobné šaty, stylistom sa odporúča zvoliť také atribúty.

závoj

Môžete ozdobiť účes novomanželka závojom alebo malým klobúkom, a nie známym závojom pre každého. Tieto doplnky sú vyrobené pre konkrétne šaty, s prihliadnutím na jeho farbu a preferencie budúceho manžela. Dekoračné prvky sú korálky, perly, perie atď.

lem

Elegantné vlasy ornament. Môže byť tenká alebo široká, nevyhnutne krajká. Nosí sa uprostred čela, jediný spôsob, ako zdôrazniť vintage štýl.

Fata Pirate

Vzhľad tohto dekoru pripomína čiapku, zdobenú kvetmi na bokoch. S ním môže nevesta zdobiť kučery alebo krátke dĺžky vlasov.

sponkou

Vlasy zdobené striebornými kameňmi, veľké korálky účinne zdobia vintage kadere.

rukavice

Dĺžka tohto príslušenstva môže končiť v zápästí alebo dosiahnuť lakte. Rukavice sú považované za ďalšiu dekoráciu pre nevestu. Ideálnou voľbou je prelamované rukavice so saténovou stuhou.

bolero

V prípade, že svadba sa koná v chladnom období, mys, ktorý umožňuje vintage štýl, pomôže nevesta zahriať.

korálku

Výstrih dokonale ozdobí korálky z veľkých alebo malých perál.

sáčok

Malá spojka k tónu oblečenia je nepostrádateľným pomocníkom nevesty, v ktorej môže ukladať osobné veci.

kvety

Na podporu vintage štýlu novomanželia potrebujú používať umelé kvety, zdobené brošňami, perím, korálkami a korálkami.

účes

V XX storočí, najčastejšie boli pevné styling, napríklad krátke rovné štvorkolky alebo vlny-kučery.

Doplňte

Vintage štýl poskytuje mierne svetlý make-up. Dôraz je možné klásť na pery, make-up ich červenú rúž. Oči zdôrazňujú tenkú čiernu čiaru.

Štýlové obrázky

Moderné nevesty, ktoré chcú osláviť svoju svadbu, by mali obrátiť svoju pozornosť na tieto módne obrazy:

V 20. rokoch minulého storočia sa ženy zbavili nepríjemných korzetov. Rovná silueta s nízkym pásom sa stala populárnou v móde. Namiesto rukávov sa použil prielez.

V tridsiatych rokoch sa ženský strih vrátil do módy. Vo svadobných šatách začal dominovať klasike. Jednoduchý strih, bavlna s béžovou farbou, v páse na správnom mieste - to bolo v tejto podobe, že ženy z 30. rokov chodili pod korunou.

Vo svadobných šatách ročník 40 sa objavil rukávy-lucerny z priesvitnej mriežky, vyšívané s kvetinovým vzorom. Hlavným materiálom je bavlna.

Módna silueta 50-tych rokov - osa pás, volumetrická, sukňa v niekoľkých vrstvách a nádherná busta.

Obraz 60. rokov je krátke čipkové šaty s krémovo-bavlnenou podšívkou, trojštvrťové priesvitné rukávy, zdobené vzdušnou čipkou.

Pre hippies zavedené vo svadobnej vintage šaty 70. rokov folklórne poznámky. Výšivka sa stala populárnou, ako vždy, zostala rozpoznateľným čipom vintage štýlu - čipkou.

Móda 80. rokov bola pozoruhodná rozmanitosťou farieb a ich odtieňov. Nevesty oblečené v šatách s množstvom iskier a iných dekorácií. Objavili sa objemné ramená, pás bol zviazaný širokým pásom.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky