Biele svadobné šaty 2019 - Štýlový Classic

Biele svadobné šaty 2019 - Štýlový Classic

Tradičným doplnkom svadobného obradu sú biele šaty nevesty. Hoci v skutočnosti to nebolo vždy. História tohto tradičného bieleho oblečenia a jeho existencie v modernom svete sa dozviete z tohto článku.

Vlastnosti a tradície

Príbeh o bielych svadobných šatách

Biele šaty nevesty v histórii ľudstva, ktoré získali popularitu, potom stratil. Prvýkrát sa na starých gréckych manželstvách objavil svetlý outfit. Nevesty v starovekom Grécku nosili calaziris - jednoduché biele šaty, tesne priliehajúce. Toto vybavenie bolo doplnené drahým doplnkom, ktorý zdôrazňoval postavenie nevesty v spoločnosti.

V starovekom Rusku, šaty pre svadobné obrady boli pôvodne jasne červené. Táto farba zdôraznila radosť z akcie a mala chrániť nevestu pred zlými duchmi. Podobné šaty dievčatá vybrali na svadbu priamo až do osemnásteho storočia.

V Európe bolo tradičné svadobné oblečenie viac zdržanlivé. Dievčatá si vybrali najdrahšie šaty zo svojho šatníka, nie so zameraním na jeho farbu. Šaty neboli vždy nové, dokonca aj pre bohaté nevesty. Po svadbe sa dajú nosiť luxusné a bohato zdobené šaty.

Najobľúbenejšie farby v tej dobe boli tmavé odtiene zelenej, červenej alebo ružovej. V tých dňoch bolo ľahké a hlavne biele oblečenie jednoducho nepraktické, pretože mestské ulice boli pokryté prachom a špinou. Preto boli šaty bielej farby nosené len „Kristovou nevesťou“, ktorá išla do kláštora a venovala svoj život službe Bohu.

Biele svadobné šaty sa stali bežnými medzi sedemnástym a devätnástym storočím. Za svoju popularitu vďačí zástupcom európskych kráľovských rodín. Jedna z prvých kráľovien v bielych svadobných šatách bola Anna z Rakúska, španielska princezná, ktorá na začiatku sedemnásteho storočia spájala manželstvo s Francúzom Louisom. Nadýchané biele šaty prekvapili súčasníkov Anny, ale rýchlo získali popularitu, a to nielen vo Francúzsku, ale aj v Anglicku, Španielsku a Portugalsku.

Puč vo svete svadobnej módy urobil šaty britskej kráľovnej Viktórie, ktorá bola v roku 1840 vydatá za princa Alberta. Nevesta opustil tradičné v čase svadobné šaty zo strieborného brokátu, výber miesto veľkolepé biele šaty. Oblečenie budúcej kráľovnej sa skladalo zo saténu, zdobeného čipkovým materiálom. Takáto nádherná čipka bola vytvorená do šiestich mesiacov a po svadobnom obrade boli všetky materiálové vzorky zničené. Na výstave v paláci Kensington sa dnes dajú vidieť šaty kráľovnej Viktórie.

Je možné nosiť biele šaty na svadbu

Dnes, nevesty sú stále tradične na sebe biele šaty. Pre nevestu je táto farba symbolom nevinnosti a nevinnosti, ako aj nový začiatok. Biele šaty dievčatá tradične obliekol na svadobný obrad.

Ale hostia tiež často nosia biele šaty. Pre hostí môžu byť svetlé šaty buď súčasťou slávnostného oblečenia alebo symbolom slávnosti tohto výnimočného dňa.

Krásne modely

Klasické biele šaty s dlhou dĺžkou nie vždy vyzerajú matne a monotónne. K dispozícii je veľké množstvo zaujímavých a neobvykle zdobených šiat, ktoré vás urobia jedinečným a nenapodobiteľným na tento špeciálny deň.

maznavý

Jeden z najobľúbenejších možností pre svadobný odev bol vždy nádherné biele šaty. Efektívna sukňa robí šaty naozaj báječné. Ale naozaj toto oblečenie je prospešné vyzerá len na dievčatá s dobrou postavou. Omráčené, plné alebo príliš tenké dievčatá v takom oblečení budú vyzerať menej atraktívne, pretože štýl oblečenia zvýrazní všetky chyby na obrázku.

S vlakom

Veľkolepý doplnok k svadobné šaty bude dlhý, veľkolepý vlak. Šaty s vláčikom robia postavu rafinovanejšou, vizuálne ju ťahajú. Mnohí považujú takéto oblečenie za nepraktické vzhľadom na dĺžku vlaku. Ale tento nedostatok riešime aj my. V niektorých modeloch oblečenia sa vlak ľahko rozopne. To znamená, že počas svadobného obradu budete ohromiť všetkých svojimi nádhernými šatami, ale počas tanca vás vlak nebude rušiť.

čipkový

Romantické a zároveň zvodné oblečenie - to je veľkolepé biele šaty, zdobené čipkou. Vynikajúci prelamovaný outfit je obzvlášť vhodný pre letný svadobný obrad. Takéto šaty sú spravidla doplnené podšívkou jednofarebnej, hustejšej tkaniny. Pri výbere bielej čipky šaty na oslavu, nezabudnite, že obraz by nemal mať príliš veľa prelamované materiálu, takže by ste nemali dopĺňať s čipky rukavice alebo závoj.

prostý

Skvelá jednoduchosť bola vždy v móde. Biele šaty jednoduchého strihu budú dobre sedieť na dievčati s postavou akéhokoľvek typu. Toto oblečenie sa vyznačuje minimálnym dekorom a jednoduchosťou použitých materiálov. V týchto šatách bude hlavnou dekoráciou oslavy vaša krása, nie veľkolepé šaty.

priamy

V trende a šaty rovný strih. Na rozdiel od oblečenia, ktoré sa hodia k postave, takéto šaty nepreukážu svoje chyby, ak nejaké existujú. Okrem toho sa v týchto šatách budete cítiť pohodlne počas svadby

odtiene

Svadobné šaty môžu byť buď čisto biele alebo vyrobené v iných svetlých odtieňoch. Ak neviete, ako nájsť "svoj" odtieň bielej, v prvom rade sa rozhodnite pre váš typ farby.

Dievčatá s "jarným" typom Vzhľad si môže vybrať pre svadobné šaty v slonovine. Tento typ vzhľadu sa vyznačuje blond vlasy, modré oči a pihovatý kože.

Pihy sú tiež vlastné a dievčatá s typom jesennej farby. Vyznačujú sa však aj červenými vlasmi. Takéto dievčatá budú vyhovovať oblečenie krém alebo krém farby. Letný typ vzhľadu sa vyznačuje aristokraticky bledou pokožkou, hnedými vlasmi a očami popolavej farby. Na tomto obrázku by boli vhodné šaty v popolavej farbe. Dávajte pozor na oblečenie z perlovej alebo porcelánovej farby.

Tmavá koža a čierne vlasy vylučujú dievčatá so zimným typom vzhľadu. Ak sa spoznáte v tomto popise, potom najčistejšia biela pre vás bude najlepšou svadbou pre vás. Čerstvý biely odtieň najviac kladie dôraz na vlastnosti vášho vzhľadu, v kontraste s ním.

Farebná kombinácia

Šaty bielej farby sú veľmi dobre kombinované so všetkými ostatnými odtieňmi. Preto môžu byť klasické svadobné šaty doplnené jasnými akcentmi.

Čierna a biela

Kombinácia čiernej a bielej sa považuje za klasickú. Elegantné biele šaty, zdobené čiernou čipkou alebo elegantným tmavým lukom, vyzerajú elegantne a veľkolepé. Tento outfit zdôrazní prirodzenú eleganciu vášho obrazu.

Biela s červenou

Vyzerá štýlovo a v kombinácii biela a červená. Scarlet dekoratívny prvok dáva obraz vášne a jasu.

Biela a modrá

Prvky modrej farby v kombinácii s jemnými bielymi šatami dodajú sviežosť a rafinovanosť.

Biela a ružová

Prvky ružovej farby dodajú náklonnosti a dotyku s obrazom. Táto kombinácia urobí z nevesty svetlo oblečenie romantické a očarujúce.

V ružovej a bielej bunke

Originálne ružové a biele šaty budú vhodné na svadbu mladých. Svetlá štýlová kombinácia oživí váš obraz.

Biela žltá

Kombinácia bielej a žltej farby dodáva obrazu teplo a slnko. Ľahká a elegantná kombinácia farieb robí tieto šaty vhodnými pre mladé dievčatá.

Biele zlato

Ale zlatá výšivka dodáva eleganciu, čo robí obraz očarujúcim a luxusným. Výšivka so zlatými niťami môže ozdobiť výstrih, korzet, rukávy alebo pod šaty.

Biela zelená

Atraktívna kombinácia dvoch prírodných odtieňov je kombináciou bielej a zelenej. Tieto šaty budú vyzerať sviežo a ako ja.

Biela tyrkysová

Biele a tyrkysové oblečenie vyzerá svetlé a rozpoznateľné. Šaty tejto farby sa dobre hodia do svadby v pôvodnom námornom štýle.

Biela fialová

Originálny vzhľad a biely a fialový outfit. Táto kombinácia je pôsobivejšia a jasnejšia ako biela a ružová. Oblečenie v tomto štýle ozdobí mladé dievča aj dospelú ženu.

dĺžka

Napriek tomu, že šaty na podlahe sú stále v móde, pozornosť by mala byť venovaná krátke svadobné šaty.

krátky

Orezané svadobné šaty vyzerajú dobre na mladé dievčatá s jemným a rafinované postavu. Takýto neobvyklý štýl klasického oblečenia vám umožní ukázať štíhle nohy a tenký pás. Zvlášť dobré sú krátke svadobné šaty na letné alebo jarné svadby.

dlho

Luxusné dlhé šaty vám umožnia zdôrazniť milosť a ženskosť. Maximálna dĺžka nie vždy zakrýva číslo za vrstvami tkaniny. Po výbere vhodného oblečenia, zdôrazníte svoje hladké ohyby nie menej efektívne ako nosenie krátkeho oblečenia.

Tkaniny a textúry

Pri šití svadobných šiat, návrhári používajú rôzne tkaniny, niekedy kombinovať niekoľko textúr v jednom oblečení naraz.

atlas

Drahý a hladký satén robí svadobné šaty luxusnými a veľkolepými. Saténové šaty, spravidla sú jednoduché strih a nelíšia sa vo veľkom množstve dekoratívnych prvkov, pretože samotný outfit vyzerá drahý.

čipkový

Krajkové šaty vyzerajú elegantne a romanticky. Jemný vzor v štýle svadobných šatov kráľovnej Viktórie dodá eleganciu.

šifón

Ďalším obľúbeným materiálom na výrobu svadobných šiat je šifón. Bujné šaty z tohto vzdušného materiálu vás premenia na modernú princeznú, čím dodajú obraz ľahkosti a sofistikovanosti.

výzdoba

Významnú úlohu pri vytváraní veľkolepých šiat a jeho dekorácie. Dizajnéri sa snažia dodať svojim produktom originalitu, zdobiť ich kamienkami, kryštálmi, výšivkami, kožušinami alebo perím.

Najčastejšie zdobené korzetom a výstrihom. Veľkolepé dekorácie robí šaty elegantné a jedinečné, ale dekoratívny prvok v jednom oblečení by nemal byť príliš veľa.

Čo nosiť

Ak chcete vyzerať perfektne vo svadobných šatách, musíte sa postarať o výber správneho spodného prádla.

spodná bielizeň

Výber spodného prádla závisí od štýlu oblečenia, v ktorom sa plánujete vydať. Pod šaty s otvorenými ramenami je zdvihnúť podprsenku s transparentnými popruhmi, alebo dokonca bez nich. Môžete použiť silikónové podložky na hrudi, ktoré podporujú hrudník, ale je úplne neviditeľný pod šaty. Pod montážne šaty je vyzdvihnúť nohavičky, ktoré nebudú vystupovať pod šaty. To môže byť tangá alebo bikiny, ktoré sú neviditeľné pod vaším oblečením.

Zoštíhľujúce spodné prádlo

Ak je vaša postava ďaleko od ideálu, ale v deň vášho manželstva, stále chcete vyzerať perfektne, musíte sa postarať o nákup spodného prádla. Korektívne nohavičky pomôžu, aby bol pás tenší, zatiahnite žalúdok a dotiahnite zadok. Nohavičky so špeciálnymi vložkami do bokov alebo kňazov dotiahnu vaše telo, takže je vizuálne pružnejšie.

Ako doplniť obrázok

Okrem spodného prádla je dôležité zvoliť si obuv a doplnky.

topánky

Svadobné šaty doplnené topánkami alebo sandálmi s vysokými podpätkami alebo platformou.Výška päty sa volí individuálne. Mali by ste nielen dobre vyzerať vo vybraných topánkach, ale tiež sa cítiť pohodlne počas obradu alebo oslavy.

Topánky, ktoré zodpovedajú bielym svadobné šaty nemusia byť ľahké. Ale klasické možnosti sú ľahké alebo zlaté topánky, ktoré dodávajú eleganciu vedľa seba.

príslušenstvo

Pri výbere doplnkov nezabúdajte, že čím ťažšie a luxusnejšie sú šaty, tým jednoduchšie by mali byť vybrané šperky. Originálna bižutéria bude vyhovovať jednoduchým rezervovaným šatám. Ale luxusné čipky šaty je lepšie doplniť jednoduchý prívesok alebo elegantný tiara.

Doplňte

Čerstvý a elegantný make-up dokončí váš vzhľad. Mala by byť zvolená v závislosti od štýlu oblečenia a jeho dekoratívnych prvkov.

manikúra

Vzhľadom k tomu, v deň jej svadby každá nevesta chce byť dokonalá až na samé špičky nechtov, stojí za to postarať sa o manikúru vopred. Osvedčená možnosť je francúzska manikúra v jemných odtieňoch ružovej a bielej. Môžete však experimentovať s niečím originálnym, napríklad ozdobiť nechty nádhernými kvetinovými vzormi alebo malými kamienkami.

Štýlové obrázky

  • Biele šaty, zdobené čipkou po celej dĺžke, dodajú vášmu obrazu aristokratickú sofistikovanosť. Tesne priliehajúce top bude zdôrazňovať čo najviac, takže akékoľvek príslušenstvo v outfite bude zbytočné. Extrémne jednoduchý štýl a prirodzený make-up urobia z vášho luku očarujúce a dojemné.
  • Šaty s holými ramenami a dlhým vlakom budú vyzerať luxusnejšie. Vysoký účes a elegantné náušnice doplnia tento vzhľad. Pod týmto oblečením by ste si mali vybrať elegantné topánky na vysokom podpätku, vďaka ktorým bude postava čo najviac krehká a rafinovaná.
  • Ďalšou možnosťou je krátke šaty s vyšitým korzetom a plnou sukňou. Klasické lode ho dokonale doplnia. Jednoduchý účes, ktorý sa nelíši v domýšľavosti, a diskrétne make-up bude dopĺňať tento obrázok.

Nové značky

Mnohí slávni dizajnéri tiež potešia svojich fanúšikov luxusnými svadobnými šatami. Jeden z týchto dizajnérov je slávny Vera Wong, ktorý vytvára skutočne štýlové svadobné šaty, ktoré sa stávajú skutočnou modernou klasikou.

Okrem klasických možností, populárne a pôvodne zdobené modely. Výzdoba, kožušina a dokonca aj perie sa používajú ako dekorácia. Každá dievčina si bude môcť nájsť niečo neobvyklé v dizajnérskych zbierkach svadobných šiat.

Šaty z Bieloruska

Nie je potrebné obísť pozornosť a šaty od bieloruských dizajnérov. Kvalita a originálny dizajn týchto šiat zostali na vysokej úrovni niekoľko desaťročí za sebou, pričom ceny sú výrazne nižšie ako ceny mnohých európskych značiek.

Svadobné šaty - toto je oblečenie, ktorého voľba je obzvlášť opatrná. Vyberte si pre seba svoj jedinečný obraz a nezabudnite na oslavu určite ako deň, keď ste boli najšťastnejšou a najkrajšou nevesťou na svete.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky