Svadobné šaty pre plné nevesty

Svadobné šaty pre plné nevesty

Svadba je neuveriteľne dôležitou a vzrušujúcou udalosťou v živote dievčatá, pretože pri tejto oslave by mala vyzerať ohromujúca napriek všetkému. Svadobné šaty pre plné nevesty umožňujú mladým dámam, ktoré sa nemôžu pochváliť ideálnymi parametrami, aby sa cítili ako skutočné kráľovné na vlastnej dovolenke.

Pre plné dievčatá výber svadobných šiat bol vždy trochu zložité, pretože tradičný odtieň slávnostné oblečenie je veľmi plná. Ale moderné návrhári už dlho pochopili, že farba oblečenia nie je tak dôležitá, ak je správne prispôsobená a premyslene ozdobená dekoratívnymi prvkami. Ak chcete vyzerať krásne na svadbu, dievčatá si môžu vybrať len správne oblečenie, s prihliadnutím na zvláštnosti ich vzhľadu.

Ako si vybrať

Proces výberu svadobných šiat je veľmi ťažký, pretože aby dedina nosila slávnostné šaty dokonale, dievča musí jasne pochopiť, ktoré znaky jej vzhľadu možno považovať za dôstojnosť a ktoré sú nevýhodné. Nezabudnite, že šaty by nemali spôsobiť zbytočné nepohodlie, pretože svadba-oslava je pomerne dlhá, a nielen krása, ale aj dobrá nálada je dôležité pre dievča v tento deň.

Dôležitú úlohu zohráva štýl šiat, pretože ak je oslava rôzneho tematického smeru, šaty by mali byť v plnom súlade s ňou. Osobitná pozornosť by sa mala venovať malým detailom, ktoré dopĺňajú šaty. Ale najdôležitejšia vec pri výbere oblečenia je typ postavy nevesty a špecifické črty jej vzhľadu.

Podľa typu farby

Každý vie, že klasická farba svadobného oblečenia je biela. Ale nie každý si myslí, že existuje veľa odtieňov tejto farby a každý môže byť použitý pri výrobe oblečenia. Moderné návrhári ponúkajú dievčatá plné šaty v širokej škále odtieňov bielej, ale vo výberovom procese, by nevesty mali byť vedené nielen podľa ich vlastných preferencií.

Pravdepodobne ste si všimli viac ako raz, že človek vyzerá inak vo veciach, ktoré sa líšia farbou, ale sú identické vo veľkosti, štýle a sedia presne rovnakým spôsobom. Vysvetlenie pre to je typ farby, to znamená kombinácia odtieňa pleti, farby očí a vlasov, ktoré môžu byť harmonicky kombinované s jedným odtieňom oblečenia a nezodpovedajú druhému.

Je obvyklé vybrať svadobný odev na základe piatich typov farieb:

  • Ak má vaša pleť aristokratickú belosť a vaše oči a vlasy majú tmavý odtieň, vyberte si snehovo biele šaty, ako aj modely so svetloružovou a striebornou farbou.
  • Mladé dámy s krásnym opálením a tmavými vlasmi budú nosiť šaty z dnešného módneho odtieňa šampanského. Môžete si tiež vybrať klasický biely odtieň, ale mal by byť doplnený červenými alebo zlatými detailmi.
  • Dievčatá s tmavými blond vlasmi a sivými očami budú nosiť šaty s mliečnymi farbami, ako aj modely so svetlozeleným a slivkovým tieňom.
  • Smutné červenovlasé mladé dámy so zelenými očami sú lepšie, aby si dali šaty zo smotany a svetlého lila.
  • Blue-eyed blondínky sú lepšie rozhodnúť pre šedo-modré a bielo-šedé šaty.

Ak nezodpovedáte štandardom určitého typu farby, zamerajte sa na jeden alebo dva indikátory.

Podľa typu obrázku

Body funkcie hrajú prvoradú úlohu v procese výberu perfektné svadobné oblečenie.Dievčatá s výrazným pásom, rovnými boky a prsiami v objeme si môžu dovoliť nosiť akékoľvek šaty, ale modely s tenkými popruhmi a štvorcovým výstrihom by sa mali vyhnúť.

Dáma s výrazným bruchom je lepšie vybrať si rozšírené šaty s vysokým pásom, ako aj modely s korzetom a volánikmi na hrudi.

Pre dievčatá s obdĺžnikovým tvarom budú robiť asymetrické modely šiat v gréckom štýle. Nevesty s dobre definovanými bokmi sú vhodnejšie na výber rozšírených kópií šiat.

Aké modely sú vhodné

Svadobná udalosť sa stáva dvojnásobne vzrušujúcejšou, ak sa obrad koná na pláži, nevesta je v zaujímavej pozícii alebo sa chystá vydať. Tu má veľa ďalších otázok: aké šaty pomôžu skryť alebo krásne zdôrazniť zaoblené bruško, v ktorých šatách je lepšie sa objaviť na svadbe a aký štýl by bol vhodný na pláži? Všetko nie je tak ťažké, ako sa zdá, pretože v obchodoch teraz môžete nájsť mnoho rôznych šiat, ktoré sú vhodné pre každú príležitosť.

Pre tehotné ženy

Najlepšie svadobné šaty pre dievča v pozícii šaty bude silueta alebo lichobežníkový strih. Vysoký pás v kombinácii s rozšírenou sukňou pomôže skryť zaoblené tvary bez zbytočného tlaku na žalúdok.

Tmavšie detaily v pásovej zóne tiež pomôžu odvrátiť pozornosť od tvaru, ktorý zmenil tvar postavy. Šaty v gréckom štýle krásne zdôrazňujú zaoblené bruško a robia obraz nevesta neuveriteľne ženským.

Na svadbu

Ak neexistujú žiadne obmedzenia na šaty pre obvyklé svadobný obrad, potom svadobné šaty by mali spĺňať určité požiadavky. Existuje niekoľko dôležitých kánonov cirkvi, ktoré by sa mali brať do úvahy pri výbere svadobných odevov:

  1. Je lepšie dávať prednosť šatám s rukávmi. Ak to nie je možné - hodiť bolero alebo sako do chrámu.
  2. Šaty s množstvom lesklých dekoratívnych ozdôb sú nevhodné, ale krajkové štýly alebo vyšívané oblečenie sú najdôležitejšie.
  3. Krátke modely, šaty s vlakom a hlboký výstrih by mali byť tiež opustené.
  4. Odtieň by mal byť zvolený výlučne svetlom, ale materiál odevu môže byť akýkoľvek.

A nezabudnite, že v kostole musíte pokryť hlavu, takže sa postarajte o kúpu dlhého závoja alebo čipky.

Na plážový obrad

Dôležitým rysom svadobných šiat na obrad na pláži je ľahkosť, takže musí byť zošitý z vhodného materiálu. Najlepšou možnosťou by boli šifónové šaty alebo bavlna s guipure prvkami.

Ak to obrázok umožňuje, môžete si vybrať štýl čipky. Dĺžka však nie je obmedzená. Ideálnym riešením by mohlo byť šaty - transformátor, so zapínanou sukňou.

Módne štýly 2019

V roku 2016 sa dizajnéri rozhodli trochu diverzifikovať módny sortiment svadobných šiat pre svieže dievčatá a doplniť ho o veľmi originálne modely. Všetky z nich sú zošité s prihliadnutím na vlastnosti plnej siluety, preto budú ozdobiť dievča aj pri tých neštandardných stavbách. Zvážte najobľúbenejšie modely tejto sezóny.

prostý

Klasické lichobežníkové šaty s korzetom sú trendom súčasnej sezóny a sú krásne. Táto pomôcka pomáha nielen skryť chyby postavy pomocou rozšírenej sukne, ale aj na úkor korzetu, aby sa zdôraznila najdôležitejšia výhoda úplného dievčaťa - prsníka. Okrem toho sa pás nevesty v takýchto šatách stáva neuveriteľne tenkou, tvoriac ženskú siluetu presýpacích hodín av skutočnosti je tento obraz najžiadanejší medzi mužmi. Tieto šaty budú vyzerať skvele na dievčatá s akýmkoľvek typom postavy, pretože je univerzálna.

Šaty na morskú pannu

Štýl, ktorý je teraz na vrchole popularity, sa líši od klasickej neštandardnej sukne. Hodí sa k bokom dievčaťa a ku koncu lemu sa dramaticky rozširuje, čím vytvára efekt chvosta rýb.Lemovaný lem môže byť ozdobený volánmi alebo volánikmi, ktoré sú prekryté v niekoľkých vrstvách. Najlepšie zo všetkého je, že takéto šaty budú vyzerať na dievčatách s proporcionálnymi tvarmi, ktoré majú dobre vystopovaný pás. Pre dievčatá s príliš zaoblenými boky alebo príliš plnými nohami je lepšie takýto model odmietnuť.

S vlakom

Móda pre takéto šaty prišla k nám zo zahraničia, ale zvykla si pomerne rýchlo. To nie je prekvapujúce, pretože nevesta v takýchto šatách vždy vyzerá hrdo a majestátne. Plnohodnotné dievča, ktoré si obliekalo šaty podobného strihu, vizuálne stráca niekoľko kilogramov naraz, silueta sa rozširuje. Ak si myslíte, že tento štýl je krásny, ale nepohodlný, môžete si vybrať šaty s odnímateľnou slučkou. Tvar samotnej slučky môže byť úplne odlišný a tiež dĺžka, takže môžete bezpečne experimentovať.

S trojitým lemom

Ďalšia verzia svadobných šiat s originálnym lemom. V procese rezania sa niekoľko kusov tkaniny rôznej dĺžky prišíva k sukni naraz. V konečnom dôsledku sa vytvára efekt viacvrstvového lemu, ktorý dodáva obrazu eleganciu a majestátnosť. Pre plnohodnotné dievčatá, tento štýl oblečenia je cenný v tom, že vizuálne predlžuje siluetu, takže je jemnejšia a elegantnejšia. Sukňa v takýchto modeloch je najčastejšie skladaná.

S rukávmi

Dievčatá s príliš plnými rukami si vyberajú práve taký model. Rezané rukávy v takých šatách premyslených do najmenších detailov. Môžu byť rozšírené, čipky, satén alebo priesvitné, ale vždy skryť nadmerné množstvo. To je zriedkavé nájsť model pre full-dĺžka svadobné šaty s rukávmi-lucerny, pretože je to tvar, ktorý dáva objem. Rukavice tiež nepomáhajú skryť nadmernú plnosť rúk.

dĺžka

V modernom svete sa už dávno odvrátili od klasických kánonov, pokiaľ ide o dĺžku svadobných šiat, a teraz si nevesta môže vybrať model oblečenia, ktorý má rada. Aby však vyzeralo naozaj skvele, dievča v procese výberu ideálnej dĺžky musí ešte vziať do úvahy zvláštnosti jej postavy.

krátky

Ak sa napriek chvályhodným formám môžete pochváliť rovnými a napnutými nohami, môžete si vybrať skrátený model svadobných šiat. Dizajnéri Benefit poskytujú obrovskú škálu svadobných šiat tohto druhu. Tam sú šaty pod a nad kolenom, rovnako ako modely s asymetrickou sukňou, kde je len predná časť oblečenia krátka.

Vyzerá skvele na plné a krátke šaty rovný strih, ak obrázok umožňuje nosiť. Ale čo je veľmi odporúčané, aby sa holky, takže vybrať svadobné šaty s minisukne.

dlho

Ak ste konzervatívny alebo máte príliš plné nohy, vyberte si model svadobných šiat na podlahe. Vzhľadom k tomu, že je to práve táto dĺžka, ktorá bola vždy považovaná za tradičnú, budete určite môcť vybrať šaty podľa vašich predstáv, pretože výber je obrovský. Dievčatá s krásnymi prsiami presne ozdobia dlhé ríše šaty alebo šaty v gréckom štýle. Romantická a ženská povaha dodá jednoduché tajomstvo dlhé čipky šaty, a ak sa rozhodnete zastaviť výber na nadýchané sukne, nezabudnite, že to vyzerá najlepšie v dlhých modeloch.

Ďalšou dôležitou vlastnosťou, ktorá by sa mala brať do úvahy pri výbere dĺžky oblečenia pre dievčatá, je ich výška. Čím nižšia je nevesta, tým dlhšie by mali byť šaty a naopak. Tučné dievčatá malého vzrastu je lepšie vybrať si šaty na podlahu, pretože vizuálne predlžujú siluetu a mladá dáma sa zdá byť nielen oveľa štíhlejšia, ale aj vyššia. Vysoké dievčatá si môžu dovoliť nosiť šaty tesne nad alebo pod kolenom, pretože takýto model urobí siluetu trochu squat.

farba

Napriek tomu, že tradičná farba svadobných šiat bola vždy považovaná za bielu, plné dievčatá sa čoraz viac rozhodli pre iné, aj keď menej známe, ale stále krásne odtiene.Dôvodom je nielen všeobecne uznávaný názor, že biela farba zapĺňa, ale aj osobné preferencie dievčat.

Kto povedal, že ak bacuľatá nevesta nemá rád bielu róbu, ktorá je špeciálne upravená pre ladnú postavu, nemôže si vybrať šaty iného odtieňa? Teraz to robia aj mladé dámy s parametrami modelu.

Skutočne trendy v tejto sezóne sú modely karmínovo červených svadobných šiat, ktoré dávajú obraz odvahy a neodolateľnosti. Oblečenie tmavého malachitového odtieňa sa považuje za nemenej populárne.

Šaty klasickej modrej farby a akvamarínového odtieňa vyzerajú ušľachtilé a elegantné a určite ozdobia svadbu. Ale čo je najdôležitejšie - tieto odtiene vizuálne štíhlu siluetu, a to je presne to, čo potrebujete plné mladé dámy.

Textílie textílie

Svadobné šaty pre plné vždy šiť z ľahkých tečúcich látok. Saténový a hodvábny materiál sa používa len v kombinácii s matnou čipkou, pretože práve tento materiál môže znížiť silu siluety.

Ľahké šifón, organza, batiste, krep a brokát sa používajú aj na šitie. Prítomnosť lesklých textílií, ktoré pridávajú objem, sa snažia minimalizovať, ale matné priesvitné tkaniny sa používajú naplno.

Čo ešte potrebujete vedieť

Šaty zohrávajú primárnu úlohu pri formovaní úspešného svadobného obrazu, ale nie jediného. Každé dievča s dokonalým vkusom vie, že skutočne dokonalý vzhľad je tvorený mnohými drobnými detailami, a ak je každý z nich v súlade s ostatnými, všetko padne na svoje miesto.

Preto by mal byť výber takých prvkov obrazu, ako sú doplnky, make-up, topánky a vlasy, venovaný menšia pozornosť ako všetko ostatné. Zvážte podrobnejšie.

účes

Tvár dievčat má zvyčajne štvorcový alebo okrúhly tvar, takže hlavnou úlohou svadobného účesu je priblížiť ho k oválu. Najúspešnejšia voľba - prekrásne kučery, bodnuté v korunke vo forme kruhu. Asymetrické rozdeľovanie a pretiahnuté kučery, ktoré nedbanlivo padajú na ramená, upravia tvar celej tváre.

Dámy s krátkymi účesmi môžu experimentovať s rôznymi spôsobmi tvarovania prameňov. Ale rozhodne stojí za to vzdať sa vysokých účesov, objemných vlásenok a dokonale olizovaných prameňov, ktoré len zväčšujú tvar tváre.

Doplňte

Pre svadobný make-up je lepšie používať tie najjemnejšie a prirodzené odtiene kozmetiky. Ak chcete vyzerať dobre celý večer a bude to vynikajúce na fotografiách, je lepšie zamerať sa na oči a pery. Obočie u plných dievčat by nemalo byť príliš úzke, pretože tvár bude vyzerať smiešne. Pamätajte, že základ by mal byť použitý len na maskovanie defektov tváre, výber najprirodzenejšieho odtieňa farby pleti a spodná časť lícnych kostí je lepšia na zvýraznenie rouge. Nemali by ste používať kozmetiku s jiskrami, pretože pridáva extra objem do tváre, je lepšie zastaviť výber na matných a nie príliš chytľavých odtieňoch a ešte viac, ak sa chystáte oženiť v kostole.

Príslušenstvo a svadobné kytice

Plášť na ramenách je hlavným svadobným doplnkom av prípade nádhernej postavy je lepšie dávať prednosť štólu, ako aj bolero z ľahkých čipkových tkanín alebo krátkej kožušiny. Ak chcete doplniť svadobný obrázok kabelkou, nezabudnite - mal by byť malý. Aby sa zabránilo tomu, že rukavice dodajú ruky dodatočný objem, mali by sa vybrať z najtenších, elastických a tesných tkanín, ale len v prípade, že ruky nie sú príliš plné. Brošne a šperky sú lepšie si vybrať pomerne masívne, ale pamätajte, že vždy priťahujú pozornosť, takže by nemali byť nosené na tých častiach tela, na ktoré nie ste hrdí.

Ak máte malé tváre, ale chcete odvrátiť pozornosť od plnej brady a krku, vyberte si krátky závoj, dĺžku do stredu lícnych kostí.Chcete vytvoriť romantický ženský obraz? Vyberte si závoj fusso, skrátený vpredu a predĺžený dozadu. To pomôže skryť chyby chrbta a ramien.

Ale svadobné kytice sa riadi rovnakými pravidlami ako kabelka - čím menšie je, tým lepšie.

topánky

Svadobné topánky by mali byť vybrané na základe dĺžky šaty.

Pod krátkymi šaty zapadajú topánky s nie príliš vysokými podpätkami. Ak si vyberiete šaty na podlahu, je lepšie zastaviť výber na topánkach s cvokom. A čo je najdôležitejšie - žiadne baletné topánky a topánky na nízky beh!

Táto päta pomáha vizuálne predĺžiť siluetu a zmenšiť veľkosť postavy. Nie je žiaduce vybrať si topánky so štvorcovou špičkou a topánky, ktoré nepokrývajú teľa.

Ponúka oblečenie pre plnohodnotných hostí

Základnou vlastnosťou každej svadby sú hostia a pre nich je táto dôležitá udalosť o nič menej vzrušujúca ako pre hrdinov tejto príležitosti. Okrem nákupu darčeky, ale tiež sa musia zamerať na to, čo nosiť na svadbu. Zoberme si najziskovejšie možnosti pre dovolenku šaty pre plných hostí.

Za svedka

Svedok je hlavným asistentom nevesty na svadbe a musí do tohto obrazu zapadnúť. Voľba farby oblečenia by mala byť spracovaná s osobitnou zodpovednosťou, pretože by sa nemala miešať s nádychom nevesty. Je lepšie, ak oblečenie kontrastuje s pozadím bieleho oblečenia - modrej, fialovej, červenej farby bude najlepšou voľbou. Pokiaľ ide o strih oblečenia - je lepšie zvoliť si dlhé až na podlahu, alebo mierne skrátené, ale z bavlnenej tkaniny. Treba sa vyhnúť oblečeniu s nadbytkom dekoratívnych predmetov.

Pre matku nevesty

Šaty matky nevesta by nemali byť identické so šatami hrdinu samotnej príležitosti alebo sa s ňou zlúčiť. Tukové ženy vo veku je lepšie dať prednosť oblečenie ružové, zelené, modré a fialové odtiene. Štýl by však mal byť vybraný výlučne podľa typu postavy.

večerné

Zvyšok hostí oslavy môže nosiť klasické nohavice a večerné šaty na plno. Exkluzívne na dievčatá s bujnou boky vzhľad šaty lichobežníkový strih.

Klasické šaty si môžu dovoliť nosiť len mladé dámy s proporčnou postavou.

Šaty - rok ozdobí siluetu dievčat, ktoré chcú dať objem boku,

a šaty v gréckom štýle budú vyhovovať mladým romantickým dámam s krásnymi rukami.

Štýlové obrázky

Svadby, v ktorých všetko, od mladého oblečenia a oblečenia hostí, až po výzdobu haly zodpovedajú určitej téme, možno nazvať skutočne štýlovým.

V poslednej dobe sa stáva populárnou pre usporiadanie svadby v štýle Provence, ktorý je zameraný na najromantickejšiu krajinu na svete - Francúzsko.

Nemenej populárne sú v tomto roku ľudové festivaly, ktoré sú postavené na pamäti predkov. Novomanželia si vyberajú klasické svadobné šaty a počas slávnostných osláv, ktoré sú známe už po stáročia a prechádzajú z generácie na generáciu.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky