Svadobné šaty prípad

Svadobné šaty prípad

Svieže svadobné šaty postupne vyblednú do pozadia. Teraz je v móde minimalizmus a stručnosť.

Puzdro na šaty je nádherným oblečením pre takýto špeciálny deň. To nie je len trvalka klasická, ale aj pomerne voľba rozpočtu.

Vlastnosti a výhody

Tento odev bol vynájdený v 20. rokoch minulého storočia. Je to šatka s priamym strihom, ktorá zodpovedá postave.

Návrhári predstavil tento štýl v svadobnej móde a nestratil. Jeho prednosťou je absencia švu oddeľujúceho dno a vrch. Bez nej je silueta vizuálne natiahnutá. Klasické šaty tiež nemá rukávy, a dĺžka sotva pokrýva kolená.

Do obleku

Šatník je dnes dosť silne interpretovaný. To platí pre dĺžku, výstrih a rukávy. Ale každé dievča nájde šaty, ktoré zdôraznia jej dôstojnosť.

Dĺžka podlahy je oveľa vhodnejšia pre vysoké dievčatá. Pre dámy s malým vzrastom je vhodnejšie vybrať si krátke šaty, pretože vizuálne predlžuje nohy.

Hlavná postava sa zameriava na pás, vizuálne znižuje. Pokiaľ ide o boky a hrudník, potom ich mierne zvyšuje. Preto je pre ženy s príliš veľkými objemami v týchto oblastiach lepšie zvoliť iný štýl.

Nemôžeme povedať o zrelých dámach. Koniec koncov, stručnosť oblečenia je ideálna pre ich vek. Jeho hlavnou črtou je, že vyzerá veľmi zdržanlivo a elegantne.

Obľúbené modely

klasický

Charakteristickým znakom klasického oblečenia je nedostatok rukávov a dĺžka v strede kolena. Silueta je osadená a výstrih je okrúhly. Tá vec bude jemne zdôrazňovať krásne, tenké ruky. Okrem toho bude hlavná problémová oblasť nôh zatvorená.

výstrih

Ten detail, ktorý môže kardinálne zmeniť šaty. Veľmi populárny výstrih do V, zdôrazňujúci výstrih. Môžete tiež nájsť možnosť v tvare srdca a výstrihu "swing".

rukávy

Dlhé čipky rukávy sú v dopyte vo svadobných šatách. Môžu byť chudí alebo rozšírení. Posledná možnosť sa týka senzačných módnych trendov. Tam sú tiež krátke rukávy. Zvyčajne sú ľahšie ako hlavný materiál oblečenia.

Pre plné

Pre nádherné nevesty, semi-fit štýly, ktoré sa nehodia do pásu, sú vyrobené. Nesmie dôjsť k silnému prechodu z brucha na stehná. Odporúča sa tiež zvoliť si šaty s hlbokým výstrihom a širokými rukávmi.

transformátor

Jedná sa o krátke šaty, ale s dlhou odnímateľnou sukňou. Najprv sa vytvorí známa odchýlka v dĺžkovej asymetrii. A po druhé, tento odev môže byť použitý pre druhý svadobný deň alebo pre pohodlie na tanečnom parkete.

dĺžka

krátky

Krátke šaty vhodné pre malé dievčatá. V tandeme s pätami vizuálne natiahnuté nohy. Pre svadbu by dĺžka nad kolenom nemala presiahnuť desať centimetrov. V opačnom prípade bude obraz príliš otvorený.

midi

Odporúčané pre ženy v dospelosti a vysoké dámy. Ide o klasickú dĺžku tesne pod kolenami, ktorá skryje veľké boky. Táto možnosť vyzerá veľmi skromne a hodná pre takúto úctyhodnú udalosť.

dlho

Šaty na podlahe ako vysoká dievčina. Priamy rez zmäkčuje všetky vyčnievajúce časti obrázku. A tiež skryté nohy, ktoré budú plus pre bacuľaté ženy. Dlhý outfit vyzerá trochu slávnostne a veľkolepejšie ako predchádzajúce kamaráti.

Asymetrická dĺžka

Toto je módny trend, ktorý sa často používa v šatách. Zvyčajne je predná časť oblečenia kratšia ako chrbát.Najčastejšie sa zadná časť dotýka podlahy alebo ide do vlaku. Možnosť „transformátora“ sa dá nazvať aj asymetrická.

Tkaniny a textúry

Na šitie svadobných šiat používali najbohatšie tkaniny. Najlepšie zo všetkého je udržať si tvar - hustý satén, taft, brokát. Z nich sa často šijú dlhé šaty. Toto oblečenie vyzerá luxusne vďaka drahému lesku.

Najobľúbenejším materiálom je čipka. Vyzerá to o niečo elegantnejšie a ženskejšie. Hlavná vec je, že je veľmi mäkká a jemná. To odlišuje najkvalitnejšie plátno.

Ak sa účinok vrstvenia nepoužíva, je potrebný materiál obloženia. Telo tkaniva vyzerá dobre. Vyniká teda textúrou čipky.

Len nemusíte používať podšívku na celej dĺžke šaty. Nechajte ho v strede stehna. Zostávajúca transparentnosť čipkových vzorov vytvorí úprimný a sexuálny efekt.

Niekedy sa guipure používa len ako dokončovací materiál pre rukávy alebo vlak.

Ako vytvoriť úplný obrázok

Doplňte

Make-up je lepšie používať, nie je príliš nápadné. Svadba je však ponuka a úcta. Preto sa vzdajte svetlých tieňov a rúže. Teraz sú nahé odtiene populárnejšie. Sú to zlaté alebo béžové odtiene a bledoružový lesk na pery.

účes

Veľké kučery sú vždy relevantné, najmä ak máte dlhé vlasy. Veľmi často nevesty vyberajú strapce rôznych variácií. Môžu byť vysoké alebo nízke. Je lepšie držať skúšku vopred, aby ste mohli lepšie určiť, čo vám najviac vyhovuje.

topánky

Deň bude dlhý, takže si vyberte nie príliš vysoký podpätok. Hlavná vec, že ​​topánky boli perfektné veľkosti.

Najbežnejšie sú lode. Ich hlavnou výhodou je klasické a elegantné.

Ak veríte v znaky, sandále nie sú tou najlepšou voľbou. To je veril, že cez otvorený nos môže opustiť šťastie milencov. To sú však len slová niekoho iného. Vy sa rozhodnete, čo veriť a čo nie.

Nezabudnite si kúpiť niektoré pohodlné baletné byty, aby zodpovedali farbe šaty. To je v prípade tanca, a ak vaše nohy dostať veľmi unavený päty.

Avšak dievčatá s dlhými šatami na podlahe môžu nosiť aj baletné byty, ak topánky nie sú najpríjemnejšou voľbou.

príslušenstvo

Šperky by mali byť ženské a diskrétne. Ak je výstrih vyslovený, potom malý prívesok alebo náhrdelník zaplní prázdnotu. Elegantné náušnice a skromný náramok jemne dopĺňajú vzhľad.

Štýlové obrázky

  • Veľmi krásna budúca mama si vybrala dlhé šaty. Dokonale zjemňuje zaoblenie brucha. Čipka sa skladá z niekoľkých vrstiev, ale rukávy a výstrih lesk. Upozorňujeme, že účes je zdobený čerstvými kvetmi. Môžete to tiež zopakovať. Hlavná vec, že ​​táto kvetina bola prítomná vo vašej kytici.
  • A toto je príklad "transformátora". Otvorený výstrih a krátka dĺžka mu nedovoľujú byť úprimný, vďaka odnímateľnej sukni organzy. Krémovo-farebné topánky s vysokými podpätkami robia nohy ich majiteľa ešte dlhšie.
  • Na dievčenské ponuky krajky šaty-puzdro s rezom v tvare srdca. Pohľad padá na úzke ramená a elegantnú kľúčnu kosť. Originálne sandále odrážajú tieň pásu, zdôrazňujúc tenký pás.
  • Plné dievča správne vybral štýl. Po prvé, nie je zdôraznený pás, ktorý nezapadá do žalúdka a vyhladzuje siluetu. A po druhé, výstrih sa zameriava na bujné, krásne prsia. Široké čipky rukávy skryť plnosť rúk a vyzerajú elegantne. Na nohách pani pleská na pätách.
  • Jedná sa o klasický príklad oblečenia plášťa. Nemá rukávy a je vyrobený z hodvábu. Originálne dekorácie na hrudi robí oblečenie viac slávnostné. Tkanie sandále sú ďalším trendom posledných dvoch rokov.
Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky