Svadobné šaty pre tehotné ženy v roku 2019

Svadobné šaty pre tehotné ženy v roku 2019

Svadobné šaty - to je vždy najviac starostlivo premyslené a dôležité oblečenie v živote dievčatá. Dizajnéri prístup k vytváraniu svadobných šiat veľmi starostlivo, premýšľať cez všetky malé detaily. Pre dievčatá, ktoré čakajú na dieťa v tento špeciálny deň, je výber rovnako veľký. Šaty pre tehotné nevesty sú vytvorené s prihliadnutím na zvláštnosti tejto pozície, preto sa v takýchto šatách určite budete cítiť pohodlne.

Tohtoročné módne trendy

Napriek tomu, že biela je považovaná za tradičnú farbu pre nevesty, v tejto sezóne budú v trende ďalšie odtiene. Svadobné šaty z pastelových odtieňov, napríklad slonovinová, béžová alebo bledoružová, budú vyzerať štýlovo.

Môžete si tiež vybrať šaty neštandardnej dĺžky. Ak plánujete svadbu v lete alebo na konci jari, je možné preferovať šaty strednej dĺžky alebo krátke. Šaty tejto dĺžky budú vyzerať dobre v kombinácii s našuchorenou sukňou a vysokým pásom, ktorý skryje budúce mama bruško.

Štýly a modely

V tejto sezóne návrhári ponúkajú tehotné nevesty širokú škálu modelov a štýlov svadobné šaty. Bez ohľadu na štýl, v ktorom organizujete svadbu, určite budete môcť nájsť oblečenie, ktoré bude harmonicky zapadať do všetkých vašich hostí.

nočné

Luxusné večerné šaty pre tehotnú nevestu pomôžu odvrátiť pozornosť od zmien jej postavy. Vyberte si šaty s voľným strihom alebo s modelmi s vysokým pásom, ktoré sa nehodia na postavu v páse. Tento strih pomôže skryť rastúce brucho. Dekoratívne prvky, ako sú čipky, kamienky alebo kryštály, ktoré zdobia šaty a vlak bude šaty ideálne pre nevestu, ktorá sníva o luxusnej svadbe.

prostý

Šaty pre tehotné ženy môžu byť veľmi jednoduché. Modely so sviežimi rukávmi a množstvom dekorov dodajú objem vašej už zaoblenej postave. Vyzdvihnite si šaty na podlahe diskrétneho štýlu a správne vybrané šperky dodajú do obrazu všetok potrebný luxus.

bujný

Nádherné svadobné šaty sú vhodné pre dievčatá na krátke obdobie tehotenstva, a pre tých, ktorí sa chystajú pripraviť na matku.

Ak vaša pozícia nie je tak viditeľná, môžete si vybrať nádherné svadobné šaty s korzetom. Prirodzene, tehotné dievčatá by nemali obetovať kvôli tenkému pásu, ale mierne dotiahnutý korzet bude pekným doplnkom k vašim šatám. Nasaďte si takéto šaty a snažte sa, aby ste korzet nestiahli príliš tesne a nechali niekoľko centimetrov.

V neskoršej fáze tehotenstva, bude nádherné šaty tiež pozrieť vyhral na vašej postavy. Vyberte si oblečenie s vysokým pásom a skôr plnou sukňou. V tomto prípade záhyby vzdušnej tkaniny skryjú okrúhle bruško, čím dodajú vášmu šarmu obraz. A ak si vyberiete šaty s veľkolepým výstrihom, prízvuk z zaoblenej postavy sa presunie do vašej krásnej busty.

V gréckom štýle

Svadobné šaty v gréckom štýle si tiež zaslúžia pozornosť tehotných nevesty. Tento štýl sa vyznačuje hlbokým korzetom, vysokým pásom a výberom ľahkých tkanín, ktoré sa zhromažďujú do záhybov, elegantne prekrýva postavu. Takýto strih dokonale podčiarkuje zaoblené prsia, pokiaľ je to možné, zatiaľ čo skryje bruško.

Šaty v gréckom štýle neznamenajú prítomnosť rukávov. Buď sa drží na prsiach, alebo je doplnený ramennými popruhmi šírky, vhodné pre vás.Veľkolepé popruhy sa tiež môžu stať súčasťou obrazu a sú doplnené výšivkami, kamienkami alebo malými kvetmi.

Pri výbere tkanín pre takéto šaty sa stylisti zvyčajne zastavia na svetlých, priesvitných materiáloch. Môže to byť šifón, čipka, hodváb alebo dokonca taft. Takéto tkaniny jemne obaľujú postavu, čím sa silueta stáva elegantnejšou a skrývajú príznaky tehotenstva za ľahkými zvislými záhybmi.

Empire šaty

Jednoduchšie ako svadobné šaty v štýle ríše vyzerajú ako šaty. Z veľkej časti sú reprezentované outfitmi v podlahe. Šaty Empire sa vyznačujú jednoduchosťou a minimálnym dekorom. Živôtik je uzavretý a pomerne jednoduchý. Ale vybrať si takéto šaty pre seba, nezabudnite, že by ste si mali vybrať oblečenie s väčšou živôtik, pretože v čase svadby sa vaše prsia môžu zvýšiť pod vplyvom hormónov.

dĺžka

dlho

Najobľúbenejšou možnosťou je svadobné šaty s dĺžkou podlahy. Takéto klasické šaty sú vhodné pre všetky dievčatá a tehotné ženy nie sú výnimkou. Šaty s dlhým vlakom, najmä tie, ktoré sú vyrobené z tkaniny odlišnej od hlavného materiálu, vyzerajú atraktívne.

midi

Šaty strednej dĺžky vyzerajú nezvyčajné. Takáto dĺžka v retro štýle bude vyhovovať dievčatám s elegantnými tenkými nohami. Šaty midi dĺžka bude vyzerať dobre s topánkami na nízkom podpätku.

krátky

V poslednej dobe, krátke šaty družičky tiež prišli do módy. Tento odev je vhodný na letnú svadbu. Tehotné dievčatá fit šaty do polovice stehna s vysokým pásom, ktorý môže výhodne zdôrazniť pás s lukom. Ďalšou výhodou pre tehotné dievčatá je nízka hmotnosť oblečenia. Na rozdiel od sviežej a bohato zdobenej oblečenie na podlahe, tieto šaty nebudú brániť vaše pohyby a zabrániť vám užívať si najšťastnejší deň svojho života.

Pravidlá výberu

Svadobné šaty pre tehotné dievčatá by mali byť nielen atraktívne, ale aj pohodlné. Nemali by stláčať žalúdok a hrudník, takže je ťažké voľne dýchať, pohybovať sa alebo jednoducho spôsobovať nepríjemné pocity. Ideálnou voľbou by boli šaty z prírodných tkanín, ako je guipure, hodváb alebo šifón. Stehy by tiež mali byť veľmi opatrné, aby nespôsobovali podráždenie pri kontakte s pokožkou.

V tomto prípade by šaty mali byť veľmi elegantné, s dôrazom na krásu dievčaťa pripravujúceho sa na materstvo. Vyberte si modely, ktoré zdôrazňujú zaoblený hrudník a mäkkú líniu ramien, aby vyzerali čo najlepšie.

Dievčatá, ktoré sa vydávajú v neskorom tehotenstve, by si mali vybrať šaty s minimálnym dekorom. Obrovské luky, umelé kvety a hojnosť kamienkov bude vaša postava masívne a ťažkopádne. Je lepšie zvoliť si jednoduché šaty, doplnené elegantnými čipkovými vložkami alebo ozdobným korzetom.

Čo nosiť

Spolu so svadobnými šatami je tradičným prvkom svadobného oblečenia závoj. Ona je schopná vizuálne roztiahnuť vašu siluetu, čím robí postavu atraktívnejšou. Tiež, okrem šaty, môžete si kúpiť krátke bolero. Tento odev vás zahreje v chladnom večeri alebo počas fotenia v prírode. Najobľúbenejšie možnosti sú bolero čipky, alebo kožušiny.

Výber obuvi a doplnkov

Je tiež dôležité vybrať si správne príslušenstvo a obuv pre vaše svadobné šaty. Šperky pre vaše oblečenie by mali vyzdvihnúť jednoduchý, nie nápadný. Malé náušnice alebo prívesok podčiarkujú milosť tehotnej nevesty.

Výber topánok, nezabudnite, že počas tehotenstva budete dosť ťažké pohybovať sa a tancovať na vysokých podpätkoch. Preto by ste mali dávať prednosť topánkam alebo na malej päte, alebo dokonca na plochej podrážke. Napríklad pod krátkymi šaty zapadajú klasické pumpy na nízkej päte a pod šaty v gréckom štýle si môžete vybrať štýlové sandále so šnurovaním.Po zakúpení topánky na svadbu, je vhodné distribuovať ich vopred, aby sa počas samotnej oslavy nikdy nestlačili a neotierali si nohy.

Štýlové a krásne obrázky

Po vyriešení pravidiel pre výber šiat a doplnkov pre tehotnú nevestu môžete hovoriť o vytvorení kompletného obrazu. Prvý navrhovaný obrázok je vhodný pre luxusnú svadbu v tradičnom štýle. Klasické dlhé šaty so sviežim lemom vám pomôžu zamaskovať bruško a priesvitný chrbát a čipka bude dávať obraz elegancie. Elegantný vysoký účes s elegantnými kvetmi vo vlasoch doplní svadobné šaty.

Druhý obrázok je jemnejší a romantickejší. Šaty z voľného strihu s polootvorenými ramenami vám umožnia cítiť sa pohodlne počas oslavy. Extrémne jednoduché strihanie zrieďuje vrchnú vrstvu z transparentnej látky, zdobenej jemnými bielymi ružami. Pod takými šatami sa zmestia elegantné vlasy s tečúcimi vlasmi a bielymi topánkami s plochou podrážkou.

Vynikajúcou voľbou pre letnú svadbu v neskorom tehotenstve budú šaty strednej dĺžky. Jednoduchý strih a absencia ťažkých dekoratívnych prvkov poskytnú budúcej matke pohodlie. Uzavretý vrch vám umožní skryť zaoblený hrudník a ramená a vysoký pás, podčiarknutý pásom s lukom, zvýrazní krásu vašej pozície.

Časy, kedy tehotenstvo pred svadbou museli byť starostlivo utajené, sú dávno preč. Ak oslavujete svoj slávnostný deň, pripravujete sa na materstvo, nie je to dôvod na odmietnutie krásnych svadobných šiat. Vyberte si oblečenie, ktoré vám vyhovuje, čo priaznivo zdôrazní krásu vášho zmeneného tela a nezabudnite na pohodlie.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky