Prostriedky na lesk vlasov Estel

Prostriedky na lesk vlasov Estel

Dievčatá sa často pýtajú, ako si udržať farbu a lesk vlasov. Ak chcete vyriešiť problém matných vlasov, kaderníci odporúčajú vybrať správny šampón a kondicionér. Spreje a oleje sa používajú ako ďalšie (ale rovnako dôležité) produkty. Pomáhajú obnoviť lesk vlasov, dodávajú im vitalitu. Estel vlasy lesk produkty sú veľmi populárne.

Prečo vlasy strácajú lesk?

Vlasy sú z rôznych dôvodov slabé a matné. Patrí medzi ne znečistenie životného prostredia, hormonálne poruchy v tele a časté stresy, bez ktorých v modernom svete akýmkoľvek spôsobom. Dievčatá poškodzujú vlasy, keď používajú fén, kulmy a žehličky. Tieto zariadenia silne kučerajú a zbavujú ich lesku.

Obnoviť vlasy do svojej pôvodnej sily v krátkom čase je veľmi náročná úloha. To si vyžaduje komplexný účinok zvnútra aj zvonku. Odporúčané účinné a kvalitné šampóny a masky, špeciálne vitamíny. Ak je potrebné, aby vzhľad bol naliehavo dať do poriadku pre špeciálne príležitosti, môžete použiť špeciálne oleje, spreje alebo tekutiny, ktoré v niekoľkých aplikáciách pomôže, aby kučery mäkké a lesklé. Estel značky nástroje urobiť dobrú prácu.

oleja

Dnešné slávne ruské výrobky získali srdcia mnohých zástupcov žien za 15 rokov. V súčasnosti táto spoločnosť vyvinula asi 900 kozmetických prípravkov pre starostlivosť o vlasy. Medzi nimi sú špeciálne oleje a tekutiny, ktoré pomáhajú obnoviť kadere a vrátiť ich do ich predchádzajúceho vzhľadu.

Linku „Curex“ predstavuje kolekcia produktov, ktoré dobre vyživujú a dodávajú kučery vlhkosťou. Tekuté hodváb "Curex Brilliance" dáva dobrý výsledok vďaka aktívnym siloxanom, ktoré pokrývajú chlpy zo všetkých strán, bez toho, aby sa vytvárali ťažšie pramene. Tento ľahký výrobok dodáva vlasom jasný lesk a chráni kučery pred negatívnymi vplyvmi. Na prameňoch vytvára neviditeľný ochranný film, ktorý je prekážkou negatívnych faktorov.

Elixir "Curex Therapy" - olejový sprej, po aplikácii sa nevymyje. Môže sa použiť na starostlivosť o všetky typy vlasov. Obsahuje arganový olej a vitamín E, vďaka ktorým sú kučery mäkké a hladké. Vďaka elixíru sa vlasy veľmi ľahko rozčesávajú. Vyzerajú dobre označené lesk. Nástroj rýchlo obnovuje poškodené chĺpky, transformuje ich a robí dobre udržiavané.

Spreje

Sprejový lesk kombinuje rastlinné extrakty, aminokyseliny a proteíny. Tento neprekonateľný nástroj urobí z vlasov hladké a lesklé. Vďaka živinám dodáva vlasom zdravý vzhľad. Sprej na vlasy sa používa v konečnom štádiu stylingu. Vyhladzuje tlačiace chĺpky a udržiava si vlasy bujné.

Prostriedky "Luxusný lesk" dodávajú vlasom výnimočný lesk. Obsahuje arganový olej, ktorý zlepšuje štruktúru chlpov. Komplex s kyselinou hyalurónovou dobre zvlhčuje kučery a vyživuje ich. Tento sprej je ideálny pre majiteľov tenkých vlasov, ktorí chcú, aby ich vlasy boli objemnejšie. Chráni tiež kučery pred UV žiarením.

Treba mať na pamäti, že tieto spreje neopravujú vlasy. Za týmto účelom, na konci styling je lepšie pridať lak na vlasy od značky Estel. Pomáhajú vytvárať komplexné účesy, nie držať spolu pramene a nenecháva nájazd na kučery. Na čistenie vlasov z laku ich jednoducho rozčesávajte.

Pre svetlé vlasy

Estel má samostatnú linku na starostlivosť o blond vlasy.Obsahuje šampón, kondicionér, balzam, masku a ošetrujúci olej. Glitter šampón "Prima Blonde" priaznivo zdôrazňuje krásny svetlý odtieň vlasov. A to nevadí, prírodné vlasy alebo farbené. Panthenol a keratín vyplňujú kučery zdravým žiarením a obnovujú vlasovú štruktúru.

Olejová starostlivosť o túto líniu obsahuje vitamín E a Inca-inchi olej. Poskytujú maximálnu výživu a saturujú vlasy vlhkosťou. Kučery po nanesení výrobku sú hodvábne na dotyk, krásne svietia. Olej je ľahký a nepreťažuje vlákna, ale robí ich hladšími. Chráni kučery pred účinkami horúceho vzduchu a dlho sa stará o ich zdravie.

Výrobky na tepelnú ochranu

Jednou z najbežnejších požiadaviek, ktoré sa vzťahujú na produkty starostlivosti o vlasy, je ochrana pred vystavením teplu. Takéto nástroje by mali znížiť negatívny vplyv sušiča vlasov, žehlenia a curlingu.

Fluidný lesk s tepelnou ochranou "Curex Brilliance Fluid" obsahuje účinné látky, ktoré vytvárajú transparentný film na celých vlasoch. Aktívne chráni kučery pred prehriatím počas tvarovania pomocou sušiča vlasov alebo narovnávania pomocou plochého železa. Tento výrobok je vhodný pre rôzne typy vlasov. Ďalšou výhodou je jeho antistatický účinok. Tekutina je schopná vyrovnať sa s problematickými vlasmi, ktoré sú silne roztavené a zmätené.

Estel Professional Thermal Spray má vynikajúcu prácu aj s hlavnou funkciou - ochrana vlasov pred škodlivými účinkami horúceho vzduchu. Obsahuje hodvábne proteíny. Zvlhčuje kučery a poskytuje ľahkú fixáciu. Sprej minimalizuje negatívne účinky žehličiek a horúcich klieští.

Tepelná ochrana krémov "Otium Diamond" vyrovnáva štruktúru nepoddajných a zvlnených vlasov. Vďaka mäkkej receptúre pôsobí ako kondicionér, zvlhčuje vlasy a robí ich elastickými.

Aplikačné tipy

Spreje sú k dispozícii vo forme kvapalných fliaš. V každom výrobku je dávkovač, pomocou ktorého môžete striekať požadovanú dávku finančných prostriedkov. Strieka sa na mierne vlhké alebo suché kučery (v závislosti od typu prostriedku), ktoré sú uvedené v opise. Spôsob aplikácie pre každý nástroj je odlišný, ale väčšina sprejov sa zvyčajne nastrieka zo vzdialenosti 20-30 cm, čo prispieva k rovnomernému rozloženiu tekutiny vo vlasoch.

Tepelne chránené kvapaliny sú distribuované cez čisté mokré pramene. Tekuté hodváb sa naopak aplikuje len na suché kučery. Niekoľko kvapiek produktu sa treje v dlaniach a potom sa aplikuje na vlasy - od stredu. Séra s deleným koncom sú určené na zvlhčenie poškodených koncov vlasov. Aplikujú sa len na ne. Uvedené fondy sa po aplikácii nevymývajú.

Oleje by nemali zostať na pokožke hlavy, aby póry kože neboli upchaté. Ak toto odporúčanie nie je dodržané, môže dôjsť k lupinám. Na starostlivosť o suché vlasy stačí vytlačiť 5 kvapiek z dávkovača. Používa sa po účesoch na vlasy.

recenzia

Na internete nájdete veľa pozitívnych recenzií o kozmetike značky Estel. Výrobky si dobre plnia všetky svoje úlohy. Patria medzi výrobky s najlepšou starostlivosťou.

De Luxe Keratin Glitter Gel s keratínom získava mnoho pozitívnych recenzií od dievčat, ktoré sú často maľované. Tento nástroj je dobre pripravený kučery na farbenie. Keratín posilňuje žiarovky, zlepšuje vzhľad vlasov. Gél sa pridá do farbiacej zmesi pred nanesením na vlákna.

Po použití tekutiny si dievčatá všimnú, že kučery sa stávajú mäkšími a viac učenými. Silne rozdelené konce nie je možné uložiť len prostriedkami, ale ich vzhľad sa dá mierne vylepšiť. Prostriedky na jeden rok. To dáva prirodzené žiary kučery - bez nepríjemných trblietok a iskier. V preskúmaniach sa poznamenáva, že je dôležité, aby ste to nepreháňali tekutinou, aby pramene nevyzerali mastné.

Výrobky Estel sa stanú spoľahlivými asistentmi pri reštaurovaní vlasov.Treba však pripomenúť, že len dlhá komplexná starostlivosť pomôže zlepšiť vzhľad vlasov a obnoviť vlasy zvnútra. Pri sušení sušiča vlasov je potrebné pravidelne používať ochranné prostriedky a vyberať výrobky podľa typu vlasov.

Prehľad Esteliných vlasov je v ďalšom videu.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky