Pinzeta na obočie

Pinzeta na obočie

Každá žena chce vyzerať atraktívne. Avšak, niektoré spravodlivé sex priťahujú oko a fascinujú ich vzhľad, iní sa zdajú menej krásne. Dôvodom pre toto vnímanie je harmónia ženskej tváre alebo jej neprítomnosti. Veľmi dôležitú úlohu pri formovaní ženského vzhľadu zohrávajú obočia, ktorých elegantný tvar robí tvár lepšie upravenou. Môžete ísť do salónu krásy a zveriť svoju tvár profesionálnemu pánovi, alebo môžete nezávisle upraviť tvar doma. V každom prípade, bez pomoci pinzety na obočie, je nepravdepodobné, že dosiahnete dokonalý výsledok.

rysy

Pinzeta na obočie - nevyhnutný nástroj v ženskej kozmetickej taške. Bez ohľadu na to, či máte hrubé obočie alebo tenké - na dosiahnutie dokonalého tvaru musíte použiť pinzetu. Existujú aj iné názvy tohto kozmetického zariadenia. Pinzeta na obočie - jedna z nich.

Čo sa volá?

Ale na profesionálnej úrovni sa tento nástroj nazýva reydederm. Spočiatku to bolo zariadenie na kreslenie, pozostávajúce z dvoch kovových tyčí s jednou základňou. Vzdialenosť medzi okrajmi bola nastavená pomocou špeciálneho rolovacieho kolieska. Ešte pred 30-40 rokmi ženy masívne používali refefeder na korekciu tvaru obočia. Postupne bol vytrhnutý pinzetou a profesionálnymi pinzetami na obočie. Všetky tieto kozmetické nástroje vyzerajú takmer rovnako a používajú sa na to, aby obočie bolo dokonale upravené.

druh

Dnes, fair sex je ponúkaný bohatý sortiment rôznych pinzety obočia a pinzety.

Móda sa nezastaví. Toto tvrdenie platí pre ženský vzhľad. Každý kozmetický nástroj vyžaduje aktualizáciu a aktualizáciu. Sortiment profesionálnych pinziet na obočie predstavujú tieto možnosti:

 • automatická;
 • pinzety; nožnice;
 • pinzety, ihlové;
 • ukázal;
 • zúžila;
 • skosené;
 • zakrivený;
 • priamy širokouhlý displej;
 • elektrická;
 • podsvietený.

Výber nástroja, musíte sa zamerať na vlastnú fyziológiu (tvar obočia, hustotu a smer rastu vlasov), frekvenciu používania zariadenia a osobné preferencie.

10 fotografie

Obľúbení výrobcovia

Kozmetické nástroje na modernom globálnom trhu predstavujú rôzne značky. Existujú výrobcovia, ktorí sa špecializujú len na výrobu a predaj nástrojov a existujú univerzálne spoločnosti, ktoré vyrábajú aj rôzne kozmetické výrobky. Existujú rozpočtové možnosti pre ľudí so stredným príjmom, a tam sú luxusný tovar.

Medzi stovky spoločností, ktoré sú známe na trhu kozmetológie, najobľúbenejšie a najžiadanejšie v mnohých krajinách po celom svete sú: Mac, Stalex, Zinger, Vivienne, Faberlic, Solinberg, Sephora, Titania, Luma Tweeze, Avon, Kaiser, Anastasia Beverly Hills Metzger, Solingen, QVS a ďalšie.

Nie každá žena okamžite pochopí, ktorý výrobca dáva prednosť. Je lepšie zamerať sa na kvalitu a funkčnosť produktov, spotrebiteľské recenzie a osobné preferencie.

Ako si vybrať?

Pri výbere pinzety musíte najprv rozhodnúť o tvare obočia a rozhodnúť, ktorý nástroj je najvhodnejší.

Medzi hlavné kritériá výberu profesionálnych pinziet na obočie patria:

 • forma - typ konštrukcie okraja nástroja;
 • výrobný materiál (najlepšou možnosťou sú pinzety z nehrdzavejúcej ocele s protišmykovými pogumovanými vložkami);
 • typ (univerzálny, automatický alebo podsvietený);
 • výrobná spoločnosť;
 • cenového segmentu.

Bohužiaľ, nie vždy prvý nákup môže byť úspešný. Môžete si kúpiť profesionálne pinzety luxusu, ale nebudete s nimi schopní pracovať "Jeho" nástroj cítiť. Ako si profesionálni kozmetológovia všimnú, niekedy je to len prostredníctvom pokusov a pokusov, aby sa dali nájsť perfektné pinzety na formovanie obočia.

Ako správne vytiahnuť?

Takže, pinzety kúpil, teraz sa musíte naučiť, ako ju správne používať. Nástroj zvyčajne chcete okamžite otestovať. Avšak, neponáhľajte, pretože jedna chyba - a tvar obočia môže byť pokazený. Prečítajte si odporúčania a rady kozmetológov, študujte rôzne techniky, vyberte formulár - a až potom pokračujte v realizácii plánu.

Korekčná technológia

Po prvé, je potrebná hygiena rúk a dezinfekcia a až potom bude možné postup pokračovať. Nezabudnite na liečbu obočia antiseptickým činidlom.

Jednou rukou jemne utiahnite kožu, druhá - opatrným a opatrným pohybom, odstráňte chlpy po jednom. Po oprave aplikujte kozmetický gél, ktorý zmierňuje podráždenie a zmierňuje poškodenú pokožku. Môžete použiť zvyčajné kúsky ľadu, ktoré rýchlo zmierňujú bolesť.

Ak chcete vylúčiť možnosť vrastania chlpov po zákroku, mali by ste ich vytiahnuť v smere rastu. Postupy exfoliačného čistenia tiež zabraňujú následnému zarastaniu vlasov.

Ako si vytvoriť formulár sami?

Ohyb, veľkosť a tvar obočia sa vyberajú podľa typu tváre. Tam sú zlomené obočie, zakrivené, klenuté, dom, horizontálne a vzostupne.

Ak chcete rozhodnúť o formulári, vezmite si do ruky ceruzku na oči a na obočie nakreslite tri body:

 1. Pripevnite ceruzku spojením krídla nosa s vnútorným rohom oka v jednej línii - to bude začiatok obočia.
 2. Vertikálna čiara spája krídlo nosa a horný okraj dúhovky oka - to je najvyšší bod obočia.
 3. Tretia línia spája krídlo nosa s vonkajším rohom oka - to je koniec obočia.

Ako sterilizovať doma?

Bez ohľadu na to, či vykonávate korekciu obočia v salóne krásy alebo v kozmetickom centre, dôverujete rukám profesionálov alebo robíte všetko sami, nezabudnite na čistotu použitých nástrojov. Pinzetu na obočie je potrebné umyť (môžete použiť bežnú pevnú vodu, ale destilovaná voda je lepšia), dezinfikovať a sterilizovať.

Ak sa v kozmetických salónoch pre sterilizáciu kozmetických nástrojov používajú rôzne špeciálne zariadenia (ultrafialový sterilizátor, suchá tepelná skrinka alebo sterilizátor glossperín), potom je vykonávanie tohto postupu doma sporné. Najlepšou možnosťou je kúpiť malú kremennú lampu alebo sklenený sterilizátor za prijateľnú cenu.

Ako opraviť?

To, že kozmetický nástroj sa nezlomil, je potrebné ho použiť na určený účel. Preventívne opatrenia môžu odstrániť zbytočné problémy s opravou alebo neplánovaným ostrením pinziet na obočie. Napríklad časté nosenie pinzety bez puzdra v kabelke alebo kozmetickom vrecku zvyšuje riziko zlomenia nástroja.

V živote sa však deje čokoľvek. Pinzeta sa môže deformovať alebo prasknúť aj v dôsledku náhodného pádu na podlahu. Bez šikovných rúk majstra nemôže robiť, pretože v tomto prípade bude musieť rovnanie a rovnanie. Po oprave sa uistite, že pinzeta je v dobrom stave: skontrolujte, či sú špičky rovnomerne zatvorené.

Ako ostriť?

Dlhé používanie rovnakých pinziet si môže všimnúť, že s nástrojom je stále ťažšie pracovať. Že vlasy nemôžu byť odstránené, tvar nemôže byť správne nastavený. Dievčatá sa často rozhodnú kúpiť nového „asistenta“ a urobiť chybu. Chyba spočíva v tom, že „starý“ nástroj zlyhal, ale iba jeho špičky boli matné. Pinzetu na obočie používanú doma je potrebné ostriť raz za 6-7 mesiacov a nástroje od profesionálnych kozmetických salónov raz za 2-3 mesiace, pretože intenzita používania je vyššia.

Môžete si zaostriť pinzetu obočia sami, pre to budete potrebovať brúsny papier. Uistite sa, že pohyby sú jednotné a presné, netreba sa ponáhľať. Zaobchádzajte najprv s vnútrom, potom vonku.

Ak si nie ste istí svojimi schopnosťami, je lepšie hľadať pomoc profesionála. Majster ostriacich kozmetických nástrojov dokonale dokonale zaostrí váš „asistent“.

Ako môžete vytiahnuť obočie, ak nie sú pinzety?

Použitie pinzety alebo pinzety na tvarovanie obočia je najjednoduchší a cenovo najdostupnejší spôsob. Existujú však alternatívne metódy a zariadenia, ktoré sa používajú na vytvorenie dokonalého tvaru obočia. Môžu úspešne nahradiť profesionálne nástroje:

 • závit (táto technológia si vyžaduje skúsenosti a zručnosti);
 • vosk (rovnako ako v predchádzajúcej verzii sa nedá bez zručností alebo pomoci profesionálneho kozmetológa);
 • orezávač (vhodné pre ženy s vysokou citlivosťou na pokožku a nízkym prahom bolesti, pretože zariadenie nevyťahuje chĺpky, ale jednoducho ich odreže);
 • epilátor obočia (táto metóda má množstvo nevýhod, medzi ktorými sa vyskytuje bolestivosť a trvanie procedúry, ako aj vysoká pravdepodobnosť následného zarastania vlasov).

recenzia

Pinzeta na obočie je „pomocníkom“ v každej ženskej kozmetickej taške, bez ktorej nie je možné dosiahnuť dokonalý tvar obočia. Ak hovoríme o tom, či je tento nástroj potrebný, odpoveď je určite kladná. Použitie pinzety na tvarovanie obočia je zaslúžene považované za najmenej traumatickú a veľmi bezbolestnú metódu. Na vykonanie procedúry nie sú potrebné žiadne špeciálne zručnosti, stačí dodržať všeobecné pravidlá a odporúčania skúsenejších majstrov.

Chcete mať dokonalé obočie - kúpiť kvalitné pinzety. Recenzia produktu od najlepších výrobcov je takmer vždy pozitívna. Pri výbere pinzety alebo pinzety by ste mali venovať pozornosť kvalite a pevnosti použitého materiálu, tvaru a typu nástroja, stupňa ostrenia. Ideálne obočie vyžaduje najlepší nástroj, ktorý môže trvať veľa času na vyhľadávanie.

V pokračovaní témy článku - video o výbere dokonalých pinziet na obočie.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky