Cestovné tašky na kolieskach

Cestovné tašky na kolieskach

Chystáte sa na výlet, na dovolenku, na služobnú cestu, musíme si s nami vziať veľa vecí. Ich prenášanie do rúk je ťažké, pretože najlepším riešením sú cestovné tašky na kolieskach.

typy

Prvá vec, ktorú musíte rozhodnúť, ktorý typ tašky je pre vás najlepší.

Záleží na mnohých faktoroch, vrátane osobných preferencií kupujúceho.

 1. S výsuvnou rukoväťou. Veľmi pohodlné, univerzálne modely, ktoré sa dajú prenášať v ruke alebo sa môžu prevalcovať na zemi v dôsledku prítomnosti kolies. Výsuvná rukoväť umožňuje zvoliť optimálne pohodlné podmienky pre pohyb vecí. Pri výbere takéhoto modelu však nezabudnite zvážiť dĺžku samotného gombíka a rozsah jeho nastavenia. V niektorých vreckách je rukoväť príliš krátka, alebo fixovaná v jednej maximálnej polohe, čo je dôvod, prečo vzhľadom na vašu výšku alebo dĺžku rúk nie je ťahanie spolu s ňou také ľahké.
 2. Taška kufra má vzhľad cestovného kufra. Zvyčajne má jedno oddelenie, vnútri ktorého môžu byť rôzne vrecká. Skôr pohodlná voľba pre cestovanie, pretože tašky-tašky sa líšia v priestrannosti, široká platforma pre balenie vecí. Jedinou nevýhodou je nedostatok vonkajších bočných vreciek.

veľkosť

Nemenej významným kritériom pre výber tašky je jej veľkosť. To priamo závisí od počtu vecí, ktoré plánujete vziať so sebou na ceste.

 • Veľký. Sú určené pre veľa vecí, oblečenie. Majú maximálnu nosnosť, zvýšenú pevnosť materiálov. Je to preto, že veľká taška musí vydržať vysoké hmotnosti. Cestovanie s celou rodinou, to je oveľa pohodlnejšie občas vziať jednu veľkú tašku pre každého, dať tam veci každého člena rodiny. Dávajte pozor na rukoväť a kolesá;
 • Malí. Ak pôjdete niekde doslova za deň alebo cez víkend, samotná potreba veľkej tašky zmizne. Hoci prax ukazuje, že pri cestovaní spolu alebo v rodine sa v kurze používajú dve tašky - veľké a malé. Ten malý slúži ako dodatočný úložný priestor na drobnosti, dokumenty, predmety osobnej hygieny atď. Ak sú veľké vrecia odovzdané do batožiny, môžete si vziať malé do kabíny autobusu alebo lietadla, mať prístup k veciam, ktoré potrebujete počas letu alebo transferu - nabíjačka, kefka na zuby , prenosný počítač atď.

Ako si vybrať cestovnú tašku na kolieskach

Výber správnej cestovnej tašky s kolieskami je komplexný problém, v ktorom je dôležité brať do úvahy rozsiahly zoznam bodov.

 1. Doprava, na ktorú plánujete výlet. Lietadlá majú výškové obmedzenia pre vrecia, ktoré je možné vziať do kabíny - do 21 palcov. Ak sa ukáže, že je viac, budete ho musieť poslať do svojej batožiny Vlak má tiež svoje vlastné nuansy, pretože šírka úzkej chodby nedovolí, aby tam každý vak prechádzal.
 2. Počet vecí. Čím viac vecí, tým väčšia a priestrannejšia taška, ktorú budete potrebovať.
 3. Počet ľudí. Mnohí by súhlasili, že niekedy je jedna veľká taška lepšia ako niekoľko malých. Ale tu je dôležité vziať do úvahy skutočnosť, že nie každý bude chcieť dať svoje veci do všeobecnej tašky, aj keď je to rodina. Preto by sa na túto otázku malo pristupovať opatrnejšie, pričom by sa mali brať do úvahy želania všetkých, ktorí s vami cestujú. Ľudia si často berú osobné veci, o ktorých nemusíte vedieť.
 4. Montáž kolesa. Bohužiaľ, mnohí výrobcovia cestovných tašiek nezodpovedný prístup k otázke kvality. Preto, doslova po niekoľkých cestách, kolesá začnú odpadávať, zlomiť. Najlepšie modely sú tie, kde sú kolesá podopreté na oceľových ložiskách. Plastové rukávy rýchlo zlyhajú a ich nahradenie je problematické.
 5. Umiestnenie kolies.Kolesá na niektorých vakoch sú veľmi blízko pri sebe. Keď sa pohybuje po svojej pôvodnej ceste, nie sú tam žiadne problémy, ale na každom hrbole sa taška začne okamžite rozpadávať na bok a celá trasa sa môže zmeniť na nočnú moru. Vyberte si tašky, kde sú kolesá čo najďalej od seba, čo jej dodá stabilitu.
 6. Kľučky. Dobré vrecia majú niekoľko úchytiek, ktoré umožňujú nielen otáčanie na kolieskach, ale aj zdvíhanie rukoväte, ale aj zdvíhanie vertikálne a horizontálne. Ak potrebujete prekonať zlú cestu pešo alebo prejsť úzkou miestnosťou, dobrým doplnkom k taške bude prítomnosť špeciálnych popruhov. Umožňujú nosiť ho na pleciach, ako batoh.
 7. Počet pobočiek. Nie všetky veci sa dajú dať do jednej hromady. Niektoré tašky majú len jednu veľkú časť, kvôli ktorej je chaos vnútri nevyhnutný. Najlepším riešením by boli modely, kde je veľký počet vreciek, priehradiek, rozdelenie na niekoľko oddelení rôznych veľkostí. Takže budete môcť správne distribuovať všetky veci a nevypíšete všetko do jednej veľkej hromady.
 8. Material. Kožené tašky sú krásne, ale rýchlo strácajú svoj pôvodný vzhľad. Preto sú vhodnejšie modely z umelej kože a tkaniny. Najdôležitejšou podmienkou je odolnosť voči vode. V takomto prípade skontrolujte, či výrobok neobsahuje vysoko kvalitné švy.
 9. Kolesá. Odporúčame Vám vybrať si tašky, ktorých kolesá sú vyrobené zo silikónu, nie z plastu. Silikón vydrží dlhšie, nebojí sa vonkajších vplyvov a produkuje omnoho menej hluku.

Značka Bag Review

 • Wenger. Švajčiarska spoločnosť s dlhou históriou a dobrou povesťou. Ich tašky sú vysokej praktickosti, vysokej kvality. Aj keď ich nemôžete nazvať lacnými, výber Wengeru vám zaručí dôveru v tašku s kolieskami;
 • Polar. Vysoká kvalita, hladké švy, atraktívny dizajn, všestrannosť - s týmito slovami môžete opísať tašky, ktoré vyrába známa značka Polar;
 • I santi. Pohodlné tašky, vyrobené hlavne v klasickom strihu. Vynikajúce pre podnikateľov, poskytujú dlhodobú prevádzku vďaka kompetentnému prístupu k výrobe. S vysokou kvalitou, ceny sú pomerne cenovo dostupné;
 • Alliance. Vyrába širokú škálu tašiek, medzi ktorými sú obzvlášť obľúbené modely vyrobené v športovom štýle. Aj keď existujú vynikajúce riešenia pre podnikateľov, elegantné modely pre ženy. Charakteristickým znakom je vysoká kvalita za nízke ceny;
 • Samsonite. Táto značka už mnoho rokov vedie ruský trh a ponúka svojim zákazníkom stále viac a viac nových zbierok. Tieto značky si zaslúžia vysoké známky od odborníkov a bežných zákazníkov vzhľadom na kvalitu, rozmanitosť, dizajn a prijateľné ceny;
 • Rimowa. Nemecká spoločnosť, ktorá vyrába plastové a hliníkové cestovné tašky, kufre. Ich minimálna cena je od 24 tisíc rubľov. Investované peniaze sú však plne odôvodnené vysokou kvalitou, originalitou a jedinečnosťou. Každý individuálny kufor má svoje vlastné číslo a pas.

Nie je nemožné venovať pozornosť značkám Roncato, Desley a Titan. Všetky z nich môžu byť ideálnym riešením pri hľadaní kvalitnej, pohodlnej cestovnej tašky s 2 alebo 4 kolesami.

Čo určuje náklady

Ceny za tašky sú veľmi rôznorodé. Od lacných až po zberateľské, ktorých nákup bude stáť náklady na cestu do exotických krajín. Ak nie viac.

Ale v podstate cena závisí od výrobcu. Mnohí hovoria, že preplatenie inzerovanej značky za to nestojí. Ale pokiaľ ide o dobre etablované spoločnosti, niet pochýb o kvalite ich výrobkov. Po zakúpení takého vrecka je zaručené, že vydrží dlho a zachová si svoj pôvodný vzhľad.

Ďalšou cenovou závislosťou je veľkosť. Veľké vrecia sú drahšie ako malé, čo je celkom logické.

Cena by nemala byť hlavnou voľbou.Tašky sú zakúpené každých pár rokov, pretože na záchranu, aby sa potom neustále opravovať a šiť vrece nestojí za to.

Najnovšie najnovšie kolekcie

Ak máte záujem nielen o to, že je cestovná taška s kolieskami, ale aj o ich kvalitu, dizajn, praktickosť je dôležitá, potom by ste mali venovať pozornosť novým položkám od popredných výrobcov. Niektoré budú ideálnym riešením pre dievčatá, zatiaľ čo iné sa stanú nepostrádateľným atribútom pre cestovanie a cestovanie s mužom.

dámske

 1. Krátky Lite od Samsonite. Nová kolekcia, ktorej modely sú vybavené 4 a 2 kolesami zo silikónu. Výrobky sú určené pre nie dlhé cesty, pretože sú vyrábané v malých a stredných rozmeroch. Modely sú kompaktné, vyrobené z ľahkých, ale svetlých materiálov. Atraktívny dizajn určite osloví mnohé ženy.
 2. Honore vyrába Desley. Skôr prísny na prvý pohľad, ale neuveriteľne atraktívne modely z novej kolekcie jedného z najlepších výrobcov cestovných tašiek. Štýlové produkty sú prémiové. Cítia francúzsky šarm, ktorý sa investuje do vreciek dizajnérov spoločnosti. Zbierka sa skladá z veľkého, stredného a malého kufra, z ktorých každý je vyrobený v identickom štýle. Prepracované usporiadanie, vynikajúca kvalita zostavenia.

pánske

 1. Salsa Air. Kolekcia batožinových batožín z Rimowy, ktorej vlastnosťou je použitie vysoko pevných plastov. Vaky sú zároveň najľahšie vo svojej kategórii, pretože sú vyrobené z polykarbonátu. Obchod, striktný dizajn. Ideálne riešenie pre obchodníka.
 2. Roxbury. Ak potrebujete praktický, praktický, funkčný kufor, ktorý vydrží konštantné lety, transfery a pobyt v batožinovom priestore, vyberte si novú kolekciu modelov značky Ricardo. Sú odolné voči nárazom, chránené špeciálnymi nátermi a vložkami, nebojí sa otrasov, majú dokonale premyslený vzhľad. Vynikajúci kufor pre mužov, s viac a originálnym dizajnom.
Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky