Pánske cestovné tašky

Pánske cestovné tašky

Pre mužov v modernom svete pre rôzne životné situácie, veľké množstvo rôznych druhov tašiek sú ponúkané. Zvážte tie hlavné:

portfólio

Tradičný a klasický atribút moderného obchodníka. Dlhé, ťažké, tuhé obdĺžnikové spony zapadli do leta. Moderné portfóliá sú praktické, vyrobené z pravej kože, majú pohodlný zips. Interiér je multifunkčný, umiestnenie priehradiek na rôzne predmety a rôzne účely je dobre premyslené.

Postman vrece alebo inými slovami tablet

Vďaka svojmu tvaru a jednoduchosti použitia sa táto taška stala módnym atribútom človeka. Materiál pre takýto výrobok sa používa pevne a trvanlivo, napríklad plachta, plátno. Na ramene je opasok. Taška je vhodná pre študentov. Kožená verzia sa dobre hodí do štýlu smart-casual.

Cestovná taška

To je ten, s ktorým idete na služobnú cestu, na dovolenku alebo na výlet. Malo by byť pohodlné, praktické, zdôrazniť svoju individualitu. Taška musí byť tiež krásna a kombinovaná s oblečením. Kufre s kovovými rohmi sa vydali na ľahké kabelky vyrobené z prírodných a umelých materiálov.

Puzdro na prenášanie

Zároveň pripomína prípad z kamery a vrecka poštára. Rovnobežník s ramenným popruhom, vhodný pre blízke pohyby s minimom vecí. Vhodné pre športový štýl.

voziť

Taška, s ktorou môžete prísť do kancelárie alebo na obchodné stretnutie. Predpokladom pre jeho výrobu je prírodná tmavohnedá alebo čierna koža s masívnymi rukoväťami a minimálnym povrchom. Tote sa dobre hodí k obchodnému štýlu.

Courier taška

Výrobok z hustej tkaniny na opasku, ale menej ako vrecko pošťáka. Optimálne pre študentov, ktorí odmietajú batohy. Štýl - športová šik alebo príležitostná príležitostná.

taška

Priestranná, pohodlná, vyrobená z mäkkej kože, sa opäť stáva obľúbenou, nahradí tradičnú batožinu dobre.

Otvorený vak

Myšlienka je prevzatá z plážových tašiek, ale dizajn je stručný. Pohodlné dostať čokoľvek na cestách. Vymenovanie - plážová dovolenka alebo prechádzka, ale môžete ísť do práce, ak je výrobok vyrobený z kože a športového štýlu. Dlhé rukoväte vhodné na nosenie na ramene. Moderné modely sú vyrobené z džínsov, plátna, hrubej kože.

batohy

Tiež sa nestratil ich význam, dať majiteľovi poznámku o neplechu a športovosti. Pohodlné a módne výrobky z hustej tkaniny alebo kože. Vhodné pre voľný čas a výrobky z kože sú vhodné pre prácu.

Obľúbené farby

V roku 2016 sa kladie dôraz na tmavé odtiene. Pre tašky cez rameno alebo batohy, v lete sú vhodné modely olivové, svetlo béžové, modré alebo khaki.

Tradične by sa farba vrecka mala kombinovať s oblečením, napríklad hnedá taška na džínsy alebo nohavice modrej farby, čierne obleky na obleky čiernej farby.

Podľa nevyslovených pravidiel musí byť farba vrecka rovnaká ako farba topánok.

Bag dekorácie je povolené, najmä cestovanie alebo šport. Prvky dekoru - kožušiny, plátna alebo textilu. Je to možné aj vo forme bunky alebo leoparda. Kresba vo forme motýľov na vreckách na dokumenty vyzerá veľmi zaujímavo a brutálne.

Ako si vybrať

Pri výbere vrecka je hlavným kritériom kvalita materiálu, z ktorého je šitá. Najlepšia možnosť je prírodný produkt vysokej kvality od známeho výrobcu. Výrobok musí byť odolný voči vlhkosti, dobre vyzerať, ľahko sa čistí.

Ďalším kritériom je kvalita kovaní a povrchových úprav. To je kľúčom k dlhej a pohodlnej životnosti výrobku. Vysoko kvalitný materiál obloženia a kvalita švov tiež ovplyvňuje životnosť a jednoduchosť použitia.

Je dôležité, ako sú rukoväte a ramenný popruh odolné a pohodlné. Pás by mal byť široký alebo mať podšívku, ktorá zabraňuje pošmyknutiu a neumožňuje stlačenie ramena. Rukoväť by mala byť pohodlná, príjemná na dotyk a nevykĺznuť z rúk.

Hlavnou požiadavkou pre voliteľný vak je schopnosť ľahko do neho vložiť všetky veci, ktoré potrebujete.

Tvar vrecka sa volí v závislosti od počtu a typu prenosných predmetov. Vertikálne je lepšie pre malé množstvo, spravidla existuje veľa vreciek a ďalšie priestory. Horizontálne je vhodnejšie na prepravu objemných predmetov alebo veľkého množstva stredných a malých.

S prihliadnutím na vyššie uvedené odporúčania si môžete vybrať tašku, ktorá je potrebná na konkrétne použitie.

Prehľad modelov značiek

Zvážte, ktoré modely cestovných tašiek sú najobľúbenejšie.

Kožená cestovná taška Piquadro BV2816B2 / MO - pohodlný objemový model s dvoma držadlami. Má jedno oddelenie s vreckami, vonkajšia strana má tiež veľké vrecko, ktoré môže byť uzavreté zipsom. Súprava obsahuje ramenný popruh. Hardvér striebornej farby. Výrobca - Taliansko.

Originálna kožená cestovná taška na kolieskach TuscanyLeather Bora Bora. Tote taška s výsuvnou rukoväťou a ramenným popruhom na dlhú cestu. Jedna hrana je vybavená kolieskami. Jednoduchá preprava. Vyrobené z vysoko kvalitnej pravej kože. Výrobca - Taliansko.

Cestovná taška-kufrík na kolieskach Abbey Road-03. Štýlová, priestranná cestovná taška-kufrík na kolieskach Abbey Road-03. Má jedno vnútorné oddelenie a vrecko so sieťkou, zatvára sa zipsom. Visiaci zámok je možný. Pre pohodlný pohyb je k dispozícii zatiahnuteľná rukoväť a dve kolesá. Výrobca - Japonsko.

Cestovná taška na kolieskach HIDESIGN Alamo. Výrobok je vyrobený z čiernej pravej kože. Ručne vyrobené doplnky, strieborná farba. Vnútri, okrem hlavného oddelenia má vrecko a priestor pre veci. Vonku - náplasťová priehradka a priehradka, ktorá sa zatvára zipsom. Vybavené dvoma kolesami. Výrobca - Nemecko.

Cestovná taška WENGER. Nádherná polyesterová cestovná taška. Vybavená mäkkou rukoväťou a ramenným popruhom. Objem - 34 litrov. Výrobca - WENGER (Švajčiarsko).

Kožená cestovná taška z kvalitnej pravej kože čiernej farby Carlo Gattini Classico Adamello Čierna. Vo vnútri má jednu priehradku s vreckom na zips a priestor na drobné predmety a telefón. Predná časť je tajné vrecko. Zadný priestor na zips. Zahrnutý ramenný pás. Výrobca - Taliansko.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky