Dámske kožené tašky Python

Dámske kožené tašky Python

Je ťažké nájsť ženu, ktorá by bola potešená pri pohľade na živého hada alebo plaza, ale výrobky z týchto exotických zvierat vždy priťahovali krásny sex. Dámske tašky z python kože sú považované za jedno z najelitnejších doplnkov našej doby az niekoľkých dôvodov. Faktom je, že každá kópia takejto tašky je jedinečná svojho druhu a dáva obraz šľachty a elegancie.

Vzhľadom k vlastnostiam materiálu, python kožené tašky sú ako dobré víno - v priebehu rokov sa len stávajú krajšie. Čo ich robí tak jedinečnými?

rysy

Koža Python je od prírody neuveriteľne mäkká a elastická, čo z nej robí ideálny výrobný materiál. V procese spracovania špeciálnymi prostriedkami sa stáva ešte flexibilnejším a príjemnejším na dotyk, čo sa navyše líši v šupinatej textúre.

Na výrobu vriec pomocou ventrálnej a dorzálnej časti kože hada, ktoré majú radikálne odlišný vzhľad. Šupiny z chrbtovej časti majú tvar kosoštvorca, často so zaoblenými hranami, ako keby ležali jeden na druhom. Niekedy váhy môžu mať predĺžený tvar a podobať sa kvapkám. Ich veľkosť je vždy malá. Čo sa týka prirodzeného vzhľadu kože, je to ako ľudský odtlačok prsta jedinečný v každom jednotlivcovi a závisí od biotopu hada.

Vzor brušnej časti kože je mierne odlišný v štruktúre. Váhy sú skôr tvarom kryštálov a môžu byť veľké aj menšie. Veľkosť stupnice závisí od veku a veľkosti hada - čím väčšia je, tým väčšia je škála. Charakteristickým znakom vzoru z brušnej časti kože sú malé záhyby na každom z „kryštálov“. Farba, v tomto prípade má výraznejší vzhľad.

Jedinečné vlastnosti sfarbenia hada sú pre dizajnérov neuveriteľne cenné. Dostávajú možnosť spojiť sa s ostatnými farbami a textúrami, aby sa každá kópia tašky na rozdiel od iných. Zdá sa, že dievčatá sa môžu tešiť len z výhod exotického príslušenstva, ale je tu jedna malá nuancia. Python kožené tašky sú neuveriteľne drahé, takže sú často kované. Ako nepadnúť na návnadu bezohľadných výrobcov a odlíšiť elitnú "python" od falošných falošných?

Ako si vybrať

Existuje niekoľko dôležitých kritérií, ktorým by ste mali venovať pozornosť pri výbere tašky Python:

  1. Miesto predaja - doplnky z kože Python sú exkluzívne, takže ich nenájdete na bežných trhoch ani v obchodoch. Takéto veci sa predávajú len v špecializovaných butikoch a sú dobre známe.
  2. Textúra - skutočná pythonová koža je vždy zamatová a veľmi mäkká, ale nie je hladká. Každá jednotlivá stupnica by mala byť hmatateľná, ak taška drží ruku a je viditeľná ako samostatný prvok.
  3. Sila šupín - na dotyk šupiny hada je veľmi tenká, elastická a na prvý pohľad sa zdá byť krehká, ale nie je. Uchopte okraj váh a trochu vytiahnite, ak je to skutočné, nikdy sa nevypne.
  4. Kresba - nie je možné splniť dve kópie vrecka s rovnakým vzorom. Ak sa vám podarí - je to len opečiatkované falzifikáty.
  5. Teplota - skutočná pythonová koža sa veľmi rýchlo zohrieva a ak na ňu položíte dlaň - bude to znateľné. Neprirodzená pokožka a ak sa zohreje teplom z ruky, potom občas dlhšie.

Moderné dizajnéri maľujú vrecia z pythonovej kože v širokej škále farieb, vďaka čomu sú objemné a miniatúrne. Vyberte si farby by mali byť založené na farbe vášho šatníka a štýlu - od stavby a rastu. Štíhle modely budú vyhovovať malým štíhlym dievčatám, zatiaľ čo vysoké sú lepšie na beztvarých a veľkých vzorkách.

Pamätajte, že taška vyrobená z pythonu nemôže byť preťažená vecami, preto si vopred premyslite, aká veľkosť a vnútorné vybavenie bude pre vás optimálne. Nezabudnite, že hadia koža netoleruje vystavenie vlhkosti a priamemu slnečnému žiareniu, takže chôdza v daždi s ňou nebude úspešná, rovnako ako pod horiacim slnkom. Aspoň raz týždenne by sa vrecko malo utierať špeciálnymi prostriedkami na pokožku - tak, že sa stane ešte lepším a časom sa stratí farba a originálna textúra.

Prehľad štýlových modelov

Eminent návrhári systematicky dopĺňajú svoje zbierky novými modelmi vreciek Python. Sezóna jeseň - zima 2016 potešila módy s originálnymi a štýlovými kúskami.

Roberto Cavalli ponúkol mladým dámam štýlovú laminovanú striebornú tašku s ručným popruhom.

GHIBLI predstavil originálny model oranžovo-žltej tašky s dvoma držadlami.

Milovníci klasiky budú určite páčiť hnedú tašku na zlatom retiazku Chloé.

Slávny módny dom Dolce & Gabbana predstavil extravagantný model vrecka python so zlatými prvkami.

Nina Ricci vytvorila model žltého vaku so zaujímavým vzorom pre tých, ktorí sa neboja byť centrom pozornosti.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky