Prada 2019 Tašky

Prada 2019 Tašky

O značke

Prada pochádza z Milána. V roku 1913 otvoril Mario Prada malý obchod s cestovnými taškami. Mario bol schopný zaujať svojich zákazníkov pomocou netradičnej kože. Po smrti Maria prevzala vedenie spoločnosti dcéra Louise a od roku 1979 ju riadi vnučka zakladateľa značky Miuchia Prada. Miuchia predstavila svoj odev. Kolekcia bola vyrobená v klasických farbách, ktorým dominovala čierna.

Na začiatku 90-tych rokov Prada vydala svoj vlastný rad slnečných okuliarov. Po chvíli sa okuliare stali vizitkou značky.

Dnes je Prada jednou z najznámejších značiek. Prada sa špecializuje na vytváranie módnych odevov, obuvi a doplnkov. Prada vlastní titulný módny dom a ochrannú známku. Sídlo je v Miláne.

Módne trendy

Na posledných výstavách dizajnéri predstavili širokú škálu tašiek: rôzne veľkosti a materiály, rôzne farby a tvary. Teraz vyzdvihnúť tašku pod vaším obrazom nebude obrovské úsilie.

Ak chcete pracovať, napríklad sa zmestí obdĺžnikový model. Sú vyrobené v klasickom štýle. Pre každodenné nosenie tašky - tašky. Aj z tejto sezóny na trend sú tašky s polkruhovým dnom. Tieto tašky boli populárne v 70. rokoch. Dnes sú kombinované s elegantným štýlom.

Pre niekoľko sezón retro štýl sa stal módne. Tašky v retro štýle dostali "nový život". Najdôležitejšie z nich - tašky. Sáčky sú prezentované v rôznych farbách a veľkostiach.

Pokiaľ ide o veľkosť, názory dizajnérov sa líšia. Pre večerný vzhľad, niektorí návrhári ponúkajú malé tašky, spojky, a iní dizajnéri ponúkajú veľké tašky, ktoré majú pôsobivé rozmery.

Farebná paleta novej sezóny sa výrazne líši od farieb minulej sezóny. Toto letné trendové farby sú chladné a zároveň rafinované. Dizajnéri majú prednosť v béžovej a gaštanovej farbe. Avšak, tam sú tašky svetlých farieb. Tieto tašky sú ideálne pre datovania a chôdzu s priateľmi. Obzvlášť obľúbená je modrá, zelená a pokojná žltá farba.

Tlač a dizajn sáčkov 2016 je tiež veľmi rôznorodá. Na módnych prehliadkach sú tašky s kožušinovým lemom, s reťazami a nitmi. V letných vakoch je vedúca pozícia obsadená okrajom.

Všeobecne platí, že nová sezóna sľubuje, že bude jasná, a aby sa na ňu pripravila, musíte vziať do úvahy všetky fantázie.

zbierky

Dvojitá taška

Dvojitá taška - malá taška, klasický štýl. Taška je vyrobená z pravej kože, má tiež červenú podšívku. Táto taška sa hodí na akýkoľvek vzhľad. Dizajn vrecka ho preslávil po celom svete. Takéto kožené tašky vyberajú účelové ženy, ktoré sú si istí v ich jedinečnom štýle.

Tašky sú prezentované v klasických farbách. Dĺžka tašky je 36 cm, výška 26 cm, šírka 17 cm. Vak má dve veľké priehradky, žiadne vonkajšie vrecká. Rukoväte tašky nie sú nastaviteľné na dĺžku. Vrecko je pripojené k vrecku na skladovanie.

Saffiano

Prísne klasická taška. Taška Saffiano je klasická a klasika nikdy nestráca význam. Externe to vyzerá veľmi drahé a krásne. Taška Saffiano zapadá pod obraz absolútne každej ženy.

Tašky sú vyrobené z pravej čiernej kože s prídavkom zlatého hardvéru. Taška existuje v množinách farieb. Originálne vrecko Saffiano je monofónne a nemá žiadne výtlačky. Taška má priemernú veľkosť. Vrecko Saffiano je možné zakúpiť len v obchodnom dome alebo na oficiálnych stránkach Prady.

letovisko

Na poslednej výstave predstavila Prada novú kolekciu tašiek - Resort. Kolekcia obsahuje niekoľko vriec, ktoré sa vyznačujú čistými líniami, jasnými farbami s jasnými odtlačkami, výnimočným dizajnom.Táto taška sa dá ľahko kombinovať s akýmkoľvek spôsobom. Je ideálny pre ležérny vzhľad, prechádzku alebo dokonca športový vzhľad.

Skutočné farby

červená

Červená je najaktuálnejšia farba tejto sezóny. Táto svetlá a výstredná farba je základom niektorých kolekcií módnych návrhárov. Červená farba je ideálna pre sebavedomé dievčatá. Samostatne by sa mali uviesť farebné bordó. Tento tieň je v tomto lete trendom. Mal by byť v šatníku každej módnej dievčatá.

Červená a čierna - najúspešnejšie kombinované farby. Harmonicky kombinovať tieto farby vo vašom obraze, budete centrom pozornosti. Dokonale sa dopĺňajú.

čierna

Klasická čierna farba. Nikdy neopustí pódium.

Obrázok môžete bezpečne odobrať iba z čiernej farby a môžete ho meniť v jasných odtieňoch.

zelená

Ďalšia skutočná farba je zelená. Môžete si vybrať ľubovoľný odtieň zelenej. Hlavná vec je, že farba by nemala „kričať“.

Zelená sa dá bezpečne kombinovať s čiernou a bielou farbou. Staršia kombinácia je zelená s béžovou farbou.

Prada tiež používa zelené vo svojich zbierkach. Zelená taška Prada je vyrobená z kvalitnej semišovej látky. Zadná časť je vyrobená z hladkej kože rovnakej farby. Taška je vhodná pre akýkoľvek váš štýl: či už ide o biznis alebo šport.

modrý

Modrá je jednou z aktuálnych farieb tohto leta. V trende intenzívnych odtieňov modrej.

Slávne módne domy prezentované vo svojej najnovšej kolekcii modrej farby. PTakmer všetky odtiene modrej sú populárne, ale vedúcu pozíciu zaujali modré a tyrkysové.

Prada vo svojej zbierke používa aj modrú. Klasický štvorcový vak Prada vyzerá veľmi elegantne, ale je veľmi priestranný. S týmto vreckom môžete ľahko vytvoriť zadaný obrázok.

Náklady na

Dnes, high-end obchody môžu nájsť tašky slávnych značiek. Najvyššie náklady budú v Taliansku. Prada taška bude stáť od 1600 eur. Je výhodnejšie kúpiť si tašky v Taliansku počas predaja. Zľavy počas predaja sú asi 30-70%.

V predajni si môžete kúpiť tašku z minulých zbierok. Zľavy sú až 70%. Najväčší výber tašiek od známych dizajnérov v milánskych predajniach. Môžete si tiež kúpiť tašku v Spatch. Tam si môžete kúpiť tašky za prijateľné ceny z minulých i nových kolekcií. Vysoké náklady na vrecia sú celkom opodstatnené. Koniec koncov, každá taška je obrovská práca - manuálna práca.

Ako odlíšiť originál od kópie

Tašky tejto slávnej značky sú vyrobené z prírodných materiálov remeselníkmi. To je to, čo umožňuje odlíšiť originál od lacného falošného. Tvárou v tvár divokej konkurencii sa mnohí snažia reprodukovať exkluzívne tašky a niektorí dokonca dostávajú 100% kópie, takže musíte byť ostražití.

Čo odlišuje originál od falošného?

Znak vonku

Všetky značkové tašky značky Prada majú znak. Znak je obrátený trojuholník z kovu. Písmená na znaku sú mierne vypuklé. Vzdialenosť medzi písmenami je rovnaká. Tón loga zodpovedá farbe tašky. Na starších vreckách je znak kožou av origináli by mal byť šitý niťami.

Doska vnútri vrecka

Na značkových vreckách je doska vyrobená z kovu a pripevnená k obloženiu, má zaoblené rohy. Tón dosky zodpovedá tónu obloženia. Text na štítku sa vykonáva v dvoch radoch PRADA - Made in Italy.

Príslušenstvo na tašky

Prvým znakom falošnej - použitia dvoch farieb príslušenstva. Ak má taška doplnky zlatej, striebornej alebo ružovej farby, znamená to, že máte originál.

Obloženie sáčkov

Podšívka je vyrobená zo špeciálneho mäkkého materiálu. Prada vyšívaná na podšívke. Farba nápisu, najčastejšie, je čierna, ale môžete nájsť tašky s nápisom, aby zodpovedali podšívke. Tón obloženia by mal byť v rovnakej farbe ako taška.

spona

Originálne tašky zapínajú špeciálnym nádychom na zips. Zips sa zapína hladko, pretože sa ošetruje špeciálnou kvapalinou.V modeloch starých kolekcií vo vnútri plastového zipsu je možné použiť.

overenie pravosti

Spolu s dizajnérskym vreckom sa vydáva plastová karta, na ktorej sú uvedené všetky informácie o taške. Certifikát môže byť tiež vyrobený z papiera, ale so špeciálnym čiarovým kódom.

obal

Značkové tašky Prada sú balené v bielej látkovej taške na ochranu pred prachom a v krabici. Znak je čierny alebo zlatý vpredu na taške. Taška sa dá utiahnuť pomocou šnúry.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky