Tašky od Davida Jonesa

Tašky od Davida Jonesa

Pre ženu nie je krásna taška len doplnkom. Je to skutočný pomocník, ktorý drží svoje tajomstvá, sprevádza všade a dopĺňa štýl.

Psychológovia môžu na základe vzhľadu prezentovaného modelu určiť vlastnosti povahy svojho majiteľa. Preto sa väčšina žien týka výberu novej kabelky so špeciálnou starostlivosťou, dôverujúc len vybraným výrobcom.

Jednou z najobľúbenejších značiek v strednej cenovej kategórii je francúzsky David Jones („David Jones“), ktorý začal svoju módnu históriu v roku 1987 ako súčasť CCM. Okamžite sa stavil na kombináciu cenovo dostupných cien a jemného štýlu.

Počnúc výrobou dámskeho oblečenia a doplnkov, David Jones rýchlo rozšíril svoju ponuku, predstavil štýlové peňaženky, kľúčenky, držiaky na vizitky pre mužov.

Jeden z prvých sáčkov z mäkkej eko-koženej značky sa začal predávať začiatkom 90. rokov. Vyznačoval sa priestrannosťou, krásnymi farbami, náplasťovými vreckami. Tento pohodlný štýl sa okamžite zamiloval do francúzskych módy, čo z neho robí skutočnú klasiku.

Vďaka talentovaným dizajnérom si David Jones rýchlo získal popularitu. Teraz ponúka svoj tovar v 35 krajinách sveta, s istotou vyhýbajúc sa predajom slávnejších módnych domov.

Vlastnosti a výhody produktov

Najnovšie katalógy sú unikátne modely dámskych a pánskych tašiek pre rôzne chute, pre školy alebo šport, vysoko kvalitné cestovné tašky.

Návrhári sa riadia akýmkoľvek vekom, starostlivo sledujú módne trendy. Pracujú s kožou, trvanlivou eko-kožou, semišom a textilom a účinne kombinujú odtiene a textúru materiálov.

Fanúšikovia a obdivovatelia produktov Davida Jonesa dávajú prednosť množstvu zrejmých vlastností:

 1. Rôzne modely sú vyrobené z odolných a krásnych materiálov s použitím vynikajúceho kovania. Dokážu uspokojiť aj najnáročnejšiu chuť.
 2. Nízke ceny na nové položky umožňujú nákup módnych kabeliek pre každú ženu a súčasný dizajn ich robí obľúbenými pre niekoľko sezón.
 3. Spoločnosť pozorne sleduje každú fázu výroby, ktorá zaručuje hladké švy, dlhú životnosť.
 4. Pre maximálne pohodlie sa vnútorná výplň vyznačuje veľkým počtom vreciek, oddelením. V takomto vrecku môžete umiestniť osobné predmety bez obáv o ich bezpečnosť.

Spoločnosť vsadila hlavnú stávku na praktický a lacný materiál - ekologickú kožu. Mäkké a príjemné na dotyk, dokonale si zachováva svoj tvar, po maľovaní prenáša bohatosť farieb a nebojí sa teplotných zmien. Preto sú tieto tašky ako aktívni ľudia, ktorí hľadajú kombináciu funkčnosti a elegancie.

recenzia

Krásne kolekcie od Davida Jonesa sú v dopyte a nepotrebujú reklamu.

Najlepším odhadom sú početné pozitívne hodnotenia od spotrebiteľov, ktorí označujú určité funkcie, ktoré robia takéto tašky žiaducou akvizíciou:

 • majú vysoko kvalitné šitie, rovné línie a spoľahlivosť každého detailu;
 • všetky doplnky fungujú bezchybne aj pri stálom aktívnom používaní;
 • ekologická koža a všetky materiály si zachovávajú atraktívny vzhľad na niekoľko sezón, čo plne odôvodňuje ich cenu;
 • majú skutočné odtiene a štýly, ktoré spĺňajú najnovšie trendy.

Dizajnéri sa snažia vytvoriť univerzálne tašky, ktoré by boli praktické.

Zákazníci ako veľké množstvo vreciek na drobnosti a telefón, rukoväte v požadovanej dĺžke a kapacite. Jednoduché a čisté odtiene, zadržiavacie povrchy ich robia žiaduce pre ľudí akéhokoľvek stavu a veku.

Prehľad najnovšej kolekcie nových

Známa značka uvádza na trh v každom ročnom období viac ako 200 nových modelov, medzi ktorými nepochybne vedú modely pre ženy a cesty. Nemajú jasný jednotný smer, prekvapujúce s vintage alebo moderné detaily, akcenty z látky alebo semiš, vytvára náladu s čistými tónmi.

pánske

Stále viac a viac mužov zahŕňa rôzne tašky v obraze, pochopenie pohodlie ich použitia. Mali by byť ideálne kombinované so všeobecným šatníkom, každodenným štýlom a vekom človeka. Ich veľkosť musí byť úmerná rastu a počtu vecí, ktoré sa v ňom budú vykonávať.

Dobrá voľba - modely od Davida Jonesa, premyslené do najmenších detailov.

Najnovšia kolekcia sa zameriava na moderného sebaistého mladého muža, ktorý si cení slobodu. Sú náročnejšie na farby, tvary a akcenty ich príslušenstva a kladú kvalitu na prvé miesto.

Všetky tašky je možné rozdeliť podľa štýlu:

 • Tablet - najobľúbenejšie možnosti značky, vyrobené v lakonickom dizajne. Pre slušných mužov sa hodia monochromatické modely khaki, béžovej alebo šedej. Chlapci si vyberajú módne výtlačky a vzory pripomínajúce obrazy veľkej metropoly.
 • poštár - objem a štýlové tašky majú veľa vreciek, priehradiek a sú veľmi vhodné pre každodenné nosenie. Tvoria konečný dotyk v obraze štýlového zamestnanca alebo študenta.
 • portfólio - francúzskej značke sa podarilo vytvoriť úžasné modely z ekologickej kože. Dokonale kombinujú klasický dizajn a moderný minimalizmus, originálne vysoko kvalitné doplnky. Vrecká rôznej veľkosti a asymetrického usporiadania oslabujú nadmernú závažnosť podnikateľského obrazu.

dámske

Hlavnou črtou ženskej časti zbierky francúzskej spoločnosti je elegantná klasika. Mnohé modely sú univerzálne a vhodné pre klasický alebo mestský štýl v šatníku, krásne dopĺňajú elegantné obleky a šaty, letné oblečenie, súpravy s džínsy.

Hlavné smery v zbierke novej sezóny:

 • pre pracovné a každodenné nosenie - dôraz sa kladie na rámové výrobky s ľahkým povrchom. Perforovaný vzor povrchu z ekologickej kože, harmonická kombinácia textúr a zjednodušený tvar z nich robí dobrú voľbu pre moderné dievčatá.

Praktické tašky a "sudy" okrem pastelových farieb sú ponúkané v červenom, modrom alebo teplom okrovom odtieni. Zaujímavé sú aj zaujímavé tašky vrecovitého vzhľadu, ktoré sa vyznačujú veľkou veľkosťou a spoľahlivou jednoduchou rukoväťou.

 • mládežnícke série - tašky na rameno a batohy tejto značky sú malej veľkosti, ale líšia sa v priestrannosti, svetlých odtieňoch a elegantnom dizajne. Sú vhodné pre mladé dievčatá a zrelé dámy, ktoré chcú svoj romantický luk doplniť o letný večer.
 • večerné spojky - novinky tejto sezóny sa vyznačujú striktnými formami, pohodlnými širokými ramennými rukoväťami a detailmi s dravými potlačami. Spojky od Davida Jonesa majú dobrý objem, pomáhajúc móde mať po ruke všetky potrebné veci.

Francúzsky výrobca David Jones sa stáva čoraz obľúbenejším na domácom trhu. Jeho produkty môžu byť hodným darom alebo požadovaným doplnkom pre ľudí, ktorí môžu zdôrazniť svoje čaro.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky