Braccialini Tašky - cenovo dostupný luxus

Braccialini Tašky - cenovo dostupný luxus

Spomedzi veľkého počtu výrobcov koženého tovaru talianska značka Braccialini nestratila svoju jedinečnosť od svojho vzniku. Tašky Braccialini - cenovo dostupný luxus, diktovať jedinečný štýl už niekoľko desaťročí.

O značke

História Braccialini, v tom čase malá rodinná dielňa, začala v roku 1954. Pár, Roberto a Carla Brachchalini, vytvorili malé slamené tašky, zdobia ich koženými nášivkami. S malými skúsenosťami v kožiarskom priemysle sa stali zakladateľmi kreatívneho prístupu k vytváraniu tašiek.

V tom čase sa vyrábali len kožené tašky a koše na slamu. Kožené tašky mali klasický tvar a minimálny výber farieb: biela, modrá a béžová. Carla Brachchalini, ktorá sa učila základy opaľovania, začala experimentovať so zavádzaním rôznych materiálov s použitím kožených výšiviek a kombinovaním rôznych farieb.

Výroba sa rozšírila. Japonsko, USA a Nemecko sa stali predajnými trhmi. V 80. rokoch, rozkvetu módy, sa tašky Braccialini stávajú modelom tvorivej realizácie.

Nasledujúce desaťročie prinieslo nové úpravy módy. Hlavným štýl je minimalizmus, ktorý nie je v súlade s myšlienkami Braccialini. Carla zostáva verná svojim oblastiam práce a zároveň zachováva individualitu.

S príchodom nového tisícročia sa experimentálne riešenia a technologické inovácie vracajú k móde. Kedysi rodinný podnik, Braccialini sa stal svetoznámou značkou.

V súčasnej dobe sortiment zahŕňa nielen tašky, ale aj peňaženky, hodinky, dáždniky, kľúčenky, pleteniny, šatky a šatky.

Vlastnosti a výhody príslušenstva

Všetky doplnky Braccialini sú navrhnuté v rovnakom štýle. Každá línia zbierky obsahuje niekoľko tematických sérií, ktorých výkresy sa opakujú vo všetkých doplnkoch. Stačí použiť dve doplnky z tej istej série a dostanete jasný harmonický obraz inšpirovaný najlepšími nápadmi Braccialini.

Tašky jednej série môžu mať rôzne formy:

 1. boston,
 2. rameno,
 3. posol,
 4. hospodárskych,
 5. mini taška alebo spojka,
 6. batoh.

Klára Brachchalini bola inšpirovaná skvelými dielami a maľbami, detskými rozprávkami a etnickými motívmi. Príslušenstvo je plné obrázkov kvetov a zvierat, rozprávkových postáv a jasných vzorov.

Všetky témy použité na vytvorenie príslušenstva sú uvedené v zozname sérií:

Etnický štýl a fantázia.

V tejto sérii nájdete:

 • Tašky v tvare automobilu s potlačou zvierat;
 • tašky so zvieratami, vtákmi, hmyzom;
 • tašky s etnickými vzormi.

Super lesk.

Charakteristickým znakom série sú lesklé materiály, kamienky a výrobky na zdobenie kameňov.

Námorný štýl.

Sekcia obsahuje diskrétne biele, modré sáčky, ktoré môžu dopĺňať obraz v námornom štýle.

Rainbow chic.

Séria je založená na jasných farbách pleti v jednofarebných alebo viacfarebných modeloch.

Móda, cestovanie.

Zahŕňa témy súvisiace s módou, cestovaním, zaujímavými miestami.

Základy.

Séria sa skladá z každodenných verzií vriec s pokojnými farbami.

Na výrobu vriec sa používa teľacia koža a ekokoža, neoprén a tkaniny. V rôznych kolekciách, žakárové tkaniny, hodváb, lisovanie, kamene, brokát a farebné kúsky kože slúžia ako dekorácie na tašky. Šály a šatky sú vyrobené z prírodného hodvábu.

Produkty Braccialini majú dve hlavné línie:

 1. Tua By Braccialini,
 2. Temi Iconics.

Temi Iconics Line

Temi Iconics je linka, v ktorej sú zastúpené tašky vo forme zvierat, vozidiel, domov a rôznych predmetov. Tašky tejto rady sú populárne medzi zberateľmi.

Osobitná pozornosť by sa mala venovať línii "Tua By Braccialini", ktorá je hlavnou pri výbere tašky pre každodenné potreby.

Linka Tua By Braccialini

Linka Tua By Braccialini obsahuje rad tašiek v jasných a neutrálnych farbách, ktoré sú navrhnuté tak, aby plnili svoje praktické funkcie. Jedná sa o kabelky rôznych foriem jednoduchého a neobvyklého dizajnu. Výrobky zozbierané z rôznych sérií Braccialini.

Každú sezónu spoločnosť vyrába kolekciu veľmi svetlých a neobvyklých doplnkov. Tašky ohromujú tých najnáročnejších zákazníkov. Medzi nimi sú najneobvyklejšie modely.

Zaujímavé modely starých zbierok

Jadrom každej zbierky sú určité témy. Zbierky môžu byť venované rozprávkam na východe, hudbe, kvetinovej rozmanitosti alebo kočovným národom. Každá téma má svoj vlastný symbol, základ kolekcie. Tašky v tvare tohto symbolu sú určené pre vlajkovú loď Temi Iconics.

V súlade s vyššie uvedenými témami, tašky v podobe ťavy, akordeón a violončelo, kvety a tamburína boli prepustené. Zostávajúce vrecia zbierky podporujú všeobecnú myšlienku a obsahujú kresby, vzory na predmet alebo zvolený symbol.

V roku 2010, v spolupráci s Medzinárodným fondom pre voľne žijúce zvieratá, Braccialini predstavil kolekciu venovanú svetu zvierat. Základom zbierky sa stali kabelky v tvare Noemovej archy a zvierat.

Tašky v tvare hradu, fontány, vozíka, trojkolky, električky, ryby, chameleóna, draka, veveričky s orechmi, vtákov, húb, paradajok a iných sa dostali do zoznamu tematických tašiek rôznych zbierok.

Značka Braccialini prináša v každej sezóne nové nápady, ktoré inšpirujú čerstvé obrazy. Nové zbierky nie sú výnimkou.

Nová kolekcia

Medzi najnovšie zbierky, ktoré Braccialini prezentujú, patria zbierky jar-leto 2016 a jeseň-zima 2016-2017.

Jar-leto 2016

Nová kolekcia jar-leto vás pozýva na čarovný veľtrh a zábavné atrakcie. Medzi čerstvé riešenia patria kabelky, ktoré slúžia ako pokračovanie krku zvierat.

Séria venovaná cestovaniu je plná živého zobrazenia najznámejších turistických miest a slávnych miest. K zbierkam v roku 2016 patria Lisabon, Miami, Barcelona, ​​Paríž, Berlín, Londýn, New York, pláže Saint-Tropez a krajiny Rio de Janeiro.

V kolekcii nájdete vtipné malé sáčky s obrazom búrkových mrakov a priestranných tašiek s obrazom rakety alebo svetlého psa na čierno-bielej pruhovanej alebo hráškovej pozadí.

Jeseň-Zima 2016-2017

Kolekcia jeseň-zima je venovaná východnej kultúre. Jeho symboly sú jin-jang, opica a lotos.

Kabelky s tvarom jang-jang a na klasickej obdĺžnikovej taške spojky sú zdobené priehľadnými kameňmi. Pre tašky s opicou sa používa kombinácia kože a semišu. Tašky s lotosom sú vyrobené z semišových neutrálnych farieb. Sú doplnené tŕňmi a oválnymi kameňmi.

Braccialini pokračuje v sérii výletov vytvorených z jasných aplikácií. Môžu to byť obchodné, romantické alebo turistické výlety. Nemôžete ignorovať tašky, kufre v duchu 40 rokov. Sú zdobené aplikáciami s nápismi zájazdov, vlajkami, symbolmi kontinentu a všetkým, čo je spojené s cestovaním.

Je ťažké spochybniť všetky výhody produktov Braccialini:

 • ručné práce,
 • exkluzívny dizajn,
 • kvalitných materiálov
 • nezmenený štýl
 • rozumnú cenu.

Tašky tejto značky vyrobené s dušou dávajú dobrú náladu a pozitívny postoj k ich majiteľom.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky