Bežecká taška a jej výhody

Bežecká taška a jej výhody

Beh v skorých ranných hodinách je dobrý zvyk, ktorý vám umožní udržať sa v dobrom stave. Nevyhnutným doplnkom pre túto činnosť je špeciálny vak na beh a my sa pozrieme na jeho výhody v tomto článku.

výhody

Ak sa chystáte na jog, môžete byť zmätený: kam dať kľúče a telefón? A fľaša s vodou príde vhod. Umiestnenie všetkého do vreciek je nepríjemné. Užívanie batohu s vami tiež nie je možné. Dokonca aj miniatúrny model bude rušiť beh a dodať nepohodlie. Čo robiť? Špeciálne navrhnuté pre bežiaci vak ľahko zvládne všetko, čo potrebujete. Je však takmer bez tiaže a pri hraní športu vôbec nezasahuje.

Kabelka je peňaženka na opasku, ktorý sa pripája k telu. V ňom si môžete dať malé veci, ktoré musíte vziať so sebou do posilňovne. Napríklad kľúče, telefón, prehrávač, peňaženka. V prípade potreby tam môžete vložiť aj peniaze a dokumenty. Vak je uzavretý zipsom, ktorý zaručuje bezpečnosť vecí aj pri aktívnych akciách.

Pás bežeckých vakov je často vyrobený z elastických materiálov, čo umožňuje ľuďom s rôznymi konštrukciami ich používať. Dĺžka popruhu je navyše nastaviteľná, čo zaručuje dokonalé uchytenie na kabelku.

Hlavné výhody bežeckých vakov:

  • pohodlia;
  • kompaktnosť;
  • nízka hmotnosť;
  • kapacita;
  • bezpečnosť.

S takýmto vreckom budete vždy v kontakte, môžete kedykoľvek vyfotiť krajinu, vychutnať si hudbu a osviežiť sa studenou vodou z fľaše. Tento model vám umožní rozšíriť možnosti všetkých bežcov - od začiatočníkov až po profesionálov.

Plus bežecké tašky aj v ich nízkych nákladoch. Takýto atribút si môže dovoliť každého športovca. A ak si želáte, môžete si dokonca kúpiť niekoľko modelov pre rôzne úlohy.

Pre dlhé trate na dlhé vzdialenosti sú ideálne väčšie modely, ktoré obsahujú fľašu vody. Na účasť v súťaži si mnohí vyberú kompaktnejší a ľahší variant. Koniec koncov, môžu sa osviežiť na miestach organizovaných pre účastníkov pretekov.

Taška je určená na behanie, ale je obľúbená aj u mnohých milovníkov aktívneho životného štýlu. Tento model môže byť užitočný pri praktizovaní cyklistiky, jazdy na koni, fitness, atď.

Táto taška môže byť užitočná pri cestovaní. Chystáte sa na výlet alebo na prechádzku do nového mesta, nechcete mať so sebou objemnú tašku. Potrebujeme len peniaze, dokumenty a mobilný telefón. Potom príďte na pomoc kabelku pre beh. Ruky budú môcť strieľať fotografie a videá a tie najcennejšie veci umiestnené na tele budú vždy viditeľné a kontrolované.

Tento model bude užitočný v kampani a na prechádzke v jeho rodnom meste. Ak si so sebou nenosíte veľké predmety, taška na jogging bude pre vás vynikajúcou voľbou.

Bežecké tašky sú vyrobené z rôznych materiálov. Častejšie ide o trvanlivú syntetickú tkaninu, ktorá sa dá umývať v automatickom stroji. Materiály tašky sú odolné, takže nákup bude slúžiť svojmu majiteľovi na viac ako jeden rok.

Zvyčajne sa nerozdeľujú na mužské a ženské bežecké modely. Takmer všetky tašky patria do unisex štýlu, jediný rozdiel je vo farebnej škále a veľkosti výrobku.

Umiestnenie a použitie

Po ruke

Bežecká taška určená na nosenie na ruke má kompaktnú veľkosť. Je pripojený k miestu tesne nad lakťom. Takáto kabelka obsahuje kľúče, telefón a niekoľko ďalších dôležitých vecí. Fľaša vody v takomto vrecku sa nehodí, ale celková hmotnosť nie je takmer viditeľná.

Na opasku

Najväčšiu popularitu má taška na opasok. Je bezpečne upevnený na pás špeciálnym pásom. Pri jazde sa taška nepohybuje a neodvádza pozornosť od tried. Takéto modely môžu mať aj špeciálnu fľašu na vodu.

V závislosti od veľkosti sa dosť veľa vecí zmestí do tašky na beh pásu. Napríklad, okrem telefónu vo vrecku si môžete dať niekoľko energetických tyčiniek, vlhké obrúsky, prehrávač, baterku. Ak je to potrebné, môžete vložiť peniaze a dokumenty.

V neprítomnosti špeciálnej banky vo vrecku môžete vložiť malú fľašu vody SFC (Soft Flask) alebo inú.

Takéto funkčné príslušenstvo vám umožní ísť na dlhú dobu a vrátiť sa s novými fotografiami a dojmami. Niektoré modely sú vybavené úchytmi pre chodidlá.

Pre telefón

Bežecká taška na mobil je kompaktný športový doplnok. Je pripevnený k ramenu tesne nad lakťom. Ľahko sa tam zmestí mobilný telefón. Na bokoch držiaka sú zvyčajne vrecká na kľúče a ďalšie dôležité detaily.

Mnohé modely takýchto kabeliek sú vybavené priehľadnou klapkou. To vám umožní pozrieť sa na telefón bez toho, aby sa to z prípadu.

Niektoré modely majú špeciálne otvory pre slúchadlá. Vďaka tomu môže športovec trénovať svoje obľúbené skladby.

Väčšina vreciek na zápästie je vyrobená z nepremokavých materiálov. To vám umožní behať za každého počasia, bez strachu o váš telefón. Starostlivosť o takéto tašky je jednoduchá. Výrobok stačí utrieť vlhkou handričkou.

Pre vodu

Niektoré modely bežeckých vakov sú vybavené špeciálnym vreckom alebo slučkou na zaistenie fľaše s vodou. S vreckom sa zvyčajne dodáva fľaša alebo fľaša.

Pri výbere takéhoto modelu by ste mali vopred zvážiť, aké množstvo tekutiny potrebujete pre šport a kúpiť ten správny. Veľká fľaša sa nemusí hodiť do tašky, ktorá je určená pre menšiu fľašu.

Samostatné bežecké pásy majú naraz dve alebo štyri vrecká na fľaše. Toto príslušenstvo vám umožní robiť dostihy na dlhé vzdialenosti bez obáv o uhasenie smädu.

Nad ramenom

Ďalšou možnosťou pre bežecké tašky je model určený na nosenie cez rameno. Takéto modely sú kompaktné, ale priestranné. V tejto verzii vrecka môžete dať všetky potrebné veci. Zároveň je to pohodlné a nebude zasahovať do tried. Väčšina týchto modelov je vybavená vreckom na fľaše na vodu.

Ako si vybrať?

Pri výbere tašky na spustenie by ste mali odpovedať na nasledujúce otázky:

  • Aký je účel batohu (krátke tréningy, súťaže, dlhé trate)?
  • Čo budete musieť vziať so sebou?
  • Aký je objem vrecka, ktorý postačuje na to, aby sa prispôsobili správnym veciam?
  • Potrebujem priestor na fľaše a ak áno, koľko by mala fľaša alebo fľaša byť?
  • Aký typ pripojenia je pohodlnejší - zámok alebo suchý zips?

Nové recenzie Adidas

Známa športová značka Adidas ponúka nasledujúce možnosti pre beh príslušenstva.

Náramkové vrecko na médiá RUN je určené na zabezpečenie mobilného telefónu. Držiak je nosený na ramene a bezpečne upevnený suchým zipsom. Reflexné detaily vám umožnia vidieť držiteľa v tme.

Príslušenstvo je kompatibilné so zariadeniami iPhone 6 a Samsung Galaxy S6. Je vyrobený zo silikónu, prezentovaný v rôznych veľkostiach a dvoch farbách - klasickej čiernej a veľkolepej červenej.

Bežecké vrecko na zápästie je určené aj pre mobilné zariadenia. Spoľahlivý upevňovač sa dá nastaviť do veľkosti. Model je vyrobený z elastického materiálu, obsahuje prvky odrážajúce svetlo a ľahko sa nosí.

Držiak je kompatibilný s iPhone 6 a Samsung Galaxy S6. Model je dodávaný v čierno-fialových farbách.

Bežecká taška Fľaša - model v lakonickej čiernej farbe, upevnený na opasku. Táto taška sa zmestí na všetky potrebné veci na tréning. K dispozícii je vrecko na zips a priehradka na fľašu s vodou. Pás je nastaviteľný, svetelné reflektory robia produkt viditeľným za súmraku as nízkou viditeľnosťou.

Bežecká taška Graphic je zaujímavým pásovým modelom v červenej a čiernej farebnej schéme. Napriek svojej malej veľkosti je taška pomerne priestranná.Môžete do neho vložiť telefón, kľúče a iné dôležité veci.

Pás je nastaviteľný vo veľkosti a umožňuje nosiť tašku na vrchole oblečenia aj pod ním. Dve priehradky, uzavreté zipsom, zaisťujú bezpečnosť vecí. Reflexné detaily sú ďalším plusom tohto modelu.

Pre fanúšikov minimalizmu sú prezentované a veľmi kompaktné modely. Bežecký pás je vybavený len vreckom na drobnosti. Výrobok je vyrobený z elastického úpletu, dĺžka je nastaviteľná. Existujú svetelné odrazky.

Model pre tých, ktorí neberú telefón na beh, alebo dávajú prednosť montáž mobilného telefónu po ruke.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky