Bag-banán je späť v móde!

Bag-banán je späť v móde!

rysy

Keď už hovoríme o vlastnostiach tašky-banán, musíte pochopiť, že pôvodne to bol len športový doplnok. Spočiatku tieto modely tašiek používali iba športovci na beh. Tento boom nastal, keď v ZSSR a neskôr v postsovietskom priestore sa banánové vrecia začali v obchodnom sektore široko využívať na ukladanie peňazí a dokumentov.

Módne trendy

Móda nestojí na mieste, čo je dôvod, prečo sa časom banánový vak zmenil dosť silne. Spočiatku bolo možné zavolať tašku ako banán, len ak mal oblúkový tvar, ktorý bol zakrivený. V dnešnej dobe je možné vreckový banán považovať za kabelku akéhokoľvek tvaru, ktorý sa nosí na opasku. Väčšina moderných banánových vriec sa dá ľahko transformovať a dá sa nosiť ako na opasku, tak aj na ramene vďaka dlhej rukoväti, ktorá prichádza do súpravy.

Ak to bola pôvodne oblúkovitá ohnutá vec, dnes sa akékoľvek malé kabelky na páse nazývajú banány. Toto riešenie bude vynikajúce pre aktívnych mladých ľudí, ktorí nesedia a sú zvyknutí meniť niekoľko snímok po celý deň. Návrhári ponúkajú viac a viac praktických tašiek, ktoré sú vyrobené z rôznych materiálov, a to: kože, semišu alebo textilu a iné.

Napriek svojej malej veľkosti, vďaka prítomnosti mnohých vreciek a priehradiek tohto modelu, môžeme s istotou hovoriť o priestrannosti príslušenstva, ktoré môže závidieť. Tieto tašky sa dajú rozdeliť do dvoch typov podľa účelu: profesionálne a pre každodenný život. Profesionálne banánové tašky sú prezentované nielen v športovom ihrisku, ale aj vo výrobe na skladovanie pracovných nástrojov.

Pokiaľ ide o bag-banán pre každý deň, ich odroda je veľmi veľký, vzhľadom na paletu farieb, rôzne formy, prítomnosť ďalších dekor a rôzne doplnky.

Ako nosiť banánový vak

Ak sa rozhodnete kúpiť toto príslušenstvo vo vašom šatníku, musíte najprv pochopiť, ako niesť banánový vak, aby ste v očiach iných nevyzerali hlúpo. Moderný model tejto tašky je odlišný od všetkých obľúbených v deväťdesiatych rokoch v tom, že je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov. Všetci preto, že dizajnéri sa snažia propagovať svoje výtvory medzi módy novej doby. Každá dievčina môže nájsť možnosť z kože, eko-kože alebo štýlové tkaniny na jej chuť medzi rôznymi farbami, textúr a tvarov.

Väčšina moderných dizajnov produkuje tašku v tandeme s pásom a pásom, aby bolo pre kupujúceho ešte pohodlnejšie a atraktívnejšie. Koniec koncov, pohodlie a pohodlie nám umožnili vrátiť sa do moderného sveta zo vzdialenej tašky z 90. rokov a získať druhý život!

Banánový vak dokonale zapadne do takého módneho trendu ako športová estetika. Pomôže vám pri cestovaní do hôr alebo k moru. Všetko, čo potrebujete, bude vždy s vami a nebudete sa musieť obávať, že vaše ruky budú obsadené. Môžete držať fotoaparát alebo monopod vo vašich rukách a strieľať tie nezabudnuteľné chvíle vašej cesty.

Chystáte sa na koncert alebo na festival sa už nemusíte obávať, kam dať peniaze, telefón a kozmetiku, aby vaše ruky boli voľné a nič neobmedzovalo vaše pohyby. Pre ľudí, ktorí sa venujú športovému jazdeniu alebo behu na dlhé vzdialenosti, sa táto taška stane aj najlepším priateľom a pomocníkom. Je ľahké namontovať komunikačné prostriedky, papierové obrúsky, peniaze a fľašu s vodou, ktorá nebude môcť byť na ceste od smädu.

Ďalšou príjemnou okolnosťou je, že banánovú tašku môžete nosiť nielen na jar av lete, ale počas celého roka. Moderné dizajnéri sa uistili, že niektoré varianty tohto modelu sú úspešne kombinované s vrchným a teplým oblečením.

Nové značky

Nike

Banánová taška Nike sa stala najobľúbenejšou medzi športovými modelmi. Láska a popularita tašky Nike je spôsobená tým, že dizajnéri tejto značky používajú odvážne kyslé farby a pekný strih.

Pre viac konzervatívnych ľudí má Nike banánové tašky v upokojujúcich klasických farbách, ktoré tiež potešia kvalitu. Banánová taška Nike je ľahko rozpoznateľná, okrem iných modelov, pretože má zväčšenú veľkosť, ktorá vám ju umožňuje ľahko nosiť na opasku, ramene alebo ramene.

Doplnky od známej značky sú vysokej kvality, pretože sú vyrobené z vysoko kvalitnej prírodnej kože, sú nepremokavé a príjemné na nosenie vďaka mäkkej koži. Vďaka vyššie uvedeným vlastnostiam väčšina žien z módy po celom svete čoraz viac uprednostňuje tašky Nike-banány a žiadne iné.

Prezrite si populárne modely

Pre ženy

Mnoho moderných tašiek od dizajnérov napodobňuje takzvaný bag-banán a väčšina z nich je veľmi podobná, nižšie sa budeme snažiť hovoriť o hlavných.

Transformácia spojky, ktorá sa sťahovala do pásu, táto variácia je veľmi výhodná, pretože bez spojky v modernom svete nemôžeme robiť, napriek láske objemných tašiek a módy. Spojka bola vždy skvelým doplnkom pre večernú šatníkovú skriňu a nielen to, ale nosenie vo vašich rukách sa niekedy ukázalo ako skutočné mučenie. Dizajnéri šli stretnúť náladové ženy módy a presunul jeho plochý pás, ktorý bude zdobiť akékoľvek oblečenie.

Ako sme povedali vyššie, keď sú vaše ruky voľné, máte veľa príležitostí. Keď pôjdete na nákupy alebo do prírody, musíte si byť istí, že vaše ruky sú voľné, čo znamená, že nestratíte zo zreteľa nič a najpotrebnejšie bude vždy s vami.

Niektorí dizajnéri sa nezastavili a dali svetu peňaženku na opasok, čo je v podstate veľmi užitočná a zábavná vec. Od spojky na opasku sa odlišuje len veľkosťou, ale každý môže dizajn závidieť.

Takzvaná tesárska taška je ďalším módnym doplnkom zo sveta vrecúšok na opasku. Názov tejto kabelky bol nazvaný, pretože vyzerá veľmi podobne ako tie tašky, ktoré nosia muži pracujúcich profesií, pričom v nich majú svoje nástroje.

Pri výbere takéhoto modelu by dievčatá mali mať veľmi štíhle boky, inak budú vyzerať oveľa lepšie, než v skutočnosti sú. Takáto kabelka sa nosí na boku pásu a je oveľa priestrannejšia ako obyčajný banán.

Výhodou banánových vriec je to, že doslova zapadnú do každého predmetu vášho šatníka do jedného stupňa alebo iného. Banky sú vynikajúce s džínsovinami, nezáleží na tom, čo ich skombinujete, sveter alebo sklznice, voľnú tuniku alebo topánky. Aj pre milovníkov sukní je dobrá správa - banán v kombinácii so sukňou mestská elegancia.

Kupodivu dosť, dokonca aj v kombinácii s šaty taška-banán nebude vyzerať smiešne. Nosenie tohto oblečenia na párty, vy deklarujete seba ako módny človek, ktorý drží krok s dobou a nebojí sa verejnej mienky.

V ideálnom prípade bude spomínaná kabelka vyzerať s dámskou kombinézou, ktorú možno právom nazvať trendom niekoľkých sezón v rade!

Dizajnéri sa nestretli, keď dali obrovský výber inteligentných kabeliek na opasok, teraz je len na vás, pamätajte si svoju originalitu a správnu voľbu!

Výber banánového vrecka stojí za to si zapamätať len jednu vec - keď ste si ho vybrali raz, oceníte pohodlie v kombinácii s módou, už ho nikdy nebudete môcť odmietnuť!

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky