Ako si vybrať prípad pre tablet?

Ako si vybrať prípad pre tablet?

Informačné technológie sa stali tak pevne zakorenené v našom živote, že dnes nemôžeme stráviť deň bez multifunkčných prístrojov, ako je napríklad smartphone alebo laptop. Ako si vybrať prípad pre tablet? Táto otázka by mala byť položená každému, kto sa chystá dostať nové zariadenie.

Poviete, že toto príslušenstvo nie je vôbec povinné, ale na druhej strane, ak je kryt skutočne vysoko kvalitný, bude schopný chrániť vaše krehké zariadenie pred vážnym mechanickým poškodením. Aké by mohli byť ochranné doplnky pre tablety všeobecne a čo by som mal hľadať pri ich výbere?

typy

Moderné obaly na tablety sú odlišné a líšia sa konštrukčnými vlastnosťami. Vyberte si perfektné príslušenstvo pre svoj modul gadget, Malo by byť dané výhody a nevýhody, ktoré má každý konkrétny typ prípadu.

Ak musíte pracovať s tabletom v uvoľnenej, uvoľnenej atmosfére, kryt –– perfektná voľba. Je vyrobený z protišmykového materiálu, ktorý zabraňuje vypadnutiu zariadenia z rúk a chráni jeho telo pred poškriabaním, ktoré môže vzniknúť z trenia na rôznych povrchoch. Takéto modely môžu byť tiež vybavené popruhom, ktorý umožňuje držať tabletu jednou rukou. Ale stojí za to zvážiť, že kryty - obloženie chráni len zadnú časť tabletu a okraj, ale nechráni povrch obrazovky pred poškodením.

Vedie aktívny životný štýl a je citlivá na zariadenie len fyzicky nefunguje? zvoliť vysokovýkonné kryty - škatule, Väčšina modelov je vyrobená z hrubého PVC filmu, ktorý úplne chráni prístroj pred vlhkosťou, aj keď je s ním v priamom kontakte. Výber box s gumovými podložkami, uložíte tabletu pred mechanickým poškodením počas náhodných otrasov a pádov. Ale pamätajte, že prípady tohto druhu vždy stoja viac ako obvykle a vážia veľa.

Ak zastávate prestížnu pozíciu alebo len chcete zdôrazniť svoj status, vyberte si obaly - knihy, Navonok vyzerajú skôr ako notebook a vyzerajú veľmi reprezentatívne. Všimnite si, že kvalita materiálu, z ktorého sa tento typ obalu zhotovuje, hrá významnú úlohu. Je nepravdepodobné, že by lacná koženka priaznivo zdôraznila vašu reprezentatívnosť a nebude trvať dlho.

Radi sledujete rôzne videá alebo chatujete s priateľmi na Skype? Potom vyberte klasiku stojan, Pomocou špeciálnych konzol zaistí tabletu v požadovanej polohe a chráni ju pred poškodením. Je potrebné pripomenúť, že tácky sú vyrábané len pre konkrétny tabletový model, takže ak je nahradený, kryt bude k ničomu.

Obal s klávesnicou počítača Ideálny pre tých, ktorí musia používať tablet na tlač rôznych dokumentov. Proces práce s ním je veľmi zrýchlený a presnosť tlače sa zvyšuje. K negatívam patrí skutočnosť, že samotná mini-klávesnica výrazne zvyšuje váhu krytu a čo je najdôležitejšie, vyžaduje určité miesto na umiestnenie.

Taška - puzdro Najpraktickejšia možnosť pre tých, ktorí musia neustále pohybovať prístrojom na dlhé vzdialenosti. Takéto vrecia sa často nakupujú ako súprava spolu s tabletom, vyrobeným z nepremokavého, odolného materiálu a vyznačujú sa veľkým počtom oddelení. Je pravda, že v tomto type krytov je malý mínus - ich dizajn je skôr monotónny a je nepravdepodobné, že sa stane ozdobou štýlového ženského obrazu.

Štrukturálne prvky nie sú jedinými kritériami, ktoré treba venovať pozornosť procesu výberu tabletového prípadu.

Ako si vybrať

Aby si kúpený obal nielenže ideálne vyhovoval vášmu gadgetu a životnému štýlu, ale aj aby si vychutnal vynikajúcu kvalitu, mali by ste zvážiť ďalšie dôležité vlastnosti. Zvážte, že vlastnosti krytu odolného voči opotrebeniu závisia od toho, z akého materiálu je vyrobený. Preto je vhodnejšie zastaviť váš výber na značkových modeloch, ktorých kvalita je časovo testovaná. Nezabudnite, že každá kópia obalu je navrhnutá pre určitú šírku obrazovky, ale najprv veci.

materiály

V závislosti na materiáloch použitých pri výrobe krytov pre tablety sa toto príslušenstvo dá rozdeliť do nasledujúcich typov:

  • plátno - títo ľudia kupujú viac na dekoratívne účely ako na ochranné, pretože sú silne šokovaní. Jedinou výhodou týchto krytov je ich rôznorodosť. Od ľahkých škrabancov a nečistôt môže takýto kryt tiež chrániť.
  • silikón - jednoduché, lacné a krátkodobé. Ideálny pre ľudí, ktorí často menia chuť, ale nechránia tabletu pred silnými nárazmi.
  • plastický - Ďalšia možnosť rozpočtu pre slabú a krátkodobú ochranu modulov gadget. Môže byť vybraný pre dekoráciu a ochranu pred poškriabaním, ale nič viac.
  • Obaly na imitáciu kože - vlastnosti odolné voči opotrebeniu nechávajú veľa, aby boli žiaduce, ale vo vzhľadu môžu dobre prejsť na lacnú alternatívu k modelom pravej kože. Ochranné vlastnosti kozhzama sú takmer rovnako dobré ako prírodné materiály.
  • Poťahy z pravej kože - majú nielen vynikajúce pevnostné vlastnosti, ale aj bohatý vzhľad. Materiál je veľmi drahý, čo pre úspešných ľudí môže byť ďalším prostriedkom na potvrdenie osobitného postavenia v spoločnosti. Ochranné vlastnosti kožených puzdier sú pomerne pôsobivé, rovnako ako ich veľkosti.
  • guma - takéto kryty dokonale zmäkčia ranu počas prudkých pádov a sú vyberané ľuďmi s aktívnym životným štýlom. Hlavnou nevýhodou takýchto krytov v ich dostatočne veľkej hmotnosti.

V procese výberu prípadu by ste sa mali zamerať na indikátory jeho kompatibility s modulom gadget.

Šírka obrazovky

Na predaj existuje len niekoľko univerzálnych modelov ochranných doplnkov pre tablet, vhodné pre akúkoľvek uhlopriečku obrazovky. Okrem indikátora šírky displeja by sa však mal brať do úvahy aj taký dôležitý faktor ako šírka prípadu a pre každý konkrétny model sa môže líšiť. Preto je lepšie zvoliť si prípad individuálne.

10 palcov

Pre tablety s takouto obrazovkou môže byť vhodná uhlopriečka taška - obal Sena Borsetta pre iPad alebo univerzálne Primo Folio stojan na tablety modrá.

9,7 palca

Do nej zapadne tableta s takou uhlopriečkou obrazovky puzdro - kryt Samsung EF-BT560BAEGRU T560 / T561 a puzdro - Samsung Galaxy Tab A 9,7.

8 palcov

Pod tabletami so sieťovinou tejto šírky sú poskytnuté Kryty - Belkin Tri-zložené Folio stojan a Jison Case Premium kožené puzdro Smart Case.

7 palcov

Kryt s klávesnicou Nomi KC 0700 Ideálny pre tablet s obrazovkou s uhlopriečkou 7 palcov Arbi AC 7 ”- 1.

farba

Čo sa týka farieb prípadov, môžeme povedať, že môžu byť absolútne akékoľvek. Všetko záleží na chuti a túžbe spotrebiteľa.

značky

Ak chcete, aby bol váš tablet čo najviac chránený a jeho vzhľad príjemne zasiahol ľudí okolo vás, vyberte si kryty, len od známych značiek.

SenaBorsetta

Taška taška SenaBorsetta, vyrobené z vysoko kvalitnej kože, bude zdôrazňovať vašu individualitu vďaka štýlovému dizajnu. Puzdro so vstavanou náhlavnou súpravou Bluetooth od tej istej značky pomôže zmeniť tablet na plnohodnotný notebook.

Moleskine

Kryty Moleskine poskytnúť dodatočné okno pre manuálne zadávanie. Tento model je ideálny pre ľudí, ktorí uprednostňujú ukladanie dôležitých informácií nie v elektronickej, ale v papierovej forme.

Aquapac

Kryty z tejto značky sú vyrobené z odolného nepremokavého materiálu, takže aj s robotom v daždi bude váš tablet chránený.

iWood

Puzdrá z prírodného dreva oslovia milovníkov prírodných materiálov.

Lenovo

Originálne obaly na tablety tejto značky sú vysokej kvality a praktickosti. Môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, ale vždy spĺňajú dve hlavné požiadavky - maximálnu ochranu zariadenia a reprezentatívny vzhľad.

Príslušenstvo pre dodatočnú ochranu gadgetu

Vinylové samolepky, ktoré možno často vidieť na prístrojoch modernej mládeže, sa môžu zdať ako jednoduchá dekorácia, ale sú aj ďalším prostriedkom na jej ochranu pred poškriabaním. Takéto samolepky sú prilepené priamo na puzdre a niekedy ohromujú originalitou farieb a výtlačkov.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky