Сoccinelle tašky - hold luxusu a elegancie

Сoccinelle tašky - hold luxusu a elegancie

Obmedzený luxus, krása, elegancia - s takýmito epitetami môžete stručne opísať najnovšie kolekcie tašiek od talianskej značky Coccinelle.

Táto slávna spoločnosť je jedným z lídrov vo výrobe štýlových doplnkov. V roku 1978 sa objavila v Parme a začala svoju módnu históriu v malom ateliéri.

Prvé modely módnych kabeliek, peňaženiek, opaskov sa rýchlo dostali do miestnych obchodov. V priebehu niekoľkých rokov priniesla ťažká práca rodiny Mazzieri veľa lojálnych zákazníkov a rozšírenie výroby.

Vďaka tenkému sledovaniu módnych trendov, prilákaniu talentovaných remeselníkov a dizajnérov sa spoločnosť v polovici 90. rokov s dôverou prihlásila na európsky trh.

Po roku 2006 taliansky dom neustále pracuje ako súčasť slávnej aliancie Mariella Burani Fashion Group. To zahŕňa svetovo preslávené značky Ungaro, Mandarina Duck, Yohi Yamomoto a očarujúce John Galliano.

Teraz je značka zastúpená v 67 maloobchodných predajniach a stovkách maloobchodných predajní po celom svete. Jeho modely sa objavujú v rukách Lindsay Lohan, Nicole Ricci a speváka Imana, a najkrajšie dievčatá na svete sa zúčastňujú reklamných kampaní.

Ako vysloviť názov

Všetci obdivovatelia módneho domu vedia, že názov Coccinelle sa prekladá ako „slunéčko sedmitečné“. Napriek tomu, že patrí k Taliansku, elegantné meno bolo požičané z francúzskeho slovníka a vyslovené „coxinel“ s dôrazom na poslednú slabiku.

Avšak, medzi kritikmi a stylistami, kontroverzie o tejto otázke nezmizli, a výslovnosť "Coxinella" v talianskom štýle tiež prebieha.

rysy

Značka Coccinelle začala svoju činnosť šitím dámskych tašiek, takže sú jej charakteristickým znakom. Spolupráca s renomovanými dizajnérmi sa odráža v externých obrazoch, vďaka ktorým sú romantické, štýlové a individuálne.

Takéto požadované príslušenstvo sa vyznačovalo určitými vlastnosťami:

 • jednoduchosť strihu a línií, jednoduchosť štýlu;
 • vysoko kvalitné materiály;
 • klasické odtiene, ktoré zostávajú relevantné viac ako jednu sezónu;
 • manuálna práca vo všetkých fázach výroby.

Celý sortiment, ktorý spoločnosť predstavuje svojim zákazníkom, dokonale vyvažuje módne trendy a praktickosť.

Každá kabelka je skutočným umeleckým dielom z prírodnej kože, ručne vyrobenej na súkromných farmách v Parme. Dokonale dopĺňa každé oblečenie, pomáha vytvárať ženský a jemný obraz.

výhody

Mnoho zákazníkov, ktorí nakupujú príslušenstvo od spoločnosti Coccinelle, sa stávajú pravidelnými zákazníkmi. Tento návrat bol možný vďaka množstvu výhod medzi konkurentmi jeho cenovej kategórie, ktoré ho robia jedinečným:

 • veľké množstvo módnych noviniek pre každý vkus;
 • každá taška má vysokú kvalitu vďaka plnej kontrole a manuálnej práci;
 • skvelé materiály na šitie;
 • klasické akcenty v cieli;
 • dlhá životnosť.

Taliansky luxusný výrobca ponúka skutočné ženy módneho koženého tovaru rôznych textúr, vrátane exotických python, krokodíl a pštros.

Neštandardné riešenia a odvážny dizajn môžu byť tiež považované za výhodu, ktorá mení náročných zákazníkov na fanúšikov značky.

recenzia

Napriek vysokej cene si stále viac žien kupuje tašky Coccinelle, ochotne zanecháva spätnú väzbu na ich kvalitu a šarm. Mnohé dámy s radosťou oslavujú úžasne krásny dizajn, rozumnosť každého detailu.

Medzi mnohými rave recenziami možno identifikovať určité body:

 • príjemná mäkkosť drahej kože, ktorá sa vyznačuje tenkým prírodným vzorom. Zároveň dokonale zachováva tvar a krajčírstvo;
 • schopnosť dlhodobo udržiavať dokonalý vzhľad.Tieto tašky vyzerajú úžasne aj po niekoľkých sezónach a nestrácajú svoj význam;
 • drahé vysoko kvalitné kovanie, ktoré časom nezanecháva stopy, obsahuje značkové značky a je skutočnou dekoráciou;
 • osobitná kapacita a veľký počet vnútorných vreciek. Úspešne nahrádza organizátora a make-up, je skutočným asistentom.

Ženy, ktoré majú produkty od tejto spoločnosti, ich odporúčajú ako dokonalý doplnok pre akékoľvek oblečenie a obraz.

Prehľad najnovšej kolekcie nových

Nové položky od módneho výrobcu sa môžu pochváliť štýlovým večerom a ležérnymi modelmi, ktoré môžu byť skvelou dekoráciou pre jednoduchý ležérny štýl, kancelárske šaty alebo formálny odev. Podľa tradície sú mnohé z nich zdobené kovom, textúrami z kože, strapcami a reliéfom.

V každom smere, tam sú niektoré nuansy, ktoré odlišujú tašky.

klasický

Tu dizajnéri predstavujú najväčšiu zbierku, ktorej dominujú objemné tašky s rukoväťami cez rameno. Okrem hlbokej čiernej alebo holej béžovej farby ponúka Coccinelle výber "pomocníka" z jemných práškových tónov, čokoládovej semiše alebo teplej červenej farby. Ideálny je zmes rôznych druhov materiálu, ktorý je charakteristický v odtieňoch.

Nákupné tašky veľké tašky

Roomy vzorky vyzerajú úžasne, kombinujúc mladistvé tóny a klasický štýl. Mnoho dievčat rado rozhodnúť pre tieto baggy doplnky, ktoré vyzerajú ženský a originálne.

Výzdoba pre nich je zlaté doplnky a rozmazaný geometrický vzor jemných ružovkastých odtieňov. Coccinelle sa postarala o pohodlie svojich fanúšikov, pričom svoje kabelky premenila na prvok elegantného obrazu, ktorý možno pridať do akéhokoľvek štýlu.

Pôvabné spojky

Ručná výroba vám ponúka vynikajúce výrobky z hladkej alebo prešívanej teľacej kože s hlbokými odtieňmi. Majú odlišný tvar a veľkosť a sú univerzálne pre ženy akéhokoľvek veku.

Laconic dizajn je mierne doplnený veľkolepými reťazami, veľkými zámkami a nitmi, krásnym vzorom hada. To je správna voľba pre večerný vzhľad, hodný socialitu.

Coccinelle kabelky a spojky sú stelesnením elegancie a diskrétneho luxusu, ktorý je skutočným snom o móde. Po pridaní takéhoto jedinečného príslušenstva k šatníku sa vždy bude cítiť sebavedomo, zdôrazňujúc dokonalú chuť.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky