Vianočné kostýmy pre deti i dospelých

Vianočné kostýmy pre deti i dospelých

Nový rok je časom zázrakov. V tejto dobe chce každý, kto chce dovolenku, naplnenie túžob, nové dojmy, zmeny v živote. Deti čakajú na tento sviatok s netrpezlivosťou - milujú zdobiť vianočný stromček, tancovať okolo neho, svetlé farebné svetlá a zdobiť vianočné kostýmy. Dospelí v tejto dobe sa tiež môžu stať niektorými z rozprávkových postáv, aby potešili svoje deti a na okamih urobili život ešte jasnejším.

Odrody kostýmov pre deti i dospelých

K dispozícii je obrovská škála rôznych vianočných kostýmov. To sú všetky druhy rozprávkových postáv, kreslených postáv, komiksov, filmov, super-hrdinov, zvierat. Kostýmy jedného charakteru sa môžu líšiť v závislosti od vízie projektanta a je ľahké pochopiť, kto to je.

Santa Claus

Kostým dedka je veľmi obľúbený medzi kostýmami pre dospelých. Každý rodič sa môže obliekať ako Santa Claus a blahoželať svojim deťom na Nový rok, odovzdať im darček. Takýto hosť bude vítaný na všetkých chalanoch.

Ak chcete byť ako Santa Claus, musíte vyskúšať. Dedko nosí dlhú srsť ovčej kože alebo kožušinu v červenej, bielej alebo modrej farbe, sú možné aj kombinácie odtieňov. Na hlave je klobúk a dlhý biely fúzy, ktorý skrýva tvár tak, že nikto nebude hádať, že Santa Claus nie je skutočný. V rukách môže byť dlhý personál a hlavný atribút - veľká taška s darčekmi.

Sneh Maiden

Dedko Santa Clausa je štíhly a mladý Snehurka, oblečený v krátkom kožuchu, šaty, vysoké topánky a dlhý cop. Na hlave je klobúk alebo kokoshnik. Oblek je zvyčajne modrý alebo biely, ale v západnej verzii je oblek červený.

snehuliak

V materskej škole na matinee môžete obliekať chlapca snehuliakom. Takýto oblek je celkom jednoduchý na to, aby ste sa sami. Nos-mrkva môže byť vyrobený z papiera, skladanie a pripojenie gumičky. Na hlave - klobúk vo forme vedra, je tiež ľahké ho lepiť z kartónu. Telo snehuliaka je vyrobené z bielej tkaniny - môžete mať na sebe rolák, košeľu alebo biely sveter a cez prešitú oválnu kapucňu, s otvormi pre hlavu a ruky. Pod ňou je možné stiahnuť pás alebo gumičku. Dlhá mikina je lepšie robiť na kolenách, aby sa nebránilo pohybu dieťaťa. Uprostred kombinézy šijeme veľké gombíky. Pod spodkom môžete nosiť krátke šortky, na nohách biele ponožky. Prípadne si môžete vyrobiť snehuliak kostým zo širokých bielych nohavíc, tiež spájajúcich biely top.

rybia kosť

Tento kostým je vhodný pre dievčatá. Pre neho potrebujete zelené šaty, ktoré môžu byť celkom bežné. Môžete ju ozdobiť flitrami, korálkami, pozlátko, krásne a lesklé gombíky, brošne, všeobecne, všetko, čo môžete ozdobiť skutočný vianočný stromček. Hlavnou vecou je umiestniť to všetko na šaty organicky. Pod šaty môžete nosiť hnedé pančuchy so vzorom, ktorý bude ako kufor nášho vianočného stromu. Na hlavu, aby sa ostrihať, a ak dĺžka vlasov umožňuje, splietať červenú stužku namiesto hviezdy na vianočný stromček.

Železný muž

Fanúšikovia filmu "Iron Man", aby vytvorili obraz hrdinu, budete potrebovať tvárovú masku a červené nohavice s bundou. Na plášti v strede hrudníka môžete šiť kruh jasnej, dúhovej látky. Maska by mala byť vyrobená z celej tváre, s výrezmi pre oči, ústa a nos, potom ju na okrajoch natrite žltou a červenou farbou.

kohút

Symbolom budúceho roka je kohút. Jeho kostým je obzvlášť populárny v tomto roku. Tento vták sa vyznačuje jasným farebným perím a chladnou povahou.Kostým môže byť náplasť rôznych farieb. Na rukávoch košele, šiť tieto náplasti tak, že vyzerajú ako perie. Môžete mať rôzne farby - zelená, žltá, červená, oranžová. Na hlave je potrebné šiť klobúk s červenou mušľou. K tomu si môžete vziať tenký klobúk, vystrihnúť hrebeň z červenej látky, naplniť ho vatou a prešitím detailov pripojte klobúky na vrchol. Kostým je pripravený.

Santa claus

Tento dedko chodí v červenom obleku s bielymi manžetami. Môžete použiť červené nohavice, bundu, bundu. Lemovanie je lepšie vyrobiť z umelej bielej kožušiny, alebo použiť bielu tkaninu. Šitie látky okolo okrajov nohavíc, bundy. Robiť bradku. To nemusí byť tak dlho, ako Santa Claus. Na hlavu potrebujete červenú čiapku s bielou pomponou. Môžete mať čierne topánky alebo vysoké topánky na nohách, opasok so širokým pásom a chytiť veľkú tašku s darčekmi.

Spider-man

Stať sa super hrdinom je snom mnohých chlapcov. Ak chcete to stelesniť, môžete si vyrobiť kostým spiderman. K tomu budete potrebovať úzke šortky alebo modré legíny, červené kolená alebo pančuchy, ak máte topánky, bude to ešte lepšie. V hornej časti obleku budete potrebovať červený rolák alebo tesne priliehavú bundu. Je potrebné ju zdobiť pod webom. Za týmto účelom, šiť bundu s čiernymi niťami horizontálne a vertikálne. V centre robte výšivky z pavúka. To môže byť rez z inej tkaniny alebo kúpiť nálepku. Rozhodnite sa na vzhľad masky. Môže úplne zakryť hlavu dieťaťa alebo byť len na tvári. Je tiež potrebné ozdobiť web. Môžete urobiť vloženie očí z iného materiálu - napríklad biele, pre efekt super okuliarov.

petržlen

Veľmi svetlý charakter a hlavný žolík. Ak chcete vytvoriť oblek z petržlenu bude potrebovať svetlé nohavice v červenej alebo zelenej farbe. Môžete na nich robiť záplaty. Jasne červená položka, alebo ešte lepšie, tričko s hráškom, bude skvele na vrchole. Čiapka musí byť dvojfarebná. Na koncoch čiapky šiť biele bamby. Môžete si dať make-up na tvár - aby červené tváre a kresliť vtipné pehy.

Ant Man

Ak je vaše dieťa fanúšikom komiksu a filmu o Ant-Manovi, potom potešte jeho novoročný kostým tohto charakteru. Môžete si vytvoriť tento oblek z kombinézy alebo svetre a nohavice v čiernej a červenej farbe. Na bundu je potrebné použiť potlač s efektom brnenia s pomocou inej tkaniny alebo výšivky. Je lepšie, aby sa maska ​​z kartónu tým, že nájde skicu na internete a tlač na tlačiarni. Ozdobte kostým s pásom, ktorý skryje prechod zhora dole.

Primitívny človek

Je zábavné obliekať si primitívny mužský kostým. Obraz sa dá ľahko vytvoriť s rôznymi kožušinami. Je potrebné, aby sa zabalil do kože, aby sa zdalo tuniku, a opasok s pásom. Môžete nosiť sandále, dreváky s tenkou podrážkou alebo naboso. Môžete si kúpiť vtipné tenisky pripomínajúce labky zvieraťa. Na hlave musíte urobiť hromadu vlasov a kravatu šatku šatku vo farbe leoparda. Vezmite do rúk veľkú kosť z penovej gumy alebo papiera.

Najobľúbenejší kostým na Nový rok

Koľko z nich by sa na tejto krásnej dovolenke neobjavili nové obrázky, ale každý rok si milióny detí a dospelých obliekajú svoje obľúbené postavy nového roka. Medzi ne patrí Santa Claus, Sneh Maiden, snehová vločka, zajačik, vlk, medveď, princ, Červená Karkulka a mnoho ďalších.

Mnohí chlapci majú od detstva obraz v obleku zajačika, ktorý ich matka šila. Biele šaty košele, biele šortky s malým chvostom v chrbte, biele ponožky. Na hlave sú dlhé uši, vyrobené z kartónu alebo z tkaniny s vloženým drôtom.

Ako si vybrať

Pri nákupe hotového novoročného kostýmu sa uistite, že ste si vybrali správnu veľkosť. Je lepšie vyskúšať si veci pred nákupom. Potom študujte zloženie materiálu, detaily samotného kostýmu - či sú silné, či je tkanina pokrčená, ako dobre sa hodí pri montáži.Z detailov obleku by nemali byť žiadne nepríjemné pachy, textílie by nemali zanechávať stopy farby na koži.

Skontrolujte prítomnosť podšívky v obleku. Mala by byť príjemná na dotyk. Skúste si oblek, pohybujte sa v ňom a uistite sa, že je pohodlný a pohodlný. Vyberte si svoju postavu s vlastnosťami vašej postavy a vhodným obrazom vonkajšou podobnosťou. Nemali by ste sa snažiť byť úplne na rozdiel od hrdinu, pretože podobnosť sa získava presnejšie s vnútornou harmóniou s vaším obrazom.

Ako doplniť obrázok

Ak chcete vytvoriť úplný obraz, použite make-up a ďalšie príslušenstvo, ktoré môžete urobiť sami. Snažte sa praktizovať pohyby alebo napodobňovať hlas vašej postavy. To všetko vám umožní zvyknúť si na úlohu a naozaj sa pobaviť.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky